Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Mistinguett
M-am gandit eu ca a avut de-a face... dar wow! asa devreme...
Ei, sa fii sanatoasa si iubita! Uite ca tot ai crescut mare si frumoasa. mwah1.gif
Tink
Multumesc! dance.gif
Tyra
Sunt incantata ca voi fi prima care ureaza "LA MULTI ANI" tuturor fetelor de pe la Hanul nostru.

Asadar, LA MULTI ANI fetelor, La Multi Ani, doamnelor! 39.gif
Jazz
La multi ani si tie, Tyra!
La multi ani, fetelor!
Diana-Maria
La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor !
mwah1.gif
menthoru'
Oda inchinata ei

O raza blanda de lumina
Strabate chipu-ti de icoana
Prin par, mana iti trece lina
Privirea-ti e fara prihana

Cine esti tu? De unde vii?
Bucata rupta drept din rai
Cum sa iubesti...de unde stii?
Est trecatoare sau mai stai?

Fata Morgana mea din vis
Iubita mea cu chip de inger
Ai rupt bucati din paradis
Cand tu te-ai coborat din cer

Cel mai de pret cadou mi-l dai
Sarutul, dragostea nebuna
Esti trecatoare ... dar mai stai
Mai stai caci sta-vom impreuna

Si-ti voi canta din glasul meu
Si iti voi scrie din condei
Jur ca te voi iubi mereu
Te voi iubi ... asa cum vrei

La Mult Ani Frumoasele Hanului! E ziua voastra! Simtiti-va minunat! flowers.gif mwah1.gif
Tear
Multumim, dragilor ! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
A fost o zi superba ieri, S.A ne-a oferit cadou o zi libera, am primit parfumul meu preferat - Charlie - si o geanta super de la ai mei copii si sot ! A, am uitat de frezii - superbe si ele ! Fetelor, voi cum ati petrecut ?
secunda
Gabriel, zis si oribilul mosh, este chemat azi, 18 martie, sa isi primeasca anul nou in care Timpul a pus dupa bunavointa sa bucurie si satisfactii de orice fel, iar dupa intelepciunea sa, intarire intru puterea biruintei adevarului, frumosului si binelui !

La multi ani, Gabriele! ani.gif snog.gif innocent.gif mwah1.gif 39.gif

edit: acum am vazut ca primul mesaj la acest topic a fost pentru Gabriel! si topicul isi aniverseaza azi un an! jamie.gif pentru asta da Mihai de baut? ohyeah.gif
menthoru'
La multi ani Gabriel, moshule ... sper ca bagi o shaorma shaquille acum si pt. mine in Mat!
Gabriel
Va multumesc mult ! Ma bucur ca nu am fost complet uitat. biggrin.gif

menthore, nu prea mai esti la curent cu noutatile. Mat Sports s-a desfintat. Nu mai e acolo in Titan...unde am facut noi intalnirea. Asa am auzit.

PS : secunda, esti o maiastra a cuvintelor ! thumb_yello.gif

10x
menthoru'
Gabi ... last time ... pe 5 martie am fost pe acolo ... parca mai era ohmy.gif blink.gif unsure.gif
Anthrax
Incepand cu data de astazi pot sa beau legal intr-un bar

user posted image

user posted image drunk.gif
Aramis
La multi ani, Anthrax Center-shok! Sa cresti mare si frumos wink.gif 39.gif yay.gif drunk.gif
secunda
un pahar, ba chiar o sticla
pentru tine, chip cel tanar
sa simti vantul cum te poarta
peste tari demult visate!

La multi ani, Anthrax- Center shok! ani.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

ps. care e prenumele tau? hh.gif
genicon
La multi ani, Anthrax! Sanatate, fericire, bani, femei si toate cele!

39.gif ani.gif
Tyra
La multi aaaaaaaaaaaaaaaaaaani Anthrax!!! yay.gif ani.gif
rebel
Fete multe, fara numar,
Bautura doar din cufar!
La multi ani si fericire!
Anthrax, Anthrax! Numai tie!
Diana-Maria
La multi ani!
yay.gif
39.gif

ani.gif
secunda
SYD - domnita mandra, la multi ani si bafta multa, ai intrat lumea celor pentru care viata e mai mult decat o gluma si mai putin decat o arta. girlchat.gif 39.gif mwah1.gif

Az_ - tanar domn, la multi ani si sanatate "ca-n inainte mult mai este" , cum e vorba in poveste, iar la z cand o sa ajungi bucurii sa aflii si un nou drum! 39.gif drunk.gif mwah1.gif
Anthrax
Nici nu stiu cum sa va multumesc pentru urari...Imi cer scuze pentru intarziere la replica dar, stiti eu nu am acces la internet tot timpul (din pacate). Nimeni nu m-a felicitat asa cum ati facut-o voi, in ciuda faptului ca nici macar nu ma cunoasteti.
Va multumesc inca o data.

QUOTE
ps. care e prenumele tau? 


Flavius Marian.Primul imi place mai mult wink.gif
secunda
si eu am o "fleblete" ca sa nu zic "slabiciune" pentru numele de Flavius... jamie.gif mwah1.gif

so, la multi ani inca o data! mwah1.gif
genicon
QUOTE (secunda @ 26 Mar 2004, 09:39 AM)
SYD - domnita mandra, la multi ani si bafta multa, ai intrat lumea celor pentru care viata e mai mult decat o gluma si mai putin decat o arta. girlchat.gif 39.gif mwah1.gif

Hehehe, SYD... Cine si-o mai aminteste? A fost si ea, candva... pe la inceputurile hanului... Prima mea sotzie de aici biggrin.gif Desi stiu ca nu citeste, ii urez si eu "La multi ani!"
bdl
Si Lui Aiwa un La Multi Ani si toate cel bune (adica femeile alea bune) .....
genicon
O-ho-ho! De AIWA nu stiam nimic... ca un adevarat poTc ce sunt...

Deci, ii urez si eu omului meu AIWA, care este, La multi-multi ani, sanatate, fericire, tot ce isi doreste si... si... cam atat wink.gif

clapping.gif yay.gif ani.gif
Aramis
La multi ani Aiwa biggrin.gif clapping.gif 39.gif flowers.gif
fargakos
La Multi Ani Aiwa! Multi multi ani fericiti ( si si mai multi alaturi de han)! 39.gif flowers.gif
Diana-Maria
La muli ani,Aiwa!

flowers.gif ani.gif 39.gif
secunda
si din partea mea, un intarziat LA MULTI ANI !

iertare, ca pe graba, iti culesei din timp
o vorba de iubire si una de alint
un pas de asteptare si altul de colind
un strop de bucurie si restul ...ce o fi!

ramai la toate vesel si saltaret din fire
ramai precum e vremea
cand pasarile canta
precum e dimineata
cand ea e langa tine !

La multi ani!

woot_jump.gif ani.gif mwah1.gif
secunda
BLANCA - la multi ani! sa ia parte de frumuseti precum zambetul tau! mwah1.gif

JustMe - la multi ani! doar nu credeai ca o sa scapi de urari de bine, de sanatate si de fericire aici la han?! mwah1.gif
ani.gif
skysurfer
ani.gif 39.gif yay.gif flowers.gif JustMe si Blanca. Sa va ajute Dumnezeu sa aveti belsug in casa, bucate pe masa, valuta in cont, un iaht in port, motor biker.gif pe autostrada si vecini ca sa vada. biggrin.gif La Multi Ani! mwah1.gif
Scarlett
user posted image

39.gif Blanca si JustMe

Sa aveti parte de tot ce-i mai bun

LA MULTI ANI !!!!!!!!!!!!!!
BLANCA
Multumesc frumos de urari sunteti foarte draguti...ce tort bun Scarlett..VA PUP 38.gif si eper sa va simtiti si voi la fel de bine ca mine astazi
JustMe
drunk.gif : Va multumesc de urari! Sa aveti parte si voi de tot binele din lume!
clap:
yeah.gif
tnx.gif


La multi ani Blanca! Tot ce-ti doresti si fie ca viata sa-ti fie cea mai buna prietena!
Mihai
La Multi Ani, Omu'Bun!

Multa sanatate si bucurie! drunk.gif yay.gif 38.gif 39.gif clapping.gif yeah.gif
Leon
Omule..pana la o suta , ca la douazeci thumb_yello.gif
Vegas2002
LA MULTI ANI tuturor "berbecilor" de pe Han,inclusa o persoana f.f.f. draga mie wink.gif

39.gif ani.gif
Mistinguett
sorry.gif de intarziere...
Aiwa, Blanca, JustMe, Omu'Bun, Vegas wub.gif
La Multi Ani tuturor si fiecarui Berbec in parte! 39.gif yay.gif ani.gif girlchat.gif
Vornicum
La multi bunului meu prieten GM , care este! Sa traiasca ! Maine implineste 32 ani. Sa cresti mare si voinic, uriasule!

39.gif yay.gif clapping.gif dance.gif spoton.gif
fargakos
39.gif La Multi Ani! Omu'Bun!
denise
mwah1.gif La multi ani, Omu Bun, sa treaca mai repede anul asta si sa-ti vezi visul cu ochii! 39.gif
skysurfer
La Multi Ani tuturor incapatinatilor (a se citi Berbeci). Nu stiam ca si Omu Bun si Vegas si Aiwa sunt Berbeci. La Multi Ani si sa ne traiti si fiti iubiti.
genicon
La multi ani, Omule Bun! Sa ne ramai pe han sanatos, fericit si...bun si la fel sa faci si in real life! 39.gif dance.gif clapping.gif
OMU'BUN
Multumesc foarte mult tuturor celor care m-au felicitat pe-aici, pe la alt topic sau pe mess! Sunteti niste draguti!
Multumesc si celor care nu m-au felicitat, sau celor care m-au injurat, sau care m-au felicitat si injurat!... Probabil ca stiu ei de ce!... laugh.gif
Adevarul este ca avem pe forum o intreaga stana de berbeci iar asta zic eu ca e un semn bun: berbecii sunt perseverenti si plini de imaginatie. In concluzie vin si eu cu o serie de felicitari si imi cer scuze daca o sa mai pierd din vedere pe cineva, dar o sa ma folosesc doar de memorie.
Misti
Ligia
AIWA
an_dra
Vegas
JustMe
Blanca
(he,he, am mai tras un pic cu ochiu' pe la vecini!... wink.gif )

La multi ani tuturor si cele mai mari impliniri sa le aveti sub semnul noului an!!!
woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif
Vegas2002
Multumesc din toata inima celor ce m-au felicitat,sinteti deosebiti!!!
Diana-Maria
yay.gif mwah1.gif flowers.gif
Tuturor celor care poarta nume de flori,



ani.gif
secunda
Mundus, la multi ani, bine ai venit in lumea celor care au drept de cuvant in politica si in sex biggrin.gif !

sa ai parte de ganduri intelepte si de fapte inteligente!

ani.gif 5.gif mwah1.gif
genicon
La multi ani, Mundus, si toate cele bune! :{{
OMU'BUN
La multi ani, Ligia_b si sa ai parte de multe bucurii si realizari frumoase, alaturi de simpaticul tau sot si de pustiul "razvratit"!...
39.gif yay.gif flowers.gif ani.gif hug.gif
woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif
Diana-Maria
ani.gif LIGIA

flowers.gif mwah1.gif
skysurfer
La Multi Ani Ligia_B! 39.gif clapping.gif ani.gif. Sa fii fericita si sa ii faci si pe altii fericiti.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.