Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
genicon
La multi ani, Serenity (vezi, am venit special acasa, pentru a-ti face urarea tongue.gif). Ce sa zic? Inca am vie in memorie varsta de 20 de ani (poate pentru ca inca n-am depasit-o)... si nu pot spune decat ca e o varsta minunata - prima gastrita, primul ulcer, prima betie crunta din viata mea... Ma rog... ideea era ca voiam sa-ti scriu un mesaj mai lung, si cum nu prea ma pricep la urari, am zis sa umplu niste randuri cu tampeniile mele, ca de obicei.

Trecand insa la chestii serioase, La multi ani de betii (sanatoase si ele, sanatoasa si tu), de fericiri, de realizari si... tot ce vrei tu. mwah1.gif
contraste
LA MULTI ANI
denise
Cu intarziere: LA MULTI ANI SERENITY! 39.gif flowers.gif
matz
Mai fratilor mai pls.gif pls.gif pls.gif pls.gif pls.gif

mii milioane de scuze ca nu am vazut mai devreme multele si calduroasele voastre urari
muuuultumesc din suflet , m-ati atins pana in adandul celor 9 vieti ale mele

flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif la toti, va multumesc din suflet


offtopic: omu_vexx da am crescut in piatra neamt aproape toata viata mea desi nu n-am nascut acolo
cactus
2 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
SYD(19) , Az_(20)

ani.gif 39.gif clapping.gif dance.gif măăăă; beţi ceva şi pentru cactus că-i ficior fain.... hh.gif ohyeah.gif
YoyoMan
La multi ani Serenity! Nu fui online zilele astea ca fui plecat!
Sa fii fericita si deosebit de bucuroasa si sa fii sanatoasa si banoasa! biggrin.gif mwah1.gif
Vexx
Infisibiloasa, La Multi Ani cu o nesismtita intarziere! Sa fii fericita sanatoasa si sa nu mai pierzi portofele! tongue.gif

De la tine pentru mine bop.gif

De la mine pentru tine

user posted image

PeSe Pentru intarziere: click me!!!
rebel
La mulţi ani, AIWA. Toate dorinţele să ţi se īmplinească şi să ne fii aproape cāt mai des.
cactus
3 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
AIWA(37) , shb(27) , Drakkar(34)

La Multzi Ani, maaaa; ca io nu stiu sa pun poze... flowers.gif ani.gif 39.gif
denise
ani.gif AIWA , SA FII SANATOS, FERICIT SI IUBIT!
Yvonne
La multi ani fericiti si fiecare zi sa fie o sarbatoare. ani.gif
trustbyte
La multi ani AIWA! smile.gif
black ice
La multi ani, AIWA!! smile.gif
Mara
La multi ani si sa fii sanatos, ca de restul te ocupi si singur! mwah1.gif

user posted image
genicon
La multi ani, AIWA si tot ce iti doresti! thumb_yello.gif
YoyoMan
La Multi Ani AIWA! Sanatate si tot ce iti doresti! wink.gif
secunda
La multi ani AIWA, oriunde te-ai afla! mwah1.gif
iniya
la multi ani!...aiwa biggrin.gif

mwah1.gif mwah1.gif ..sa ti se implineasca dorintele si sa ai o viata frumoasa..zile de vis..si oameni de suflet langa tine smile.gif

un mic cadou..mie imi place..sa-l porti sanatos mwah1.gif


Endgegner
La Multi Ani si numa bine! jamie.gif
skysurfer
La Multi Ani tuturor celor care implinesc azi niste ani frumosi! Sanatate, fericire, bani multi si iubire va doresc.
Sper sa mai treaca pe aici si Blanca si JustMe ca nu le-am vazut de o gramada de timp.
simonsays
AIWA says:

Rebel & Cactus & Dificila & Trustbyte & BlackIce & Mara & Genicom & YoyoMan & Secunda & Iniya & Pacala & Skysurfer si ultimii pe lista cu sau fara voia dumneavoastra CAIN si BDL : Va multumesc pentru frumoasele ganduri trimise si va urez si voua la trecerea intr-un an nou de varsta un calduros La multi ani! Pentru fiecare dintre voi o noua floare la buchetul de flori ale vietii sa fie si mai frumosa si mai parfumata!
Va multumesc!
secunda
Sunny, la multi ani mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif !!!

sa simti din plin bucuria de a avea 17 ani! thumb_yello.gif
matz
ani.gif Sunny si han.gif biggrin.gif
Marcus
La multi ani, Sunny! Succes la scoala si in dragoste wub.gif

user posted image
iniya
la multi ani ..iti spun si eu..avem aceeasi varsta..sper sa fi un om fericit..iar lacrima sa nu-ti umezeasca vreodat' obrazul...

sa ai grija de tine..avem o varsta tareeeeeeeee frumoasa...'la multi ani!'..inca o data smile.gif
skysurfer
La Multi Ani tuturor celor care isi serbeaza, pe bune, ziua nasterii, o viata ca o primavara sa aveti. Multa sanatate, iubire si fericire alaturi de cei apropiati.
Si celor care au vrut sa mai obtina niste pupici desi nu e ziua lor mwah1.gif asa pe gura ca sa va treaca cheful de facut shotii. rofl.gif
Serenity
La multi ani, Tony! mwah1.gif Oriunde te-ai afla.. rolleyes.gif

user posted image

P.S.1: Multumesc muuuuult de tot pentru urarile pe care le-am vazut abea acum wub.gif Sunteti cei mai scumpi!! hug.gif
Vexxule rofl.gif , nu ai de ce sa-ti ceri scuze.. mwah1.gif In legatura cu portofelele.. dunno.gif cred ca e imposibil.. sleep.gif tongue.gif

P.S.2: Cu intarziere, La multi ani! AIWA; Sanatate, fericire, noroc si tot binele din lume! mwah1.gif
Sunny
secunda,matz.kiss,Marcus:), iniya hug.gif hug.gif hug.gif sunteti niste dulci(asa cum pare si tortul daruit de Marcus licklips.gif )! multumesc mult de tot wub.gif wub.gif wub.gif

cactus
1 membru isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
sunbless(18)

Superb nume.... ani.gif 39.gif flowers.gif mwah1.gif

De la mine - da“trebe sa ma gaseshti... roflmao.gif drunk.gif
Yvonne
La multi ani si multa fericire. 39.gif
iniya
wow..imediat am si eu atat innocent.gif ..la multi ani... smile.gif


yay.gif biggrin.gif
Kitty
La Multi Ani Predatoru!!! Sa ai parte de tot ce-ti doresti hug.gif
cactus
clapping.gif 39.gif yay.gif La multzi ani; daca se lasa cu drunk.gif vreau si eu....
Aramis
La multi ani, Predatore!
user posted image
genicon
La multi ani, Predatore! thumb_yello.gif
skysurfer
La Multi Ani Predatore!
Am vazut ca nimeni nu ti-a luat nimic asa ca am tocmit o gagica pt tine. laugh.gif

user posted image
Sper sa se lase cu artificii.


YoyoMan
La Multi Ani Predatore si sa fi nu numai fericit de ziua ta - sa gasesti formula fericirii! Sa ne-o zici si noua! biggrin.gif
La multi ani man!
Kitty
LA MULTI ANI ALEXA! wub.gif Sa ai parte de zile roz flowers.gif si de tot ce ti-am scris in jurnal hug.gif
Cu mult drag,
un pisic
39.gif
cactus
hiya.gif Alexa ani.gif

user posted image
flori
user posted image

La multi ani alexa!
Antont
LMA Alexa flowers.gif 39.gif
rebel
La multi ani, Alex Damian!
rebel
La mulţi ani, Tudy!
denise
LA MULTI ANI ALEX DAMIAN SI TUDY, Succes pe Drumul Luminii! smile.gif
Antont
LMA Tudy 39.gif
black ice
La multi ani, Tudy! smile.gif
39.gif
skysurfer
La Multi Ani, Tudy! Multa bafta in acest an si spor la treaba!
iniya
La multi ani! Tudy smile.gif
Sunny
Multi ani, Tudy!! thumbs-up.gif flowers.gif
Olaf
ani.gif Tudy
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.