Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Papadie_62
LA MULŢI ANI, Sere, cu bucurii, cu veşnic primăveri, cu tot ce-ţi doreşti!

Serenity
Musumeeeeeeeeeeesc! hug.gif mwah1.gif hug.gif Am auds si de baut:



Si un intarziat (din pacate sad.gif ) "La multi ani!" lui Data'q cu aceleasi urari de bine, cu drag si prietenie!! hug.gif mwah1.gif



P.S. Vai, ce urat arata 23 in dreptul nick-ului sad.gif .... Vreau sa scrie din nou 22 tongue.gif

andra_v
La Multi Ani, Serenity si petrecere pe cinste!
Anca_M.
La multi ani ! Serenity

ani.gif
SORIN
Sere..pana la o suta ca la 20 de ani thumb_yello.gif

All best regard's...

Sorin.
mutulica
sorry, I'm late
La Multi Ani Serenity!
Vexx
QUOTE(Serenity @ 24 Mar 2008, 02:33 PM) *
Musumeeeeeeeeeeesc! hug.gif mwah1.gif hug.gif Am auds si de baut:



Si un intarziat (din pacate sad.gif ) "La multi ani!" lui Data'q cu aceleasi urari de bine, cu drag si prietenie!! hug.gif mwah1.gif



P.S. Vai, ce urat arata 23 in dreptul nick-ului sad.gif .... Vreau sa scrie din nou 22 tongue.gif




Copchila, is cam goale sticlele alea. Pai ce facem...? mad.gif La Multi Ani! hug.gif
andra_v
A, La Multi Ani, Vorniceee!
Papadie_62
LA MULŢI ANI, OMULE BUN!... Să fii sănătos, bucuros şi la pungă gros. Şi să fii şi mai bun decāt eşti şi să mai treci şi pe la Han!

Şi, cum n-am găsit o blondă cu tot cu tort şi şampanie, īţi ofer şampania separat...


andra_v
La Multi Ani, Om Bun! Sanatate, bani, bucurie, sampanie cat cuprinde, alaturi de cei dragi!
Papadie_62
LA MULTI ANI, mdA, cu zāmbete, cu lumină, cu reuşite, cu realizări, dar mai ales cu... sănătate!

In cutia "fermecată" este exact cadoul pe care şi-l doreşti!

andra_v
La Multi Ani, mdA, sanatate, reusita pe toate planurile si multa bucurie!
mdA!
Multumesc mwah1.gif
nu e chiar cea mai fericita zi dar.. nici anul trecut n-a fost mai breaza asa ca.. na.. o dreg eu.
Azi e frumos..poate mai tarziu am sa zambesc.
andra_v
La Multi Ani, Tudy, sa fii fericit, sanatos si iubitor de intelepciune ca si inainte! Si sa mai treci pe forum!
andra_v
La Multi Ani, Figaro si Diana-Maria! Si tuturor pe care nu i-am felicitat in minivacanta!
Mai faceti un popas si la Han!
andra_v
Marky, sa traieste cel putin 100 de ani si sa mai tragi si pe la Han!
Papadie_62
LA MULTI ANI, Vexx, cu bucurii şi realizări, cu sănătate şi īmpliniri!!!!

andra_v
La Multi Ani cu sanatate si bucurie, IoanV!
La Multi Ani, Vexx!
IoanV
Multumesc Andra! La fel si tie! Si pt. ca mie mi-a scapat ziua ta, iti mai doresc pace sufleteasca, binecuvintare alaturi de cei dragi si victorie deplina impotriva timpului!
Rehael
LA MULTI ANI FERICITI, IoanV!

IoanV
Multumesc!
La fel, ba chiar mai multi si tie! wink.gif . Numai bine si impliniri!
contraste
wub.gif [b]La multi ani si numai bucurii IoanV!!![/b]
IoanV
@ Contraste

tnx.gif Asemenea! Iti doresc si eu sa ai un rezervor de iubire mereu plin cu combutibil de calitate! wink.gif
Boudicca
flowers.gif ani.gif LA MULTI ANI Bonsai si tot ce-ti doresti tu! mwah1.gif
exergy33
@ bonsai mwah1.gif .



LA MULTI ANI !
Boudicca



LA MULTI ANI andra_v! mwah1.gif
actionmedia
39.gif
La multi ani andra_v!
andra_v
Multumesc mult si Nationala sa va aduca tuturor multa bucurie!

La Multi Ani! Bonsai si toate visele tale frumoase sa devina realitate!
Bonsai
multumesc mult de urari!
la multi ani si tie andra_v !
IoanV
Andra La multi ani! Cu sanatate, pace sufleteasca si bucurii profunde. Numai bine si fie sa simti pe deplin ce inseamna comuniunea spirituala!
andra_v
Multam tuturor!
Ioane si ceilalti, am avut din partea voastra un sprijin sufletesc inestimabil!
La Multi Ani, The Dude, sa fii si la 120 de ani cu sufletul de 20! Sa ti se implineasca toate dorintele acolo unde esti! Multa bucurie si liniste sufleteasca alaturi de cei dragi!
Boudicca
39.gif LA MULTI ANI The Dude! mwah1.gif
The Dude
so sweet of you....

Multumesc tuturor celor ce s-au gandit la mine, si tuturor celor care, intr-un fel sau altul, au reusit sa faca sa imi parvina mesajele lor.
De pe cu totul alte coordonate geografice doresc la toata lumea numai bine si va asigur ca abia astept momentul unei reveniri aici.. thumb_yello.gif


AndraV

Fie ca zeii sa faca sa ai parte de tot binele din lume si chiar mai mult decat atat
Te invit sa impartim cel mai frumos cadou pe care l-am primit azi de ziua mea.
Considera te rog ca iti este adresat tie, din partea mea. Regret ca eu nu ma pot ridica, sau ca nu pot cobori, la nivelul profunzimi lui..dar pana la urma nu asta conteaza...



"Fiecare om isi alcatuieste de-a lungul vietii un edificiu afectiv". Masura in care el este e data de consistenta acestui edificiu, de mina aceea de oameni - ei nu pot fi multi - pe care i-a preluat in el si pe care i-a iubit fara rest, fara umbra, si impotriva carora spiritul lui critic, chiar daca a fost prezent, a ramas neputincios. Acesti oameni putini, care ne fac pe fiecare in parte sa nu regretam ca suntem, reprezinta, chit ca o stim sau nu, stratul de protectie care ne ajuta sa trecem prin viata. Fiecare om "face fata" la ce i se intimpla pentru ca este protejat in felul acesta. Fara acest zid de fiinte iubite care ne inconjoara (indiferent ca ele sunt sau nu in viata), noi nu am fi buni de nimic. Ne-am destrama precum intr-o atmosfera in care frecarea este prea mare. Sau ne-am pierde, ne-am rataci pur si simplu in viata. Daca ura celorlalti - covirsitoare uneori ! - invidia lor, mirsavia lor sunt neputincioase este pentru ca exista cativa oameni pe care ii iubim pana la capat.
In toate aceste cazuri stii ca e in joc ceva care nu se dezminte, ca indiferent ce s-ar intimpla il vei avea pe celalalt egal cu el in fata ta. Or, tocmai asta iti da garantia de continuitate a lumii intr-o forma suportabila. Oamenii au cautat dintotdeauna sa obtina o certitudine absoluta in ordinea mintii, o propozitie care sa nu poata fi niciodata infirmata, o forma de adevar absolut ; de pilda "suma unghiurilor unui triunghi este egala cu 180°". Ei bine, nevoia unei certitudini afective este si mai crincena in noi. Exista oare bucurie mai mare decat sa gasesti corespondentul afectiv al propozitiei de mai sus ? Sa stii ca exista o constelatie umana la care poti oricind sa faci recurs ?"



La multi Ani....
andra_v
Multumesc The Dude! Este cel mai frumos cadou pe care l-am primit de ziua mea!

Felina, La Multi Ani! cu sanatate, bucurie si tot ce iti doresti!
andra_v
La Multi Ani, Amenhotep!
andra_v
La Multi Ani, ypsi!
Bonsai
La multi ani, abis !
Afrodita
Abis, fratele meu biggrin.gif , la multi ani dragule! Si toate visele sa ti se implineasca mwah1.gif Sanatate multa si tot ce-ti mai doresti tu sa ai/fie! hug.gif

mwah1.gif
abis
Multumesc, Bonsai! smile.gif

Multumesc, draga mea surioara! smile.gif

hug.gif
contraste
La multi ani fericiti si numai bucurii in viata draga abis!!
Fie ca incepand din aceasta zi sa ai numai bine si lumina pe cararea vietii tale.
Michaela*
La Multi Ani, abisule! Sa te bucuri alaturi de familie si de toti cei dragi smile.gif

Andra, mii de scuze..abia acum observ ca a fost ziua ta, dar stii cum se spune 'mai bine mai tarziu decat niciodata' mwah1.gif ...iti urez si tie la multi ani precum si tuturor celor ce si-au sarbatorit de curand ziua de nastere

Marduk
ani.gif Sa fi sanatos si fericit cu toti cei pe care ii iubesti.
coconut



La mulți ani fericiți alături de cei dragi!
Serenity
La multi ani, Sushi! flowers.gif

cactus
La Multzi Ani si multa fericire si sanatate

Sushi
Mersiii, am crescut azi cu un an mai mare rolleyes.gif
Boudicca
La multi ani Sushi! mwah1.gif

Rehael
La multi ani plini de bucurii, Sushi! smile.gif

SORIN
La Multi Ani si sa ramai asa cum esti cat mai mult thumb_yello.gif Multa sanatate ca restul se poate rezolva spoton.gif

Sorin.
Michaela*
La Multi Ani pentru Sushi!
mwah1.gif smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.