Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Frisky
La multi ani, Cla! Sa fii iubit.
La multi ani cu toamne frumoase si scolari fericiti alaturi de tine, dascalito! flowers.gif
Marduk
La multi ani! tuturor forumistilor care sarbatoresc azi ceva, pentru ca nu mai inteleg nimic, sau nu ma duce mintea sa inteleg cine sau ce sarbatoreste. drunk.gif Eu sarbatoresc 2 zile de la revenirea in "tara vampirilor" dar n-am nicio problema daca altii sarbatoresc altceva.
dascalita
Va multumesc din suflet, dragii mei!
Fantasee
La mulți ani, Cucu Mucu harhar.gif

La mulți ani, anushca! flowers.gif
Fantasee
La mulți ani, contraste! flowers.gif
Marduk
LA MULTI ANI! ROMANIA

exergy33
Marduk
La multi ani! Sanatate, pace si fericire.



dascalita
Multumim, Marduk!
La multi ani, oameni dragi! Noul an sa va fie bun si sa traiti in pace, sanatate si iubire!
exergy33
abis
Tuturor celor care au trecut vreodata pe la Han:

lmani.gif
Cla
Un An Nou fericit tuturor ! smile.gif
Marduk
La multi ani! PRIMAVARA, sunt fericit ca inca mai pot privi culorile tale, forta renasterii naturii, zumzetul albinelor in bucuria lor nebuna c-au scapat inca odata de iarna, care trebuie sa recunoastem c-a fost destul de blanda acest an. Primavara este anotimpul meu preferat, ori de cate ori vad verdele crud care incepe, incet dar sigur, sa acopere culoarea "murdara" a iernii ma cuprinde o stare de fericire, de multumire, de speranta, ca voi reusi in acest an ce n-am reusit anul trecut. smile.gif In vechime anul nou incepea in aceasta luna si reprezenta incununarea sperantei oamenilor care au reusit sa treaca peste iernile grele, pline de lipsuri, catre primavara nascatoare de viata noua.
Marduk



LA MULTI ANI! tuturor fetelor si femeilor, din intreaga lume. Multa sanatate si bucurie alaturi de cei dragi, "musteritelor" de la hanul Ancutei.

mwah1.gif
Marduk
La multi ani! Data'q. Sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
exergy33
La Multi Ani Data'q !


exergy33
@Marduk


Multumesc pentru urari smile.gif
Gradina aceea cu flori pare desprinsa dintr-o poveste, sau dintr-o carte de colorat, iar in primul moment in care am privit-o nu mi s-a parut a fi reala ...
brazen
La multi ani, Sorin ! thumb_yello.gif
SORIN
Ce fain sa vad ca dupa atatia ani in care nu mai sunt activ cineva isi aduce aminte de mine! Hugs Brazen!! spoton.gif
rogvaiv
Eu îmi aduc aminte de tine. TU?
brazen
Tu glumesti ? cum sa te uit, Sorin ? spune tu ... cum ? smile.gif)))))


La multi ani , Fanta !

Marduk
La multi ani! Cla drunk.gif
Sa traiesti sanatos si fericit alaturi de cei pe care-i iubesti si care te iubesc.
Fantasee
La mulți ani, Cla ani.gif îmi pare rău că nu am fost pe fază ieri.

Brazen, îți mulțumesc pentru urare, cred că este cea mai frumoasă din lume urarea asta de trăit mult.
Deși ziua mea nu a fost în ziua respectivă și nici de curând, apreciez mult. Mulți ani și ție, indiferent când îi sărbătorești! flowers.gif
Cla
snog.gif wub.gif sorry.gif Danke Fantasee.
Data'q
La mulți ani, Dascălițo! flowers.gif
Cât mai multe dorințe împlinite, pace și multă sănătate!
dascalita
Woooow! Nu m-ai uitat, Data'q!
Mulțumesc din suflet!
Am îmbătrânit alăuri de voi...
Cla
QUOTE(dascalita @ 22 Sep 2019, 11:09 AM) *
Woooow! Nu m-ai uitat, Data'q!
Mulțumesc din suflet!
Am îmbătrânit alăuri de voi...


Da-ti seama Dascalito ca nici eu nu te-am uitat smile.gif Am petrecut vremuri faine, acum îmi fac griji de exergy. Nu doar ca e in Iran, dar daca îi scriu ceva nu e acceptat pt ca inbox-ul ei e full... încearca si tu.

Hmm... Noapte buna, Marius / Cla flowers.gif
dascalita
Cla,
scuze ca raspund dupa o luna...Multumesc ca nu m-ai uitat nici tu! rolleyes.gif
Da, am petrcut o perioada faina aici cu voi!

dascalita
Cla,
scuze ca raspund dupa o luna...Multumesc ca nu m-ai uitat nici tu! rolleyes.gif
Da, am petrcut o perioada faina aici cu voi!

Cla
Da, mersi dascalito smile.gif în ce o priveste pe exergy, nu stiu daca e decapitat internetul.
Data'q


La mulți ani, Fantasee !
Cât mai multe dorințe împlinite, cât mai puțini pitici stresanți!
Fantasee
Mulțumesc mult, așa a fost. cloud9.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.