Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
denise
Mi se pare mie sau seamana mai mult a numaratoare inversa?
secunda
dragilor, mi-ati umplut sufletul de bucurie, va multumesc pentru urari si iertati-mi intarzierea de a va imbratisa!
urez tuturor celor din luna aceasta cele mai dragi ganduri sa li se implineasca!

va pupic pe toti! sa aveti grija de voi! faceti lumea sa fie mai buna! macar cu un zambet pe care stiti atat de frumos sa il daruiti!
mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Hashaspire
-13?
Axel, intineresti pe zi ce trece? Multi inapoi! laugh.gif
flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif
alysoft2003
Momentul 0 (zero) care ar fi? rofl.gif
Serenity
LA MULTI ANI, coane genicoane! Sa fi sanatos (in primul rand), iubit, fericit, si sa bei apa plata pana te faci praf! laugh.gif yay.gif 39.gif

O pivnita o fi un cadou potrivit? hmm.gif

user posted image

La multi ani, rebel! ani.gif Tot binele din lume!!! hug.gif
Titus Herbert
La multi ani rebel! smile.gif
SORIN
Geni.............

Sanatate si virtute, sa ai ce bea si ce "ute" thumb_yello.gif

Regards....

Sorin.
rebel
Coane, coane, mereu te bagi peste mine smile.gif

La mulţi ani, genicon! Să ai toată dragostea de care ai nevoie şi să te bucuri de toate fericirile vieţii!

PS: Mulţumesc pentru urări smile.gif
Data'q
La multi-multi ani genicon, rebel !!! yay.gif Sanatate hangiilor si lipsa grijilor... Ca restul vin ele singure!...
user posted image
cactus
user posted image user posted image user posted image
alysoft2003
La multi ani Genicon + Rebel. Si sa nu uitam de al nostru higlander (Nemuritorul) Axel care implineste astazi 900 de primaveri. Asa cum frumos spune poetul :" Da-mi proteza din pahar / Sa te musc ca un barbar" laugh.gif
nefertiti-old
La mulţi ani, Geni şi Rebel! 39.gif
denise
Ma mulţi ani Rebel, La mulţi ani Genicon!
Să fiţi sănătoşi, fericiţi şi bogaţi!

user posted image

Fantasee
Multi ani fericiti, Genicon - topicul pe care l-ai deschis in poiana imi bucura fiecare zi de cand am gasit Hanul! hug.gif

La multi ani, Rebel! mwah1.gif
mdA!
La multi ani, dragilor. Sa aveti parte numai de lucruri bune!

ani.gif
genicon
@Serenity: Sarumana de urare. Azi m-am "respectat" cu un suc natural de fructe, ca doar e sarbatoare si, sper eu, bacteria e in vacanta. Iar acum, dupa foooarte mult timp de neatins alcoolu, tocmai am dat gata o doza de becks, ca deh, asa se impune si... dupa cat scriu... se vede ca am ajuns un bosorog care nu mai tine la bautura... laugh.gif In privinta cadoului, sa stii ca e extrem de potrivit - cand o sa am eu voie sa beau din nou, vinul ala o sa fie numai bun. Cine se baga? biggrin.gif

@Sorin: Sarumana de urare, coane. Sa stii ca inca te astept (da' nu mai devreme de 2 luni, sa termin tratamentul) sa dam gata lada aia de bere si sa savuram apoi, linistiti, un Chivas wink.gif

@Data'q: Intr-adevar, aici ai nimerit-o! Stiu ca nu e frumos din parte mea, insa... sa-mi dea Domnu' sanatate! laugh.gif (multumesc de urare wink.gif)

@aly: Multam de urare. Sa te vedem si pe tine peste 900 de ani tot aici, ca pe axel smile.gif

@nefertiti: sarumana.

@denise: Sarumana de urare si de prajituri. Momentan n-am voie sa ma ating de asa ceva, insa te-am retinut si... nu scapi de mine tongue.gif

@Iedera: Sa stii ca eu sunt acum un barbat in toata firea tongue.gif (daca sari peste amanuntul cu ametitul dintr-o bere tongue.gif). Sper sa bei, asa cum ai zis, si sa te-mbeti, asa cum trebuie. Noi sa fim sanatosi!

@Fantasee: Sarumana, si sa stii ca ma bucura faptul ca inca mai sunt "viu" pe ici-colo smile.gif Cu toate ca ideea respectivului topic a fost "inspirata" de un alt forum, modest, imi asum raspunderea totala pentru existenta lui si pentru faptul ca reuseste sa bucure zilele macar a unora dintre forumisti.

@Alexa: Sarumana, si multa sanatate si tie wink.gif

Si acum, coane rebele, ce sa zic? Sper ca te-ai facut praf, asa cum se cuvine, chit ca ai "mintit" cum ca te-ai fi lasat de baut. Daca nu... atunci ne-om vedea noi intr-o zi sa bem o apa plata biggrin.gif Multa sanatate si tot ce iti doresti!
Tyra
Cu intarziere scuzabila,

Genicon, la multi ani, iubit esti, iubesti la randul tau, iti doresc cat se poate de multa fericire si sanatate, sa mearga lucrurile exact asa cum vrei tu si sa ti se implineasca cele mai inalte idealuri.





Rebel, la multi ani, sa-ti dea cine da dupa sufletul si sensibilitatea ta!



Cu mult, mult drag si cu o oarecare sensibilitate!
dascalita
Pentru Genicom si Rebel(cu intarziere...):
La multi ani si sanatate!Tinerete aveti din plin, drumurile va sunt deschise, noroc sa aveti cu carul si sa nimeriti calea cea buna in viata!
genicon
@Tyra: Sarumana. Cred ca stii ca o parte din lucrurile care merg asa cum vreau eu, merg asa ca m-ai ajutat tu (vezi: restante). Multumesc si... sper ca anu' asta se ne vedem si noi mai des smile.gif

@dascalita: Multumesc. Eu, personal, asa voi incerca sa fac smile.gif
Erwin
ani.gif pentru toti cei nascuti in 5 octombrie! hug.gif girlchat.gif 39.gif dance.gif drunk.gif
Tyra
La multi ani, TriRegnum, bine ar fi sa te mai vedem pe aici!
nefertiti-old
La mulţi ani, TriRegnum! flowers.gif
contraste
Dragă Triregnum,, īţi urez ani mulţi şi īmpliniri pe calea ce păşeşti!
flori
Triregnum, LA MULTI ANI! Sa traiesti pina la 120 si sa ramai tinar ca la 20!
cactus
La foarte Multi Ani, TriRegnum - long no see ; zicea o cunostinta comuna (da“nu zic cine ca ma rushinez) ca ai mult de lucru da“ in rest e bine. Ma bucur. Mai da si tu semne de viata...user posted image
Kristin
Genicon, Rebel si celelalte Balante, primiti o urare de LA MULTI ANI de la o "seamana"?

Cu intarziere, desigur. Iar am pierdut trenul.

Data'q
La multi, multi ani, Scarlet!... user posted image Sanatate-ti doresc eu, apoi necazurile sa te mai ocoleasca si cei dragi sa-ti fie cat mai aproape...
user posted image
Kitty
La muuuulti ani Scarlet hug.gif flowers.gif Ai uitat de noi sad.gif
nefertiti-old
Cred ca va ginditi la Scarlett... nu?


La multi ani, Petru! (oare mai intra pe la Han? unsure.gif )
Data'q
Da... Acum am bagat si eu de sama...
cactus
!4 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
Petru(26) , Scarlet(32) , KhEoPsS(24) , Dualist(23)!

Scarlett ? tu esti ? user posted image LA MULTZI ANI, tu draga user posted imageuser posted imageuser posted image
Scarlett
QUOTE (nefertiti @ 14 Oct 2006, 07:15 PM)
Cred ca va ginditi la Scarlett... nu?



sorry.gif nu de mine era vb in propozitie...


mwah1.gif Kitty , Data'q , cactus
Olaf
La multi ani, dojo! flowers.gif
flori
Scarlet, LA MULTI ANI!
user posted image





Dojo, LA MULTI ANI! mwah1.gif


user posted image

Sa fiti fericite si iubite! mwah1.gif
mothman
ani.gif dojo, Scarlett (cu intarziere, sorry), Ileana, Rikita. Sa aveti parte numai de bucurii. yay.gif
Felina
Azi avem doua sarbatorite, Ileana si Rikita! woot_jump.gif
La multi ani dragelor! Multa sanatate ca-i mai buna decat toate! mwah1.gif
Olaf
La multi ani Ileana!
La multi ani Rikita!
flowers.gif flowers.gif
secunda
Scarlet, pupicei dulci si la multi ani! mwah1.gif sorry.gif

Rikita, la multi ani!! mwah1.gif si cum ii spuneam unui prieten ieri, sa ai parte de un an plin de experiente si sa nici nu simti cand trece anul, si anul urmator, si anul urmator... biggrin.gif

pupicei!!!
gabitza ^
La multi ani si de la mine, Rikkita si Ileana, pe fuga asa...ca rar mai apuc sa intru pe Han.

Sa aveti o zi asa cum va doriti.
mwah1.gif
G.
Gordin
La multi ani Kristin!
Marcus
La multi ani, Kristin, si viata sa-ti aduca impliniri pe toate planurile, multa sanatate si fericire sufleteasca! ani.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Rikita, Ileana, Kristin
Sa aveti parte de to ce-i bun si frumos
flowers.gif

contraste
Draga mea Kristin, La multi ani !
Flacăra vieţii să ardă pe un cer plin de stele care să te inspire īn scrierile tale!

user posted image
Erwin
ani.gif Kristin, Rikkita si Ileana!
39.gif yeah.gif girlchat.gif
dor
yay.gif La multi ani Kristin, Rikkita si Ileana yay.gif
Kristin
Multumesc mult de tot. Party va incepe curand la mine acasa smile.gif in jurnal, adica smile.gif mwah1.gif
Hashaspire
La Multi Ani, Kristin! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
La Multi Ani, Ileana! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
La Multi Ani, Rikkita! flowers.gif flowers.gif flowers.gif

flowers.gif
Data'q
La multi ani, Kristin! Sanatate sa ai, si voie buna, ca restul vine de la sine...
user posted image
Kristin
Multumesc. mwah1.gif

Cu voi, nu are cum sa nu fie voie buna !
tikky
La multi ani, Kristin!!! smile.gif

user posted image
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.