Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Mara
Sa pasez dulceata de fragi?! Ei hai, chiar asa tuta nu pot sa fiu nici macar eu. tongue.gif Ca sa clarificam, pastrez dulceata de gutui, fragi, zmeura, afine, mure, nuci verzi, cirese amare, coacaze! Revin daca am uitat ceva. laugh.gif
dascalita
La multi ani,Mara!Sa faci bine si sa fii fericita si sanatoasa...Dulceata poti s-o mai imparti,sa se ingrase si altii devil.gif
Michelle
La multi ani, Mara! Stiu ca nu e ziua ta ( ca doar esti sagetatoare,stiu eu wink.gif )...dar nu puteam sa lipsesc 39.gif flowers.gif
Sushi
La multi ani draga Mara! Stiam ca esti nascuta in aceeasi zi cu sora-mea asa ca am sunat-o sa-i spun si ei ca are zi de nastere smile.gif
Mara
rofl.gif Sunteti mortale, fetelor! mwah1.gif

Vezi, Beri, unde dai si unde crapa, ca pana la urma am avut o zi "de nastere" tare faina si unde mai pui ca nici nu te-am cinstit. tongue.gif
simonsays
lasa draga, ca nu e timpul pierdut mwah1.gif LA MULTI ANI, MARA !! wub.gif (scoti dracu berea aia de sub masa, sau ramai cu borcanele de magiun ?? rofl.gif )
simonsays
zilele astea te-am cam neglijat... scuze wub.gif La Multi Ani, MARA spoton.gif
Serenity
La multi ani, Mara!!! Tot binele si dulceata de pe pamant (ma rog, eu am pierdut faza dar daca tu ti-o dorest, apai sa ai parte de ea.. laugh.gif )! mwah1.gif

user posted image yay.gif 39.gif
simonsays
hm hmm.. lalalaaa .. LAAAA Multi Ani, Mara wub.gif daca nu mai avem dulceata, iti putem oferi o friptura, ceva ? rolleyes.gif

devil.gif
nefertiti-old
LA Multi Ani, TriRegnum! smile.gif
carrad
La multi ani, TriRegnum!
user posted image
flori
user posted image La multi ani TriRegnum!

Scuze Mara! abia acum am observat ca a fost si ziua ta citeva zile mai in urma Am rugat ingerasul sa-ti transmita si tie LA MULTI ANI!
denise
flowers.gif Cu scuze pentru intarziere:
LA MULTI ANI! pentru junii geni si rebel si pentru...dulceata de Mara. laugh.gif
La multi ani si cale luminata, Triregnum!
Eclectic
QUOTE (flori @ 10 Oct 2005, 06:19 PM)
Scuze Mara! abia acum am observat ca a fost si ziua ta citeva zile mai in urma Am rugat ingerasul sa-ti transmita si tie LA MULTI ANI!

roflmao.gif Pusici tu, ca esti fata misti.

Pese. Mara, desigur, la multi ani ! mwah1.gif

rofl.gif
Oiski-Poiski
QUOTE (Barrie @ 11 Oct 2005, 09:19 AM)
QUOTE (flori @ 10 Oct 2005, 06:19 PM)
Scuze Mara! abia acum am observat ca a fost si ziua ta citeva zile mai in urma Am rugat ingerasul sa-ti transmita si tie LA MULTI ANI!

roflmao.gif Pusici tu, ca esti fata misti.

Pese. Mara, desigur, la multi ani ! mwah1.gif

rofl.gif

Barrieeeeeeeeeeee, vezi ca esti rau si o capeti pe spinarea ta de ren bop.gif
carrad
La multi ani, Scarlett! mwah1.gif
user posted image

La multi ani tuturor sarbatoritilor! smile.gif
sunny26
La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de astazi si numai impliniri!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

user posted image
Endgegner
La multi ani la toata lumea care-si serbeaza azi ziua de nastere si un "La Tortura" de mai jos pt voi! blink.gifuser posted image
contraste
Scarlet, Dualist, LA MULTI ANI ! mwah1.gif
exergy33
Dualist

In primul rind LA MULTI ANI !

Probabil in astfel de medii traiau primii Homo Sapiens , si multi dintre noi ar dori sa evadeze in astfel de spatii "atemporale".

http://www.etapet.net/en/details-4630-wallpaper-Flowers.html

Tot ce ti-ai pus in gind sa ti se implineasca cit mai curind.

exergy33
Dualist
Multumesc Contraste, Abis si exenergy33 ...

dar astazi as vrea ... Grecia.

Oiski-Poiski
Draga Rikita , iti doresc numai bine si fericire in noul an de viata, sa ai parte de tot ce-i mai frumos mwah1.gif 39.gif
Mara
La multi ani, fete frumoase, sa fiti sanatoase si fericite!

user posted image

mwah1.gif
mdA!
la multi ani, frumosi si sanatosi yay.gif 39.gif
flori
user posted image
carrad
la multi ani, exergy! mwah1.gif

user posted image
exergy33
carrad

Se vede ca te-ai sculat de dimineata cu o extra-doza de umor !
Felicitarea e de nota 10.
Am sa incerc sa fac un print pe hirtie glase ( de dimensiunile unui mic poster ).
cool.gif Inca o data multumesc mult. cool.gif

exergy33
contraste
mwah1.gif La multi ani jet li si multa lumina si realizari de acum inainte !
Dumnezeu sa-ti lumineze si sa-ti indulceasca calea vietii tale !

flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif
Cla
ani.gif , MIA! yay.gif drunk.gif Multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor smile.gif
denise
La multi ani, MIA! Sa fii sanatos si fericit.

user posted image

flowers.gif energy. Scuze, acum am vazut- la multi ani!
calfa
La multi ani tuturor "scorpionilor" Hanului ! ani.gif

denise, e exergy33, nu energy. rofl.gif
denise
laugh.gif nah, ca-i dau un miel, daca promite ca nu-l omoara.
Si e fata salon, asa i-am zis de la inceput, dar o data n-a zis nimic. rofl.gif E drept- a ajutat si faptul ca 'energy' i se potriveste, chiar credeam ca de aia l-a ales, vezi si tu ce activa e.
Stiam ca sunt obosita, dar cred ca e de fapt scleroza.

pls.gif exergy...mii de scuze .... spune-mi ce sa fac, sa ma ierti. flowers.gif

mwah1.gif mersi calfa, ca in nadejdea mea...15 ani tot energy i-as fi zis. sorry.gif
Leonardo
La multi ani Mia, iti doresc numai sanatate si fericire! smile.gif
edittha
LA MULTI ANI TUTUROR CARE ISI SARBATORESC ASTAZI ZIUA ONOMASTICA!(MIHAI,MIHAELA,GABRIEL,GABRIELA,GAVRIL)user posted image
contraste
La multi ani Mihai, Mihaela, Gabriel si Gabriela!

Va ofer o floare in viziune proprie, cu mult, mult drag !
denise
La Multi Ani Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela, Gavril, Misu, Misulica, Gabi, Gabita...
Sa fiti sanatosi, fericiti si iubiti.

user posted image
Dark Angel
La multi ani sarbatoritilor zilei de azi!

La multi ani, sefu'! mwah1.gif
Tear
La multi ani tuturor celor ce se numesc Mihai, Mihaela, Gabriel si Gabriela !
LA MULTI ANI in special tie, Mihai, seful tuturor hangiilor, ce faci permanente eforturi pentru o atmosfera placuta aici, pe Han !
calfa
La multi ani sarbatoritilor de Sf. Mihail si Gavril ! lmani.gif La multi ani gazdei noastre ! thumb_yello.gif
Kitty
La Multi Ani Mihaiilor si Gavriilor! Sa aveti parte de toata fericirea din lume!

La multi ani Sefu' harhar.gif sorry.gif , Colectionara flowers.gif si restul hangiilor ce-si sarbatoresc astazi onomastica! hug.gif
calfa
Da, exact, la multi ani colectionara ! flowers.gif
Oiski-Poiski
La multi ani tuturor care-si sarbatoresc azi onomastica mwah1.gif
Mara
La multi ani, dragilor si hai la tort, ca am copt toata noaptea la el! laugh.gif

user posted image
skysurfer
La Multi Ani celor ce poarta numele de Mihai/Mihaela, Gabriel/Gabriela. Sa traiasca cu numele si cat numele!
mdA!
sa sarbatoriiiim!
user posted image
user posted image

hmm.gif mai lipseste ceva?
Scarlett
La multi ani tuturor sarbatoritilor de Sf. Mihail si Gavril !!

flowers.gif mwah1.gif

alfa
La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi sa vi se implineasca toate dorintele! flowers.gif
Thelma
La multi si fericiti ani! wub.gif

De Sf. arh. Mihail si Gavril.
nefertiti-old
La Multi Ani, tuturor sarbatoritilor. smile.gif

Alexa spoton.gif laugh.gif
Marcus
Cu o mica intarziere: La multi ani, Mihai! La multi ani, cole'!! yay.gif Sa traiti cu numele si sa aveti zile senine! hug.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.