Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
LINICA
Serenity, La multi cu tot ce e bun pentru tine! mwah1.gif
secunda
vai, dulce printesa Serenity, cum era sa ratez bucuria zilei tale de nastere? te sarut cu drag din departare si sper ca primavara sa te uite niciodata!
la multi ani cu drag si multe bucurii!
eterna primvara in sufletul tau

wub.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif wub.gif
cipdecip
La Multi Ani Serenity !
Sa fi iubita flowers.gif
Serenity
"E alunecos pe-aici sau de ce am cazut pe spate cand am citit urarile?" ohmy.gif rofl.gif

Serios acum, you guys are the best! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

In fiecare an, de ziua mea, ma gandesc ca nici un cadou nu ar putea inlocui ca valoare gandul ca, macar pentru o clipa, cineva s-a gandit la mine (si nu doar ca sa ma injure laugh.gif ). Multumesc mult! Impreuna cu cei care mi-au trimis urari pe PM, mail, messenger, sms, si-asa mai departe, mi-ati facut ziua mai frumoasa! wub.gif

Tocmai in clipa asta cineva, aici, se gandeste la fiecare din voi cu muuuuuuuuuuult drag! hug.gif

No, acestea fiind zise, zic sa trecem la lucruri mult mai importante, si-anume la alcoholul care ieste (macar virtual unsure.gif) :

user posted image

Bottoms up! tongue.gif
N.V.
drunk.gif
Am picat si eu sa spun "la multi ani"-ul meu taman cand se serveste alcoolul, asa ca nu stiu cata coerenta mai am laugh.gif , motiv pentru care inchei aici, lasand un "prieten" care a dat si el cu botul de bunatatile din sticlele de mai sus.
user posted image
Vexx
Ingrozitor de intarziat, ca de obicei... sad.gif

La Multi Ani Serenitate roz! hug.gif

user posted image
trustbyte
La multi ani AIWA!
secunda
AIWA, la multi ani cu drag desi nu as vrea sa ma intrebi de unde am acest drag...! Imi pari prieten vechi, chiar daca nu te-am vazut niciodata, dar in acelasi timp ma simt stinghera-n fata ta si nu indraznesc a-ti ura mai multe, de teama ca nu cumva, din zel, sa gafez.
La multi ani, pentru cati mai multi ani! mwah1.gif

pentru clipele de dor
Mara
La multi ani Aiwa, numai bine si sa mai treci pe la Han, te asteptam sa ciocnim! mwah1.gif

user posted image
Olaf
La multi ani, AIWA! smile.gif
ani.gif
AIWA
Nu va pot spune decat MULTUMESC!
Multam fain si pentru ce ce mi-au trimis email sau au sunat!
CAIN batrine sarumana pentru link!(asta ca de la ai batrini ai hanului la ai batrini-oldiest but...goldiest)

Cam asa aratam cu cateva ore in fatza de momentul 0
Endgegner
Mosule, ani.gif

pls.gif

sa cresti mare si la mai multe aniversari

jude
La multi ani, alexa! mwah1.gif
user posted image
mothman
La multi ani ! Multa sanatate si tot ceea ce-ti mai doresti tu sa ti se implineasca.
Data'q
Un La multi ani! cred ca nu ar fi de ajuns...Ce zici de...
user posted image
Nu-i de ajuns?Biiine...Atunci sanatate...Sa zambesti, sa infloresti...Si...A da: necazurile sa dispara...Asa, toate odata... hh.gif ohyeah.gif

La multi ani Alexa!...Multi-multi ani!... flowers.gif
Endgegner
La Multi Ani Aleeeexa i sve najbolije...jivieli

39.gif ani.gif pls.gif
cipdecip
La Multi Ani Alexa flowers.gif

coconut
LA MULŢI ANI, ALEXA!

39.gif ani.gif

user posted image
Olaf
La multi ani Alexaaaaaaa!
flowers.gif

Uite ce am gasit rolleyes.gif laugh.gif

user posted image
Oiski-Poiski
La multi ani Alexa, ti-as dori sa ti se implineasca tot ce-ti doresti tu insa e bine daca ai norocul sa ti se implineasca si tot ce-ti doresc eu . flowers.gif

Scarlett
La multi ani Alexa !....user posted image
Fantasee
Alexa hug.gif la multi ani! Iti doresc sa gasesti in fiece zi macar un motiv sa zambesti si sa simti vantul prin plete fara sa te deplasezi neaparat cu multe sute de km pe ora spoton.gif .

user posted image
Kitty
La multi ani Alexa! hug.gif flowers.gif
S-o stapanesti sanatoasa!
user posted image
tikky
La multi ani, Alexa!!!

user posted image
Kyklos
user posted image

O MICA ATENTIE DE LA PLUTARH
Marcus
La multi ani, draga Alexa! 39.gif yay.gif Iti doresc ca viata sa-ti fie plina de raze de fericire! hug.gif Ptiu, ce varsta frumoasa ai implinit! wub.gif yay.gif

user posted image
nefertiti-old
LA MULTI ANI!

user posted image
Mara
La multi ani, pustoaico (25 de ani, phui! tongue.gif ) si sa fii fericita! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

user posted image
mdA!
uiiiiiiii, cate mesaje!
va multumesc, dragelor si dragilor. placuta surpriza. asa sa fie, cum spuneti voi, si la mine si in ograda voastra. multumesc si pentru "cadouri".
raspund cu bere, pe alese. mwah1.gif
user posted image
flori
user posted image
La Multi Ani Alexa!
gio19ro
LA MULTI ANI TUDY ! 39.gif
contraste
La multi ani alexa ! (asa, cu intarziere!!!)

La multi ani cu drag Tudy ! (aici nu am intarziat!)
coconut
lmani.gif , Tudy!
cactus
user posted image
Tear
Tudy, La multi ani !
Nu voi uita ca ai fost primul ce mi-a urat "Bun venit" la Han !
John B
La multi ani Socratel!
Titus Herbert
Socratel, la multi ani si de la mine smile.gif
tikky
La multi ani, Socratel!!!!!! user posted image
Kyklos
Socratel la cat mai multe primaverii sarbatorite
calfa
La multi ani, alexa si Tudy ! ani.gif
Socratel
Mersic dragii mei...va pupicesc si o sa beau sampanie si cu gandul la voi....va iubesc pe toti !
mothman
la multi ani, Socratel, Tudy, irinelle ! Sanatate din belsug si pofta de viata. smile.gif
Tyra
La multi ani, Socratel!!!

Sa fii iubit, fericit, tot ce ti doresti sa se indeplineasca!
Socratel
Multumesc mothman, Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic Tyra wink.gif

Cine e pe primul loc ? Cine eeeeee ? Steauaaaaa eeeee ! Hehehee frumos cadouas si de la echipa mea favorita care de florii (ca ma cheama si florin) va trebui sa-mi daruieasca o calificare in finala cupei UEFA rolleyes.gif
secunda
La multi ani drag KodiaK mwah1.gif sa ai parte de o tinerete infloritoare, plina de bucurii si de surprize frumoase! Iar despre batranete iti urez mai incolo, mai e vreme ohyeah.gif

pupicei mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

si cu intarziere la multi ani lui Tudy si Socratel rolleyes.gif si astept sa va intalnesc intr-o zi...
calfa
La multi ani ... sarbatoritelor si sarbatoritilor zilei ! flowers.gif
Fantasee
La multi ani hug.gif sa va fie viata o pajiste inflorita.
Socratel
Multumim (sunt florin) si urez si eu la randu-mi La multi ani tuturor purtatorilor si purtatoarelor de nume de flori. La cat mai multe petale ! thumb_yello.gif
fis_tic
Cu ocazia zilei de nastere urez un calduros la multi ani din partea albanezilor gradinii domnului, sa ne traiesti sfinte parinte:
"Alles Gute zum Geburtstag Vater Heiliger", am scris bine ca nu stiu albaneza?

scuze, scuze, vroiam sa zic gradinii maicii domnului, e naspa si chiar nasol ca am dat pagina si am ajuns iar la inceput cum fac oamenii intelepti cand da in mintea copiilor, vroiam sa zic "Urime ditelindjen!" si tie, sfinte!
"Gėzuar Pashkėt"
"Frohe Ostern"
Paste fericit cu multa udeala si tie sfinte
contraste
Dragi flori de primăvară,

Să vă fie viaţa plină de miresme, nectar şi fructe !
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.