Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Scarlett
La multi Ani FAILURE !!!

user posted image

mwah1.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI, Failure! mwah1.gif
Dark Angel
-La multi ani, winner! wink.gif mwah1.gif girlchat.gif 39.gif flowers.gif flowers.gif
Cla
ani.gif Failure, si succes la fete! wink.gif ohyeah.gif
FaiLuRe
Va multumesc, va multumesc din suflet ca imi sunteti asa prieteni buni si ca v-ati adus aminte de mine. Sper sa va tina degetele la scris urari, ca presimt ca o sa mai fie ziua mea cat de curand. rofl.gif
FaiLuRe
Cred ca maine fac 2 anisori. Deja stiu sa ganguresc cateva cuvinte si sa merg de-a busilea. rofl.gif
Cla
Sa nu te prea grabesti cu umblatul singur, nu fi fraier. Lasa-te carat in brate pana ce incepe scoala biggrin.gif
FaiLuRe
singur nu, Doamne fereste, cum sa umblu singur, cand de-o manuta m-a prins deja Mara wub.gif si de cealalta Scarlett mwah1.gif , iar Flower si Nefertiti ma dadacesc cat e ziulica de mare. rolleyes.gif
Cla
Si de scutece cine e responsabila? spoton.gif
Anyway, vezi ce-ti pun in sticla de ziua ta wink.gif drunk.gif biggrin.gif
Mara
Eu doar in plimb, sa fie clar! Scutecele nu-s responsabilitatea mea, da?! jamie.gif rofl.gif
FaiLuRe
Gata cu scutecele, nu mai am nevoie. Acum stiu sa fac caca si pipi pe bili (sau olita, nu stiu cum se zice la voi) rofl.gif . Iar in sticla, sper sa puna oarisce vin, ori batar un strop de palinca. rofl.gif
Arlequine
la multi ani monssssssssssssssssssheeeeeeeer biggrin.gif sa inteleg ca dai cate`un chef la fiecare zi de nastere...? in cazu asta propun sa declaram saptamana ta....mai putin ziua de marti care`a fost a mea tongue.gif
Scarlett
Mara ..ti-am zis eu ca e precoc jamie.gif si creste precum Fat Frumos rofl.gif
trustbyte
La cat mai multi ani inainte Failure!:)


Vexx
La Multi AN, Failure yikes.gif tongue.gif . Sa ne traiesti si sa fii sanatos! ani.gif
Jazz
Acum am vazut ca e ziua ta, Failure.... Un anisor, mancu-te! laugh.gif

Sa ne traiesti sanatos! La multi ani!! mwah1.gif flowers.gif
contraste
La multi ani ! thumb_yello.gif
Jazz
Contraste
La multi ani si tie! Muuuulti si sanatosi! flowers.gif flowers.gif
ani.gif
Scarlett
LA MULTI ANI Contraste !!!!! ...multi si fericiti mwah1.gif

ani.gif
rebel
La mulţi ani, contraste! smile.gif
gonen
39.gif ani.gif contraste
cactus
Contraste hiya.gif flowers.gif mwah1.gif ani.gif

Cine-i Oaspete ??? ani.gif , tu draga; betziveste-te si ptr. noi astia care muncim azi...

La amandoi... 39.gif yay.gif drunk.gif
FaiLuRe
La Multi Ani, Contraste! mwah1.gif
Minerval
La multi ani draga Contraste!
Minerval
Catre oaspete, sa se duca cele mai groaznice chinuri ale suferintelor spiritului, coroborate cu saruturile viperilor intunericului, si fie ca bagheta lui Trismegistos sa se abata asupra capataiului hain si posac inundandu-l cu propriile sale rautati pe care le-a savarsit asupra semenilor sai! Protejat fie de acest blestem cel care il evoca, fiind sub aura mistica a cuvintelor de binecuvantare ale lui Agrippa. Amin!

contraste
Va multumesc frumos la toti
De flori virtuale si urari!
Si va mai rog sa nu fiti hoti :
Nu strangeti anii din carari !


As fi vrut sa fiti langa mine si alaturi de ceilalti !
flori
QUOTE (contraste @ 20 Nov 2004, 01:53 PM)
Va multumesc frumos la toti
De flori virtuale si urari!
Si va mai rog sa nu fiti hoti :
Nu strangeti anii din carari !


As fi vrut sa fiti langa mine si alaturi de ceilalti !

LA MULTI ANI ![SIZE=7][COLOR=red] iti doresc tot ce-mi doresc si mie si te asigur de toata consideratia mea. Sper sa ne cunoastem intr-o zi! mai ales ca avem amindoua cam aceiasi frumoasa virsta! 38.gif cloud9.gif flowers.gif
Marcus
La multi ani, contraste !

39.gif yay.gif

Uite un sarut pentru tine de la un iepuras kiss.gif

contraste
Va multumesc si voua, celor din urma , si pup si iepurasul !
cactus
La multi ani Pasagerule ( sau Pasagero ????) Fain; dai si tu de baut ceva ca sa scot cuiu....
Vornicum
Domnule Passager, iti zic La Multi Ani si fericire cat sa nici nu stii ce sa faci cu ea.
In rest, pune si matale o poza sa te vaz mai bine. Vorba lupului din Poiana : "Ham,hau-hau...miau" adica sa si traduc:
"Bunicuto, de ce arati asa de bine? - Ca sa am curajul sa ma uit in oglinda, d'aia bre. Acu pricepusi?"
carrad
la multi ani, pasagero!
Mara
Melinda si Flower, "La multi ani!", sa fiti sanatoase si sa va bucurati de cei apropiati! mwah1.gif

user posted image
Diana-Maria
LA MULTI ANI, MELINDA !
LA MULTI ANI, FLOWER !

user posted image

Sa aveti parte numai de BINE si de DRAGOSTE !

mwah1.gif
Antont
La Multi Ani fetelor mwah1.gif 39.gif flowers.gif
Vornicum
La Multi Ani Melinda! Fericire si multa sanatate!


PS: As mai adauga ceva dar suntem in post si nu e voie tongue.gif
nefertiti-old
Fetelor, LA MULTI ANI!!!!! flowers.gif Sa fiti sanatoase, iubite, sa castigati la loto si si sa ne vedem la o intalnire forumistica undeva pe o insula exotica. laugh.gif mwah1.gif mwah1.gif
denise
LA MULTI ANI MELINDA SI FLOWER!
Sa fiti mereu tinere, frumoase, sanatoase si iubite!
ani.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif
trustbyte
La Multi Ani Flower si Melinda! flowers.gif


skysurfer
La Multi Ani si sa fiti fericite si sanatoase!
user posted image
SA suflati cu atentie in tort, da? biggrin.gif
flori
www.geburtstagsstaendchen.de/
Pentru Melinda si Flower impreuna cu urarea de a li se implini toate dorintele! flowers.gif
rebel
Şi bairamu' unde-i, mo?

La mulţi ani, fetele. Să vă avem sănătoare şi īn repetate rānduri sorry.gif
contraste
La multi ani ! flowers.gif
Marcus
La multi ani, draga melinda! mwah1.gif flowers.gif
Dark Angel
Multumesc frumos pentru urari! Sa va dea Dumnezeu tot ce imi doriti voi mie!

@Vornicum: acu sa vezi ce te-asteapta...oricum iti multumesc in special tie ca ti se strica tastatura chiar cand sa-mi tastezi mie nick-ul laugh.gif devil.gif
carrad
cu intarziere...
@ flower si melinda: LA MULTI ANI! mwah1.gif
Scarlett
LA MULTI ANI !!!!..tuturor sarbatoritilor de azi

user posted image

mwah1.gif flowers.gif


sorry.gif cu putina intirziere La multi ani Flower si Melinda!
mogaldeatza
user posted image

La multi ani celor ce-si sarbatoresc onomastica astazi!
melinda
MULTUMESC DIN SUFLET tuturor celor care mi-au adresat urari (eventual, insotite de fotografii care mai de care mai... apetisante hh.gif )! Surpriza a fost cu atat mai mare si mai placuta cu cat doar pe cativa "expeditori" ii cunosc.
La randul meu, as vrea sa urez - tuturor celor care au numele derivat din cel al Sfantului Andrei (incepand cu Marele A wub.gif ) - sa le dea Dumnezeu sanatate si fericire neinchipuit de multa, alaturi de oamenii (pe) care ii iubesc!

PS: niciodata nu e prea tarziu - mai accept felicitari si astazi, daca se mai trezesc intarziati... spoton.gif
Vexx
Daca nu ma insel, azi e ziua lui Serenity... hmm.gif

La Multi Ani! Sa ne traiesti si sa fi sanatoasa! hug.gif flowers.gif ani.gif

La Multi Ani tuturor ce poarta numele Sfantului Andrei! yay.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.