Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
calfa
ani.gif cipdecip !
flori
La Multi Ani Cip!
user posted image
Cla
La Multi Ani!, cipdecip yay.gif smile.gif
Multa sanatate, bucurii, tot ce-ti doresti si tu... si o sete maaare azi spoton.gif

user posted image
Marcus
La multi ani, cipdecip, sanatate si mult succes in tot ce faci! 39.gif
Serenity
La multi ani, cipdecip!! Sanatate, fericire, partii pune si zapada multa (daca-mi aduc eu bine aminte)!! biggrin.gif 39.gif

user posted image
gabitza ^
cipule, la multi ani, sa traiesti o mie de ani fericiti. spoton.gif
G.
cipdecip
Multumesc la toti , voi mi-ati facut ziua mai frumoasa wub.gif . Asta e daca m-am nascut in plina sesiune... biggrin.gif
Olaf , N.V. , Contraste , Secunda , Scarlett , Calfa , Flori , Cla , Marcus , Serenity , Gabitza ^ pt voi...

Fantasee
La multi ani, kellu_kretz. mwah1.gif Sa ti se implineasca toate dorintele!
In speranta ca sesiunea asta criminala nu va va decima, te asteptam si pe tine in poiana, cand se termina, sa bem o sampanie ca ne-am adunat iarasi. wink.gif
Serenity
La multi ani, kellule! 39.gif

Bafta la examene daca mai ai, fericire, noroc si sanatate la ficatu' lu' matale! tongue.gif Iaca si cadoul... biggrin.gif
Kitty
La multi ani KELLU-LE!!! Sa ne traiesti, sa infloresti si fara noi sa nu te-mbeti rofl.gif
Eu vin cu cocktail-urile tu aduci berea si Jim Binu' pt fete! ohyeah.gif
user posted image
calfa
La multi ani, kellu_kretz ! ani.gif
Ares_mE
La multi ani,kellu_kretz!! 39.gif
user posted image
N.V.
Dupa ce s-a adus alcooale, cocktailuri, cadouri... nu-mi mai ramane decat sa vin si eu cu torul:
user posted image

La multi ani kellu'! girlchat.gif
Carmi
la multi ani kretule!!
contraste
Draga colectionara, la multi ani si fericiti ! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Cla
ani.gif , colectionaro & dedication: Stevie - Happy Birthday

user posted image
secunda
La multi ani scumpa colectionara! rolleyes.gif wub.gif wub.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

sa ai parte de minuni si vise extraordinare!!!
punctt
La multi ani, colectionara!
Sanatate si impliniri! flowers.gif
calfa
La multi ani, colectionara ! ani.gif Tot ce-i mai bun pentru tine sa ti se intample. thumb_yello.gif
flori
La multi ani Colectionaro!
user posted image
Noul an sa-ti fie o colectie de 360 de zile frumoase! smile.gif
vermeer
La multi ani! smile.gif
Titus Herbert
La multi ani si de la mine flowers.gif
IoanV
Colectionara,
Nu prea ne-am "contrazis" pe forum, dar iti doresc si eu sa colectionezi numai lucruri bune in viata, fericire, sanatate, succes. Suferintele sa nu te aplece ci sa te ridice si mai puternica. La multi ani!
Kitty
La multi ani Mihaela! Iti doresc tot cei mai frumos pe lume si mahmureala usoara! ohyeah.gif
user posted image
black ice
La multi ani si din partea mea! smile.gif
Serenity
La multi ani, colectionara! ani.gif Si o colectie de vise si zambete mai bogata cu fiecare zi ce trece! hug.gif

user posted image
One_Last_Dance
La multi ani, pentru un suflet cu adevarat deosebit!
La multi ani, Colectionara! noian de nebunie lina sa-ti fie ziua asta si sa nu se duca... mwah1.gif
Carmi
La Multi Ani Colectionara!! mwah1.gif
colectionara
Va multumesc mult tuturor, mi-ati facut ziua mai frumoasa.
Si... sa ne vedem cu bine pe Han si cat oi avea 25 de ani smile.gif.
secunda
Cataline, la multi ani! si de-i vrei filosofati, fie chiar asa sa-i ai! iar din toata fericirea sa primesti si cea cu iubirea!
pup!
Serenity
La multi ani, Cataline! ani.gif Toata fericirea si tot binele din lume!!
black ice
Chiar drăguţ au urmat aceste zile de naştere rolleyes.gif

La mulţi ani, Cătăline! smile.gif
tikky
La multi ani, Catalin!! 39.gif

contraste
La multi ani Catalin ! yay.gif 39.gif
IoanV
Cataline, LA MULTI ANI!
Sa fie cum vrei tu si cum e mai bine posibil!
Kitty
La multi ani Catalin! Sa cresti MARE si iubit! mwah1.gif ani.gif
flori
user posted image
La Multi Ani Catalin!
mdA!
La multi ani, Catalin! Sa ai parte de ... tot ce-ti pofteste sufletelul.
sa incepem cu...
user posted image
punctt
La multi ani, Catalin!
Catalin
Multumesc tuturor... black ice, n-ai idee cum mi-a facut capul calendar cu diferenta de 18 ore! jamie.gif
calfa
Cu ceva intarziere iti urez si eu ... La Multi Ani, Catalin ! ani.gif
Olaf
Si eu, si eu!
La multi ani, Catalin! yay.gif
Felina
La multi ani Catalin!
Vornicum
Se putea sa nu-i urez eu LMA boemului cantaretz? tongue.gif

Sa cresti mare, voinicule!!!! biggrin.gif
rebel
La mulţi ani, Tinkerbell!
LINICA
Tinkerbell, mwah1.gif flowers.gif ani.gif
Dar ce de bunataturi ne-ai oferit azi! Eu accept invitatia la "direct ceva dupa". tongue.gif Si bineinteles, nu refuz sampania. licklips.gif Multumesc. Buuun a fost. wub.gif

Tinkerbell
wub.gif Multumesc pentru urari, rebel si LINICA! La fel si voua, numai bine.
E minunata o urare de la un prieten, merge direct la suflet... sorry.gif
Va astept la un pahar de sampanie, la topicul "ce inseamna ziua de azi pentru mine"- titlu aproximativ, eu deja am gustat ceva si ma simt tare bine... mwah1.gif
LINICA
Tinker, multumesc, eu nu mai vreau. mwah1.gif
Inca o data La multi ani! De ziua ta la anu' sa fie cel putin ca azi. drunk.gif
Acum trebuie sa plec. Nu vreau sa sparg gasca, asa ca nu mai spune la nimeni. wink.gif
Cla
Tinkerbell, La Multi Ani! Si multi inainte mwah1.gif

user posted image
Tinkerbell
Multumesc, Cla...Deocamdata nu-i simt (anii) si lumea zice ca nici nu-i arat. cool.gif
Cel putin la interviul de angajare, cand am schimbat locul de munca acum doi ani, a tinut figura! Eh, abia dupa ce am batut palma s-au uitat mai bine la data nasterii...Dar probabil ca nu va tine la nesfarsit, dar nu-i nici o problema, asa e normal sa fie!
Multumesc pentru flori, sunt superbe. mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.