Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Mara
Cu scuzele de rigoare pentru intarziere, va pup pe toate sarbatoritele din ultima vreme si ni la tort, doar-doar oi fi iertata! mwah1.gif sorry.gif

user posted image

Lasati si voi o bucata mai mare pentru sarbatorita zilei, da? tongue.gif laugh.gif

Felina
La multi ani frumosi Secunda! mwah1.gif
sunny26
La multi ani Secunda! Sa ai numai bucurii si realizari! mwah1.gif
Eclectic
Secunda, ani.gif
fargakos
Sa-ti dea Domnul in fiecare secunda fericire! flowers.gif ani.gif
Endgegner
La Multi Ani secunda, numai bine si implinirea tuturor dorintelor si viselor.
secunda
va sarut pe fiecare in parte si pe toti gramada!!! mwah1.gif biggrin.gif spoton.gif
si chiar ca iau cea mai mare bucata din tort!! rofl.gif
si cum am zis tuturor prietenilor mei, la multi ani si voua...! nu vreau multi ani fara prieteni!! wub.gif
Scarlett
LA MULTI ANI Secunda ! flowers.gif
Antont
LMA Secunda flowers.gif ani.gif
Kitty
Din cauza unor defectiuni tehnice....hmmm...netul meu a fost reparat de abia acum dupa 3 zile lipsa, iar fixul inca nu-mi merge, o insemna oare ca bucurestiul nu e chiar capitala si a big city asa cum credeam?? brow.gif trecand peste nervii si problemele mele...LA MULTI ANI draga secundintza! Kiss ya vely maci si I wish you tot binele din lume! flowers.gif mwah1.gif hug.gif
rebel
La mulţi ani, genicon!
One_Last_Dance
La multi ani, rebel! ... sa ai, in suflet si in gand, tot ce poate fi mai frumos pe pamant.
N.V.
La multi ani rebel si genicon!!!
jude
La multi ani, rebel!
La multi ani, Genicon!
Va doresc sa-l aveti oricand aproape de sufletul vostru pe cel iubit, pentru ca toate sunt mai usoare sau mai frumoase in doi! smile.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Rebel si Genicon (ce pereche ati facut voi doi azi laugh.gif )
Sa aveti parte de tot ce-i mai frumos in lume flowers.gif
Dark Angel
La multi ani genicon!
La multi ani, rebel!
mwah1.gif sorry.gif
skysurfer
La Multi Ani dragilor, sa aveti parte numai de fete frumoase (unii aveti deja tongue.gif ), sanatate si voie buna. Petrecere frumoasa azi si sa primiti multe cadouri.
P.S. : Cand am spus dragilor m-am referit la Alba ca Zapada si la Copilul Rebel al Hanului. spoton.gif
Aramis
La multi ani, Geni si rebel ! mwah1.gif & hug.gif

user posted image
carrad
LA MULTI ANI, bajetzii smile.gif mwah1.gif
fargakos
La Multi Ani genicon! La Multi ANi rebel! Fericire in suflet si tot tacamul aferent! lmani.gif drunk.gif spoton.gif
simonsays
BEREA BAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

aa.. La multi ani, coane spoton.gif
Mara
user posted image

La multi aaaaaaani!!!
Eclectic
QUOTE (simonsays @ 30 Sep 2005, 10:10 AM)
BEREA BAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!


Suptscriu. spoton.gif

La multi ani si fereste-te de ren. devil.gif
Antont
LMA Geni si Rebel ani.gif

Geni, ce a zis si antevorbitorii oPsedati spoton.gif mwah1.gif ...
Marcus
La multi ani, genico(a)n(e)! La multi ani, rebel! ani.gif
mdA!
la multi ani, dragii babei, sa cresteti mari, sa fiti iubiti (dimineata, la pranz si seara tongue.gif ) si.. tot ce vreti sa fie, sa fie

user posted image si
user posted image
Scarlett
LA MULTI ANI Geni !!! LA MULTI ANI Rebel !!!

tot ce va doriti .... mwah1.gif

for you wink.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI! Geni si Rebel. 39.gif
Kitty
Scarlet ia fi tu cuminte... bop.gif lu' al meu nu-i trebe, iar rebel e inca mic harhar.gif

Si apropo de urari...
Din partea lui Sorin...sa-mi traiasca oltenashul pana la 120 de ani!! Complimente de la el si toate urarile de rigoare! Impreuna pana la 120!!
axyutza
ce bine am nimerit sa revin, chiar de ziua unor baieti mumosi.....

39.gif GENICON, 39.gif REBEL si tot ce va doriti sa aveti woot_jump.gif

user posted image si va dau sa aveti cu ce desface biggrin.gif user posted image
Zed
La multi ani Geni ! smile.gif

La multi ani Rebel ! hug.gif
Serenity
La multi ani, genicoane! O mie de ani fara user posted image reparatii! ohyeah.gif 39.gif

La multi ani, rebel! Un an plin de realizari! ani.gif
genicon
Multumesc mult, oameni buni. Intr-adevar o surpriza tare placuta sa vad ca atata lume imi ureaza la multi ani sorry.gif Multumesc public si celor care mi-au facut urari pe PM, multumesc si parintilor mei ca m-au nascut in aceasta zi biggrin.gif Voua va doresc toate cele bune si daca vreti de baut... incercati sa-l convingeti pe rebel devil.gif

Pese: La multi ani, rebel, si tot ce iti doresti sa se intample cat mai repede! thumb_yello.gif
rebel
Mulţumesc tuturor pentru urări. Să aveţi parte numai de lucruri bune şi să vă simţiţi la fel de bine cum m-am simţit eu citind urările voastre thumb_yello.gif
sunny26
Cu o zi intarziere sorry.gif .. spun si eu:

La Multi Ani, Genicon!

La Multi Ani, Rebel!

Sa vi se implineasca toate visele!

mwah1.gif mwah1.gif
Eclectic
Mara, ani.gif

Renul fie cu tine. devil.gif

rofl.gif
Mara
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
nefertiti-old
Vezi ca io ti-am pregatit un borcan cu dulceata! devil.gif rolleyes.gif
Eclectic
Nefe, cu cine vorbeai ? Cu sarbatorita sau cu mine ?
nefertiti-old
Cu sarbatorita. rofl.gif Dar daca tratezi cu ea, puteti imparti borcanul! laugh.gif
Mara
Nu impart nimic!!! devil.gif
Eclectic
Chitrosenia pamantului !!!! mad.gif
Mara
Nu conteaza, oricum nu pupi dulceata! tongue.gif
nefertiti-old
Huo! La urmatoarea intalnire vin cu dulceata! rofl.gif
Eve
MARAAAAAA!!
LA MULTI ANI! Sa ne traiesti si sa fii mereu vesela si fericita!
Te pup flowers.gif
Aramis
user posted image
dulceata e pentru cine o vrea
La multi ani, cu anticipatie, duduie Mara ! biggrin.gif tongue.gif laugh.gif
simonsays
LAMULTIANI MARA, sa ai parte de TOATA DULCEATA DE PE LUMEA ASTA !! rofl.gif


aaa. shit, azi ti-am zis BUNAZIUA ? unsure.gif

roflmao.gif
Mara
La cat de dulce sunt deja, nu vad pentru ce mi-ar mai trebui TOATA dulceata de pe lume, dar hai, treaca de la mine! rofl.gif

Pese: mi-ai zis doar Buna dimineata! tongue.gif
simonsays
dece sa infuleci tu toate dulciurile ? chiar astepti raspuns ? rofl.gif

ok, sorry ... sorry.gif BUNA ZIUA, MARA !!!
Felina
MARA, MARA, azi e ziua ta! rolleyes.gif

La multi ani fericiti Mara! mwah1.gif

(daca tot nu-ti trebuie TOATA dulceata din lume, poate imi pasezi mie un borcan cu dulceata de fragi ohyeah.gif )
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.