Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Oiski-Poiski
La multi ani tuturor celor pe care nu am apucat sa-i trag in ultimul timp de urechi ca sa creasca frumos si in anul care vine.

Si astazi :

LA MULTI ANI KRISTIN , sper sa ai parte de o zi frumoasa si de un an nou de viata plin de impliniri mwah1.gif

Mara
La multi ani, Kristin! Sa fii fericita! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

tikky
La multi ani, Kristin!!!!! hug.gif

jude
La multi ani, Kristin! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
andra_v
La Multi Ani, Kristin si sa ai parte de caldura!
Kristin
Chiar voiam putina caldura, ca ploua urat, si eram sigura ca va gasesc aici! Multumesc mult de tot!

LA MULTI ANI si tuturor celor pe care nu am reusit sa ii felicit la timp!
cipdecip
La Multi Ani, jet li! 39.gif
Mara
La multi ani, Marius si inca de 3 ori pe atat! mwah1.gif

Cucu Mucu
QUOTE(Mara @ 23 Oct 2007, 09:38 AM) *
La multi ani, Marius si inca de 3 ori pe atat! mwah1.gif

Multam fain! Cand spui "inca de 3 ori pe atat" te referi la sticle, nu? rofl.gif drunk.gif
andra_v
La Multi Ani! Si inca de patru ori pe atat, atat la sticle, cat si la ani!
Kristin
LA MULTI ANI, Marius thumb_yello.gif
Serenity
OOo.... marius schimba preficsu! Tzushi-l buna pe iel! mwah1.gif hug.gif Zic sa bem pentru asta.... drunk.gif



La multi ani, frate!



(nu stiu daca iti place gagica, mie personal nu mi-o prea place... dar ideea mi se pare una buna devil.gif )
abis
La multi ani, Marius!

Si cum zicea Andra, de patru ori pe-atat, si sa incepem cu patru sticle:

Cucu Mucu
Multam fain de uraciuni, bericioaice, vinoase si spirtoase. V-ar cinsti tata ( ca doar ce m-a lasat capul drunk.gif ) da' tare departe mai sunteti! Da' poate ne intalnim noi, sa va cinstesc cu vinu' de anul asta, moamaaaaa!

QUOTE(Serenity @ 23 Oct 2007, 07:13 PM) *
OOo.... marius schimba preficsu! Tzushi-l buna pe iel! mwah1.gif hug.gif Zic sa bem pentru asta.... drunk.gif


Nu, bre, e greseala de tipar, am doar douaj de anisori, batuti pe muchie - nu va uitati la par ( ca eu avand parul rar, mi-am zis sa imi trag o chelie deasa). Ha, poza aia cu jdemii de beri mi-a adus aminte de copilarie, moama de cand n-am mai baut "la debarasat"...

QUOTE
La multi ani, frate!



(nu stiu daca iti place gagica, mie personal nu mi-o prea place... dar ideea mi se pare una buna devil.gif )

Gagica nu-mi place, dar tare imi place ce-are intre picioare! rofl.gif
andra_v
La Multi Ani, MIA!
cactus
@ MIHAI - cu ocazia onomasticii - multa fericire si sa ai parte numai de zile senine si frumoase ca esti ficior fain thumb_yello.gif

fiica_lunii
La multi ani tuturor celor ce poarta aceste nume: Mihai (adminule, te iubim dar dai de baut! rofl.gif ) Mihaela, Gabriel, Gabriela!



coconut
Mulţumim, Fiica lunii!

La mulţi ani, hangiule Mihai! Să ne trăieşti şi să ne suporţi pānă al adānci bătrāneţi! innocent.gif


La mulţi ani tuturor!
Frisky


La multi ani fericiţi şi sănătoşi, Mihai/ele şi Gabriel/e!

andra_v
La Multi Ani, gazda Mihai, sa ne traiesti si sa ne suporti in continuare!
La Multi ani tuturor Mihaelelor/Mihailor, Gavriilor/Gabrielelor de pe forum. Gabici, pupici! Sa fii sanatoasa si fericita!
SORIN
Peter Pan!!

La cati mai multi Ani de Fericire, Sanatate si Prosperitate thumb_yello.gif drunk.gif 39.gif

Sorin.
andra_v
Peter Pan, Multi Ani fericiti!
Papadie_62
Primului hangiu, mulţi ani, frumoşi, spumoşi, băftoşi... muşterioşi!
Afrodita
La multi ani Peter Pan mwah1.gif multa liniste si bucurie in suflet hug.gif !
Papadie_62
La mulţi ani, Blakut!... Cu sănătate, bucurii şi realizări!
coconut
abis
La multi ani, Blakut! Si la multi bani, multa bere, multe stele de cercetat prin telescop! Si tot ce mai vrei tu...
andra_v
La Multi Ani, Blakut! Bere din belsug alaturi de cei dragi!
andra_v
Kitty, La Multi Ani, sanatate, petrecere frumoasa si tot ce iti doresti tu!
Data'q
La mulţi mulţi ani Kittyşor!!!



Sănătatea să-ţi fie umbră pe toate cărările noului an ce a īnceput azi pentru tine, iar fericirea să-ţi fie Soare şi Lună, oricānd şi oriunde !... Norii grei de bucurii să fie purtaţi după voia ta īn fiecare zi !...
SORIN
La Multi Ani Pisoi!!! thumb_yello.gif

Sorin.
N.V.
Vine-vine si tortul. tongue.gif



La multi ani Kitticule! hug.gif
genicon
Cu ceva intarziere... sorry.gif Ii voi transmite sa traga o vizita pe-acilea tongue.gif
Kitty
Andra, Data, Sorin, NV, multumesc pt urari....se pare ca nu m-au uitat chiar toti prietenii mwah1.gif dance.gif Va doresc si voua tot binele din lume!!!!
factura
La multi ani,Arlequine! Sa ai o zi (inceput de noapte)luminoasa!

Si multe flori!Chiar daca nu se vad.
andra_v
Michelle, La Multi Ani, multe flori, caldura, bucurie si tot ce iti doresti tu!
La Multi Ani, Arlequine si tuturor pe care i-am uitat!
genicon
La multi ani, Michelle si tot ce iti doresti! Si, evident, un chef pe cinste pentru cei 7 anisori pe care ii implinesti tongue.gif
Serenity
Happy Barzdei, Michellu! mwah1.gif ani.gif
Data'q


La mulţi anişori, Michelle! Sănătatea, liniştea sufletească şi cugetul luminat să abunde īn casa, sufletul, mintea şi trupul tău...
andra_v
La Multi Ani, contraste si frozen.blue! Sa va fie viata un poem frumos al iubirii, luminii si al bucuriei!
cipdecip
La Multi Ani Contraste! flowers.gif
flori


LA MULTI ANI CONTRASTE!
One_Last_Dance
Cele mai frumoase ganduri, cele mai calde urari, cele mai frumoase clipe... pentru tine, Contraste!
La Multi Ani!!! Bucurii, sperante si vise implinite, sanatate, putere de munca si fericire, alaturi de cei dragi...

La Multi Ani, Frozen.blue! Iti doresc tot binele din lume! Tot ce-ti propui sa realizezi, indiferent de obstacole...



La Multi Ani si celorlalti sarbatoriti!
Data'q


Mulţi-mulţi ani īnainte să tot duci fericirea, sănătatea şi bucuriile pe umeri !...
coconut

contraste
Mulţumesc din tot sufletul celor care nu m-au uitat şi m-au felicitat cu flori, cuvinte şi... pisoi!

contraste
Data'q
La mulţi, mulţi, tare mulţi anişori Zikkă !!!! Să ai un an cāt mai cālduros şi plin de bucurii...

Zikkă
Multumesc multumesc nenea QcuData
la fel si matale
si multumesc pen girafel
este frumusel dulcel
sorry.gif sorry.gif multumesc mult
(si daca mai vreau, cum fac?) wink.gif
Papadie_62
La mulţi ani, Flori, cu bucurii şi sănătate, cu realizări şi satisfacţii!


Şi... flori pentru Flori!! smile.gif mwah1.gif

IoanV
drunk.gif dance.gif ani.gif Pt. toti romānii, orinde s-ar afla!
La multi ani, sanatate, numai bine, Flori!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.