Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Mihai
Fiind un Misu, multam fain de urari, atat de cele de aici si cele trimise prin PM, cat si cele trimise pe YM (din pacate, cele trimise offline nu le-am putut vedea, am probleme cu afisarea mesajelor offline...)

Multam fain! smile.gif
Olaf
Uhhh, ce tarziu ma trezesc si eu... La multi ani, Mihai.
mdA!
io nu ma mai gioc cry.gif ieli a fost si ziua mia
am facut 24 de ani (si sapte luni. fix!) .... cry.gif
Mihai
Multumesc, Olaf. smile.gif

La Multe Luni, alexa! tongue.gif flowers.gif
calfa
La multe Decenii, alexa ! rofl.gif
mdA!
mah, io am senzatia ca voi vreti sa ma vedeti batrana.
ca nu mai am mult, si acusica fac 24 de ani si 8 luni! laugh.gif
eh, oricum fac si cinste
user posted image
user posted image
Serenity
La multi ani Misule (aka Mihai tongue.gif ), tot ce e frumos sa fie al tau! flowers.gif ani.gif (cu scuzele de rigoare sad.gif )
La multi ani, baba alexa! devil.gif Fie ca si la 42 sa fi la fel de fluturas ca si acum! biggrin.gif mwah1.gif ohyeah.gif

.... pana la ziua mea mai sunt exact 135 de zile innocent.gif Cadourile le puteti trimite de pe-acum pe Strada Cheia, numarul 7, Timisoara, judetul Timis laugh.gif
calfa
La Multi Ani, indubitabil ! flowers.gif
denise
LA MULTI ANI, INDUBITABIL!
Fericire, sanatatate si prieteni mwah1.gif
user posted image
Serenity
La multi ani, Indubitabil! Fie ca tot ce-ti doresti sa devina realitate! 39.gif flowers.gif
Oiski-Poiski
La multi ani indubitabil 39.gif
colectionara
Cu intarziere, multumesc si eu tuturor celor care si-au amintit de mine cu numele meu cu tot. Si daca tot am dat drumul la intarzieri... un indubitabil la multi ani tizilor si ne-tizilor care au ales sa fie tizii lui Gabriel smile.gif.
contraste
La multi ani ! draga indubitabil !
Pe unde mai umbli? mwah1.gif
nefertiti-old
La Multi Ani, indubitabil! flowers.gif
alfa
La multi ani, Kitty! flowers.gif
bdl
La Multi Ani copilu.... mwah1.gif
contraste
Kitty, uite o felicitare plina de pupici de la alti kitty(es) mai mici !
Co - zodiaco, La multi ani si multa iubire in calea ta !

Parca ieri a fost sarbatorit si blakut, nu? Pe unde o mai fi copilu'?
La multi ani si tie !
Oiski-Poiski
La multi ani Kitty, fie ca macar 99,99 % din vise sa ti se implineasca mwah1.gif 39.gif
dascalita
La multi ani,Kitty!Sa fii fericita si sa ai parte mereu de iubire!user posted image
In cutia aceea gasesti exact ce ti-ai dorit! mwah1.gif
denise
La Multi Ani, Kitty!
Sa fii fericita, sanatoasa, sa iubesti si sa fii iubita. flowers.gif
Un cadou pentru tine:
user posted image
nefertiti-old
La Multi Ani, Kitty! flowers.gif
Scarlett
La multi ani Kitty !!! mwah1.gif flowers.gif

user posted image
calfa
lmani.gif Kitty, multe impliniri si satisfactii ! smile.gif
N.V.
44.gif Am dat si eu fuga sa urez pisoiului Hanului toate cele trebuincioase de ziua ei tongue.gif Sa nu mai lasi decat lacrimi de bucurie sa-ti umezeasca ochii si sa fii fericita, asa cum meriti hug.gif La multi ani, kitticule!!!

user posted image

flori
39.gif La multi ani Kitti sa traiesti pina la 120 ca la 20 si sa fii fericita si iubita! mwah1.gif
SORIN
mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif Pisoi

Sorin.
secunda
cadou:)

o insiruire de zile frumoase fie noul an, draga scumpa si minunata printesa! rolleyes.gif wub.gif
la multi ani! sarutare ...cu prima ocazie mwah1.gif jamie.gif mwah1.gif
mdA!
la multi ani pisicuta.
iarta-ma, eu am fost mai mult pe de laturi, decat pe la han zilele astea. sa ai parte de toate lucrurile frumoase ..!

user posted image
Kitty
Multumesc mult, copii! hug.gif
Olaf
Eeheeei, am lipsit in weekend si am ratat ziua lui Kitty...
La multi ani!
Oiski-Poiski
Draga Michelle , sper ca macar data sa corespunda ca anul stiu SIGUR biggrin.gif ca e gresit cu INTENTIE tongue.gif
Asa ca iti doresc o zi minunata , sa o sarbatoresti cu cei dragi si desigur ani.gif
mwah1.gif mwah1.gif
Mara
La multi ani, pustoaico, sa cresti mare si sa sa-ti serbezi ziua inconjurata de copii! mwah1.gif

user posted image

Sushi
"La multi ani!" wub.gif
Felina
Draga Michellule, sa ai o 39.gif si sa cheese1.gif si pentru noi, dar mai bine sa ne pastrezi la pachet harhar.gif ca daca nu, o sa secret.gif , desi... sorry.gif !

Si in incheiere, ani.gif fericiti, bucurosi si sanatosi langa cine ti-e drag, iar anul acesta sa-ti aduca o mare bucurie ( secret.gif ) !
Serenity
La multi ani, bebeluso! La fel de frumosi ca anii copilariei! Multa fericire, dulciuri, zambete, baloane si sa cresti mare inconjurata de oamnii pe care ii iubesti! mwah1.gif
user posted image


La multi ani, Arlequine! Tot binele din lume si tot ceea ce iti doresti sa devina realitate! flowers.gif
user posted image

La multi ani, Andromeda! 39.gif
dascalita
La multi ani,Michelle!user posted image
calfa
La multi ani, Michelle (5 ani ? cool.gif ), Arlequine si Andromeda ! ani.gif
Cucu Mucu
La multi ani, Michelle (hmm, de la anul la scoala), Arlequine si Andromeda!
Kitty
La Multi Ani Fericiti si Frumosi Michelle! Sa ai parte de tot binele din lume! Multi pupici cu lipici! mwah1.gif si un cadou:
user posted image
Olaf
ani.gif Michelle!

Cred ca asta inseamna sa nu-ti arati varsta, in cazul unui forum laugh.gif
Michelle
Multumesc dragalasilor!sorry ca v-am tinut pina acum pe uscat...promit sa ma joc frumos cu voi si la anul la scoala facem lectiile impreuna...uh! rolleyes.gif cum mai trece timpul... wub.gif
denise
mwah1.gif Scuze pentru intarziere.La multi ani!
Pentru o tanara domnisoara de 5 anisori:
user posted image

La Multi Ani Arlequine si Andromeda:
user posted image
Sushi
QUOTE (Michelle @ 16 Nov 2005, 10:44 PM)
...promit sa ma joc frumos cu voi si la anul la scoala facem lectiile impreuna...uh! rolleyes.gif

vi la mine sa sarim coarda? Da cu cine iti place sa te joci mai mult si mai mult pe lumea asta???
Michelle
QUOTE (Carmelita @ 16 Nov 2005, 11:53 PM)
QUOTE (Michelle @ 16 Nov 2005, 10:44 PM)
...promit sa ma joc frumos cu voi si la anul la scoala facem lectiile impreuna...uh! rolleyes.gif

vi la mine sa sarim coarda? Da cu cine iti place sa te joci mai mult si mai mult pe lumea asta???

cu toti copiii de varsta mea si de alte varste wink.gif care ma iubeste tongue.gif
flori
user posted image
La multi ani Michelle, Arlechine si Andromeda!
denise
wow, tortul asta chiar ajunge la toata lumea. laugh.gif
flori
Sigur de aia l-am si facut asa de mare daca-i petrecere sa fie pentru toti!
genicon
La multi ani sarbatoritilor!
Antont
Kitty, cu intirziere si scuzele de rigoare, iti doresc si io LMA, tot ce-ti doresti si tu, si in general multa fericire thumb_yello.gif mwah1.gif

ani.gif

Michelle, idem si la tine ani.gif !
mothman
La multi ani, Contraste ! Multa sanatate ! Vorba aia, e mai buna decat toate. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.