Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Dark Angel
mwah1.gif La multi ani, Turcoaz!!!!

Uite, constat acum ca multi din preferatii mei pe han sunt Sagetatori: Tear, Mara, Turcoaz...bine, sunt si multe exceptii de la regula thumb_yello.gif wink.gif
Mara
Nu stiu de unde ati prins pontul, dar daca e ziua ta Turcoaz, iti doresc sa fii sanatoasa si ai parte numai de bucurii. pash.gif

39.gif ani.gif mwah1.gif
rebel
QUOTE (Turcoaz @ 15 Dec 2004, 01:39 PM)
Azi e ziua mea de nastere..

astept pupaturi


laugh.gif

A încercat din răsputeri să se ascundă .. a trebuit s-o torturăm ca să scoatem ceva de la ea rofl.gif
cactus
"4 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
UMA(26) , Oden(44) , Gabriela(26) , sstefan(33)"


La multzi ani, maaaa; sa aveti parte numa de bucurii si de ce vreti voi... ani.gif flowers.gif
gonen
ani.gif pentru Cactus cu ocazia zilei onomastice! ani.gif
Mara
Dane, sa traiesti, sa ai parte de sanatate si sa ramai la fel de tanar! mwah1.gif
Turcoaz
Multumesc ptr urari, sunt impresionata de gestul vostru dragelor si minunatilor prieteni de pe chat

rolleyes.gif

Dane, ani.gif mwah1.gif cloud9.gif woot_jump.gif 39.gif

Tot ce-ti doresti, dar ai grija la ce te gandesti


laugh.gif
Scarlett
user posted image


LA MULTI ANI DAN !!!..sa ramii mereu Pufos wink.gif

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Diana-Maria
LA MULTI ANI, JEE SI SUS!
...de asemenea, LA MULTI ANI ! pentru cactus si Turcoaz... cu intirziere... sorry.gif

ani.gif
carrad
la multi ani, xti, grasutule!...cu intarziere wub.gif
mwah1.gif
cactus
"2 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
Alia(19) , Stephan(22"

La multi ani maaa; nu va stiu, da daca suntetzi aici in ograda inseamna ca suntetzi mishti de tot; faiiiiin ma... flowers.gif
rebel
La multi ani, Corydalis!
Cla
Yo baby yo baby yo! smile.gif
"Jesus just left Chicago and he's bound for New Orleans." Cica... L-am cautat in satucul ala si al 2-lea pe care l-am gasit era cica frate-su, Prian ii zice...
Prian, HaPPy Pirthday to You! spoton.gif ...si servus la mama, Maria Razna... mwah1.gif flowers.gif
Jazz
rofl.gif Cla, ma alatur si eu! rofl.gif
La multi ani, Prian si servus la Maria Razna! spoton.gif
rebel
La multi ani, Jazz. Sa ai parte doar de fericire si lumina, acum de sarbatori, alaturi de cei dragi tie.
Jazz
Multumesc, Rebel! mwah1.gif Hei, esti primul care mi-a urat "La Multi Ani"... smile.gif
Cla
Oh shit... eu-s al 2-lea cry.gif La Multi Ani, Jazzy... flowers.gif
flori
ani.gif Jazz
Jazz
Haide, ma, Cla... mwah1.gif ca sa iti treaca! De obicei aveam fo cativa prieteni din tara care se ingramadeau sa ma ureze primii, da' anu' asta le-a luat-o altcineva inainte... tongue.gif
Multumesc ca te-ai gandit la mine! smile.gif

Multumesc, Flori!
clapping.gif how sweet!
Serenity
La Multi Ani Jazz, craciunito!!! mwah1.gif mwah1.gif Ce sa-ti mai urez eu? hmm.gif Sanatate, fericire, impliniri si tot binele din lume! biggrin.gif

user posted image


I hope you never lose your sense of wonder,
You get your fill to eat but always keep that hunger,
May you never take one single breath for granted,
GOD forbid love ever leave you empty handed,
I hope you still feel small when you stand beside the ocean,
Whenever one door closes I hope one more opens,
Promise me that you'll give faith a fighting chance,
And when you get the choice to sit it out or dance
I hope you dance...


Edit: Peseu: Cum e Jazzy? Primesti mai multe cadouri sau se zgarceste lumea si cumpara un singur cadou de ziua ta/craciun? tongue.gif
Vexx
Off...nu sunt primul, m-am luat cu cititul razboaielor de la politica! sad.gif

Jazz, hug.gif La Multi Ani! Iti doresc sa fii sanatoasa si toate dorintele sa ti se indeplineasca.

Sarbatori Fericite, tie si celor dragi! 39.gif flowers.gif
Kitty
lmani.gif hapi barzdei tu iu...hapi barz dei tu iu....hapi barzdei diar Jazz...hapi barzdei tu iu... mwah1.gif

hug.gif sa fi sanatoasa si frumoasa flowers.gif si devreme acasa 39.gif
Scarlett
La multi ani Jazz !!!
user posted image

Diana-Maria
La Multi Ani pentru
Jazz , Cafe Del Mar !


ani.gif flowers.gif
user posted image
gonen
LA MULTI ANI , JAZZ!
Sper ca sarbatorile sa iti aduca multa bucurie in suflet si fie ca toate dorintele si visele sa ti se indeplineasca
nefertiti-old
LA MULT ANI, JAZZ!!!! mwah1.gif craciunf.gif flowers.gif santa2.gif
Antont
La Multi Ani si multa fericire Jazz flowers.gif ! Sper ca ai primit cadou un Ducati Monster, daca nu, sa stii ca la anu' nu mai ai nici o scuza harhar.gif tongue.gif ....
39.gif
genicon
La multi ani, Jazz, si tot ce iti doresti! 39.gif
ComicDiva
La multi ani Jazz (forta fie cu tine!) si stiu ca e inca devreme dar

HAPPY BIRTHDAY JESUS!
Cla
Jesus and Prian, you old koscher Red Sea-jogger... Happy Birthday! mwah1.gif
Serenity
LA MULTI ANI JUBI!!! And may all your dreams and wishes come true! mwah1.gif hug.gif

user posted image
Jubi
sorry.gif Sery, asta da` surpriza faina!!!!!! Saru`mana frumos si multumesc din suflet pt urari! mwah1.gif thumb_yello.gif



p.s. ai nimerit-o grozav cu Winnie! thumb_yello.gif jamie.gif
cactus

4 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
carmina(21) , fortan(21) , Jubi(20) , fireflower(18)


La Multzi Ani.....
ani.gif flowers.gif mwah1.gif de la Cactus Inatiu` drunk.gif roflmao.gif snog.gif
rebel
La mulţi, Jubi! La următorul chef, te lăsăm pe tine să plăteşti primele 3 baxuri de lichior tongue.gif hug.gif
Vexx
La Multi Ani, Jubi! Sa fii vesela si sanatoasa! 39.gif flowers.gif
denise
mwah1.gif LA MULTI ANI, JUBI!
Fericire, sanatate, senin in suflet si sa fii incojurata doar de oameni dragi! flowers.gif

Olaf
La multi ani, Jubi!
Sa fii iubita. flowers.gif
flori
La multi ani ! JUBI si ceilalti sa fiti iubiti frumosi si fericiti mwah1.gif
Tyra
LA MULTI ANI JUBI!!!

Ai schimbat prefixul! Sa fie cu noroc!
Jazz
La muulti ani, Jubi! Sa cresti mare si frumoasa! flowers.gif




Serenity ( nu scapa nimeni numai cu un cadou laugh.gif ... iti multumesc pentru versuri wink.gif ), Omu_vexx hug.gif , Kitty, Scarlett (multumesc pentru superbele flori smile.gif ), Diana-Maria (uh! Ce flori! wub.gif ), Bogho, Nefe, Ghost (mi-e teama ca a trebuit sa ma multumesc cu mai putin, dar pe viitor promit sa imi fac unul cadou singurica daca nimeni nu indrazneste... mwah1.gif ), Geni, ComicDiva.... Ce surpriza placuta mi-ati facut! Sunteti niste super-dulci!
rebel
La mulţi ani, Arktu!

La mulţi ani şi han.gif Boro!
Jazz
La multi, multi ani Arktu!
99? Sigur e pe bune? blink.gif Tre' sa intreb ca si Failure facuse 1... rofl.gif
Rikita
la multi ani arktu si la multi ani nachträglich pt toti care am uitat inainte.
Cla
Jubilee si Arktu, ani.gif
Jubi: flowers.gif
Arktu: drunk.gif

Pt onomastica, La Multi Ani, Silvester! thumb_yello.gif

user posted image
secunda
Arktu, la multi ani...! mwah1.gif
rebel
La multi ani, mutulica hug.gif!

La multi ani, rossi!
Jazz
Mai... Ce de sarbatoriti!
Rossi si Mutulica--- La multi ani, dragilor! Cat mai multe de ce vreti voi: sanatate, bani, impliniri de toate felurile...

Mie una mi-e neclar de unde 100... laugh.gif Oh, well! La inca UNA SUTA, dragilor! Cate sute vreti voi... rofl.gif

flowers.gif mwah1.gif
denise
La multi ani Arktu, Rossi si mutulica! Trebuie sa fie interesant sa te nasti de Revelion! cool.gif
Cla
Mutulica, La Multi Ani!! smile.gif de ce nu te-ai numit Silvester ca frAieru ala de motan?? rofl.gif
Pentru tine, o poza din albumul privat, sper sa-ti stea in gat... spoton.gif wink.gif check it out now... drunk.gif
(pentru netimisoreni: Parcul Rozelor, Timisoara) wink.gif

Rossi, La Multi Ani! ... si cauciucuri noi dupa atataaaa vreme... spoton.gif
axel
QUOTE (denise @ 1 Jan 2005, 02:11 PM)
La multi ani Arktu, Rossi si mutulica! Trebuie sa fie interesant sa te nasti de Revelion! cool.gif

Si este interesant sa implinesti si centenarul, ca Rossi spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.