Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
yronick
La multi ani Data'q!!! yay.gif yay.gif yay.gif
Sa fii sanatos si iubit!

(Nu-mi vine sa cred ca esti de-o seama cu mine, ma asteptam sa ai peste 35)
Erwin
La mulți ani, Dataq! Fericire și iubire alături de familia ta frumoasă! spoton.gif
Marduk
La multi ani ! Dataq sa fi fericit si sanatos alaturi de cei pe care-i iubesti si te iubesc.
fiatlux
La multi ani !!
Nefertiti
La mulţi ani frumoşi şi sănătoşi, lāngă cei dragi, Data'q!
abis
La mulți ani, Dataq! Si sa scrii mai des... smile.gif
punctt
La multi ani, Data`q! Sanatate si toate cele bune.
Cla
Toate bune de ziua ta, Data'q !! drunk.gif
cactus
VORNICE, La Multi Ani, sa ai parte numai de zile fericite si de satisfactii---



Cla
La Multi Ani Vornice !! drunk.gif

The Dude
La Multi Ani Omu' Bun wherever you are..
that is if you still are among us
andra_v
La Multi Ani, Omu' Bun! Si tuturor sarbatoritulor in anul care a trecut!
abis
La multi ani, The Dude! smile.gif



Ai ajuns la o varsta respectabila, te invidiez - sa-mi spui te rog cum sa fac sa ajung si eu la anii astia... smile.gif
Marduk
La multi ani! The Dude, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
andra_v
La Multi Ani, The Dude!
The Dude
Multumesc tuturor celor care si-au amintit de mine...celor care mi-au urat aici, ori prin alte parti, in egala masura....

AndraV. La Multi Ani si tie....si un mic cadou:

"Ce iti aduce varsta ??? Un plus de cunostinte ??? as spune mai degraba, un deficit, uitarea crescand cu fiecare zi ce trece. Iti aduce insa si ceva deosebit de pretios: lucrurile pe care le-ai aflat pe cont propriu. Iar acestea alcatuiesc micul tau capital de certitudini, agoniseala ta de-o viata. Ai in sfarsit "puncte de vedere", stii in linii mari ce vrei, poti sa spui fara sa eziti ce iti place si ce nu, stii sa distingi, intre lucrul inteles cu adevarat si a te preface ca ai inteles, nu poti fi dus de nas de mode si atras catre false adancimi, capeti un simt al clasicului si o anumita indemanare in distingerea esentialului de contrafacut si trecator - Intr-un cuvant devi "onest intelectual"..."


Abis...dedic "varsta respectabila" (o adevarata victorie) userului Cactus, care ne-a parasit atat de curand...
Pentru el aveam o apreciere deosebita pe care nu am apucat sa i-o arat niciodata...Un imens regret...
Dumnezeu sa il odihneasca...

Marduk thumb_yello.gif
Nefertiti
La mulţi ani, cu īntārziere, şi de la mine, The Dude!
Felina
The Dude, la multi ani cu sanatate! Clasic, perimat, dar chiar asta iti doresc smile.gif
The Dude
Multumesc si Multumesc...
factura
La Multi Ani! si de la mine. (sa stii ca ai fost enervant cu Hundertwasser, dar lasa, ma maturizez si eu tongue.gif )

Cu bautura si galben! :noroc
The Dude
He, he....Multumesc !

...cu mov si verde...culoarea care ma perde..
corcov vad..cu bucurie, coloarea ce nu se stie....



PS.....cu Hundertwasser nu trebuia sa te enervezi defel...ai declarat ca il iubesti in mai multe randuri...cu cei pe care ii iubim, ori cu cei cu care impartim iubirea (sunt convins ca nici tu lui nu ii esti indiferenta) trebuie sa fim foarte atenti...sunt persoane aflate in starea lor de delicatete si de hipersensibilitate...se supara din nimic..vroiai tu asa ceva ??
Cla
Dude, for you !!

Stevie and me
smile.gif
Nefertiti
La mulţi ani relaxaţi şi sănătoşi, Felina!

Marduk
La multi ani! Felina. Multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
Frisky
Ani multi si plini de sanatate si bucurii sa ai, Felina! La multi ani!

Boudicca
La mulți ani, Felinuța! Īți doresc multă sănătate (că-i mai scumpă decāt toate și niciodată nu e prea multă) și liniște sufletească.

Oiski-Poiski
La multi ,multi ani fericiti !
mwah1.gif
fiatlux
La multi ani,Felina! flowers.gif
exergy33



Felina, macar o parte din ce-ti doresti viata sa iti aduca in dar!
... si nu uita sa zambesti smile.gif
andra_v
La Multi Ani, Felina!
Erwin
ani.gif Maria!
Hollie_Smokes
La multi ani, Felinoi!! mwah1.gif Sanatate multa si noroc + putere sa le faci pe toate cate ti le doresti!!! hug.gif

abis
La multi ani, Felina!
The Dude
Felina un rac.....Cine ar fi crezut ?

M-am gandit mult...iti doresc "doar" noroc.

Daca ai sa ai noroc n-ai sa sti de sanatate...si apoi sanatosi erau si aia de pe Titanic..nu-i asa ?

Dar vorbind de dorinte..uite si un mic cadou:

Un dervish, care calatorea prin desert a gasit in nisip o lampa magica.
Apucand sa o frece (nu ma intreba de ce) din ea a iesit un ginn, care era duhul lampii.

Fericit ca a fost eliberat ginnul i-a oferit dervishului implinirea a trei dorinte.
Istet, calatorul a cerut prima data duhului sa ii indeplineasca voia de a fi atat de inteligent,
incat sa le poata alege pe celelalte doua in cel mai avantajos mod.

Ginnul l-a ascultat, i-a dat intelepciunea si apoi l-a rugat sa formuleze dorintele ramase.
Dupa un scurt moment de gandire dervishul a spus: "..acum nu mai am niciuna..."


...sau altfel spus: fii intotdeauna atenta la ceea ce iti doresti, caci mai mereu iti iese.

La Multi Ani !
Felina
Va multumesc Dragilor! De-as putea, as face o petrecere cu toti biggrin.gif , dar pentru ca nu se poate, ma multumesc sa va citesc. Tuturor va doresc liniste sufleteasca.

p.s Dude, ce-are racul asa special? smile.gif
andra_v
Amenhotep, La Multi Ani, pe orice taram te-ai afla!
The Dude
Felina, inventatorul zodiacului a conceput de fapt un limbaj criptic, menit sa ameteasca prin tamaiere pe cautatorul neavizat, dar care sa nu il dezamageasca, simultan, pe cel onest si treaz.

Astfel, orice zodie e la prima citire cea mai norocoasa dintre ele, iar la o analiza ceva mai atenta isi dezvaluie si predictiile legate de defecte.

Geamanul, care sunt, e duplicitar si imbarligator; capricornul, arivist si carierist ( asta e explicatia cornului falnic din mijlocul fruntii ); taurul puternic si lipsit de scrupule; varsatorul nonconformist si risipitor ( simbolul celui care goleste o amfora, opus celui care ar umple ceva )....

Racul e indaratnic...( mersul inapoi e interpretat asa ).

Surprinderea mea vine din perceptia care imi spune ca, dimpotriva, tu esti o persoana cu o mare disponibilitate catre compromis, pace si intelegere; perceptie care lasa putin loc incapatanarii si dictatului.

Ma gandesc la petrecerea propusa...chiar ca ar fi ceva de pomina.
Felina
Dude, daca chiar sunt asa cum zici tu (nu pot sa te contrazic biggrin.gif ) poate ca sunt pentru ca m-am autoeducat, m-am strunit, am dus munca de lamurire cu mine


cat despre petrecere, cine stie ce ne ofera viata! smile.gif
The Dude
La Multi Ani Abis !!

...sa ai bafta si sa iti vezi cat mai curand casa ridicata...
Erwin
ani.gif Abis! Sănătate și fericire ție și familiei tale!
Felina
La multi ani Abis! ce dai de baut? lmani.gif yay.gif 39.gif


*Ah, acum m-am prins, esti rac! spoton.gif
Hollie_Smokes
La multi ani, Abis!

Erwin
Holly shit! Ce poftă mi-ai făcut cu tortul ăsta!! devil.gif drool.gif
andra_v
La Multi Ani, Abis!
Nefertiti
La mulţi ani, abis! yay.gif
fiatlux
La multi ani,dom'le !
si-o carte ca cadou! smile.gif
abis
Multumesc, dragilor!

hug.gif

tnx.gif
Anthrax
La multi ani Marcus, omule! thumb_yello.gif
Erwin
ani.gif Marcus! Sănătace, că-i ha mai bună! biggrin.gif
Boudicca
La mulți ani, Aramis...oriunde ai fi smile.gif...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.