Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
carrad
@ Meszaros Andrei , maxtor , moonlight: la multi ani!

@serenity: la multi ani! nu stiu de ce nu apare si numele tau la sarbatoritii de azi...oricum...am citit la dedicatii ca e ziua ta azi!

la multi ani tuturor andreilor si andrelelor thumb_yello.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI! tuturor sarbatoritilor de azi. mwah1.gif
Scarlett
QUOTE (omu_vexx @ 30 Nov 2004, 10:41 AM)
Daca nu ma insel, azi e ziua lui Serenity... hmm.gif


nu te inseli wink.gif..e o ANDREEA


mwah1.gif Serenity...sa ai parte de ce-i mai bun
Vexx
Iar vin cu o replica taioasa: harhar.gif


La Multi Ani moonlight! flowers.gif De doua ori, ca esti si Andreea! "daca nu ma insel" tongue.gif
doice
La multi ani Kodiak mwah1.gif
icarus
Da, la multi ani domnu' KodiaK! Sa ne traiesti sanatos si fericit si sa ne mai faci poze la intalniri!! laugh.gif drunk.gif

edit: numa' ce m-am gandit la intalnirile forumiste si m-am zapacit.... pusesem Happy Birthday. tongue.gif
icarus
Amm... La multi ani si tie, Doice! Nu? smile.gif
Serenity
Multumesc mult mult de tot pentru urari sorry.gif Sunteti cei mai scumpi! mwah1.gif mwah1.gif La multi ani Kodiak, moonlight, Doice, tiza mea Fausta desi nu ne mai prea onoreaza cu prezenta asa mult cum mi-ar placea unsure.gif ... si uite-acum nu-mi mai amintesc alti andrei sau andree dar le doresc tuturor multa sanatate, realizari si impliniri. Tot binele din lume! mwah1.gif 39.gif
Cla
flowers.gif ani.gif de ziua ta, Flori. Best wishes flowers.gif
xti
serenity - la multi ani ... am auzit ca ieri ai crescut mai mare ... mai un pic si o sa cresc si io cu inca un an ...
si la romanii aia care merita ... la multi ani si lor ...
denise
La Multi Ani Serenity, Doice, Kodiak, flori, moonlight! Scuze pentru intarziere, si scuze celor carora nu le-am retinut numele real (Andrei/Andrea), decat nick-ul ...flowers.gif
La multi ani tuturor Andreelor, Andrelelelor, Andreilor ... - sa fiti sanatosi si fericiti! flowers.gif

Si mai ales:
LA MULTI ANI, ROMANI, ORIUNDE VA AFLATI! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
carrad
la multi ani, flori! smile.gif
Serenity
La Multi Ani Flori! Sanatate tie si familiei tale, noroc si putere de munca! flowers.gif 39.gif La multi ani noua, tuturor romanilor si fie ca dorintele sa ni se implineasca (macar 4 ani de-acum incolo tongue.gif).

P.S: Multumesc Denise, xti mwah1.gif hug.gif De fapt ieri a fost ziua mea onomascica.. De crescut, ceva mai incolo.. tongue.gif
flori
Multumesc mult Serenity ( Scuze n-am intrat ieri pe forum dar sper ca nici azi nu-i tirziu asa ca La MULTI ANI si tie! si s-o tii numai intr-o sarbatoare toata viata!) De asemeni tuturor Andreelor si Andreilor!
Va multumesc de asemeni si voua carrad, denise_d, Cla. mwah1.gif
contraste
La multi ani pentru FLORI si SERENITY
YoyoMan
LA MULTI ANI! Serenity, Doice, Kodiak. Sa aveti sanatate si bucurii si o viata frumoasa. yay.gif 39.gif
Marcus
La multi ani, flori! ani.gif yay.gif
Chiar daca nu prea am vorbit noi, sa stii ca eu citesc ce scrii. mwah1.gif

La multi ani, Serenity! yay.gif wub.gif blush.gif
flori
multumesc mult Marcus! mwah1.gif

P.S. Un secret Ti-am citit si eu jurnalul si mi-a placut mult!
Puss In Boots
LA MULTI ANI Flori !!! 39.gif

MUUUUUUUUULTI SI FERICITI ANI tuturor carora n'am avut onoarea s-o fac pāna acum mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

user posted image
flori
Puss In Boots multumesc mult... Dar ce dragalas esti sa nu-ti fie de deochi! mwah1.gif
doice
@icarus
QUOTE
Amm... La multi ani si tie, Doice! Nu?

da laugh.gif multumesc cool.gif

Multumesc:
Serenity, denise_d, YoyoMan si celorlalti
Serenity
La multi ani Menthoru'! 39.gif Si bafta multa in tot ce ti-ai propus si-ti vei propune happy.gif

user posted image
rebel
La mulţi ani, Mentore! Să ai parte doar de fericiri şi să ne avem sănătoşi.
denise
La Multi Ani, menthore, sa fii sanatos, fericit si sa nu-ti mai vezi capul de atatea concerte pe toate meridianele! mwah1.gif
Vexx
Menthore, La Multi Ani! Sa ne traiesti, sa ne cinstesti tongue.gif si sa fii sanatos! hug.gif

Mai vino pe la Han, ca a inghetat Hip-Hop-ul fara tine si mai vrem piese! ohyeah.gif

39.gif drunk.gif
Scarlett
user posted image

LA MULTI ANI Menthore !!! mwah1.gif
secunda
sa fii tu mereu doar cel mai bun
fie pe scena in arena sau pe drum
sa ai parte frate confrate de toate
de fete cochete de lovele si avere
sa aduni ani nebuni destui
sa iubesti ca-n povesti ce doresti oricand

ramai de acum menthoru` pentru prieteni
la multi ani, la multi ani, multi ani!

cadou doar pentru tine

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Jazz
La multi ani, Menthore!! ani.gif

YOo
Methore ... Multi ani fericiti !!!! ... plutind pe beat-urile de HH smile.gif
YoyoMan
La Multi Ani! Methore! Sa ne traiesti! yay.gif 39.gif clapping.gif dance.gif 42.gif
Scarlett
LA MULTI ANI !!!!..tuturor sarbatoritilor de azi ..ziua Sf.Nicolae

mwah1.gif flowers.gif
gonen
QUOTE (Scarlett @ 6 Dec 2004, 09:58 AM)
LA MULTI ANI !!!!..tuturor sarbatoritilor de azi ..ziua Sf.Nicolae

mwah1.gif flowers.gif

aceeasi dedicatie si de la mine!
secunda
La multi ani celor ce poarta numele de Nicoleta sau Nicolae!

"Se spune ca insusi Sfintul Nicolae a ajutat trei sarmane fete din orasul sau, aducindu-le dar de zestre, noaptea, fara a fi vazut. Casa in care traiau cele trei surori era mai mult decit saraca. Tatal lor planuia sa-si vinda fetele, crezind ca astfel se va chivernisi. Plinsetele si rugamintile fiicelor sale nu l-au induplecat pe batrinul cu suflet negru. Sfintul Nicolae a aflat despre nenorocirea ce se petrecea nu departe de locuinta sa. Noaptea, pe furis, el a aruncat o punga plina cu galbeni in camera fetei celei mai mari. Astfel ea a reusit sa se marite curind. La fel a facut Mosul si in urmatorii doi ani, iar sora cea mijlocie si apoi cea mica au reusit sa se aseze la casele lor. De atunci si pina in zilele noastre, in fiecare noapte a Sfintului Nicolae, cei dragi noua, si in special copiii, primesc daruri, de la Mosul care nu li se arata niciodata. "
povestea lui mos nicolae- sursa

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
melinda
Tuturor celor care isi serbeaza astazi onomastica, sa le dea Mos Nicolae macar 1/2 din ceea ce isi doresc! Restul, vine de la "Seful cel Mare", Doamne-Doamne! Sa fiti sanatosi si fericiti, sa iubiti si sa fiti iubiti!
flori
ani.gif si la multi bani celor care-si sarbatoresc ziua astazi. Mos Nicolae sa va aduca tot ce doriti ! mwah1.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI! sarbatoritilor de azi. mwah1.gif
YoyoMan
La Multi Ani Nicoletelor Nicolailor smile.gif Santate si fericire! smile.gif
Jazz
E.B.E si YOo
La multi ani, dragilor! Sa ne traiti sanatosi!
flowers.gif flowers.gif
Vexx
YOo, La Multi Ani, sa fii fericit si sanatos si sa vizitezi mai des Hanul! drunk.gif

E.B.E., La Multi Ani si fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca! 39.gif
Puss In Boots
La multi ani YOo !!! happy.gif
Puss In Boots
La multi ani E.B.E. !!!
happy.gif
rebel
La mulţi ani, prieteni ... şi la cāt mai multe dorinţe īmplinite.
denise
La multi ani, YOo si EBE! Fericire, sanatate, prieteni multi, bani cat sa dati si altora! 39.gif
Mara
La multi ani EBE si YOo! Sa fiti sanatosi, iubiti si tot ce mai vreti voi! mwah1.gif

ani.gif
trustbyte
YOo, EBE, La Multi Ani! smile.gif
gonen
La multi ani EBE si YOo spoton.gif
Dark Angel
La multi ani, baieti! mwah1.gif
secunda
YOo te baaaaat rofl.gif
pai sa ma lasi tu sa imi fie dorulet de tine si sa aflu aici ca e ziua ta si eu nu pot sa te sun sa iti urez alea alea? biggrin.gif
of of, mai mai rolleyes.gif
na, la multi ani frumosule si la cat mai multe nebunii si experiente extravagante in viata asta...profesionala, sexuala, sociala, etc etc spoton.gif !!

###

E.B.E. alaturi de ceilalti iti urez si eu un calduros la multi ani! mwah1.gif
ComicDiva
la multi ani, sanatate, fericire, iubire, noroc si

FORTA FIE CU VOI!
dead-cat
YOo, EBE La Multi Ani! 39.gif yay.gif yay.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.