Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce M-a Enervat Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
simonsays
poi vezi, daca ai fi si tu oPsedat, macar nu ai fi singur la servici.. ai avea oPsesiile cu tine, si ti-ar tine de urat ! rofl.gif
doice
QUOTE
Doice, vezi ca ajunge ghostu in capitala ! pregateste-te ! 


rofl.gif
Ce rezolvare rapida tongue.gif
Nu-l mai intarata sa devina oPsedat ca-i e bine asa cum e. tongue.gif
simonsays
dece, ti-o fi frica sa nu fie prea ... inrait ? rofl.gif
hai ma, ce, refuzi sa va fac lipeala, dupa ce am fost acuzat ca sint agentie matrimonioasa ?!?! tongue.gif
doice
Mai nu-mi plac baietii rai rai. rolleyes.gif
Imi plac baietii "quasievil" (ca sa-l citez pe Dr. Evil) wub.gif


Azi m-am enervat pt ca cineva mi-a facut program sambata si trebe sa plec la Bran sad.gif
gonen

QUOTE (simonsays @ 11 Nov 2004, 01:06 PM)
desi, daca ceri, te duc de manuta la prostituate



QUOTE (simonsays @ 11 Nov 2004, 02:51 PM)
Doice, vezi ca ajunge ghostu in capitala ! pregateste-te !


???????
mutulica
au bagat lipton in ceai
simonsays
bogho, fa-te ca nu ai citit ! ohyeah.gif
gonen
eu ma fac ca nu citesc, insa daca citeste Doice!?
simonsays
ma injura bine.. si gata; da nu cred ca poate sa interpreteze la fel ca tine ! magarule !! 5 minute de rusine !!! rofl.gif
gonen
rofl.gif
Eclectic
Azi m-a enervat nesimtirea cuiva.
simonsays
adineaori m-a enervat un coleg... si daca imi bag eu picioarele in ei de colegi si de colege... tare mi-e teama ca nu eu am mult de suferit.. da' le-o trag, de ii ustura cateva luni !!!
gonen
M-a enerveaa faptul ca tre' sa stau pana la 18 pm la birou, in conditiile in care nu am nimic de facut.
Antont
M-au ajuns blestemele conservarilor, cred rofl.gif ......Am cazut, fir-ar ea sa fie de treaba cry.gif
nefertiti-old
rofl.gif
De la gasca aia cu ficatii ti se trage. laugh.gif
Antont
O fi blestemul gistei? rofl.gif
Cla
Ai calcat vreuna vreodata? Te-o fi blestemat familia biggrin.gif

ohno.gif user posted image

Hai serios, ai patit ceva la cazatura? si Kawa? unsure.gif
carrad
ghost... mwah1.gif sa-ti treaca durerea, desi nu prea cred ca se rezolva cu atata! laugh.gif
Antont
Mersi fain Carrad mwah1.gif ....Nu stiu daca se rezolva, dar daca insisti, cine stie biggrin.gif ....
Clarence, cam toata chestia a fost din cauza cauciucurilor reci+asfalt rece=aderenta f scazuta. Am frinat tirziu si brutal cind m-am apropiat de o intersectie, si am uitat ca (virgula) conditiile de aderenta nu sint ca vara. Cind am vazut ca n-o sa opresc la timp, am frinat tare si cu spatele pina l-am blocat. Era si praf in zona 50.gif , am intrat intr-un derapaj destul de accentuat, asa ca am eliberat frina spate, s-a redresat pt o fractiune de secunda, dupa care fata a fugit spre stinga, pe mine m-a aruncat pe jos, motorul a cazut pe partea dreapta si a alunecat vreo 10 (sau mai multi metri), iar eu am alunecat/rostogolit citiva metri pe doua benzi de circulatie si m-am oprit linga bordura. Ideea e ca am fost foarte aproape sa comit un high-side ca la carte, ceea ce ar fi avut urmari mult mai naspa yikes.gif ...Am avut mare noroc ca nu m-a calcat nimeni, si motorul n-a lovit nimic(era trafic destul de mare). Se pare ca in momentul caderii aveam in jur de 70 sau mai mult.
Pagube io:
Ambii genunchi juliti destul de rau, sint lovit si julit la sold, care ma si supara destul de rau. Casca si-a facut datoria cu brio, altfel nu mai scriam acum, e lovita in 3 locuri(fata, maxilar, timpla dreapta).
Pagube Kawa(bine ca sint doar cosmetice) spoton.gif :
Carena fata sparta(necesita lipire si revopsire)...semnalizator dreapta varza, mansonul de acceleratie polizat(trebuie inlocuit), carena laterala dreapta julita complet(trebuie revopsita), suportul care tine scarita si frina spate rupt in doua(trebuie reinlocuit). Ca norocul dpdv tehnic e in cea mai perfecta regula, atit motor cit si cadru si furca.
Cam asta a fost, putea fi mult mai rau, am avut mare bafta, bine ca nu s-a intimplat decit atit wink.gif .
Cla
Mai da' maaare noroc ai avut... bine ca nu te-a pocnit careva ohno.gif
Asta a fost semn destul s-o pui la hibernare, ce crezi? jamie.gif wink.gif
In rest, ma bucur pt tine ca te-ai ales "doar" cu julituri... smile.gif Si totusi m-as duce in locul tau la Röntgen din cauza soldului, nu-i de gluma, asa am patit-o eu cu umarul care avea rupturi ce s-au vazut doar la Röntgen... ai grija de tine, esti tanar, mai... sa nu ai "surprize" mai tarziu sad.gif
Antont
Da, am avut...Mersi pt urari smile.gif
Daca nu era soare azi nici nu ieseam. Oricum sezonul asta e gata pt mine. Daca pina miine nu-mi trece soldul ma duc la doctor, ca deja ma supara destul de rau..
O sa pun si poze zilele astea..
simonsays
m-a enervat Ghostu, da tare de tot biggrin.gif
daca nu te'ci la un vraci, sa vaza de zgaibele alea, ai dat de dreaq si de tat'su cu noi !! mah, s-a'nteles ?? 50.gif

ai grija ce poze pui, ca nu ne pasioneaza cum te vezi tu gol in oglinda, de-ti admiri ranile... rofl.gif

harhar.gif
mutulica
daca nu merge la vraci e enervant, ii furam mobra

m-a enervat azi mizga din oras, ca mergea masina pe unde vroia muschii ei in loc sa mearga pe unde vroia muschii mei
simonsays
de ma mutulica.. daca aveai un lastun, mergea pe unde "vroia" muschii tai .. ala neavand asa ceva in dotare.. wink.gif

nu, nu ii furam mobra, i-o $@#$ !!! asa, ca sa fie gelos ! rofl.gif
carrad
QUOTE (mutulica @ 13 Nov 2004, 03:53 PM)
m-a enervat azi mizga din oras, ca mergea masina pe unde vroia muschii ei in loc sa mearga pe unde vroia muschii mei

mai, mutulica, tu in ce oras te-ai dat cu masina? ca in orasul meu nu e mazga. stiu asat pentru ca masina mergea pe undeva vroiam eu (ocolind copacii, evident) rofl.gif
YoyoMan
Ma copii! Voi sunteti niste oameni stresati si nervosi! Aici se posteaza cel mai la greu de pe tot Hanu! rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Jazz
Asta-i terapie gratuita, Yoyo... rofl.gif

Pe mine ma enerveaza ca azi lucrez!! mad.gif Nu imi place sa lucrez sambata chiar daca sunt platita mai bine. 50.gif
mutulica
carrad - habar n-am cum ii zice la strada, pe unde se construieste mall-u sau ce o fi aia, au carat astia cu bascula (cipcirip...) noroi la greu pe sosea. se chinuiau unii cu veste reflectorizante sa mai curete, dar cam slabut

of course ca zona aia nu e in orasul tau, e numa in al meu.
de-a naiba cu el in sus ca in jos vine singur
Carmi
Curatau cu vestele reflectorizante?? huh.gif
Jazz
rofl.gif Aaaaa....Carmi, cred ca purtau vestele reflectorizante in timp ce curatau....
Carmi
tongue.gif Sincer nu eram sigura...si decat sa mor ca proasta mai bine intreb wink.gif
Jazz
Hai, mah Carmi ca nu "mureai proasta" de la niste veste... wink.gif
Serenity
Ma enerveaza rau de tot ca sunt groaznic de lenesa si nu am vointa necesara sa ma extrag din starea asta.. Cu siguranta voi avea de pierut.. frusty.gif
Cla
Problema ta e ca lenevesti singura, altfel n-ai fi atat de revoltata... spoton.gif
Eclectic
Azi m-a enervat azi-noapte.
denise
laugh.gif De ce, Barrie, a fost eclipsa de soare???

-- azi am mult de munca (si foarte putin chef) pentru ca ieri nu m-am simtit prea bine si nu am facut mai nimic. Adica, aceasi problema ca si Serenity- lenea. (Cla. ..si lenea in grup e ... defectuoasa biggrin.gif ).
Cla
Dar in 2 face biiine... o duminica lenoasa in 2, mmmmhh... licklips.gif rolleyes.gif
denise
biggrin.gif da, asa e ...pacatosule! Maine incepe Postul Craciunului, ce te faci? rofl.gif
Antont
Il eludam in anumite privinte sorry.gif rofl.gif
denise
Ptiu, piei de-aici, moroiule! rofl.gif Mai bine nu tii postul de loc, e mai cinstit. mwah1.gif si poti bantui in voie!
huh.gif mai, cred ca pe aici pe la Bucuresti vine deja iarna. Bate vantul si "miroase" a zapada... Asa ca pentru maine: ma enerveaza noroiul pe care trebuie sa-l strabat zilnic.
mad.gif basescu si primarii de sector!
nefertiti-old
Plouaaaa!!! mad.gif Iar eu sunt la munca, in loc sa fiu acasa, in pat! mad.gif
Eclectic
Ca iar nu mi-am terminat norma. mad.gif
cactus
Ca aseara a cazut reteaua cand era mai fain si nici azi dimi n-a mers... ranting.gif ranting.gif ranting.gif
N.V.
Exista vreo scoala speciala de indobitocire a vanzatoarelor de bilete de autobus??? Daca da(desi ma indoiesc), ar trebui interzisa, iar daca nu, ramane intrebarea....de unde isi dau seama ca te grabesti??? Si de unde au invatat cu sa traga de timp si cum sa puna bete-n roate tocmai omului care e grabit????
Si ca sa nu fiu off topic, spun ce m-a enervat astazi(si nu numai): vanzatoarea de la ghiseul de bilete care a refuzat sa-mi faca abonament cu reducere din cauza ca la facultate sunt la taxa, desi am primit o legitimatie de student pentru reducere transport, unde scrie ca eu beneficiez de 50% reducere. Si asta dupa ce am stat in frig 15 minute la coada. Trebuie sa mai cercetez situatia. Si totusi.... 50.gif
Dark Angel
boul de prof de Multimedia...cica sa intram sa ne luam cursul de pe pagina web a Universitatii...numa' ca nu merge ranting.gif si boul ne da examen din cursul ala de cacao

Ce stiti despre Istoria calculatoarelor...sa-mi ziceti si mie, ca-mi pune ala 2 yikes.gif
Cla
QUOTE (N.V. @ 15 Nov 2004, 03:34 PM)
Exista vreo scoala speciala de indobitocire a vanzatoarelor de bilete de autobus???

Nu cred, ca n-ar lua examenul de admitere tongue.gif

flower, poate te-ajuta cu ceva: http://inventors.about.com/library/blcoindex.htm
Dark Angel
merci, cla, da' dobitocu' vrea sa stiu ce a scris el... rolleyes.gif 23.gif

i-am trimis mail si i-am spus ca nu pot accesa site-ul lui de cacao laugh.gif
gonen
flower, care e adresa aia?
Dark Angel
adresa de mail? huh.gif

adresa site-ului e www.upg-ploiesti.ro
gonen
adresa site-ului, desigur.
la mine, se incarca adresa aia
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.