Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
Antont
Incep eu....Pe mine azi m-au enervat (din nou) drumurile pline de gropi, si in special santuletele pe care desteptii de la drumuri le sapa in mijlocul strazii, cica pregatire pt plombarea gropii, si le lasa asa cu saptaminile, evident nesemnalizate. Asta mai ales pt ca azi era sa cad rau din cauza unei treburi de astea mad.gif ....M-au mai enervat ca de obicei capacele de canal care sint amplasate in mijlocul drumului, de ce n-am sa inteleg niciodata, si politaii care stau cu radaru exact la iesirea din curba sa nu-i vezi si sa te prinda in accelerare.
47462
Azi m-a enervat si ma enerveaza in continuare netul...de fapt xnetul care mai nou trebuie platit...sad.gif, iar eu nici nu ma gandesc la asa ceva...
halcyon_lll
Azi m-a enervat nenorocitul de frigider care se strica fix acuma cand vine vara. M-a enervat faptul ca mi-am adus aminte ca maine am laborator si am uitat sa imi fac conspectul. cam atat!
DeeDee
Si pe mine m-au enervat drumurile mai ales azi cand chiar nu aveam chef de ocolit miile de gropi din capitala... dar asta e nu pot comenta din moment ce tatal meu lucreaza la administratia strazilor dunno.gif biggrin.gif
Antont
Delia, pacat ca nu esti din Oradea, sa-mi rezolvi o audienta rofl.gif ....
DeeDee
mai stii poate am pile si pe acolo smile.gif
Antont
Hopaa rofl.gif .......Tre' sa ma pun bine pe linga tine mwah1.gif sorry.gif ....
DeeDee
ma inveti sa merg pe moto si promit eu ca nu mai avem gropi in tara cool.gif
Antont
Deal spoton.gif ...Da' sa dispara gropile sa te pot invata in conditii bune biggrin.gif rofl.gif
Diana-Maria
Pe mine ma enerveaza faptul ca atunci cind deschid out-look ul ma da afara de pe net. Si nu pricep de ce!
ohmy.gif
genicon
@Diana: Daca si postul asta incepea cu "Daca eram barbat..." cadeam rau de tot pe ganduri... laugh.gif tongue.gif
Antont
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Vornicum
Ma enerveaza ca mi-am pus calcu' sa tiuie la ora 6 pt. ca sa ma trezesc.
N-a sunat dom'le! Dupa ce termin serviciul si ajung acasa o sa am eu o discutie cu el si imi cumpar cocos.
Elena Z
Pi mine nu ma inervat nimic azi... se pune? rofl.gif
Onix
Ma enerveaza ca imi face fite calculatorul din ce in ce mai des. Mi se dizolva scrisul si trebuie sa il restartez ca sa isi revina. Macar daca era vreun virusel, sa stiu o treaba, dar nu are, l-am scanat cat pentru un an. Asta chiar ma enerveaza. 50.gif

edit: schimbasem o litera
mutulica
http://www.curlydavid.com/quiz1.html#

nu am facut decit 7 puncte 50.gif
DeeDee
m-a enervat scoala... viata in generala si mai ales un echipaj de politie care s-a luat de mine ca mergeam pe linia autobuzului
Onix
Mutulica, rofl.gif
PS: Si eu tot 7 blink.gif
mutulica
tu ai scuza ca nu esti baiat
eu am fost asa de berbec ca la a doua incercare mi-au iesit doar 8
pufuletz
doar 6... sad.gif
asta insemana ca nu ma pricep la femei ...? tongue.gif
Nico
Na ca m-am jucat si eu laugh.gif doar 7, dar cred ca e destul dupa ce zic unii rofl.gif
mutulica
acuma ma enerveaza ca nu stiu cite a facut Ghost...
Antont
rofl.gif Io nu m-am uitat inca ca-mi pica ochii pe taste de somn si nu vreau sa ma fac de ris rofl.gif rofl.gif .....Da' promit ca-mi voi lauda(sau nu) performantele in public rofl.gif rofl.gif ......
Antont
yikes.gif patruuu yikes.gif .....Acu sint nervos si io mad.gif ...jur ca e de la oboseala yikes.gif rofl.gif rofl.gif
genicon
Lasa Ghostule, ca eu nu am zis de rusine... blink.gif Eu am facut 6... si nici nu eram obosit.

Pese: Am mai gasit unul tot in genul astuia, dar trebuia sa ghicesti daca fac sex sau something else... ala era greu de tot. Am nimeri 6 din 16 laugh.gif La naiba! Daca nu din experienta, macar din filme trebuia sa stiu si eu cate ceva rofl.gif
Tyra
Doar 5. Incredibil! mutulica, dar tu ai fost perseverent daca ai dat de 2 ori. Si nici a 2 a oara!!!!! rofl.gif
Cum era cu virginitatea aia? laugh.gif
DeeDee
am facut 9 king.gif
Serenity
Ma mira cat de putine reply-uri sunt la rubrica asta.. eu una as putea sa scriu la nesfarsit... Pe mine m-a enervat azi profa de romana (nu cred ca e zi in care sa nu ma enerveze un profesor). Nu vreau sa ma lungesc pea mult asa ca o sa spun doar ca e "rea si razbunatoare" asa cum singura s-a caracterizat... 50.gif
mutulica
QUOTE (Tyra @ 20 Apr 2004, 02:53 AM)
Doar 5. Incredibil! mutulica, dar tu ai fost perseverent daca ai dat de 2 ori. Si nici a 2 a oara!!!!! rofl.gif
Cum era cu virginitatea aia? laugh.gif

Deja m-am enervat pe ziua de azi tongue.gif
Ovidius
Hop si eu......am facut 5 ohmy.gif
dead-cat
[rant]

urasc creaturiile care-si parcheaza masiniile pe trotuar astfel incit nu poti trece 50.gif 50.gif
daca n-as fi asa un om pasnic mad.gif , ce le-as mai atasa mine magnetice declansabile remote. ph34r.gif

ce vad azi in autobuz? un pui de ienicer in tricou fara mineci. mentionez ca azi dimineata pe la 7 erau 12 grade C in zona Frankfurt. murea de frig nepotul lui Baiazid, se vedea pe el, dar hey! are ceva de aratat. NOT.
acu' stiu ca nu trebuie sa-mi fie frica de islamizarea europei, deoarece vor murii toti de pneumonie.

[/rant]
an_dra
Un telefon de la fostul meu sot....atat si nimic mai mult frusty.gif
Vornicum
QUOTE (an_dra @ 20 Apr 2004, 10:00 AM)
Un telefon de la fostul meu sot....atat si nimic mai mult frusty.gif

Nerusinatul de ex!
Pun pariu ca a fost vina lui ca v-ati despartit.
Scarlett
sefii ranting.gif ranting.gif
an_dra
Nu mai paria ca s-ar putea sa pierzi..a fost vina noastra
Tweety
Sunt enervata ca am sosit la serviciu unde fiecare arunca cu piatra in celalalt :-)
Nimeni nu isi asuma vina, dar toti vor vrea sa isi insuseasca laudele!!!
an_dra
ooooops...vornicum,tie-ti spuneam asta
Onix
Ce m-a enervat azi: pai, am avut mult de lucru, mi-a fost frig toata ziua (cine stia ca o sa fie asa urat afara? 50.gif), sunt obosita si mananc litere ocazional. Am o stare foarte proasta sad.gif

PS: M-a inveselit Mutulica virgula cu mesajele lui de pe forum (inclusiv cel cu telefonul), asa ca merci smile.gif
fargakos
1)foarte frig la cursuri 50.gif ...
2) ca nu mai apare pe messenger cine vreau eu
Ahriman
M-a enervat faptul ca m-am intors la camin si am gasit clanta stricata, dupa ce inainte de a pleca in vacanta m-am chinuit 2 ore s-o repar!!!
DeeDee
m-am enervat pentru ca: e de abia marti, e foarte frig si nu inteleg de ce, a fost o zi foarteee lunga, era sa intre unu cu masina in mine.... si ziua nu s-a incheiat inca
Ahriman
Mai e enervant ca maine-i miercuri, mijlocul saptamanii si de obicei o zi foarte obositoare pentru mine...
Problema cu clanta s-a rezolvat partial...
Jazz
Ghostu' asta e formidabil cu topicul lui!
Pe mine m-a enervat o durere de stomac... mad.gif Mi s-a acrit de ele!
Nico
Ma apuc eu sa fac un gratar si in timp ce se facea, imi apare un gand: ce-ar fi sa ma mai uit putin pe Han cat se face. Ma duc, deschid si-mi cad ochii pe topicul cu Fantaziile sexuale ale forumistilor. Cum tocmai cineva posase acolo, devin curioasa. Si incep sa citesc si nu-mi venea sa cred ce curaj au unii sa spuna chiar tot ce viseaza, si stau sa mai deschid o pagina, pana cand din bucatarie imi vine un miros de ars...Iarasi 50.gif ? Mi se intampla din ce in ce mai des sa ard mancarea in ultimul timp, fir-ar sa fie...
Marcus
Nico, si eu as fi facut la fel in locul tau daca citeam alea. rofl.gif

Ce m-a enervat azi? Ca am primit cateva ZECI de beepuri de la o fata. Acum am clipe de liniste.. cloud9.gif
Ahriman
Iar am gasit clanta stricata! Fir-ar...!!!!!!
Am de invatat! Offfffffffffffff!!!!!
Ahriman
Si mi-am facut cafeaua prea dulce!!!!
Tyra
m a enervat ca a fost prea cald intr o camera si m am molesit.
m a enervat faptul ca a trebuit sa invat
nu am baut cafea
nu m a sunat cine trebuia
ma enerveaza faptul ca telefonul meu e legat cu un elestic de bani...
Antont
Ma enerveaza ca tre' sa lucrez rofl.gif
Sheherazade
Sa ii ia naiba pe astia de la primaria generala a capitalei!!! 50.gif Mi-am facut un milion de draci azi...mai nou e nevoie de ecuson de vizitator ca sa intri...ceea ce mi se pare o chestie foarte desteapta si civilizata de altfel...numai ca este un singur ghiseu care emite astfel de ecusoane, iar acolo se face cate o coada infernala care dureaza ore...bineinteles ca oamenii se enerveaza, si incep comentariile politice...iar eu azi dupa ce am stat o ora la coada aia, mi-au trebuit fix 3 minute cu tot cu urcat de scari si coborat ca sa imi rezolv problema (adica sa iau niste documente). Ceea ce per total a dus la o groaza de timp pierdut si nervi consumati si...etc. Ufffff!!!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.