Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
MikeEL
un chinez...
mutulica
QUOTE (Actilyse @ 17 Jul 2005, 10:47 PM)
... cat despre manevre fine, cum ar fi gararea sau parcarea laterala nu-mi mai amintesc logaritmul dat de instructor.

cearca cu laplace ...

daca nici asa nu rezolvi logaritmul, vezi poate iese algoritmul

nefertiti-old
o pana de curent
nefertiti-old
mai am mad.gif
- niste gaite din birou, carora nu le mai tace gura
- automatul de cafea
- o proasta de la un birou de presa
- un material de medicina pe care tre sa il 'traduc'


... e abia amiaza.
Onix
A picat si aici curentul si desteptul de calculator nu mi-a salvat ce scrisesem in cel mai important document; s-a gasit, in schimb, sa foloseasca Auto Recovery pe unul pe care doar il tineam deschis si in care nu modificasem nimic. Acum trebuie sa o iau de la capat. 50.gif 50.gif ph34r.gif
carrad
stupiditatea ministerului educatiei si cercetarii + a unor functionari marunti incompetenti, care ar trebui sa stea sa croseteze in sufrageriile personale, ca si-asa de altceva nu sunt in stare....
am ratat examenul de titularizare (adica nu am putut intra in examen, pentru ca nu eram validata....si apar pe pagina web a ministerului printre candidati!)
frumoasa tara....pacat ca-i locuita....de unii! sad.gif
Contessina
Ma enerveaza dar trebuie sa fac o munca absurda.Sa traduc prospecte nemtesti de medicamente, pe urma sa le sortez si sa dau raportul.Cu cat aman mai mult treba asta cu atat mai grea o vad.Deja o aman de vineri daca nici azi nu ma apuc nu o mai termin.
Culmea este ca germana mea este minunata dar lipseste cu desavarsire.
mutulica
cam tot...
nefertiti-old
caldura mad.gif
dead-cat
"patch day" din cauza caruia si la 23:15 mai sunt la lucru mad.gif
e_hypatia
M-a enervat felul in care mi-a vorbit o persoana draga mie;
Si m-a mai enervat ca m-am apucat iarasi de fumat dunno.gif
Kitty
ca nu pot sa dorm cry.gif ganduri prea multe, lacrimi, tati....
Dark Angel
Unii...care au impresia ca daca lucreaza la Selgros sunt buricul pamantului...fac niste facturi de cacao pt servicii si cand le refuz la plata imi spun mie sa le trimit model pt acte aditionale la contract...@##$%^&

Sefu' din DE care e prost ca noaptea...i-am spus ca vrea Selgrosul sa participam iar cu 200 eur pt eventul de deschidere al magazinului din Arad...raspunsul lui a fost: we make too little turnover from this market, give them 100 euros...
pai bine ma, cum sa fac turnover de la un magazin care se deschide in august???@##$%&*()_)
sunny26
ca ploua si ca nu ma pot plimba rofl.gif
nefertiti-old
Ziua de azi ma enerveaza, in totalitate, dupa cum a inceput.
Mara
Frustratii!
nefertiti-old
- SEFII!!!
- mediafaxul
- caldura
- o mimoza care ia bani degeaba si eu tre sa ii fac treaba
- durerea de cap
- oboseala
mad.gif
Cla
Mara, las-o mai moale, mai ai pân' la menopauza spoton.gif
denise
sad.gif ma doare rau capul...si nu trece nici cu pastile.
mutulica
un dobitoc care are pretentia ca se pricepe la management
nefertiti-old
Niste unii de la serviciu, care se trezesc ca vor sa le spun ceva dupa ce plec de la birou si ma suna ca disperatii.
sunny26
urletele sefului mad.gif
Kitty
M-a trezita mama sa ma duc la mine in camera sa dorm in continuare pt ca ea are treaba si face galagie (nu-i nimic rau in asta), mi-am luat ochelarii in mana si cu ochii intre-deschisi m-am dus la mine sa dorm. As fi reusit sa mai dorm o ora, doua daca nu cand m-am pus in pat m-am miscat nu-sh cum si am dat ditamai capatzana in geamul deschis...

Se pare totusi ca am un cap tare pt ca m-am ales cu un cucui foarte mic, deci nu capul a trosnit ci geamul...oricum astea nu sunt conditii normale ca sa te trezesti de la ora 9 sad.gif
Cla
Maica-mea. Crede ca a mâncat desteptaciunea cu polonicu' dry.gif
mutulica
m-a 'nervat netu
sunny26
k am fost de vreo trei ori sa platesc si n-am gasit pe nimeni la firma "datatoare de dependenta" (internet) mad.gif

sper sa nu ma lase astia fara net pana luni unsure.gif
Contessina
Ma enerveaza ca nu mai pot sa fumez. Mi se face rau cand aprind tigara.Fara sa-mi dau seama am ajuns sa fac abuz de tigari.Cum ma enervam aprindeam o tigara, chiar daca nu puteam sa o fumez pe toata si o aruncam jumatate nefumata.
cactus
Ashea, ka sa fie off topic...

Pare frumos ! Imagini, poezie,
Stol de cuvinte rătăcit pe ram.
Mă Clarence, ce tristă nebunie,
Să-nchizi un gând zăbavnic pe hârtie....





mutulica
am nervii nervosi... cred ca de la un telefon primit mai devreme...
s-a dus pe pix duminica
nefertiti-old
Vezi ca dimineata ne sfatuiai sa lasam deoparte nervii nervosi...
mutulica
si ce, nu v-am sfatuit bine?
sa faceti ce va spun, nu ce fac eu tongue.gif
nefertiti-old
Iote ce revolta are in el tongue.gif ! Atunci fa si tu ce facem noi dupa ce ne sfatuiesti tu rolleyes.gif .
Cla
QUOTE (Contessina @ 23 Jul 2005, 04:11 PM)
Ma enerveaza ca nu mai pot sa fumez. Mi se face rau cand aprind tigara.

De ce nu mi se intampla mie asa ceva?
Pe mine m-a enervat ca am avut doar tutun pt 2 tigari azi-dimineata.
Si atunci pun-te pe bitzigla si du-te la Peco sa cumperi... dry.gif
Da' mai rau ma enerveaza preturile. 4,20 Euro pt 40g de tutun... 50.gif

user posted image

Ma cactus, fain ai scris-o wink.gif
cactus
@ Clarence - io mai am DRUM - da´ numai 3 pachete - de la Schipool - orijinale. Daca promitzi ca vii, tzin unu pe cand vii...
Contessina
Eu fumez Vogue dar nu mai pot nici pe astea.Azi eram nervoasa si am vrut sa fumez una.Nu am putut nici macar un sfert si am aruncat-o.
cactus
QUOTE (Contessina @ 24 Jul 2005, 05:43 PM)
Eu fumez Vogue dar nu mai pot nici pe astea.Azi eram nervoasa si am vrut sa fumez una.Nu am putut nici macar un sfert si am aruncat-o.

Incearca Sobranie sau Paco Rabane sau Dunhill (dar NEAPARAT originale) sau daca vrei ceva mai de doamne-ajuta - Player´s Medium Navy Cut sau State Expres 555 - DAR, tot originale; parol ca merita sau fa ca noi - tutun de tzigara : DRUM sau Van Nelle sau Javanse Jongens (pachetul de culoare galbena) - BAFTA

VOGUE - pfui - ptr copii de gradinitza... spoton.gif
Kitty
Adica ei ii fac rau tigarile usoare si tu ii dai exemple de categorie GREA...
@Contessina - daca te poti opri la jumate si simti nevoia opreste-te...da-le in colo de tigari...ca e mai sanatos sa te lasi. Nu zic...ca si eu fumez, Winston superlights ce-i drept, dar am si un pachet de Vogue menthol si imi mai colorez zilele... Am inteles ca Kent 1 este mult mai usor, nu pot garanta ca n-am incercat. Bafta!
sunny26
Indiferenta majoritatii trecatorilor la vederea unui tanar cazut pe jos mad.gif
cips
Nu numai azi, da in general> Cei care intra pe mess, stau cateva secunde , nici macar nu saluta, si ies.De ce nu intra pe invisible, macar sa nu-i mai vad?!
mutulica
tintarii
punctt
ma doare spatele mad.gif (imbatranesc unsure.gif )
Oiski-Poiski
niste proaste increzute care traiesc pe principiul prostu nu-i prost destul daca nu e si fudul
Mara
Ca am treaba la 12 si cineva se gaseste sa intarzie, deci voi intarzia si eu! mad.gif
nefertiti-old
Caldura...
mutulica
mobila de dormitor
sunny26
ca a trebuit sa ma trezesc mai devreme decat de obicei
Kitty
Ca de ieri de la 6 nu am avut net pana acum sad.gif si mi se facu dor de soricelul meu sad.gif ufff...
sunny26
agitatia de la birou mad.gif
Yvonne
... ca nu pot sta cat as vrea pe net unsure.gif
Kitty
ca ma doare locul unde mi-a facut mami ieri injectia de calciu sad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.