Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Felina
ani.gif IoanV !
ani.gif auslander !
Titus Herbert
LA MULTI ANI! 39.gif 39.gif auslander si IoanV
Fantasee
La multi ani, auslanderici! hug.gif

user posted image
Serenity
La multi ani si din partea mea, baieti! yay.gif Sa aveti parte numai de clipe frumoase si lucruri bune! 39.gif
flori
La multi ani! auslender si Ioan.V
IoanV

Va multumesc tuturor. Sunteti foarte amabili si draguti ca va ginditi la noi. wub.gif
Sa dea Dumnezeu ca toate gindurile bune sa se intoarca cu insutite roade in sufletele si viata voastra.
gabitza ^
la multi ani auslander, sa fii fericit si iubit....o mie de ani sa traiesti!!!!!!!! 39.gif
G.
Olaf
ani.gif auslander
ani.gif IoanV

Si cu mare intarziere:
ani.gif Vexx!
Vexx
Multumesc mult, Olaf. drunk.gif smile.gif
tikky
La multi ani, auslander!!!!
La multi ani, IoanV!!! 39.gif
IoanV
Multumesc pentru urari. Iar acum mothman, contraste, calfa, Cla, Data'q, Tear, Felina, Titus Herbert, Serenity, flori, Olaf, tikky, la masa ca incepe petrecerea! Si restul, va rog!
ausländer
Va multumesc tuturor pentru urari! pash.gif

Data'Q, esti sigur ca ala e tort?
Data'q
Da...Cu ce altceva seamana?? unsure.gif
mothman
La multi ani, tikky, iedera !!! Va doresc sanatate din belsug, precum si sa vi se indeplineasca absolut toate dorintele. dance.gif juggle.gif 35.gif 38.gif yay.gif girlchat.gif drunk.gif
ausländer
La Multi Ani, Tikky! Multa sanatate, fericire si tot ce iti doresti tu sa se indeplineasca! Sa fii iubita! ani.gif 38.gif
Ares_mE
La multi ani fericiti,tikky!
user posted image
ani.gif
alysoft2003
La multi ani Iedera si Tikky. flowers.gif Luati si o floricica de la mine. Asa, micuta, dar din toata inima. sorry.gif
gabitza ^
la multi ani, Iedera, Tikky, sa aveti parte de cea mai frumoasa zi, sa fiti iubite si fericite, o mie de ani de acum inainte.
mwah1.gif mwah1.gif
G.
Michelle
da,da,da...subscriu si eu 39.gif fetelor sa traiti si sa-nfloriti ca merii ,ca perii in mijlocul verii(prietenii stiu de ce!)
Sushi
la multi ani gagici, sa traiti sa infloriti ca merii ca perii in mijlocul verii... wub.gif
Felina
La multi ani fetelor, sa aveti o zi frumoasa si implinita! smile.gif
Data'q
Pentru tikky:
user posted image
Si pentru iedera:
user posted image

Zambiti fetelor!...Sa simtiti in fiecare zi ca e ziua voastra de nastere...Asta va urez eu: multe, foarte multe zile de nastere... biggrin.gif
Cla
ani.gif tikky, iedera flowers.gif

user posted image
flori
La multi ANI tikkyuser posted image
La multi ANI iedera!user posted image
LINICA
tikky, iedera, va doresc multa sanatate si sa intalniti oameni buni. Sa puteti iubi cu sinceritate pe toata lumea si sa fiti iubite in orice imprejurare.

flowers.gif ani.gif mwah1.gif
tikky
laugh.gif Multumesc frumos pentru urari si pentru cadouri. hug.gif

user posted image

La multi ani, iedera!!!

calfa
ani.gif iedera si tikky ! flowers.gif
Fantasee
Multi ani fericiti, tikky si iedera hug.gif. Sa aveti mereu sufletul tanar si ochii luminati de bucuriile timpului. mwah1.gif
ausländer
Oops... Am o restanta:

La Multi Ani, iedera! Sa ti se indeplineasca toate visele de pana acum si sa fii sanatoasa, sa le poti indeplini si pe cele viitoare! ani.gif

Olaf
La multi ani Tikky!
La multi ani, iedera!
hug.gif flowers.gif
ani.gif
tikky
user posted image La multi ani, Felina!!! user posted image
Cucu Mucu
Felinooooo, la multi ani fericiti iti doresc, bre, si multa sanatate alaturi de cei dragi! Si traditionalul "Hepi barzdei tu iuuuu, hepi barzdei tu iuuuuu, hepi barzdei dir Felina, hepi barzdei tu iuuuuuuuuuu. dance.gif clapping.gif ani.gif lmani.gif 39.gif

Dai o bere? drunk.gif
Ares_mE
La multi ani,Felina!Sa fii fericita toata viata si sa ti se implineasca orice dorinta! mwah1.gif ani.gif
user posted image
alysoft2003
La multi ani simpaticei colege de carciuma FELINA woot_jump.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif ani.gif ani.gif ani.gif
Marcus
La multi ani, Felina! flowers.gif ani.gif
Olaf
La multi ani Felinaaaa! ani.gif
yay.gif
mothman
ani.gif Felina. Sanatate din belsug, si ce-ti mai doresti tu p'aocolo. dance.gif girlchat.gif drunk.gif
ausländer
ani.gif Felina! mwah1.gif flowers.gif
Hashaspire
LA MULTI ANI FELINA!!!

ani.gif 39.gif yay.gif
Oiski-Poiski
La multi ani 38.gif flowers.gif mwah1.gif
Data'q
La multi, multi, foarte multi ani Felina!...
user posted image
exergy33
FELINA

Tot ce ti-ai pus in gind ,
Sa ti se implineasca cit mai curind.

LA MULTI ANI !

user posted image
contraste
Felinioară, LA MULTI ANI FERICITI !!!
Mara
La multi ani, Felinoi!!!! mwah1.gif

user posted image
nefertiti-old
La Multi Ani! flowers.gif
Felina
Oaaaaa ce de urari am mai primiiiiit! woot_jump.gif


sorry.gif


Multzam tuturor, ma faceti sa ma simt minunat! Si vremea tine cu mine, e frumoasa!

Sincer, daca as avea de ales si ar fi cu putinta, mi-a petrece ziua de azi la gratare, impreuna toti hangii doritori de bere si friptane.

wub.gif
Felina
QUOTE (Data'q @ 23 Jun 2006, 06:26 AM)
La multi, multi, foarte multi ani Felina!...
user posted image

Asta-i floarea mea preferata... wub.gif
Sushi
QUOTE (Felina @ 23 Jun 2006, 10:41 AM)
Oaaaaa ce de urari am mai primiiiiit! woot_jump.gif


sorry.gif


Multzam tuturor, ma faceti sa ma simt minunat! Si vremea tine cu mine, e frumoasa!

Sincer, daca as avea de ales si ar fi cu putinta, mi-a petrece ziua de azi la gratare, impreuna toti hangii doritori de bere si friptane.

wub.gif

Da poate ne jenam noi sa iesim la gratare c-o baba rofl.gif
Cla
ani.gif Felina! flowers.gif

user posted image
Felina
QUOTE (Carmelita @ 23 Jun 2006, 09:49 AM)
Da poate ne jenam noi sa iesim la gratare c-o baba rofl.gif

roflmao.gif

harhar.gif harhar.gif harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.