Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Oiski-Poiski
Pacala 39.gif si multe, multe bucurii in noul tau an de viata smile.gif
carrad
la multi ani si celor 2 proaspat majori! smile.gif
welcome.gif
flori
ani.gif Pacala si celorlalti care-si serbeaza azi ziua de nastere! mwah1.gif
sunny26
La Multi Ani si numai bucurii celor 3 care isi sarbatoresc azi ziua de nastere: Pacala. 13rhymes si oceansoul!

mwah1.gif
mdA!
La multi anisori, dragii babei, sa fiti frumosi, sanatosi, dashtepti si s-aveti parte de toate cele care va sunt necesare.

user posted image

si

user posted image
Kitty
La Multi Ani Pacala! Sa ai parte de tot binele din lume si tot ce-ti doresti! hug.gif drunk.gif

Cu mult drag,
genicon si Kitty
ausländer
39.gif ani.gif lmani.gif Pacala! Sa ai tot ce iti doresti, si ceva in plus! wink.gif
Mara
La Multi Ani, Pacala si cum toti iti fac urari, eu prefer sa dau o bere. spoton.gif laugh.gif

user posted image
Kitty
La multi ani georgeones! Mai treci si tu prin club, prin han, vezi tu! hug.gif
Serenity
La multi ani, Pacala!!!! mwah1.gif Cu intarziere, sper sa ma ierti.. Sa fi sanatos, voios, la buzunar gros si te asteptam prin Timi cand ai chef de dat de baut! rofl.gif Just kiddin' wink.gif

La multi ani, georgeones! ani.gif Bafta la restante daca ai, si distractie maxima dupa ce te scapi de ele! thumb_yello.gif In cazul in care nu e cazul laugh.gif, petrecere placuta de ziua ta si la inceputul anului, ca atunci se trag cele mai mari betii tongue.gif
Endgegner
Multam fain la toti si sunt pasabil de neshte berane majore la toata lumea. Sa aveti parte de numa bine, sanatate si noroc in viata!
georgeones
Multumesc pentru urari , restante nu am din pacate sau din fericire tongue.gif , sper nici la anul sa nu am dar nu cred ca o sa scap tongue.gif.
contraste
Cu la multi anii de rigoare, o glumita tuturor sarbatoritilor din ultima perioada !

http://www.paperdoll.go.ro/
Aramis
rofl.gif, grozava felicitarea, contraste rofl.gif
Olaf
Vin si eu ca un intarziat ce sunt, sa va multumesc pentru urari...
Ma veti ierta vreodata ca am raspuns asa tarziu? unsure.gif

Si La multi ani, Surzi, Carrad, Pacala si georgeones!
(deh, intarziat si la urari...)
sunny26
La Multi Ani draga Nefe, multaaaa sanatate si numai impliniri!

Sa ne traiesti! mwah1.gif


user posted image
Eclectic
Nefe, ani.gif
Jazz
Oooooo! Nefe, tinerete! La multi ani!
Uite unul din favoritii tai, asa ca sa iti tina companie in noaptea asta... spoton.gif

user posted image



PS: Cine n-are loc de foto-ul pus de mine? mad.gif
simonsays
La multi anisori, Nefe ! vezi ca tre sa tai bou' cel gras; saptamana viitoare bem la greu, pe cinstea ta, chit ca ai trecut sau nu la misto data nasterii, pe han !!! spoton.gif mwah1.gif
dascalita
La multi ani,Nefe!Tot ce iti doresti si inca un pic!user posted image
contraste
Sa fii fericita si sa ai putere de munca si de viata !

Cu drag,

M.
Marcus
La multi ani, draga nefertiti! 39.gif yay.gif hug.gif
Vexx
La Multi Ani, Nefe! Sa fii fericita si iubita! 39.gif


user posted image
Michelle
La multi ani,nefe!
Uite niste trandafiri din gradina familiei! sa fii sanatoasa si fericita!! wub.gif wub.gif wub.gif


nefertiti-old
Ce de floooori superbeeeee!!!!!!!!!!

Va multumesc tuturor! mwah1.gif
Scarlett
LA MULTI ANI Nefe!!... tot ce-ti doresti mwah1.gif

user posted image
carrad
la multi ani, nefertiti! mwah1.gif
user posted image

bine ca te-ai vopsit, ca-ti sta mai bine asa:
user posted image


multa sanatate si noroc la stii tu ce! smile.gif
sper sa ne vedem curand thumb_yello.gif
carrad
La multi ani si celorlalti sarbatoriti de azi!

Virtual, Ciox, simona_ciubancan
nefertiti-old
Multam, scarlett si carrad. mwah1.gif
Tyra
N am mai deschis jurnalul de ceva vreme si nu pot sa va spun cat m am bucurat sa vad ca v ati amintit si de mine.
Multumesc din suflet Kitty, Vexx, denise, rebel, genicon, iniya.

Superba surpriza.

Traiasca toate fecioarele... de ... sunt de ale mele.


Cu intarziere pt Han, LA MULTI ANI arrianna!!
jude
La multi ani, Nefe! Cadoul e pentru tine! ohyeah.gif
nefertiti-old
Multam! Pot s-o vand? Ca n-am carnet! devil.gif
jude
Da' de ce sa-ti pierzi timpul cautand cumparatori?!? Lasa ca ma sacrific eu si accept sa mi-o dai...cadou! tongue.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Nefe, sa fii iubita si fericita si-ti trimit de departe un mwah1.gif obez biggrin.gif .
alfa
LA MULTI ANI NEFERTITI!
Eclectic
La multi ani, Onix ! Sa ai parte de tot ce iti doresti in viata. ani.gif
Scarlett
La multi ani Onix ! 39.gif

mwah1.gif flowers.gif
Vexx
La Multi Ani, Onix, fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca! 39.gif user posted image
denise
LA MULTI ANI, NEFERTITI! Scuze pentru intarziere. Sa fii sanatoasa, fericita si iubita.
LA MULTI ANI, ONIX! - sa visezi mereu si sa-ti traiesti visele langa cei dragi.
user posted image


nefertiti-old
LA MULTI ANI, ONIX! mwah1.gif


Iar eu multumesc tuturor. smile.gif
punctt
ani.gif , nefertiti! flowers.gif Scuze pentru intarziere.
ani.gif , onix! flowers.gif

Sanatate si bucurii.
trustbyte
La multi ani Onix! smile.gif
Serenity
La multi ani, Nefertiti!Cu scuzele de rigoare pentru intarziere. Sanatate, fericire, impliniri, concedii dat mai lungi, cafele cat mai bune si toamne cat mai insorite! laugh.gif ani.gif flowers.gif

user posted image

La multi ani, Onix! Multa iubire si tot binele din lume! mwah1.gif 39.gif user posted image
Onix
Wow sorry.gif Sunteti niste draguti si mi-ati facut o mare surpriza! Multumesc Barrie, Scarlett, Vexx, denise, nefertiti, punctt, trustbyte, Serenity! hug.gif
Se pare ca pierd si eu date importante daca trec mai rar pe la Han, asa ca rog sarbatorita sa scuze intarzierea.
La multi ani, Nefertiti! Sa ai o toamna pe gustul tau si un an plin de surprize care sa-ti bucure sufletul! mwah1.gif
user posted image
zmeul
La Multi Ani, draga secunda! Sa ai mereu parte de caldura si bucuria pe care le raspandesti celor din jurul tau smile.gif.
flowers.gif
carrad
secundo, sa fii sanatoasa si iubita mwah1.gif

LA MULTI ANI!
contraste
In secunda asta, eu iti urez cu drag LA MULTI ANI ! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
Oiski-Poiski
La multi ani secunda dar nu numai pentru o secunda ci pentru tot anul smile.gif
Vexx
La Multi Ani, secundita! Multe bucurii sa ai! 39.gif flowers.gif
trustbyte
La multi ani secunda!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.