Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
ypsilonalpha
Multumesc frumos pentru urari ... wub.gif ... am mincat o felie din tort si a fost foarte buna, restul il impart cu voi cei care mi-ati urat de bine ... si cu toti cei de pe Han, si daca n-ajunge un singur tort, ma duc si mai aduc smile.gif , impreuna cu niste baxuri de bere.
genicon
La Multi Ani, ypsi! Iti doresc multa sanatate, fericire si sa ti se indeplineasca toate dorintele!
nefertiti-old
LA MULTI ANI, Fofinski mwah1.gif !

La Multi Ani, mogaldeatza! flowers.gif
black ice
La Multi Ani, dead-cat si mogaldeatza! smile.gif
Serenity
LA MULTI ANI, mogaldeata & dead-cat.. Multa sanatate, fericire, impliniri si.. tot binele din lume! flowers.gif mwah1.gif ani.gif

Kitty
39.gif Mogaldeatza si dead-cat ani.gif si poate faceti si voi cinste ca uite ypsi facu tongue.gif
Scarlett
LA MULTI ANI, mogaldeatza si dead-cat...tot ce va doriti sa se implinesca mwah1.gif

user posted image
denise
La multi ani mogaldeata si dead-cat . Sa ne traiti, sa fi mereu sanatosi si voiosi si la punga grosi, inconjurati de prieteni. mwah1.gif

user posted image
Cla
La Multi Ani!, mogaldeatza mwah1.gif

user posted image


La Multi Ani!, dead-cat

user posted image

wink.gif spoton.gif
Oiski-Poiski
Hei , noroc ca mi-am rupt cinci minute din timpul pretios laugh.gif ca altfel nu vedeam pe cine sarbatorim astazi .
Dragii nostri Mogaldeatza si Dead-cat , motanul zbarlit va doresc din tot sufletul La multi ani si numai bucurii in viata si primiti si de la mine un buchet de flori si o bere rece, neagra, la butoi mwah1.gif

mutulica

mogildeatza si dead-cat
La multi ani!
punctt
mogaldeatza hug.gif mwah1.gif flowers.gifani.gif
deat-cat flowers.gif yay.gif 39.gif

Sa fiti sanatosi, sa vi se implineasca toate dorintele.
Contessina
Dead-cat, felicitari!Nu-ti arati deloc varsta pe care o declari!
Sushi
La multi ani pentru Mogil si DC!
dascalita
La multi ani,Mogaldeatza si dead-cat!Sa fiti sanatosi si fericiti!
genicon
La multi ani, mogaldeatza! La multi ani, dead-cat! yay.gif 38.gif 39.gif
Marcus
la multi ani mogaldeatza si dead-cat!! ani.gif

user posted image
fargakos
La Multi ANi mogaldeatza si dead-cat! Multa fericire si tot ce va doriti! 39.gif yay.gif
user posted image
YoyoMan
La multi ani! Mogaldeatza si dead-cat! thumb_yello.gif
dead-cat
multumesc la toata lumea mwah1.gif

@nefertiti hug.gif


dammit, i'm old! rofl.gif
Olaf
unsure.gif
Vin si eu cu (mare) intarziere si zic: La multi ani! Ypsi, mogaldeata si dead-cat.
Oiski-Poiski
La multi ani Abis 39.gif smile.gif
dascalita
La multi ani,Abis!Sa se intample tot ce-ti doresti!
Mara
La multi ani, mogaldeatza si dead-cat si iertaciune pentru intarziere! sorry.gif mwah1.gif

Abis, La multi ani! ani.gif
Cla
La Multi Ani!, abis thumb_yello.gif drunk.gif
denise
La multi ani, abis! . Sa fii sanatos si fericit! 39.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI, Abis!!! 39.gif
mogaldeatza
LA MULTI ANI Abis! smile.gif

ps Multumesc tuturor pentru urari ! smile.gif
punctt
La multi ani, abis! Sanatate si zile senine!

yay.gif 39.gif ani.gif yay.gif
Olaf
ani.gif Abis
abis
Multumesc tuturor pentru urari! smile.gif


PS: Habar n-aveam cati prieteni am aici, la Han... smile.gif
Felina
39.gif si ani.gif si lmani.gif Abis!

girlchat.gif
contraste
La multi ani !!!
Marcus
La multi ani, abis! 39.gif
Cred ca e fain sa te nasti de ziua independentei la americani, asta in cazul in care te duci prin America si asisti la parada de artificii imaginandu-ti ca sunt in cinstea ta! biggrin.gif
Multa sanatate si minte luminata iti doresc! smile.gif ani.gif

Kitty
La multi ani Carmelita....in sfarsit!!!! sper sa vii cu BoNboane si cu o bere ceva!

Sa ai parte de clipe fericite,
de vise implinite,
de persoame deosebite
si de carari ce duc tot inainte!

hug.gif flowers.gif mwah1.gif
Hai la multi ani! jamie.gif
Oiski-Poiski
La multi ani, sa ne cresti, sa infloresti , sa fii fericita si implinita mwah1.gif

dascalita
Multi ani,multi bani,sanatate si fericire,Carmelita!
mogaldeatza
Carmelita LA MULTI ANI ! ani.gif
denise
La multi ani, Carmelita! Sa fii fericita, sanatoasa si sa treci prin viata cu zambetul pe buze!

user posted image
Eclectic
La multi ani, Carmelita ! mwah1.gif

La multi ani si tie, mascatule, chiar daca n-ai dat de ceva vreme pe aici. Las' ca-ti amintesc eu. harhar.gif
Michelle
user posted image

La multi ani!

PS.Punem de-un party azi?
mutulica
Carmelita, La Multi Ani!!
Thecook
mwah1.gif hug.gif ani.gif hug.gif drunk.gif flowers.gif39.gif . LA MULTI ANI, CARMELITA !
Scarlett
LA MULTI ANI CARMELITA mwah1.gif

user posted image
punctt
La multi ani, Carmelita!
Sanatate si numai bine. hug.gif flowers.gif yay.gif
Sushi
Da da... de amu se poate spune ca fac supa buna... Multam dragii mei... desi dupa 30 nu ma sarbatorim ci celebram sad.gif
dead-cat
La Multi Ani, Carmelita!
39.gif yay.gif

Mara
Carmelita, tot ce-ti doresc e sa fii sanatoasa, ca de restul te ocupi si singurica. Si ia de imbuca niste tort, ca prea m-am muncit la el:

user posted image

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

contraste
Carmelita flowers.gif flowers.gif flowers.gif
Serenity
LA MULTI ANI CARMELITA!!! Multa sanatate, fericire, impliniri si liniste-n casa! laugh.gif

user posted image

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.