Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
contraste
Jazz, Cafe del Mar, La multi, multi ani !!!!
Mi-e tare dor de voi !
Aveti fiecare cate un cadou, asa, de sarbatori !
Cla
Jazzy, Cafe del Mar, Iisus, toti Cristi si Cristianele ani.gif
Mara
La multi ani, Jazzy, numai bucurii si mult, mult noroc! ani.gif mwah1.gif
Serenity
Oau.. cat de repede a putut sa treaca anul! unsure.gif Parca ieri o intrebam pe Jazzy daca de Craciun & ziua ei primeste cadouri "duble"... tongue.gif

La multi ani, gagica! :tozc: De doua ori! Fericire, sanatate si tot binele din lume, din nou, in portie dubla! Si cand inchini paharele sa te gandesti si la noi... tongue.gif Uraaa! yay.gif

La multi ani, Cafe Del Mar! flowers.gif

Pentru voi, dragele mele:

user posted image
Cla
Vreau si eu un :tozc: cry.gif
Jazz
Oh, my... Nu m-ati uitat? wub.gif Va multumesc muuult, muuult si promit sa ma gandesc si la voi dragele mele...

Contraste,
Cum arata orasul nostru batran acum de Sarbatori? Mi-e tare dor de el...


Cla,
Multam pentru urare. mwah1.gif

Mara,
hug.gif

Sere,
Ce frumos ca te gandesti la mine si... ce memorie buna ai... laugh.gif Parca mai mult imi placea numarul de anul trecut, cel din dreapta numelui meu... hh.gif
Kitty
La multi ani Jazz! yay.gif Sa fi fericita, sanatoasa si inconjurata de cei dragi tie si de cei ce te indragesc si fie ca acestia sa fie cat mai multi. hug.gif flowers.gif
user posted image
gabitza ^
jazz....abia acum am vazut ca este ziua ta....la muuuulti ani, iti doresc din toata inima. sa ai parte de toate cele bune.

te pup de o mie de ori. mwah1.gif mwah1.gif flowers.gif flowers.gif
G.
Antont
La Multi Ani, Jazz 39.gif mwah1.gif
Sper ca acum de ziua ta ti-ai luat Ducati-ul ala tongue.gif
Vexx
La Multi Ani, Jubi, sa fii fericita si sa treci mai des pe la Han! flowers.gif

user posted image
diabolein
La multi ani Jude! ani.gif
tikky
La multi ani, jude!!!!! Sa fii iubita si sa ai parte de un an frumos hug.gif

user posted image

Data'q
user posted image
La multi ani, jude!!! Eu sanatate iti doresc cel mai mult!...Restul vor veni de la sine...
denise
La multi ani, Jubi (unde umbli?) si Jude! Sa fiti mereu tinere si frumoase, sanatoase si fericite.
user posted image
Kitty
La multi ani JUDE! Sa fii iubita, sa iubesti, a fii sanatoasa si fericire multa, multa. Multa bafta la scoala si in tot ce-ti propui sa faci! hug.gif mwah1.gif
user posted image
Cla
ani.gif fetelor - Jude, Jubi smile.gif
user posted image
exergy33
JUDE

TOT CE ITI DORESTI !


user posted image
jude
Multumesc mult pentru urari, pentru cuvintele frumoase si pentru flori! wub.gif mwah1.gif
Jazz
Cu intarziere.... Multumesc Kitty, Gabitza si Ghost.... hug.gif
N-am primit fir-ar sa fie Ducati-ul ala nici acum! laugh.gif
Cla
Jazzy, nu esti departe de Milwaukee, ce vrei cu Ducati? unsure.gif copiii din ziua de azi se omoara cu Suzuki sau Kawa... sau KTM Duke...
Daca vrei ceva rosu, ia-ti din Baragan sau un Ferrari. Ala-i de la "Mama Leone"... "Tu sei un angelooo" rofl.gif
Just do it: "I'll be back" spoton.gif
Aaa scuze, nu esti la sursa. Nu-ti lua rosii din Walmart, ci din Mexic. Īmpachetate de mexicani spoton.gif
calfa
La Multi Ani, Jazz si jude ! flowers.gif

Jazz
Cla
Ce-ai tu cu mine daca mie imi place Ducati-ul? tongue.gif


Calfa
Multam frumos si din suflet pentru urare si pentru flori. smile.gif
Cla
QUOTE (Jazz @ 29 Dec 2005, 10:33 PM)
Cla
Ce-ai tu cu mine daca mie imi place Ducati-ul? tongue.gif

Pai sa-ti placa; si eu sunt fan de italience. Moto Morini, Laverda, Ducati, Moto Guzzi, Mama Leone, Gina Lollofrigida... laugh.gif
diabolein
ani.gif

Maxima fericire in 2006 tuturor forumistilor si forumistelor!
edittha
La multi ani tuturor!
Noul an sa va aduca numai bucurii, sanatate si zile senine,
dascalita
La multi ani !
Sa aveti parte de tot ce va doriti si inca un pic!
contraste
La multi ani !
Sa fiti fericiti si plini de impliniri !!!!
Cla
ani.gif tuturor! Un An Nou sanatos va doresc smile.gif

Tie Arktu, de ziua ta, la fel. Cum e asa la 100 de ani? Reusesti deseara sa tii berea in mana? biggrin.gif
necko
La multi ani Hanului, hangiilor, hangitelor, musteriilor si tuturor petrecaretilor !

Sa fiti sanatosi, frumosi, mai bogati si mai buni !
gabitza ^
in primul rand, la multe centenare lui arktu...
si acum ca tot vine anul nou, va doresc tuturor...

Un An Nou Superb!!!!!
G.
Kyklos
ANUL CARE VA SA VIE SA VA ADUCA TOT BINELE DIN LUME , NOROCUL SA NU MAI IASA DIN ACEST HAN
Kyklos
URARE PENTRU HAN :

LOVI-TE-AR CU PUTERE CEL MAI MARE NOROC DIN LUME , CEL MAI MARE SAC CU BANII SI CRAPA-S-AR BUTOIUL CU SANATATE DEASUPRA TA ! LA MULTI ANI
gabitza ^
Mutulica, la multi ani mai, numa bine si sa fii iubit si sanatos. mwah1.gif mwah1.gif

Si de la mine...user posted image

Sa te gandesti si la noi cand o bei.

LA MULTI AAAAANI!!! 39.gif
G.
Eclectic
Mutulica, la multi ani !
Pese: sa ai parte de un an demn de un virgin. biggrin.gif
contraste
Mai mutulica, dragul de tine!!! Chiar asa, astazi este ziua ta?????
La multi ani, multa sanatate si uite, ceva festivist pentru ziua ta !
Tinkerbell
La Multi Ani!
Pentru toti cei care dau viata Hanului, 2006 sa exceleze la toate capitolele pe care voi le considerati importante in viata voastra, sa va bucurati de momente frumoase impreuna cu cei pe care ii iubiti si sa aveti acel strop de noroc exact atunci cand e nevoie de el.
Pentru cei 9 sarbatoriti ai zilei de azi, toate gandurile bune.
La multi ani!
exergy33
mutulica

LA MULTI ANI !



....................user posted image..........

Antont
La Multi Ani, Mutulica spoton.gif !
39.gif
Cla
La Multi Ani, mutulica! Savureaza o bere virgina biggrin.gif drunk.gif
user posted image
fargakos
[COLOR=blue] La Multi Ani tuturor sarbatoritilor si pentru noi toti cei de la han![COLOR=blue]
dascalita
La multi ani,Mutulica!Tot ce doresti si inca un pic de la viata!
Scarlett
multi ani traaaiasca....multi ani ..traiasca drunk.gif ......la multi aniiiiiiii !

user posted image

La multi ani Mutulica ! mwah1.gif


Kitty
La multi anisori mutulica! Scuze de intarziere, dar am recuperat cu somnul si n-am avut timp de han! Toate cele bune si alea alea!
Cu mult drag,
genicon si Kitty

user posted image

Pese: Te asteptam prin Bucuresti!
Olaf
La multi ani, Mutulica! Nah, ca si eu am avut intarziere, ba chiar mai mare decat Kitty unsure.gif

La multi ani, Ciuboda!
iniya
La multi ani! Fie ca aceasta zi sa va aduca implinirea dorintelor, multa putere si iubire smile.gif
mwah1.gif
Serenity
Mutulicule, sa-ti fie rusine ca te-ai nascut tocmai intr-o zi cand lumea normala zace in baie cu capul langa closet si de obicei uita si pe ce lume se afla. Darmite ziua cuiva.. cry.gif

Cu intarziere si scuzele de rigoare, LA MULTI ANI PITICANIE OPSEDATA!!!

user posted imageuser posted image

Sananate sa poti bea toata votca care-o curge de-acum inainte pe Bega, ferimate si curaj sa poti infrunta toate ispitele vietii la fel ca pana acum laugh.gif , fericire, intelepciune, echilibru sufletesc, maturitate spirituala si ficat rezistent! thumb_yello.gif La multi ani! ani.gif
Tzadde
He he, il cunosc pe Ciuboda. smile.gif Desi n-ar trebui sa ma surprinda ca s-a inscris aici, uite-l. rofl.gif Este administratorul unui alt forum (nu stiu daca am voie sa dau adresa pe-aici).

Ii doresc multa sanatate, multa fericire si cat mai multe dorinte implinite. smile.gif

user posted image
calfa
La Multi Ani mutulica ! ani.gif Trebuie sa fie interesant sa fii "nascut de ziua ta". laugh.gif Pe intai ianuarie adica. smile.gif
denise
La Multi ani mutulica, la multi ani ciuboda! Sa fiti sanatosi si veseli tot anul.
user posted image
cactus
Ioni şi Ioane, "La mulţi ani"!
Să-i acoperiţi cu ani,
Veşnic vă cānte vioara
Īn suflete primăvara.
Sănătate să aveţi
Ca să munciţi să puteţi,
Precum pe cāmpuri bureţi,
Īn case copii isteţi.
Să sarbătorim şi noi,
Să daţi cepul la butoi.
Să va meargă vouă plinul
Cum in oale-o curge vinul.
Masa vă fie bogată
Semn de viaţă-ndestulată
Joc şi cānt că-i sărbătoare
Să petrecem mic cu mare.
Să petreceţti ani frumosi,
Lāngă cei dragi sănătoşi.
Viaţa-ntreaga să vă fie
Un prilej de bucurie.

hug.gif flowers.gif mwah1.gif harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.