Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
dascalita
La multi ani, Afrodita!
Iti doresc multa sanatate , sa fii iubita si sa iubesti, sa fii implinita asa cum iti doresti!
Serenity
La multi ani inca o data, soro! mwah1.gif


Asa, si cadourile virtuale:

Ziceai ca ti-e dor de casa....


Si de o chefuiala ca la romani....


... si un pahar de tzuica in cinstea ta....


Si la asta sa te uiti si sa asculti versurile, ca te ia mama dreq devil.gif

http://www.youtube.com/watch?v=Vix4Of6_hZ0...feature=related
Afrodita
Super frumoase urarile si cadourile, va multumesc din suflet hug.gif Anul asta chiar simt ca-mi petrec ziua cu prietenii dragi mwah1.gif

Va pup si va-mbratisez cu drag pe toti si va promit ca va veni o vreme cand in ziua asta vom petrece cum se cuvine smile.gif

Multumesc inca o data si va urez si voua sa aveti parte de tot ce mi-ati dorit si mie, pentru ca le meritati si voi din plin mwah1.gif
coconut
Afrodita
Vaaai, coconut, sunt ca cele de le am acasa hug.gif Sarumana mwah1.gif
IoanV
Afrodita, ani.gif Numai bine, implinire si tot ce iti doresti!
La fel, toate bune pt. cei a caror zi, din inexplicabile motive wink.gif am ratat-o! Andra_V, actionmedia, bdl, cla, papadie, etc.... lmani.gif
Afrodita
Multumesc de urari IoanV - sa fie de toate mwah1.gif wink.gif

sorry.gif Spre rusinea mea si eu am pierdut aniversarile celorlalti - dintr-un motiv idiot - dar sper ca ma cred pe cuvant cand le urez sanatate, impliniri, bucurii, dragoste, multi bani si tot ce-si mai doresc ei pe langa asta! hug.gif

Si chiar daca nu va scriu aici, asta nu inseamna ca nu ma gandesc la voi mereu hug.gif
coconut
QUOTE(Afrodita @ 10 Sep 2008, 10:49 PM) *
Vaaai, coconut, sunt ca cele de le am acasa hug.gif Sarumana mwah1.gif



Aşa mă gândeam de tare că ar fi frumoase în vază pe masă la tine, nici nu ştii cât mă bucur că le ai şi-n realitate să-ţi mângâie sufletul cu inocenţa lor inegalabilă! Să ai lumea la picioare şi pe cei dragi ţie alături o viaţă întreagă! mwah1.gif pash.gif hug.gif
Afrodita
sorry.gif M-ai lasat fara cuvinte, coconut sorry.gif

Multumesc mult mwah1.gif Iti doresc si tie la fel hug.gif
SORIN
Am lipsit un timp, asdar cu intaziere....La cati mai Multi ani thumb_yello.gif

Pana la 120'...... mwah1.gif

All best regards.....

Sorin.

Papadie_62
LA MULŢI ANI, dascalito, cât mai mulţi şi mai frumoşi, împliniţi, fericiţi, cu bucurii şi tot ce-ţi doreşti. Şi fie ca sufletul să-ţi fie la fel de blând şi de frumos, până la adânci bâtrâneţi.
Bonsai
La multi ani ! Toata simpatia pentru o doamna invatatoare in adevaratul sens al cuvantului !
Data'q

La mulţi ani, Afrodita, mulţi şi frumoşi să fie!... Ştiu, ştiu, toată lumea îţi vrea numai bine în perioada asta... Tot ce-ţi doresc eu e ca lumea să-ţi păstreze aceste gânduri pentru tot parcursul anului ce abia a început pentru tine.
În rest, cum zicea un unchi de-al meu: Minte-n cap şi bani în pungă! thumb_yello.gif Şi sănătate...
Mă ierţi, poate, de întârziere. bop.gif Dau eu, nu tre' să dai tu. tongue.gif

---


La mulţi şi binecuvântaţi ani, Dăscăliţa! flowers.gif
Să fie mulţi, tare mulţi de acum în colo, legaţi frumos de o pamblică a sănătăţii, presăraţi cu pitici minunaţi, ascultători şi cuminţi, dar mai ales cu bucurii, mai mici sau mai mari, în fiecare zi... Puşi la loc de cinste într-o vază a bunei înţelegeri, să rămână înflorit acest buchet pentru totdeauna!
dascalita
Va multumesc pentru urari, dragii mei!
mwah1.gif Mi-ati umplut sufletul de bucurie si nadajduiesc sa aveti parte de sanatate si bucurii!
IoanV
ani.gif Dascalito! Dar chiar esti nascuta astazi? E ceva predestinare spre scoala la mijloc?
Oricum ar fi iti doresc toate cele bune, sanatate, bucurii si impliniri peste masura...

Nu există nici o artă mai înaltă decât arta de a fi pedagog. Pictorul sau sculptorul fac numai o figură fără viaţă, iar un înţelept pedagog modelează un chip viu, de care se bucură şi Dumnezeu şi oamenii. (SFANTUL IOAN GURA DE AUR)
Boudicca



La multi ani dascalita !!! mwah1.gif
coconut


La mulţi ani, Dăscăliţa! Împliniri, realizări şi mute bucurii! mwah1.gif
SORIN
Si din partea mea......Pana La 120 De ani de bucurii si sanatate

thumb_yello.gif ...

Sorin.
Yvonne
Dascalita, LA MULTI ANI !
Afrodita
Sorin, Data'q multumesc frumos mwah1.gif Si nu ma supar de intarziere, urarile sunt mereu bine venite - pentru ca dau impresia de sarbatorire in continuu biggrin.gif hug.gif

Dascalito, la multi ani minunati sa ai! Sa iti dea Domnu' putere sa inveti multe generatii de pitici de acum inainte si sa-ti presare liniste si bucurie in suflet hug.gif
dascalita
Va multumesc pentru gandurile voastre bune, dragi prieteni si sper sa aveti parte de tot ce-i bun si frumos sub soare!

IoanV, cred ca e predestinare, mi-e prea draga munca mea ! sorry.gif Multumesc pentru minunatul citat!
jude
La multi ani, dascalita! mwah1.gif
Rehael
La multi ani si multi scolari isteti si cuminti, dascalita! mwah1.gif

N.V.
Dăscă hug.gif

La mulţi ani senini şi luminaţi de bucurii!!! Sper să ţi se împlinească până şi dorinţele pe care nu îndrăzneşti să le doreşti.




Afro, mă bag şi eu la prelungirea chefului de ziua ta tongue.gif şi îţi doresc ca anul pe care l-ai început să-ţi aducă linişte şi să-ţi extermine neliniştile! mwah1.gif

Afrodita
Uai ce catelus frumos wub.gif mwah1.gif Sar'na iubita hug.gif Si de catel si mai ales de prelungirea chefului biggrin.gif wink.gif
dascalita
Multumesc mult pentru urari si sper sa aveti parte de bine si bucurie! mwah1.gif
Rehael
La Multi Ani, Nefertiti! smile.gif

coconut



La mulţi ani, iubită Nefe! Să-ţi dea Dumnezeu numai bine şi drumul lin în viaţă alături de noi şi toţi cei dragi ţie! mwah1.gif pash.gif drunk.gif hug.gif
Boudicca
NEFERTITI , LA MULTI ANI !!! scz pt intarziere sorry.gif mwah1.gif
Nefertiti
Multumesc tuturor! mwah1.gif
Afrodita
Nefertiti hug.gif

La Multi Ani iubita, plini de bucurii si reusite, de sanatate si liniste si tot ce vrei tu mwah1.gif !!
Sushi
nefertiti la multi ani mwah1.gif
andra_v
Nefertiti, La Multi Ani!

LMA, secunda!
Nefertiti
Multumesc, fetelor! mwah1.gif
Boudicca
LA MULTI ANI, Superunknown ! mwah1.gif mwah1.gif
Serenity
Ce-o mai crescut copchii astia....

La multi ani, genicon!
La multi ani, rebel!

... desi nu mai intra nici unu' pe-aici tongue.gif
Anitra
Desi cu intarziere,
Nefertiti, La Multi Ani!



http://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ


Nightwish - Amaranth
SORIN
Olteanului mic!! Sanatate si virtute coane Geni thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Sorin.
andra_v
Genicon si rebel, La Multi Ani! Si mai popositi pe-aici!
Boudicca
Genicon, LA MULTI ANI si MULTI BANI !!! mwah1.gif
Boudicca
LA MULTI ANI axel ! mwah1.gif

Sanatate, bucurii, bani si orice vrei tu... mwah1.gif
coconut
La mulți ani, Bălănțucelor!




<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/UeypOvsY91Q&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/UeypOvsY91Q&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

andra_v
Petru si Dualist, LA MULTI ANI!
Desi n-au mai trecut de ceva vreme pe-aici.
Serenity
La multi ani, Ileana!



La multi ani, Rikkita!

Boudicca
La Multi Ani Ileana !!!

andra_v
Smarandito, La Multi Ani, bani si bucurie, oriunde esti!
Boudicca
LA MULTI ANI Cucu Mucu !!! mwah1.gif

dascalita
La multi ani, Ileana! mwah1.gif
dascalita
La multi ani, Marius! thumb_yello.gif
andra_v
La Multi Ani, Marius!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.