Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
mutulica
cred ca e prima oara de ceva vreme cind m-a enervat ca m-am intors acasa
punctt
CA NU AVEM APA CALDAAAAAA!!! ranting.gif ranting.gif 50.gif 50.gif frusty.gif
mutulica
ca am descoperit ce tare m-am ingrasat
Contessina
Relax, nu prea conteza , daca erai fata era grav.
mutulica
ce stii tu?
nefertiti-old
Cat de cretini pot fi aia care fac reclamele pentru tv??!!
mutulica
insuficient... mereu vor fi altii si mai si
Sunny
nu am dormit nici un pic in noaptea asta. am avut o crapatura in geam si tantarii toti au navalit pe acolo. ranting.gif am omorat vreo 8 inainte sa incerc sa ardorm si inca vreo 3 dandu-mi palme...restul au dansat hora unii in jurul urechilor mele ranting.gif 50.gif 50.gif 50.gif
Michelle
...ceva pastile n-aveai la indemina?
sad.gif
jude
Cand ma apuca si pe mine dorul de citit poezii, lucru foarte rar, nu gasesc volumul pe care il caut. mad.gif Si uite asa sunt obligata sa pierd timpul... rolleyes.gif
denise
O remarca... nu atat vorbele, cat ce se ascunde in spatele lor. Cred ca a reusit sa-mi strice ziua...
nefertiti-old
Incep sa ma enervez...
Mara
Nu, nu, nu! Ia nu va enervati degeaba ca ne certam! laugh.gif pash.gif
Dark Angel
o durere ingrozitoare de coloana...art rebui macar noaptea sa incerc sa stau intinsa...si sa incetez sa mai invat la birou...deh, batranetile...
nefertiti-old
Pana la urma tot m-am enervat. In clipa asta. Mare fraiera sunt. mad.gif
dascalita
Cumparaturile pentru fiica mea,adolescenta!Cumpliiiiiiit! devil.gif
nefertiti-old
Pe mine m-au tarat doua colege, la plecarea de la serviciu, pe la WTC si au dat de un Meli Melo. O aiureala din aia unde se vand gablonturi. Mamaaa si daca nu s-au uitat si s-au minunat de toate aiurelile alea! Si mie mi-era foame, somn... asa ca le-am lasat sa caste gura acolo, am gasit un loc unde era cafea rolleyes.gif si acolo le-am asteptat. mad.gif
punctt
... femeia de serviciu de pe scara blocului... IAR MI-A TREZIT COPII DIN SOMN!! (... a sunat la usa, pentru a cere apa... ca sa poata face curatenie... ) De data asta nu am mai rabdat!! Este a nu stiu cata oara cand ne trezeste din somn!! Trebuie rezolvata aceasta problema. E penibil sa tot sune pe la usi in fiecare dimineata, cand are chef de curatenie... azi si sarbatoare... Saraca femeie, am bagat sperietii in ea... eeeeee, dar cand vedea ca nu raspund, insista, ba mai mult!! ciocanea, batea in usa... mai, mai sa-mi sparga usaaaa .... Oare, asa-i in toate scarile de bloc!! Nu exista un robinet de unde sa poata lua apa (ca sa nu mai deranjeze pe nimeni!!), decat din casele oamenilor?!
cry.gif Ce-o fi zis biata femeie?! ... "Asta nu-i in toate mintile!!" (adica eu!! sad.gif... DAR AM DREPTATE!! LASATI-NE SA DORMIMMM!!)
Oiski-Poiski
oare de ce barbatii in stare treaza nu pot tzinti intotdeauna direct in WC ???
Mara
Ca sa ne enervam noi cand gasim capacul stropit? laugh.gif
Marcus
QUOTE (denise @ 28 Jun 2005, 10:22 AM)
O remarca... nu atat vorbele, cat ce se ascunde in spatele lor. Cred ca a reusit sa-mi strice ziua...

Nu-i lasa sa-ti strice ziua, denise! hug.gif
Felina
un clopot
nefertiti-old
Doua mimoze.
Dark Angel
cineva de la Selgros...si noul meu coleg...care probabil are ceva probleme grave la mansarda...
inca n-am auzit de cineva care nu stie sensul cuvantului "mostre" pana acum...
Mara
Trebuia sa spui moNstre, ca sigur pricepea! wink.gif
Dark Angel
ai, ma, ca e subinginer...e asa greu sa stii???
s-a speriat de mine azi, s-a facut alb ca varul ca m-am dus la magazie si am facut urat ca mi-au trimis 19 cutii in plus dintr-un articol la un magazin Selgros...si acum tre' sa le iau inapoi...magazinul e la Cluj...
Tyra
prietenul meu care tipa la mine ca i e foame si intarzie din cauza mea
denise
QUOTE (Marcus @ 29 Jun 2005, 01:27 PM)
QUOTE (denise @ 28 Jun 2005, 10:22 AM)
O remarca... nu atat vorbele, cat ce se ascunde in spatele lor. Cred ca a reusit sa-mi strice ziua...

Nu-i lasa sa-ti strice ziua, denise! hug.gif

hug.gif Marcus. Ei, a trecut ... si eu sunt prea sensibila la nuante, uneori. mwah1.gif

Dar si azi m-a enervat ceva- caldura... oribila e vara intr-un oras incins si poluat. Si am avut si mult de mers azi ... Altminteri, la munte vara poate fi chiar placuta.
nefertiti-old
Caldura si pe mine. Si un telefon asta seara.
mutulica
politica
jude
Ma enerveaza acum o musca, tot aterizeaza pe monitorul meu si nici n-am cum sa o elimin 50.gif
nefertiti-old
Aia de la Realitatea tv, ca vorbesc numai despreeeee..... denominare!!! 50.gif 50.gif
Tyra
FAptul ca imi curge nasul si nu respir bine. Refuz ajutor din farmacii.
nefertiti-old
Ieri a fost Smokie in Bucuresti si nu am reusit sa fac rost de invitatie.
mutulica
ca tre sa smotru prin casa
yeaks...
pretul independentei
Vexx
...ca ma doare stomacul de mor si nu pot sa mananc... cry.gif

Slava Domnului ca berea intra... mellow.gif
dascalita
Ca n-am putut accesa hanul de dimineata...am constatat ca sunt dependenta! mad.gif
punctt
rolleyes.gif biggrin.gif mwah1.gif
nici eu nu l-am putut accesa dimineata ranting.gif
Contessina
subscriu
nefertiti-old
Frigul! mad.gif
mutulica
m-a enervat rds-u ca e tot pe janta de vreo 2 zile
Scarlett
ploaia asta care nu se mai opreste sad.gif
Mara
Ploaia!!!
nefertiti-old
Ca mi-a fost cam rau azi noapte si n-am putut sa dorm. mad.gif
punctt
Ca merge greu net-ul. 50.gif
dead-cat
calea ferata mad.gif

azi dimineata s-a defectat electrificarea in Mainz sud si intregul traffic a fost blocat vreo 2 ore mad.gif
mutulica
azi ma enerveaza cam tot
nefertiti-old
si io am nervii nervosi nervosi nervosi
Michelle
oamenii care nu se pricep,n-au studii ,habar n-au sa citeasca o informatie medicala dar...se baga repede sa dea sfaturi ,chiar peste un diagnostic de specialitate. 50.gif
Mara
Ok, ok, o sa incerc sa nu mai dau sfaturi! Dar ce sa fac, daca mania asta e taare contagioasa? evil.gif mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.