Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Mickydutza
39.gif Bogho! Sa ne traiesti! mwah1.gif
Serenity
Cu scuzele de rigoare pentru intarziere, ii doresc si eu "La Multi Ani" lui doice, bogho si tuturor fetelor !!! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

user posted image
Scarlett
LA MULTI ANI Bogho !! mwah1.gif ..tot ce-ti doresti

iniya
bogho ...sa ai parte de tot binele...sa traiesti in viata asta ceva frumos...si sa nu cunosti vreodat' gustul lacrimei...


la multi ani! smile.gif ...sa ai grija de tine...si...multa bafta in viata.. rolleyes.gif












mwah1.gif ...un membrul al familiei... biggrin.gif
Serenity
Chiar daca nu a mai dat pe-aici de-un car de vreme si probabil nu va vedea aceasta urare, ii doresc multa sanatate, fericire, impliniri si iubire tizei mele, Fausta mwah1.gif La Multi Ani fata draga !!! mwah1.gif mwah1.gif flowers.gif

user posted image
Scarlett
LA MULTI ANI FAUSTA !! tot ce-ti doresti .... mwah1.gif

user posted image

P.S. poate mai treci prin poiana ..sa bem o cafea ...te las s-o faci tu wink.gif
punctt
LA MULTI ANI, FAUSTA!

flowers.gif
trustbyte
La Multi Ani Fausta!:)

Aramis
La multi ani, draga Fausta! mwah1.gif
user posted image
secunda
cadou

pupicei draga dragelor Fausta!!
la multi ani cu veselie si cu mare bucurie!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
iniya
la multi ani fausta smile.gif


Serenity
La multi ani, Eve !!! flowers.gif
user posted image
Eclectic
Eve,

39.gif
Diana-Maria
user posted image

LA MULTI ANI, SARBATORITILOR FAUSTA, EVE, NAICUL !
Scarlett
LA MULTI ANI.. EVE !!! mwah1.gif

user posted image
Eve
Multumesc frumos pentru urari, sunteti niste draguti mwah1.gif pash.gif
gonen
La multi ani EVE!

yay.gif


P.S Multumesc la toti pt. urari!
Eve
Bogho, la multi ani si tie! thumb_yello.gif mwah1.gif scuza-mi intarzierea smile.gif
cactus
lmani.gif ani.gif mwah1.gif flowers.gif 39.gif
love2climb
La multi ani,Assisis!
Iti urez multa sanatate si bucurii in viata. ani.gif
Aramis
La multi ani, love2climb! mwah1.gif hug.gif
love2climb
Multumesc Aramis pash.gif
Diana-Maria
user posted image
LA MULTI ANI PENTRU GABRIEL SI CREATORII MONUMENTULUI !
SA FITI SANATOSI, IUBITI SI FERICITI !
cactus
39.gif clapping.gif yeah.gif ani.gif yay.gif
Gabriel
Multumesc frumos, Diana-Maria ! Superbe flori biggrin.gif
Diana-Maria
Ca pentru un ,,mos oribil", Gabriele !
Sa ai parte de tot Binele din lume ! mwah1.gif
Yvonne
ani.gif La multi ani si toata fericirea din lume.
iniya
hiya.gif si eu vreau sa spun 'la multi ani!' mwah1.gif gabriel sa ai o zi frumoasa rolleyes.gif biggrin.gif



cu intarziere... sorry.gif ..ii urez si lui love2climb..un sincer 'la multi ani'!... rolleyes.gif wub.gif


sa fiti amandoi iubiti mwah1.gif wub.gif
Antont
LMA Serenity, si tot ce-ti doresti, acu ca ai schimbat prefixul 39.gif mwah1.gif
flowers.gif
Jazz
Serenity a schimbat prefixul??? harhar.gif

La multi ani, Serenity! flowers.gif Sa dea sa ti se implineasca tot ce ti-ai propus! flowers.gif
mwah1.gif

PS: Pe cate sticle ai mana? spoton.gif
rebel
La mulţi ani, scumpa.

Tot ce īţi doreşti alături de familie şi cei dragi şi să ai parte de lumină īn drumul spre maturitate smile.gif hug.gif
Vornicum
ani.gif Serenity. Tot ce-ti doresti si sa fii sanatoasa! thumb_yello.gif
secunda
Serenity la multi ani!!! pupicei si multe flori! conffetti si prajiturele! bucurii si surprize!! un an plin de nebunie si de fiori! sa imbratisezi pe cine ti-e drag intotdeauna!
mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

cadou- mereu printesa a timpului tau sa fii!
skysurfer
La Multi Ani Serenity! Sa ai parte de ce e mai frumos in viata si sa dea Dumnezeu sa iti putem ura si la 80 de ani. (Eu o sa am 85 laugh.gif asa ca mi-am urat si mie indirect). Eventual tot la Han, chiar dc pe atunci o sa fie ponosit. smile.gif
39.gif yay.gif
Deci esti berbecuta jamie.gif . Suntem cei mai buni. Si mai calmi. laugh.gif
trustbyte
La multi ani Serenity! smile.gif

Mara
La multi ani, Sereniy! Sa ai o viata frumoasa ca tine hug.gif

user posted image
Ovidius
La Multi Ani, dulce papusa! Iti doresc distractie maxima la cheful de diseara sau din weekend! smile.gif
gonen
Serenity, LA MULTI ANI. flowers.gif lmani.gif
cactus
Copilu“... 39.gif flowers.gif mwah1.gif şi-ţi mai doresc ca toata viaţa sa fii cloud9.gif
Scarlett
LA MULTI ANI ..SERENITY ! tot ce-ti doresti mwah1.gif

user posted image
Olaf
La multi ani, Serenity ! mwah1.gif
black ice
La multi ani si din partea mea!! smile.gif
Kitty
La multi ani Omide!!!! Sper ca am fost primii aseara thumb_yello.gif cred c-o sa ne vedem in mai ca sa dai de baut nu de alta harhar.gif
Na ca acum ai prins aripioare tongue.gif
user posted image
si o floricica pe care sa te asezi de acum tongue.gif
user posted image
iar cand vin la tine ma duci in discoteca biggrin.gif
user posted image

hug.gif Lav ya!!!!
Eve
La multi aaaaaaaani, Serenity! mwah1.gif yay.gif 39.gif
user posted image
punctt
LA MULTI ANI, SERENITY ! hug.gif mwah1.gif
Marcus
La multi ani, draga Serenity! ani.gif

user posted image
ComicDiva
Mai Serenity, I'll be a monkey's uncle!
De cand nu am mai intrat pe forum, ages ago... vremuri imemoriale, azi zic si eu sa mai trec pe aici... si uite nene ca e ziua ta!
AMAAAAAAAAAAAAAAAAAZING!
smile.gif

La multi ani. Sa fii iubita, cinstita, fericita, norocoasa, satisfacuta din toate punctele de vedere!
Si forta fie cu tine, always!
cipdecip
Sarbatoareee... petrecereee... Acum 20 de ani, scumpa noastra Serenity, a plecat din rai si a ajuns pe pamant sa ne incante pe noi pamantenii clapping.gif

Serenity
Oau, fratilor, m-ati facut praf.. cry.gif Va multumesc din suflet pentru urarile frumoase, pentru gandurile bune, va multumesc pentru tot wub.gif ! Nu pot sa va ofer un hug maaare si real cum ati merita si cum as vrea, asa ca o sa ma multumesc cu pupicii virtuali mwah1.gif mwah1.gif You guys are the best, honestly! hug.gif pash.gif

Inca ceva pentru voi.. sper sa fie toata lumea multumita.. drunk.gif laugh.gif

user posted image

De chefuit o sa ma chefuiesc saptamana viitoare pentru ca acum nu-mi da voie nenea doctoru' sa ies din casa. Totusi, a fost una din cele mai insorite si frumoase zile.. rolleyes.gif Multumesc inca o data, dragilor! mwah1.gif
Cla
La Multi Ani, Serenity! wub.gif

user posted image
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.