Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
melinda
In aceste zile de Sarbatori, va doresc sa va daruiasca Dumnezeu pace sufleteasca din belsug, numai ganduri si sentimente frumoase, bunastare si fericire alaturi de cei iubiti!
Sa aveti un CRACIUN FERICIT! drunk.gif licklips.gif yay.gif craciunf.gif santa1.gif
The Dude
Tuturor Stefaniilor si Stefanilor.....La Multi Ani !!



P.S. ....in greaca veche Stefan inseamna cel caruia i s-a aratat cununa (lui Dumnezeu)
passenger
La multi ani Stefan, Stefania! smile.gif flowers.gif
mothman
ani.gif Jude !!! Sa ai sanatate cu marfaru' si sa-ti traiesti visul cu ochii. girlchat.gif 38.gif yay.gif
Vexx
La Multi Ani, Angel! Toata fericirea din lume sa se opreasca la tine! hug.gif 39.gif
Serenity
La multi ani!!! soro mwah1.gif (si aici)

De acum poti sa bei legal, sa fumezi legal si sa iti faci legal cont pe 360! biggrin.gif Zis iz za bighining of a oandarful laif! yay.gif

user posted image



Data'q
La mulţi ani, jude!... Să-ţi fie viaţa cāt mai colorată, iar culorile doar tu să le alegi...
user posted image
cactus
1 membru isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
jude(18)

La Multzi si Fericitzi Ani ; Data“q nu putea sa-ti fca o urare mai frumoasa. Considera ca si io ti-am facut-o ca Data“q ma iarta fiindca nu l-am plagiat flowers.gif hug.gif
Cla
jude, ani.gif smile.gif

user posted image
The Dude
"Hey Jude".....La Multi Ani !!!
secunda
jude, nu stiam cati ani ai, dar nu stiu de ce ma mir ca implinesti 18 biggrin.gif

te imbratisez cu drag si fie sa ai parte de un an plin de experiente de care sa-ti amintesti cu drag peste ani si ani!!!

in numele experientei, da-i inainte! sau intreaba-i pe altii:))
Fantasee
La mulţi ani, draga mea hug.gif să fii sănătoasă şi fericită īn fiecare zi din cele care urmează. mwah1.gif

Perle, pentru că orice adevărată doamnă (fie chiar şi viitoare) le are īn dotare :
user posted image

jude
Multumesc mult de tot pentru urari! cloud9.gif
Pentru fiecare : mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Frisky
La multi ani tuturor! Va doresc un an nou plin de lucruri minunate, de surprize placute, de ganduri bune si...discutii incinse , dar captivante aici in odaile hanului. happy.gif

user posted image

user posted image
mothman
LA MULTI ANI, oameni buni !!! Sa aveti prte de un an nou plin de impliniri pe toate planurile si sa va simtit super la trecerea dintre ani. Numai bine va doresc. drunk.gif yay.gif

Ma pregatesc sa ma duc sa beau. whistling.gif
Erwin
user posted image

thumb_yello.gif
cipdecip
La Multi Ani!
alysoft2003
La multi ani 2007.

La multi ani Mutulica, te-ai nascut chiar la cumpana dintre ani wink.gif Sa traiesti si sa "convertesti" la "oPsedationism" cat mai multi laugh.gif
Papadie_62
LA MULTI ANI si BINE AI VENIT 2007!!!!!
Cu bucurii si impliniri, cu sanatate si prosperitate pentru toti!

La multi ani, Mutulica si bucura-te ca te aniversezi odata cu Uniunea!
La multi ani sanatosi si fericiti!
mutulica
La Multi Ani!! la toti musterii si hangii drunk.gif
dascalita
La multi ani, 2007!
La multi si frumosi ani, mutulica!
cactus
QUOTE (mutulica @ 1 Jan 2007, 08:35 AM)
La Multi Ani!! la toti musterii si hangii drunk.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
John B
La multi ani si un 2007 peste media europeana!

(Azi am revenit la birou si d'aia am intrarziat cu urarile!)
mdA!
La multi ani, tuturor.
Si la multi ani... MIEEEEEEEEEE
user posted image
azi fata face 25 de ani si 9 luni! mwah1.gif
Olaf
La multi ani, ComicDiva! hug.gif flowers.gif
Olaf
La multi ani, ComicDiva! hug.gif flowers.gif
De doua ori. laugh.gif
ComicDiva
Multumesc si... multumesc. smile.gif
contraste
La mulţi ani jurnalisto!
Ce mai faci???


mwah1.gif
ComicDiva
Pai la 21 de ani.... ce sa fac? Sunt deprimata si dau vina pe parintii pentru tot ce nu-mi merge in viata. tongue.gif
Cla
ani.gif ComicDiva! flowers.gif ce pacat ca nu dai mai des pe-aici... wink.gif
ComicDiva
Ce sa fac mai Cla, so little of me to go around. smile.gif Dar na acum ca m-am facut mare (no fat jokes pls) poate voi stii sa-mi administrez timpul mai bine. wink.gif
secunda
ComicDiva, la multi ani puisooooooor!!! sa ramai mereu cu zambetul in suflet si cand vei vrea sa dai vina pe ceva, da pe timp, soro, ca timpul inghite de toate! rolleyes.gif mwah1.gif

Carmi pupicei si la multi aniiiiii!
in cinstea ta, o tuica! ohyeah.gif
Cla
Carmi, La Multi Ani!! flowers.gif

user posted image
Olaf
La multi ani, Carmi! smile.gif flowers.gif
tikky
La multi ani, mothman!!! 39.gif
alysoft2003
La multi ani mothman laugh.gif
contraste
Carmi, mothman LA MULTI ANI FERICITI !!!!

user posted image
Fantasee
La mulţi ani, mothman! hug.gif Să ai tot ce īţi doreşti şi o bucurie īn plus. spoton.gif
Titus Herbert
La multi ani, mothman! smile.gif
Yvonne
Mothman, La Multi Ani ! si toate zilele sa-ti fie insorite si fericite.
Olaf
Mothman, sa traiesti multi ani imbelsugati si plini de fericire! smile.gif
Cla
ani.gif , mothman! smile.gif drunk.gif
Kristin
Multi ani si buni, Mothman !
Papadie_62
Mothman, multi ani frumosi si fericiti, cu implinirea tuturor dorintelor!
jude
yay.gif La multi ani, mothman ! mwah1.gif
Erwin
ani.gif mothman! spoton.gif multă sănătate şi baftă!
mothman
Va multumesc din suflet pentru urarile facute. Mi-ati facut o surpriza placuta. Va multumesc si va huguiesc pe fiecare in parte. hug.gif drunk.gif
Olaf
smile.gif

Si continuam petrecerea:

La multi ani, iniya! hug.gif yay.gif flowers.gif
Hashaspire
La Multi Ani, factura! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
contraste
iniya, factura, LA MULTI AN mwah1.gif I FERICITI !
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.