Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Miine
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89
Michelle
Faza serii trebuie povestita...cum sefu' era mare microbist si aseara jucau Barcelona cu Arsenal s-a oprit pe drumul de intoarcere la hotel in dreptul geamurilor unei cafenele in spatele carora trona o mare plasma sa vada un moment crucial al meciului ...Ochii lui erau efectiv lipiti de geamul cafenelei...iar in jur roiau "obisnuitii "strazilor, aurolacii care mirosisera portofel strain...In timpul asta noi,ca fetele,la coltul strazii taca-taca,taca-taca...Aurolacul se apropie si el de televizor sa-l vada pe Ronaldinho mai bine dar si portofelul sefului si...hapciu,stranuta pe ditamai parlamentarul austriac...la care acesta ii spune cu o naivitate si o bunavointa incredibila...Bless you!
Sushi
rofl.gif amu ce sa-i faci daca ase-i el mai naiv?? rofl.gif
Sushi
adica mai bolovan rofl.gif
Sushi
QUOTE (Endgegner @ 17 May 2006, 07:46 AM)
tu cu ce circuli spre BUC? Si de fapt care-i traseul?

klagenfurt - ljubliana cu masina. Ljubliana - Bucuresti cu avionul, cu schimbare la Budapesta.
Endgegner
mai complicat nici ca se putea
Felina
iooooi ce sef frumos aaai! wub.gif
seamana cu sotul lui Grace din Will and Grace, da-i mai frumos
Felina
user posted image
Felina
user posted image


user posted image



user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


user posted image


mdA!
adica ne-am ratat reciproc? ... uf! hh.gif
Thecook
Carmen, am visat cu tine! Se facea ca ziua ta de nastere a fost in 4 Mai iar eu am uitat sa te felicit si mi-era asa de rusine. Azi dimineata dupa ce m-am trezit ,am avut timp de vreo ora aceeasi stare de rusine, abia apoi, reamintindu-mi visul in detaliu mi-a picat fisa ca de fapt ziua ta NU e in Mai , si asa o usurare am simtit!!!
Sushi
QUOTE (Thecook @ 19 May 2006, 11:54 PM)
Carmen, am visat cu tine! Se facea ca ziua ta de nastere a fost in 4 Mai iar eu am uitat sa te felicit si mi-era asa de rusine. Azi dimineata dupa ce m-am trezit ,am avut timp de vreo ora aceeasi stare de rusine, abia apoi, reamintindu-mi visul in detaliu mi-a picat fisa ca de fapt ziua ta NU e in Mai , si asa o usurare am simtit!!!

tu ai visat ca esti EU. Numa eu uit zilele de nastere si ma stresez de n-ai vazut de alea.. rofl.gif
Sushi
sa nu ma impuscati da' uite ce-am gasit: http://www.youtube.com/watch?v=EhyoRm_DkOY rofl.gif
Endgegner
caramelita...tu cauti asa ceva in mod expres pe net, am impresia

versurile is de ...
Endgegner
Baga aci un ochi...unde duce manelele...asa ca...ai grija

http://www.youtube.com/watch?v=mD3FYNARlNM&search=manele

Sushi
TORNEROOOOOOOO
Sushi
Noapte buna
Michelle
superb wub.gif
Sushi
pentru tine l-am pus mwah1.gif
Sushi
Informativ, preturi in Austria:
spalat, tuns in scari par lung am platit 26 de euro si am primit un bon pe baza caruia am reducere 5% data urmatoare
epilat pina la genunchi 25 de euro
epilat complet plus tratament de hidratare fatza si format sprincene aprox. 100 euro
Sushi
o zi absolut obisnuita azi. Mi-am facut o cafea buna si am facut curatenie, am bagat vasele in masina si imediat pun albiturile in aia de spalat.
Mi-am facut programare pe miine la cosmetica. Sa economisesc niste bani am de gind sa-mi epilez io acuma gambele si ele sa ma faca numa de la genunchi in sus. Is curioasa cum fac tratamentul de hidratare pentru fata ca n-am indraznit pina acuma, ma gindeam ca dau gramada de bani si nici nu s-or pricepe. Dar zicea Iedera cind ne-am intilnit ca ea o fost la Viena la cosme si o fost incintata.
Dupa epilare am de gind sa ma fac sistematic cu aparatul de epilat ca daca ma vede parul ca-s ambitioasa se da batut si nu mai creste sau creste mult mai incet cool.gif
Sushi
am regasit iar un fel de echilibru foarte promitator cu mine insami si cu cei din jur. Ieri m-a sunat A si am furat-o de niste energie pozitiva devil.gif cumva mi-e ciuda ca are prieten ca nu apucam sa stam sa povestim ca lumea ca pe vremurile indepartate si mai recente. Dar ma rog, e dreptul ei sa aiba prieten. Abia astept sa intre in faza de obisnuinta si sa o rapesc citeva ceasuri numa pentru mine.
Michelle
si eu l-am facut intr-o perioada numa cu aparatul,ca eram in crize financiare,si incepuse sa creasca pe sub piele...tot mai bine-i cu ceara sad.gif
Sushi
Minunile se intimpla. Am vazut asta cu ochii mei. Si azi mi s-a confirmat din nou wub.gif
Sushi
QUOTE (Michelle @ 22 May 2006, 10:13 AM)
si eu l-am facut intr-o perioada numa cu aparatul,ca eram in crize financiare,si incepuse sa creasca pe sub piele...tot mai bine-i cu ceara sad.gif

eu ma gindesc sa ma duc tot la 3 luni cind iau salarul imbunatatit la cosmetica. In rest cu aparatul. Nu c-as fi paroasa ca ma fac eu da in spate la pulpe de ex. nu ajung oricit m-as contorsiona mad.gif
Sushi
la sora-mea ii cresteau pe sub piele si daca se epila cu ceara. Eu ma frec bine pe portiunile de epilat cu o manusa de iuta de cite ori fac baie si aia indeparteaza straturile de celule moarte si subtiaza pielea asa ca flocisorii reusesc sa iasa... sau poate-s a mei mai fortosi? laugh.gif
Michelle
probabil ca eu am pielea mai groasa pe picioare ohyeah.gif ca orisicit m-as freca cu manusa aia de lufa ,ele, firele rele stau ghemuite sub piele si mai fac si buba pe deasupra...dar ceara parca le si rareste devil.gif
Sushi
le rareste sigur ca mie pe gambe imi ies tot doi peri pe 5 carari nu mai e teren viran cum era cindva laugh.gif
oricum miine revin cu impresii de la aventura mea in lumea cosmeticii vest europene. Si tot mi-e dor de Doina, cosmeticiana la care mergeam in ro, sau cum se zice asa de frumos acasa, cosmeticiana "mea" wub.gif
Am vrut sa-mi pun si unghii dar intre timp s-au facut ale mele nitel mai frumoase si parca nu se mai desfac de cind am baut calciu...
Sushi
mie-mi place Tornero ala de stau sa mor. L-am ascultat de vreo 25 de ori pina acuma ohmy.gif si tot nu ma satur unsure.gif
Sushi
se apropie ziua mea de nastere, 12 iulie. Fac 32. Superba virsta wub.gif acuma imi storc creierii sa ghicesc o nebunie ce s-o fac de ziua mea, sa nu-mi stric traditia cool.gif Cum plecatul din Klagenfurt se exclude, sa vedem cum ma descurc pe plan local. Oricum imi iau 1 sau 2 zile libere. In caz ca nu-mi vine vreo idee mai buna ma duc la G in bar si chefuiesc acolo cu cine se nimereste ohyeah.gif
Felina
QUOTE (Michelle @ 22 May 2006, 09:13 AM)
si eu l-am facut intr-o perioada numa cu aparatul,ca eram in crize financiare,si incepuse sa creasca pe sub piele...tot mai bine-i cu ceara sad.gif

eu ma fac numai cu aparatul de trei ani si nu-mi creste nica sub piele
Sushi
QUOTE (Felina @ 22 May 2006, 12:16 PM)
QUOTE (Michelle @ 22 May 2006, 09:13 AM)
si eu l-am facut intr-o perioada numa cu aparatul,ca eram in crize financiare,si incepuse sa creasca pe sub piele...tot mai bine-i cu ceara sad.gif

eu ma fac numai cu aparatul de trei ani si nu-mi creste nica sub piele

laugh.gif da sper ca nu numesti pilozitate pufusorul ala ce-l ai tu rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Sushi
tocmai m-am epilat singura pina la genunchi, deci am economisit 26 de euro devil.gif is jeniala ohyeah.gif
Felina
si daca nu te tineam eu de vorba ii economiseai si mai repede laugh.gif
Sushi
ok, m-am executat si pe miini. Restul il rezolva doamna ... miine ii cer la Mihai sa-mi schimbe nick-ul in "Chelutza" rofl.gif
Felina
Ah, pe maini! N-am indraznit niciodata! Cred ca-i cumplit...
Sushi
QUOTE (Felina @ 22 May 2006, 02:19 PM)
Ah, pe maini! N-am indraznit niciodata! Cred ca-i cumplit...

da, e cumplit sa lucrezi cu publicul si pe miini sa-ti atirne ditamai taiteii rofl.gif
Sushi
STIU ca o sa vi se para cumplit dar pe mine azi closetul m-a intrebat ceva. Nu mai tin minte ce ca m-am socat cind l-am auzit vorbind. Si imi era pe limba sa-i raspund dar m-am gindit ca e cam prostesc sa stai sa vorbesti cu wc-ul unsure.gif
Felina
QUOTE (Carmelita @ 22 May 2006, 01:50 PM)
STIU ca o sa vi se para cumplit dar pe mine azi closetul m-a intrebat ceva. Nu mai tin minte ce ca m-am socat cind l-am auzit vorbind. Si imi era pe limba sa-i raspund dar m-am gindit ca e cam prostesc sa stai sa vorbesti cu wc-ul unsure.gif

eh! asa e de la o varsta... cat ziceai ca faci?
Sushi
QUOTE (Felina @ 22 May 2006, 04:05 PM)
QUOTE (Carmelita @ 22 May 2006, 01:50 PM)
STIU ca o sa vi se para cumplit dar pe mine azi closetul m-a intrebat ceva. Nu mai tin minte ce ca m-am socat cind l-am auzit vorbind. Si imi era pe limba sa-i raspund dar m-am gindit ca e cam prostesc sa stai sa vorbesti cu wc-ul  unsure.gif

eh! asa e de la o varsta... cat ziceai ca faci?

32 da nemtii citesc numerele de la coada asa ca in Austria fac 23 wink.gif
Felina
vaaaai ce tinerica si proaspata esti! ce facei deseara? girlchat.gif
Sushi
diseara stau la geam si dau marunt din pleoape girlchat.gif
Felina
A ce bine! Deja m-ai vrajit! girlchat.gif
Sushi
Horoscopul meu erotic arata cam asa:

Este coplesita de propria ei personalitate si face totul pentru a domina. Barbatii care simt dorinta de a fi dominate pot vedea in ea o amanta agreabila. In schimb, barbatul care are tendinte spre posesivitate va duce cu ea o apriga lupta pentru putere.


Nu ii place si nu permite sa fie vazuta goala. Aparata de lumina si de priviri curioase, nu este in nici un caz o amanta neglijabila. Cu toate acestea, actul sexual nu angajeaza nimic din ea, cu exceptia pielii, care este foarte sensibila. Este o experta in arta sarutului, si in viata erotica adopta zicala: "Nu marimea conteaza."


O atrag barbatii rabdatori, care pot sa o protejeze de aversiunile exterioare, sa ii ofere un camin sigur, dar mai intai de toate trebuie sa simta ca intre ei exista o fuziune inexplicabila pe cale logica.


Se casatoreste destul de devreme pentru ca are nevoie de protectie. De aceea exista riscul sa cada prada iluziei ca barbatii varstnici sunt neaparat mai responsabili si mai statornici.


Zone erogene: sanii, abdomenul.
Endgegner
QUOTE (Carmelita @ 22 May 2006, 04:39 PM)
Horoscopul meu erotic arata cam asa:

Este coplesita de propria ei personalitate si face totul pentru a domina. Barbatii care simt dorinta de a fi dominate ...

dudieeee, ce-i cu traducerea asta? rofl.gif
Sushi
e copy-paste de pe ceva site specializat.
Si veizi ca cu mine nu intri in discutie daca nu ma poti "proteja de aversiunile exterioare", sa imi "oferi un camin sigur, dar mai intai de toate trebuie sa simt ca intre noi exista o fuziune inexplicabila pe cale logica." laugh.gif
Sushi
"Este o experta in arta sarutului, si in viata erotica adopta zicala: "Nu marimea conteaza." "

da meiii, citeodata am o ironie fina.... rofl.gif
Felina
Carme, uite unu care-i place hartia. Gasesti vre-o asemanare intre el si tine? laugh.gif


user posted image
Sushi
daaaaaaaaaa si eu si el avem ochi frumosi tongue.gif
Sushi
Si eu am poveste cu ciresi. La Ardud la tara aveam (si inca mai avem) doi ciresi. Unu mare de tot, care face cirese mari si taaare bune da viermanoase si inca unu cu cirese mici de tot si dulci. Sub asta micu avem inca o bancuta. Sezi si te uiti, vezi toata gradina, pina la fintina si la casa. Asta cind e malaiul mic. Primele cirese le mincam insa de la vecina (cind era bunica in relatii bune cu ea). Avea cirese inchise la culoare si se faceau primavara devreme de tot.
Mai avem doi pomi care fac cornitze... sper ca asa le zice peste tot si stiti despre ce vorbesc. Unu are doua craci bifurcate amindoua. Acolo ne faceam noi tron. Unu eu unu Karina.
Asa... ce mai aveam... pruni cu prune din alea mari de tot nu stiu cum le mai zice, o denumire ungureasca... si pruni normali, si bistritzeni...
Si doi nuci mari de tot. Ce bune sint nucile verzi... n-am mai mincat asa ceva de vreo 5 ani...
Sushi
Corcodusele ce bune sint... aici nu exista asa ceva. Ca nu se pastreaza, sint greu de depozitat si transportat... stiu ca i-am adus la unu simburi de corcoduse sa-si planteze sa se faca pomi ca-s pe cale de disparitie in vest.
Si dudele le iubesc, mai ales pe alea negre care coloreaza limba si degetele si tot...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.