Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
surzi
La Multi Ani, Mara flowers.gif mwah1.gif
Olaf
La multi ani, Mara! hug.gif flowers.gif
trustbyte
La Multi Ani Mara!
calfa
ani.gif fericiti, alaturi de cei dragi tie, Mara ! flowers.gif
Leonardo
La multi ani Mara! smile.gif
Cla
ani.gif Mara! mwah1.gif

user posted image
Tear
La multi ani, prodeus ! smile.gif
La multi ani si mai timidelor anjin si Lucy ! smile.gif Indrazniti si mai deschideti, macar acum, de sarbatori, usa Hanului ! Nu va speriati de fumul gros ce te intampina... smile.gif E doar pentru deruta adversarilor ! wink.gif
Aramis
La multi ani, Mara!

user posted image
Serenity
La multi ani, gagica faina! flowers.gif O mie de ani fara reparatii si sa nu te schimbi niciodata!

user posted image
SORIN
La cati mai Multi Ani Mara smile.gif

user posted image
Kitty
La Multi Ani Mara! Toate cele bune si frumoase iti dorim!
Cu mult drag,
genicon si Kitty

user posted image
mdA!
la multi ani, sa.. si sa... si sa... si mai ales sa...
mwah1.gif
user posted image
si user posted image
Mara
Nu-mi vine sa cred cate urari, flori si mai ales vorbe frumoase am primit. Va multumesc tuturor, dragii mei prieteni virtuali si nu numai! hug.gif mwah1.gif
mdA!
lasa astea. zi cum e cu berea!!!!
tongue.gif mwah1.gif
contraste
La multi ani fericiti ghOst ! mwah1.gif
Eclectic
Teapa, nu e gogu telejurnal. biggrin.gif Ala nu cred ca are zi de nastere. rofl.gif
contraste
Da, mai Barrie , ai dreptate, Ghost este unul, acesta este altul....
Mai, mai, mai !
Endgegner
Ghosatule, La Multi Ani si sa-ti traiasca mototzigla pana va desparte verificarea tehnica! Numa bine
Tear
La multi ani, Quantum ! yay.gif 39.gif
La multi ani, Oiski-Poiski ! ani.gif Ai grija, ca 15 pe un picior e cam greu... tongue.gif thumb_yello.gif
Mara
Oiskinellaaaaaa! La multi ani si sa ai parte numai de bucurii!!! mwah1.gif

user posted image

user posted image
mdA!
Oiski, ca cresti mare, sa fii iubita si sa ai parte de tot ce iti e necesar ca sa fii implinita.

si daca Mara ti-a oferit tortul (da' de ce cu morcovi? roflmao.gif) io viu cu..
user posted image
user posted image si, fireste
user posted image

Kitty
La multi ani Oiski! Sa ai parte numai de bucurii din partea copilului tau si fericiri marunte si multe in fiecare zi! flowers.gif
Cu mult drag,
genicon si Kitty

user posted image
Oiski-Poiski
multumesc sorry.gif wub.gif
problema e ca am gresit anii laugh.gif , deci sunt 18 pe-un picior laugh.gif
mai greseste omul de la o vreme ohyeah.gif


Mara, chiar asa de ce tocmai cu morcovi ? laugh.gif
calfa
La Multi Ani fericiti Oiski-Poiski ! flowers.gif

ani.gif fericiti tuturor "sagetatorilor" !
Cla
QUOTE (Oiski-Poiski @ 14 Dec 2005, 12:25 PM)
problema e ca am gresit anii  laugh.gif , deci sunt 18 pe-un picior  laugh.gif

Deci totusi Lili's Lilliput... rofl.gif
Pardonski... sorry.gif ani.gif, Oiski! smile.gif

user posted image
Mara
Da' ce-au morcovii? tongue.gif Sunt bunuti, dulci, hranitori, frumos colorati... laugh.gif
dascalita
La multi ani ,Oiksinella!
Sa fii fericita si sa ai impliniri si sanatate...Fericirea e ceva atat de simplu si atat de greu de obtinut...user posted image
Endgegner
Oiski P -Alles Gute zum Geburtstag!

user posted image
nefertiti-old
La Multi Ani, Oiska!!! flowers.gif
contraste
La multi ani draga mea !!!
Eclectic
La multi ani, desteapto ! smile.gif
denise
smile.gif La multi ani Oiski, sa te bucuri de copil, sa fiti cu totii fericiti si sanatosi!
user posted image
flori
La multi ani Oiski! mwah1.gif
Oiski-Poiski
QUOTE (Barrie @ 14 Dec 2005, 07:10 PM)
La multi ani, desteapto ! smile.gif

Super cadou.Era pentru mine ? laugh.gif rolleyes.gif


Va multumesc la toti foarte, foarte mult mwah1.gif si toate urarile frumoase sa vi se intoarca inapoi voua si celor
dragi mwah1.gif smile.gif

Eclectic
QUOTE (Oiski-Poiski @ 14 Dec 2005, 08:13 PM)
QUOTE (Barrie @ 14 Dec 2005, 07:10 PM)
La multi ani, desteapto ! smile.gif

Super cadou.Era pentru mine ? laugh.gif rolleyes.gif


Nu, pentru mama lu' Stefan cel Mare. harhar.gif Normal ca pentru mataluta. mwah1.gif
Oiski-Poiski
Multumesc sorry.gif biggrin.gif
Olaf
Pai sa zic si eu, daca ma mai primiti:

LA MULTI ANI OISKI!!! flowers.gif
Sushi
Oiski... stiu ca e greu sa mai imbatrinesti un an, sa mai numeri un rid, inca o cuta de grasime pe burta, sa vezi cu ochiul liber cum muschii feselor se lasa si cum nici pectoralii nu mai sint ce-au fost cindva dar fi optimista! Am observat ca o data cu trecerea anilor ni se rareste parul de pe picioare!!! rofl.gif

La multi ani scumpa mea! wub.gif
Oiski-Poiski
Ca bine le zici tu Carmelito, ca un om mare laugh.gif .
Dar am luat-o totusi ca pe o felicitare , merci ohyeah.gif

Olaf, primesc felicitari pana la Craciun.Nu ca nu as mai primi si dupa aceea dar las si randul Mosului rofl.gif
Michelle
QUOTE (Carmelita @ 14 Dec 2005, 09:34 PM)
Oiski... stiu ca e greu sa mai imbatrinesti un an, sa mai numeri un rid, inca o cuta de grasime pe burta, sa vezi cu ochiul liber cum muschii feselor se lasa si cum nici pectoralii nu mai sint ce-au fost cindva dar fi optimista! Am observat ca o data cu trecerea anilor ni se rareste parul de pe picioare!!! rofl.gif

La multi ani scumpa mea! wub.gif

...si la un moment dat scapi si de ciclu... rofl.gif
Sushi
QUOTE (Michelle @ 14 Dec 2005, 11:11 PM)
...si la un moment dat scapi si de ciclu... rofl.gif

asta da! cita economie om face... sa vezi ca din banii de OB-uri economisiti o sa facem concedii frumoase stim noi pe unde dar nu spunem la nimeni sa nu producem vreo invazie de turiste rofl.gif Oiski io-s in forma de ziua ta, sper ca ai bagat de zeama... cool.gif
Kyklos
side_story, Crystal, Evolving la multi ani cu sanatate .........si tot binele din lume sa se reverse asupra voastra 39.gif yay.gif
Tear
La multi ani 39.gif Saramango !
La multi ani, Oden ! ani.gif
La multi ani tuturor sagetatorilor nascuti azi ! lmani.gif
flori
La multi ani Saramango, Oden si celorlati ! 39.gif ani.gif
denise
La multi ani, Saramago si Oden
Multa sanatate, voua si celor dragi, si sa fiti fericiti!
user posted image
tikky
ani.gif Saramago !!!! Si sa ai parte de cat mai multa "apropiere" de cei dragi smile.gif

La multi ani si pt UMA, Oden, Gabriela si sstefan.
menthoru'
Multumesc cu intarziere dar din suflet tuturor celor care mi-au urat la multi ani pe 5 decembrie. Tot cu intarziere le spun la multi ani lui Tear si Mara ( sa fiti iubite 2 vieti si inca putin smile.gif ).

Serenity, cu parere de rau, KaTaNa nu a aparut pe Preia Controlul. Am fost "achizitionati" de hades dupa lansarea Compilatiei,d ar am primit dedicatie si multumiri pe coperta tongue.gif.
Serenity
Da, da.. biggrin.gif La mentiunile de pe coperta m-am referit si eu, dar se pare ca nu m-am esprimat cum trebuie.. Asteptam albumul! tongue.gif

Intarziata ca de obicei sad.gif , vreau si eu sa-i urez la multi ani fetei aleia nebune si frumoase si anume Oiski :tzooooc: Cred ca am ratat cheful, nu? sad.gif Sa fi iubita, sanatoasa, fericita si sa ramai la fel de scumpa!

user posted imageuser posted image
Tear
La multi ani, khali ! flowers.gif Sa ai o viata plina de impliniri !
Btw, apreciez ceea ce ai scris la topicurile "Oameni realizati" si "Nevoi fiziologice". thumb_yello.gif
contraste
La multi ani khali !
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.