Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Kitty
La multi ani draga contraste hug.gif flowers.gif
user posted image
Endgegner
user posted imageContraste!!
contraste
Dragii mei Oiski-Poiski, Hashaspire, dificila, mariusc2, olaf, alysoft2003, Titus Herbert, The Dude, denise, Endgegner, Kitty, Carmelita, Cla, pe rând, pe rând vin şi ciocnesc un pahar cu fiecare din voi, vă întorc urările de bine şi mă bucur că sunteţi alături de mine ! Vă mulţumesc şi vă simt aproape de inima mea.

user posted image
iniya
Imi pare rau ca am intarziat sorry.gif
"La multi ani!" @contraste mwah1.gif
Multa fericire si iubire; sa nu te ocoleasca succesul ..si nici zambetul in orice zi


mwah1.gif
Mara
La multi ani, contraste!

user posted image
contraste
user posted image

Încă un rând iniya, că doar este virtual!
Şi cu tine dragă Mara: cu o mână ocupată de florile alea dominant galbene!
Romelia
La Multi Ani, draga contraste!... iti doresc sa te bucuri de cei dragi de langa tine, sa te bucuri de lucrurile simple... si sa zambesti cu tot sufletul AZI, MAINE, INTOTDEAUNA... mwah1.gif

La Multi Ani, frozen.blue!... si tot binele din lume sa se adune si la tine. Sa te distrezi azi de ziua ta... si sa o sarbatoresti cu cei dragi! smile.gif

La Multi Ani pentru toti cei ce sarbatoriti astazi... 39.gif
secunda
user posted image

la multi ani, draga contraste, primeste flori si din partea mea, aceste petale care sa-ti umple viata de sentimentul bucuriei, al trairii depline si mai ales, al dragostei!
pupicei!
cipdecip
LA MULTI ANI! CONTRASTE

user posted image
Nefertiti
La mulţi ani, contraste! flowers.gif
Fantasee
Mulţi ani fericiţi, contraste! hug.gif
Erwin
La mulţi ani, Contraste, sănătate şi inspiraţie! hug.gif flowers.gif
contraste
Pentru toţi cei care nu m-aţi uitat de ziua mea, cei cărora le-am adresat deja mulţumiri, dar şi Romelia, secunda, cipdecip, Adina, Fantasee, Erwin, . un răspuns cu titlurile scrierilor mele:

"De ce "? acest "Diluviu" de cuvinte ca "Jocul seducţiei" când "Maman"revine cu "Toamna"???
Am fost pentru voi în "Piaţa de duminică" să vă întâmpin cu florile cumpărate de la "Safta florăreasa" şi să le pun în "Casa mea".
În livada celor "Două toamne" de fructe şi simţire, azi nu mai bate"Ploaia", căci "Amantul meu, soarele" alungă "Umbrele Catrinei" ca să putem fi veseli în acest moment cu "Mustăriile". Puţin nostalgic, "My blue poem" a ieşit din "Singurătate" şi irumpe în "Etnie de culori" cu "Floarea luminii".
În "Viaţa" mea deschid "Ferestre" cu "Iubirea" spre "Lutul din noi".
Am înhămat pentru voi gândurile toate la "Herghelia", şi, "Rulate" le petrec printre "Euritmii cu haruri de urcioare", unde, "Dunăre, trestie, eu", vin "De cireşar" în simţire să beau cu voi "Hambârlai"!
Nici "Caravela", nici "Fregata", nici "Lotca" nu au avut în ele atâta încărcătură cât pagina aceasta.
Dintr-o "Noapte la stână" de gânduri, al vostru, "Cal de povară", ca de obicei, plin de

contraste


P.S. Ştiţi? Atenţie! Cuvântul poate fi "Pumnal letal"...
flori
Contraste Un calduros LA MULTI ANI! ...Sanatate, sa fii iubita si sa infloresti si sa intineresti cu fiecare an care trece.

user posted image
tikky
La mulţi ani, passenger!!!!! hug.gif

user posted image


îţi doresc un an frumos şi însorit rolleyes.gif
alysoft2003
La multi ani, passenger flowers.gif mwah1.gif hug.gif
Papadie_62
Lumina, iubire, caldura, liniste, daruire... Sa fii toate, in timp ce aduni frunzele cazute-n toamnele tarzii ale fiecarui an, in timp ce numeri bucuriile vietii, in timp ce colectionezi fiecare rasarit, in timp ce te bucuri de iubirea celor dragi si de prietenia celor din jur!
LA MULTI ANI, passenger!!!
iniya
la multi ani! passenger mwah1.gif
Cla
Good morning si ani.gif passenger! flowers.gif

user posted image
Oiski-Poiski
La multi ani Passenger ! Un an de viata cat mai frumos si luminos iti doresc .
contraste
La mulţi ani fericiţi, numai bine şi multe împliniri!
A şi să nu uit :

user posted image
mdA!
La multi ani, Passenger!
sa ai din toate cat iti trebuie!
Hashaspire
La Multi Ani, passenger!
flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif
Cucu Mucu
La mulţi ani, passenger!!!!!
Kristin
Nu stiam de ce dimineata asta e asa de frumoasa !

La multi ani, draga Passenger !

Oare cine a inventat re-inventarile ?
smile.gif wub.gif

user posted image
Fantasee
La mulţi ani, passenger hug.gif

user posted image
Erwin
ani.gif flowers.gif passenger! Sa ai parte de bucurii si impliniri, sanatate si de toate! hug.gif mwah1.gif
passenger
www.hanuancutei...
www.hanuancutei....
www.hanu... mi se deschide o alta pagina.... o pagina incredibil de albastra unde gasesc...
user posted image

Pentru fiecare dintre voi hug.gif hug.gif hug.gif
Va multumesc! Azi e soare wub.gif
Dea
passenger, LA MULTI ANI!!!

yay.gif

user posted image
Olaf
La multi ani, Passenger! smile.gif
flowers.gif
ani.gif
frozen.blue
LA MULTI ANI ! passenger, primeste si urarile de bine si sanatate de la un novice de pe HAN!
Data'q
La mulţi ani!... Frumoşi, călduroşi şi plini de chestii împlinite, adică visuri, speranţe, ştii tu... wink.gif

user posted image
passenger
Va multumesc tuturor pentru gandurile frumoase wub.gif

Gandurile bune sa se intoarca inzecit spre voi si zambetul sa va fie lumina de capatai mwah1.gif hug.gif

user posted image
cipdecip
Passenger flowers.gif
dascalita
La multi ani, passenger!
Sa ai parte de tot ceea ce-ti doresti! wub.gif
Mara
La multi ani celor doua doamne grozave care sunt nascute azi! mwah1.gif si va asteptam mai des pe la Han, mel si flower!

user posted image user posted image
Oiski-Poiski
Dupa bunataturile Marei nu pot decat sa uraz celor doua doamne La multi ani ! cu bucurii si noroc.
Papadie_62
La multi ani, Mel!
La multi ani, Flower!
Ani multi, frumosi, sanatosi, indestulati si plini de bucurii!
The Dude
LA MULTI ANI tuturor Andreilor...de aici sau de aiurea thumb_yello.gif
Fantasee
La mulţi ani, dragilor, să creşteţi azi mai mult decât tradiţionalul bob de mei. hug.gif
contraste
Tuturor celor născuţi în această zi

user posted image

multă fericire şi

user posted image


La mulţi ani !
melinda
Din cate stiu, Sf. Andrei este ocrotitorul Romaniei.
Doresc (tuturor celor care ii poarta numele) sa fie ocrotiti de acesta! Iar, la randu-le, sa fie ocrotitori pentru cei care au nevoie!
Sa fiti sanatosi, fericiti, buni la suflet si intelepti voi, cei care va serbati onomastica astazi! yay.gif ani.gif drunk.gif
Erwin
LA MULŢI ANI RONIA, oriunde te-ai afla!
ani.gif Andreelor şi Andreilor! smile.gif
alysoft2003
La multi ani tuturor Andreilor si Andreelor.

La multi ani ROMANIA wub.gif Buna sau rea, e tara mea
user posted image
user posted image


La multi ani, flori flowers.gif
tikky
La mulţi ani, flori !!!
user posted image
contraste
La muţi ani şi numai împliniri ţie şi familiei tale !!!


user posted image
Oiski-Poiski
La multi ani Flori ! Sa ai parte de tot ce-ti doresti tu in noul an de viata 39.gif
Papadie_62
La multi ani, Flori!
Frumosi, sanatosi, luminosi, alaturi de cei dragi si fii mandra ca aniversezi o data cu tara ta, tara noastra!
Papadie_62
La mulţi ani, ROMÂNIE!
Michelle
La multi ani flori! flowers.gif Numai bucurii de la cei dragi si o aniversare speciala iti urez! mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.