Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
mothman
La multi ani, Copernic !!! Multa sanatate si tot ceea ce-ti mai doresti tu de la viata. thumb_yello.gif
alysoft2003
La multi ani, puf de Papadie, imi cer scuze pt. intarziere sorry.gif
Papadie_62
Mulţumesc mult, Action, Alysoft, din suflet şi să vă bucuraţi de la fel de mulţi ani! smile.gif
Nefertiti
La multi ani, Cla!!! mwah1.gif drunk.gif
Endgegner
jamie.gif LA MULTI ANI CU SANATATE SI TOATE CELE BUNE, Alter!!!!
Yvonne
Claule , LA MULTI ANI, si toate cele bune.
cipdecip
La multi ani, Cla!
drunk.gif
Cucu Mucu
La multi ani, Cla, sa te betivesti cu spor! drunk.gif
alysoft2003
La multi ani, Cla si sa ai parte de sanatate.
Papadie_62
Şi din partea mea, cu īntārziere, LA MULŢI ANI, Cla, sănătoşi, voişi, cu bucurii, cu dragoste, cum ţi-i doreşti!
dascalita
La multi ani, Cla!
Sanatate, ca-i mai buna decat toate !
cipdecip
La Multi Ani, Tyra! 39.gif
Nefertiti
La multi ani, Rose si Tyra. flowers.gif
Nefertiti
La multi ani, bdl mwah1.gif si surzi flowers.gif .
Cla
Multumesc tuturor pentru urari hug.gif, cu intarziere, eram pe alte meleaguri smile.gif

Totodata un La Multi Ani, la fel de intarziat, @ Papadie, actionmedia, Tyra... flowers.gif drunk.gif
Endgegner
La Multi Ani la toata lumeaaaaa! ohyeah.gif
andra_v
LMA, bdl si surzi! Va pup pe toti!
SORIN
Daneeeeee thumb_yello.gif Sanatate si Virtute, sai ce bea si ce................................................... ohyeah.gif ohyeah.gif

Sorin.
N.V.
La multi ani bdl si surzi!!! yay.gif

Scarlett
LA MULTI ANI Afrodita! mwah1.gif sa ai parte de tot ce-ti doresti








flowers.gif
rebel
La mulţi ani, Afrodita!
motanul_incaltat
La multi ani! smile.gif
Afrodita
Multumesc copii hug.gif hug.gif hug.gif Asa da zi de nastere, cu urari din toate partile hug.gif Multumesc mwah1.gif Sa fiti fericiti si sa ne vedem la beute cat de curand biggrin.gif
andra_v
La Multi Ani si o zi insorita!
Afrodita
Ghici ce? Chiar e insorita hug.gif Multam fain mwah1.gif
abis
La multi ani, Afrodita! flowers.gif

39.gif
Nefertiti
La multi ani veseli si sanatosi, Afro! flowers.gif mwah1.gif
Afrodita
Sa fie, sa fie, dragii mei biggrin.gif mwah1.gif :flowers: Multumesc de urari hug.gif

La multi ani tuturor nascuti azi - chiar si celor ce si-au ascuns ziua de nastere de ochii nostrii devil.gif
N.V.
La multi ani evribadi! yay.gif

flori
LA MULTI ANI Afrodita, Sa fii iubita sa traiesti 100 de ani si sa te simti tot timpul ca la 25!

Afrodita
Senchiu, senchiu fetele hug.gif Sa fie cum spuneti voi k suna bine biggrin.gif
Data'q
Niciodată nu e prea tārziu, aşa că...

... la mulţi ani! Tare-tare mulţi să fie!!! ... cu sănătate, cu voie bună, cu dorinţe īndeplinite, devenite amintiri de neuitat şi dea Domnu' să-ţi sară-n cale al mai Făt-Frumos posibil!
Cla
ani.gif Afro draga flowers.gif , cam tarziu sorry.gif , dar... whistling.gif

Sushi
afro la multi ani! mwah1.gif
Afrodita
Ohh, multumesc mult hug.gif Super faine cadourile de azi! Nu-mi vine sa cred ca am primit atatea sorry.gif

Ah, Data'q, sa te auda al de sus si sa mi-l dea pe al mai frumos rofl.gif
Nefertiti
La multi ani, Endge! 39.gif
Oiski-Poiski
La multi ani tuturor celor care v-ati sarbatorit ziua de cand nu am mai fost pe aici si desigur cei de astazi..Numai ganduri bune si urari de bine din partea mea.

jude
La multi ani, Endgegner! Sa traiesti ca un king.gif ! tongue.gif
Gavrochette
La multi ani, Afrodita (cu intarziere, stiu sorry.gif )


Papadie_62
La multi ani, Endgegner!
Cu bucurii si impliniri!
Afrodita
Ohh, Gavroche , sarumana, e superb mwah1.gif

La multi ani "nene" Endgegner si sa ne traiesti mult si bine, fericit si multumit biggrin.gif mwah1.gif hug.gif
Endgegner
Mersiiiii faiin la toata lumeaaaa! 38.gif drunk.gif hug.gif drunk.gif
flori
La Multi Ani Endgegner!
Cla
@Endgegner, alles Gute zum Geburtstag, Alterchen! drunk.gif thumb_yello.gif
jude
La multi ani, dascalita! flowers.gif flowers.gif flowers.gif Sa ai parte de multa liniste si toate cele bune sa vina la tine si la ai tai! mwah1.gif
Afrodita
Ah, sista Jude mi-o lua inainte biggrin.gif

La multi ani dascalita draga!!! Multi multi, plini de fericire, bucurii, tot ce-ti doresti sa se implineasca, sanatate multa si ce-o mai fi si ce-oi mai vrea tu biggrin.gif pupaa mare de tot si o imbratisare fierbinte din friguroasa Tara a Galilor mwah1.gif hug.gif
Serenity
Hahaha, stiu ca ti-a mai zis-o toata lumea, dasca draga, probabil ti-m mai zis-o si eu anul trecut dar continuu si anul asta sa ma minunez de faptul ca esti nascuta in prima zi de scoala! biggrin.gif La multi, multi ani sanatosi si frumosi cu elevi cuminti si destepti si familie sanatoasa! hug.gif mwah1.gif

Nefertiti
E ziua dascalitei!!! La multi ani veseli, linistiti si fericiti. flowers.gif mwah1.gif
Cla
ani.gif dascalito! flowers.gif
Data'q
Cāt? 49? Să dea Domnu' īncă pe-atāţi !!! La mulţi ani, dăscăliţo!!! Mulţi să fie, bucuroţi, sănătoşi, voioşi şi cu cei dragi cāt mai aproape !!!



Să ne trăieşti şi să ne dăscăleşti cāt mai mulţi ani !!! flowers.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.