Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
alysoft2003
La multi ani, Ares_me
Ares_mE
Multumesc frumos!M-am facut mare tongue.gif
Nefertiti
La mulţi ani, Ares_mE! flowers.gif
Fantasee
Mulţi ani fericiţi, Ares_mE! hug.gif
gabitza ^
HAPPY BIRTHDAY TO YOU...ARES_ME si toate cele bune si foarte bune

G.
Ares_mE
Multumesc frumos de urari! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Olaf
Ufff, cu intarziere it urez si eu La multi ani! sorry.gif
flowers.gif
Cla
Ares, scuze, am intarziat si io. La Multi Ani!!! drunk.gif
Cla
@Marius: scuze, si pe tine te-am uitat
drunk.gif Happy Birthday anyway laugh.gif
The Dude
La Multi Ani Mihai si gabitza...Mihaelelor, Mihailor, Gabrielelor...si tututror celor sarbatoriti astazi !! thumb_yello.gif
passenger
La multi ani Mihai, Mihaela, Gabi! yay.gif

user posted image
March
LMA pentru Domn' Administrator ! smile.gif
flori
La Multi Ani Mihai si Gabita!

user posted image
Fantasee
La mulţi ani, Mihai! hug.gif Pupici şi îmbrăţişări tututor celorlalţi pe care nu-i dă de gol nick-ul.
Scarlett
La Multi Ani si numai bine tuturor ce-si serbeaza azi ziua numelui mwah1.gif

user posted image


La Multi Ani Sefu' ( Domn' Administrator ca sa-l citez pe March ) wink.gif
Serenity
La multi ani! si din partea mea, tuturor 39.gif
gabitza ^
La multi ani Sfintilor de pe Han, Mihai si toti restul "sfintisorilor" mai mici.
Sa bem un pahar impreuna... drunk.gif

HAPPY BIRTHDAY TO US!!!!!!!!!!!!!!!!
G.
Marcus
La multi ani, Mihai! ani.gif Multa sanatate si impliniri! La multi ani tuturor celor care isi serbeaza onomastica astazi! yay.gif
Olaf
ani.gif, zic si eu. smile.gif Pentru Mihai, Gabitza, Michelle (daca este tongue.gif ) si cati mai sunteti.
Fara numar! laugh.gif
IoanV
La multi ani Mihai! Am invatat multe pe la han. Mersi.

La multi ani tuturor celor care au numele Mihai sau Gavril, ori derivate din acestea.... drunk.gif girlchat.gif !!!!
calfa
La multi ani, M&G ! ani.gif
Erwin
La mulţi ani!
cine se simte cu musca pe căciulă, să dea de băut! Şi să trăiască sănatoşi şi voioşi! hug.gif drunk.gif flowers.gif
Mihai
Va multumesc tuturor pentru urari. smile.gif
Multa sanatate si impliniri celor ce si-ar serbat ieri ziua numelui.
Kristin
Vreau si eu sa urez tuturor celor care si-au serbat ieri ziua numelui, ca si celor care si-au sarbatorit ziua de nastere in ultimele zile, un sincer

LA MULTI ANI!

si sa ofer ceva preparat aseara (de asta am preferat sa va felicit azi, ca sa ofer si o prajiturica) - e prajitura copilariei mele, sper sa va placa:

user posted image

user posted image

Sa fiti FERICITI ! wub.gif
The Dude
drool.gif , ce-ai cu noi fata ???...am salivat ecranul monitorului, si n-am la pachet decat un mar..
Michelle
Kristin,vezi ca e un topic de retete la Bucataria hanului...pune si tu acolo reteta ca s-o gasi vreo mamica,bunica,nevestica sa ne salveze sa nu murim de pofta!
Kristin
Eu pot sa folosesc EDIT si sa le sterg, dar chiar vi le-am oferit din inima... smile.gif
rebel
La mulţi ani, Blakut.
Nefertiti
La mulţi ani, Blakut! 39.gif
Titus Herbert
Blakut, la multi ani !! ani.gif
Olaf
La multi ani, Blakut!
ani.gif
mdA!
La multi ani, Blakut!
alysoft2003
La multi ani, Blackie tongue.gif
secunda
si eu care credeam ca sunt ultima, vad ca sunt prima care iti spune, la multi ani, draga Kitty!!! -- ( am uitat ca a trecut de 12 ohyeah.gif si asa am ajuns la prima ora smile.gif

sa fii mereu iubita!!

te sarut cu drag si sa ai parte de un an plin de experiente extraordinare! sa nu simti nicio clipa cand ajungi in urmatorul an!!
te imbratisez cu dor!!
ausländer
La Multi Ani, Kitty! Multa fericire si in general... numai bine! mwah1.gif 39.gif
N.V.
Pisoiule!!! 39.gif Cadouri multe, tort dulce, bautura din plin, si-n rest numa' bine! mwah1.gif

user posted image
denise
La multi ani, Blakut! Ce tanar esti! Asa sa ramai! Sa fii fericit si sanatos!
La multi ani, Kitty! Sa fii iubita! flowers.gif
Cucu Mucu
La multi ani Blakut, Kitty! drunk.gif
Yvonne
lmani.gif si tot ce te face fericita.
Fantasee
La mulţi ani, pisoiaş al Hanului! hug.gif
Ar trebui să ai o poiană plină de clopoţei albaştri ... mwah1.gif ca să te poţi plimba în voie.
user posted image
Mara
La multi ani, Kittisor, sa ramai toata viata vesela si frumoasa ca acum. Si nu-ti mai indrepta parul ala! laugh.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Olaf
La multi ani, Kitty! hug.gif
Cand ti-ai indreptat parul? blink.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Kitty flowers.gif , tot ce-ti doresti tu sa se implineasca .
Eu stiu cand l-ai indreptat da de atuncea nu s-a incretit iara ? laugh.gif

contraste
La mulţi ani şi numai bucurii draga mea Kitty
Endgegner
user posted image


La Multi Ani cu multa sanantate si urari de si mai bine!!

Nefertiti
La mulţi ani, kitty! flowers.gif
Kitty
@secunda: se pare ca ai fost prima cu un scop. Ai dat tonul la urari smile.gif Multumesc! mwah1.gif
@ausländer, denise. mariusc2, dificila: Multumesc pt urari si eu va doresc voua tot binele din lume hug.gif
@N.V.: Merci pt tort nevastuica albastra mwah1.gif nu-sh unde ai putut sa gasesti asa ceva, da' e superb tongue.gif
@Fantasee: Multumesc pt poiana...pe frigurile astea chiar m-as simti mai bine daca m-as teleporta acolo
@Mara: Mercic, nu-mi mai indrept parul de dragul tau, dar de tuns se poate? spoton.gif
@Olaf: Multumesc de urari si poftim:
user posted image

@Oiski-Poiski: Multumesc oiski, la fel si tie si ba da s-a incretit uite:

user posted image

@contraste: Multumesc, la fel si tie hug.gif
@Endgegner: techiu mister... tongue.gif
@Adina: era sa ma pacalesti cu noul tau nick...chiar ma intrebam cine e Adina si de unde stie ea atatea despre forumisti tongue.gif Sar-na pt urari mwah1.gif
Kristin
La multi ani, Pissy-Kitty, sa cresti mare si sa fii optimista ! Oamenii au nevoie de consiliere, asa ca.. mult succes in cariera ! ... si in dragoste !

user posted image

Si inca ceva: iti sta bestial si cu parul cret, si cu el indreptat. thumb_yello.gif
Data'q
user posted image
Bucurie Kittişor, multă, multă bucurie aş vrea pentru tine... Şi căldură... Şi grijile să te mai ocolească aşa niţel... Că prea multe strică în blăniţa pisoiului...
La mulţi ani!...
user posted image
Mâine aşa să fii... tongue.gif
alysoft2003
La multi ani, Kitty .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.