Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Tyra
Oau!
Multumesc tare, tare mult.

Ziua asta de nastere mi-a adus multe surprize din multe parti. Aceasta este una dintre ele.

Multumesc!
Boudicca
Cla, la multi ani mwah1.gif!
Desi cu intarziere...mai bine mai tarziu decat niciodata.
Nefertiti
La multi ani, Afrodita! Cu fericire, iubire si ce mai vrei tu. flowers.gif
Boudicca
Afro, iti doresc ca intreaga viata sa ai un cer senin deasupra capului si sa ai parte de caldura sufleteasca a celor dragi tie...si multa sanatate, stiu ca ai nevoie.


mwah1.gif LA MULTI ANI!
abis
Draga Afrodita, iti doresc tot binele din lume!

La multi ani!



De asta erai deprimata aseara? smile.gif
Frisky
La multi ani, Afrodita! Iti doresc multă sănătate şi putere să rezişti la toate încercările vieţii. Până atunci bucură-te alături de cei dragi de:

şi

Data'q


La mulţi ani, Afrodita! Domnu' să te aibă în pază şi să te aducă înapoi pe meleagurile româneşti cât mai curând...
Sănătate!!!
Erwin
ani.gif Afrodita!

Sănătate, fericire şi succes! Iubire ai din plin, aşa că cele trei de dinainte o vor urma! spoton.gif

Serenity
La multi ani, iubita!! mwah1.gif Multa liniste sufleteasca iti mai doresc eu hug.gif

Cea mai frumoasa
Marduk
La multi ani Afrodita, flowers.gif iti doresc multa sanatate si fericire alaturi de cei pe care ii iubesti. girlchat.gif

O melodie pentru tine.
LINICA
Afrodita, sanatate si pace iti doresc sa ai multi ani de-acum inainte! flowers.gif
andra_v
La Mullti Ani, sanatate si muuulta liniste, Afrodita!
SORIN
Pana la 120 de ani mwah1.gif Sau mai bine pana la o suta ca la 20 thumb_yello.gif

Sorin.
Afrodita
Va multumesc din suflet pentru cuvintele, pozele si melodiile frumoase oferite smile.gif Mi-au incalzit inima sa vad atat de multe mwah1.gif

Va urez tuturor numai bine, sa vi se implineasca dorintele si sa ne vedem cu totii la o bere cat mai curand smile.gif hug.gif

P.S.: Nu Abis, nu de asta, da' trandafirii aia nu strica, "face bine la moral" laugh.gif
Data'q


La mulţi ani frumoşi, dăscăliţa noastră dragă! Copii sănătoşi, voioşi să zburde în jurul tău, iar acasă să ai parte de liniştea pe care o meriţi... flowers.gif
necko
La multi ani, dascalito! flowers.gif

sa fii sanatoasa si tu si copilasii tai frumosi, si cei de acasa si cei de la scoala! si sa te bucuri de ei si ei de tine! mwah1.gif
Serenity
Doamne, cati ani au trecut de cand suntem pe han... Imi amintesc numai de cate ori mi-am zis "doamne, ce hasios e ca ziua dascalitei e pe 15 septembrie!" laugh.gif La multi ani draga dascalito mwah1.gif Sa fii sanatoasa tu si toata familia, sa ai copii cuminti, liniste sufleteasca din plin si sa reusesti sa fii cat mai des fericita! mwah1.gif

dascalita
Va multumesc din suflet, oameni dragi! Va multumesc si va doresc tuturor numai bine, sanatate si fericire! mwah1.gif
andra_v
La Multi Ani, frumosi si senini, dascalita! Se vede ca iubesti copiii si tinerii, nu intamplatori te-ai nascut odata cu inceperea scolii.
Zed
Nefeeeeeeeeeeeeee
La Multi Ani flowers.gif flowers.gif
CharonOfNyx
La multi ani nefe! flowers.gif

... sa tiiiiiii ... cont de aniversari thumb_yello.gif yay.gif
Frisky
La multi ani, Nefertiti! hug.gif Iti doresc dimineti linistite, cu aroma de cafea si ganduri senine.


Erwin


ani.gif cofee woman! Să cafeleşti sănătoasă, zi de vară până-n seară! spoton.gif
Rehael
LA MULTI ANI, NEFERTITI! smile.gif

abis
La multi ani, Nefertiti! flowers.gif
Nefertiti
Va multumesc tuturor. hug.gif
Data'q
La mulţ' ani, Nefertiti, maica... S-o duci şî mai ghini d-acu-n colo!!! Şî sănătoasă şî voioasă!
Felina
Nefe, tot ce-ti doresti de ziua ta!

Si un desen fain cu substrat, mi s-a parut ca ti s-ar potrivi. Sper sa-ti placa smile.gif


Nefertiti
Multumesc, Data'q! Frumoasa floarea, dar maica ala ma face sa ma simt bunica. laugh.gif

Felina, multam, desenul ala il iau la mine si il pun bine, ca imi place mult. sorry.gif
Felina
Nefe, si eu vreau sa-l pun bine biggrin.gif
am de gand sa-l printez si sa-l pun pe perete intr-o forma sau alta. rama cred ca nu i se potriveste. vazandu-l, mi s-a deschis asa o pofta sa imi umplu peretii cu desene din astea... oare am luat-o razna?
andra_v
La Multi Ani, nefertiti!
Marduk
La multi ani! Nefertiti sa fi sanatoasa si fericita alaturi de cei pe care ii iubesti. ani.gif



Nefertiti
Multumesc, andra.

marduk, ce de flori frumoase! cloud9.gif
Cla
Cu întârziere... ani.gif dascalita flowers.gif si nefertiti flowers.gif
Nefertiti
Multam, Cla. smile.gif
dascalita
La multi ani, Nefertiti! mwah1.gif
Zodia fecioarei scrie pe noi, nu ?
Atunci iti doresc echilibru si impacare, sanatate si fericire, ganduri mari si sperante implinite! mwah1.gif
Afrodita
Vin si eu la spartul targului sorry.gif sa urez fecioarelor noastre dragi la multi ani, multa implinire, fericire si voie buna, asezonate cu sanatate si voiosie mwah1.gif

Eu nu stiu sa pun pozele asa frumos ca restul lumii, dar ma gandesc la voi zilnic si va tin pumnii sa va fie bine!

Dimineti insorite si pline de cafele bune si tigari si mai bune wink.gif (cu prajituri sau mic dejunuri - dupa cum aveti pofte hug.gif )
Nefertiti
Dascalita, zodia asta e o pacoste. laugh.gif Multumesc. mwah1.gif

Afro, merci si tie. mwah1.gif
Serenity
Mama, ce intarziata sunt sad.gif

La multi ani, nefe!!! mwah1.gif
andra_v
LMA, secunda!
Nefertiti
Sere mwah1.gif
Erwin



ani.gif Frisky! hug.gif mwah1.gif wub.gif
Frisky
Multumesc, Erwin! sweatingbullets.gif wub.gif
Nefertiti
La multi ani, Frisky! flowers.gif
abis
Multi ani traiasca, multi ani traiasca, la multi aaaaaaaaaaani!

Cine sa traiasca, cine sa traiasca, la multi aaaaaaaaaaani!

Cucu Mucu sa traiasca, Cucu Mucu sa traiasca, la multi aaaaaaaaaaani!

jamie.gif
Cla
Cucule, click spoton.gif drunk.gif
Marduk
La multi ani ! Cucule, sa fi sanatos si fericit alaturi de cei pe care ii iubesti. ani.gif drunk.gif
Bonsai
La multi ani ,cucule!
abis
La multi ani, Blakut! thumb_yello.gif
The Dude
La Multi Ani MARCH..... thumb_yello.gif

woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.