Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Boudicca
Merci frumos Cla si Carmi!!! pash.gif
Sa va dea Domnul sanatate si sa ne citim pe aici cat mai des!
andra_v
La Multi Ani, Data'q si un an superb pe toate planurile!
Serenity
La multi ani, Data!!! biggrin.gif Toate cele bune ti le doresc si eu hug.gif


jude
La multi ani, Data'q! mwah1.gif Si clasicul "sanatate si numai bine"! tongue.gif
Data'q
Mulţumesc, frumoaselor ... Şi voi sa aveţi bucurii înzecite faţă de câte am primit eu zilele astea.
Boudicca


La multi ani Data`q !!! Iti doresc multa sanatate si dragoste. Astea conteaza cel mai mult, daca esti iubit si stii sa iubesti - traiesti! Te pup! mwah1.gif
andra_v
La Multi Ani, Serenity si toate cele bune! mwah1.gif
Bonsai
La multi ani Data'q ! Ma iarta ca am uitat sa fac urarea asta ieri.

La multi ani Sere! Sa ai parte numai de ani buni si frumosi !
Boudicca


Scumpa mwah1.gif (Sere), iti doresc o viata frumoasa alaturi de cei dragi, multa sanatate si multe realizari...sa te bucuri de fiecare moment pe care ai ocazia sa`l traiesti...te pup dulce! pash.gif
SORIN
Pana la 120 de ani pitica oPsedata!! mwah1.gif

Sorin.
Serenity
Multam fain la toata lumea! biggrin.gif mwah1.gif Am fost plecata pe alte meleaguri sa ma petrec si abia acum am reusit sa dau de un comp si sa citesc mesajele voastre. Va doresc si eu din suflet numai bine si de-o da domnu om be o bere live odata...

Praji:

... si Bloody Mary (ca-mi place mie devil.gif )
Endgegner
La Multi Ani, Sere'!

Toate cele bune si mult noroc si sanatate in viata!
drunk.gif

Justitiarul
La multi ani nana floare, fostul nicodim
dascalita
Spre rusinea mea, multi oameni dragi si-au sarbatorit ziua si eu n-am trecut pe aici...le doresc numai bine si spor in toate, sa fie iubiti si sa iubeasca, sa aiba parte de sanatate si sa nu se intalneasaca cu madam Criza! mwah1.gif

La multi ani, OMU'BUN! Sarbatoritul de azi n-a mai trecut de mult pe aici, sunt sigura ca se va bucura ca nu l-am uitat!
andra_v
OMU'BUN, La Multi Ani, sa ai parte numai de bine, sanatate si bucurie!

Nana floare, La Multi Ani si tie! Si tuturor celor sarbatoriti de cand n-am mai dat pe-aici!
SORIN
Om Bun.....iti urez pana la 120 de ani de sanatate si bucurie langa nevasta si "banditii" tai thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Sorin.
Serenity
La multi ani, berbecuţo! (aka Alexa) yay.gif Iti doresc sa iti gasesti echilibrul si sa-ti fie bine... mwah1.gif
andra_v
Alexa, pana la 120 de ani, cu bucurie, liniste si numai satisfactii langa cei care te pretuiesc!
flowers.gif
mdA!
Multumesc.
Liniste imi doresc si va doresc si voua. smile.gif
Afrodita
Atunci liniste sa fie, cata vrei tu si cand o vrei tu hug.gif
mdA!
QUOTE(Afrodita @ 8 Apr 2009, 09:42 PM) *
Atunci liniste sa fie, cata vrei tu si cand o vrei tu hug.gif

Asemenea.
Boudicca


La multi ani mdA! mwah1.gif !
mdA!
QUOTE(Boudicca @ 9 Apr 2009, 11:27 AM) *
La multi ani mdA! mwah1.gif !


Hei! smile.gif Multumesc.
andra_v
Figaro, La Multi Ani si tot ce-ti doresti!

La Multi Ani, Diana-Maria, cu sanatate, iubire si bucurie langa familie si cei dragi!
Frisky



La multi ani, bage Erwin! Sa ne traiesti sanatos si sa ne incanti mintile inca multi ani de acum incolo! ani.gif
Erwin
Mulţumesc, dragă Frisky! hug.gif mwah1.gif



Din cauza bugetului de austeritate, vă invit la un tort virtual, care v-aţi adus de-acasă! rofl.gif
Vă imaginaţi voi cum suflu în 45 de lumânări? Careva să pregătească telefonul să sune la ambulanţă! rofl.gif



Pe urmă, puteţi să vă îmbătaţi în cinstea mea! spoton.gif
andra_v
La Multi Ani, Erwin, sa fii sanatos, voios si la punga gros!
Serenity
Oh, bage Erwin, asa rau imi pare ca intarziai cu urarile. Cu scuzele de rigoare: La multi ani sanatosi si fericiti langa oameni deosebiti care te fac sa te simti special! hug.gif mwah1.gif yay.gif Pana la 100 fara reparatii! biggrin.gif

andra_v
La Multi Ani si lui marduk, pana la 100 cel putin, sanatosi, langa oamenii si in locurile care il fac sa se simta Acasa!
abis
La multi ani, marduk! smile.gif
Marduk
QUOTE(andra_v @ 12 May 2009, 10:50 AM) *
La Multi Ani si lui marduk, pana la 100 cel putin, sanatosi, langa oamenii si in locurile care il fac sa se simta Acasa!

QUOTE(abis @ 12 May 2009, 11:11 AM) *
La multi ani, marduk! smile.gif

Multumesc, va doresc la toti sa fiti fericiti si sanatosi alaturi de cei pe care ii iubiti.
CharonOfNyx
yay.gif La multi ani, marduk!

Diseara, cand imi pun un sprit, o sa beau un pahar si-n cinstea ta! thumb_yello.gif
Marduk
[quote name='CharonOfNyx' date='12 May 2009, 01:15 PM' post='650501'
Diseara, cand imi pun un sprit, o sa beau un pahar si-n cinstea ta! thumb_yello.gif
[/quote]
Multumesc ! Sa traiesti si sa fi fericit. Eu nu beau sprit, vreau sa simt savoarea vinulul. drunk.gif
CharonOfNyx
Si eu beau vinul la fel, dar asa e vorba thumb_yello.gif
La multi ani, marduk!
Boudicca
La multi ani marduk! hug.gif
Marduk
QUOTE(Boudicca @ 12 May 2009, 05:11 PM) *
La multi ani marduk! hug.gif

Multumesc, multa sanatate si fericire pentru tine si pentru cei pe care ii iubesti.
Nefertiti
La multi ani, marduk! smile.gif

Si pentru Erwin un La multi ani, cu intarziere. sorry.gif
Marduk
QUOTE(nefertiti @ 12 May 2009, 07:29 PM) *
La multi ani, marduk! smile.gif

Multumesc, sa fi sanatoasa si fericita alaturi de cei dragi.
Erwin
Multumesc, si ani.gif Marduk! Sănătate şi... cele bune să se-adune, cele rele, să se spele! drunk.gif spoton.gif
Marduk
QUOTE(Erwin @ 12 May 2009, 09:19 PM) *
Multumesc, si ani.gif Marduk! Sănătate şi... cele bune să se-adune, cele rele, să se spele! drunk.gif spoton.gif


Si tie la fel, la multi ani, fericire si sanatate alaturi de cei dragi.
Rehael
LA MULTI ANI IoanV!

LA MULTI ANI auslander!

andra_v
La Multi Ani, IoanV!
IoanV
Rehael, Andra_v, va multumesc mult pentru urari!
La fel si voua, ani multi, cu bucurii, pace si impliniri!
Marduk
La multi ani! IoanV, sa fi sanatos si fericit alaturi de cei pe care ii iubesti.
ausländer
Multumesc, Rehael! Ceilalti probabil cred ca am disparut... M'pare rau sa va dezamagesc! Desi veche de 25 de ani [multe jucarii se strica intr-o perioada atat de lunga], inima inca-mi mai bate [Grrrr... iar o dau in Eminescu... fi-i-ar teiul si plopii si salvia sa-i fie - pentru curiosi: nu, nu consum]. N-am prea mai avut eu timp de HA, dar promit o revenire spectaculoasa [ca sa nu se spuna ca nu ma tin de cuvant, nu zic si cand promit revenirea asta ohyeah.gif ].
andra_v
La Multi Ani si tie, ausländer!

IoanV
QUOTE(marduk)
La multi ani! IoanV, sa fi sanatos si fericit alaturi de cei pe care ii iubesti.

Multumesc mult, iti doresc si tie la fel.
Rehael
La multi ani shapeshifter!
andra_v
39.gif Bonsai!
Boudicca


LA MULŢI ANI Bonsai mwah1.gif!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.