Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
contraste
nefertiti , Virtual , Ciox dance.gif flowers.gif
Marcus
La multi ani, Nefertiti! flowers.gif
secunda
de-as fi putut, un astfel de cadou ti-as fi daruit! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

La multi ani!

fie ca visele tale sa devina realitate!

te imbratisez cu drag hug.gif
nefertiti-old
Va multumesc mult tuturor. mwah1.gif Imi pare rau ca nu am putut sa intru ieri. smile.gif

P.S. Multumesc si celor care mi-au trimis felicitari prin PM sau mail. wub.gif mwah1.gif
denise
ani.gif Onix ... desi nu te-am mai vazut de ceva vreme... unsure.gif
Nico
La multi ani, Onix!
user posted image
mwah1.gif Iti doresc sa fii fericita si iubita de stim noi cine.
cactus
@ AAndries(21) , EvonAlien(17) , Cougar(21)

La multi ani maaaaaaaa ani.gif yay.gif 39.gif
Catalin
La multi ani, Secunda!! user posted image
janine
secunda 39.gif yay.gif woot_jump.gif ani.gif mwah1.gif
Fie ca dorintele tale sa se realizeze...pupinei mwah1.gif
Minerval
La multi ani secunda! thumb_yello.gif Fie ca ideile tale sa ne incalzeasca privirile ca si pana acum!

ps: la multi ani si tie janine; fiecare zi e speciala stii de ce. mwah1.gif
Mrs. Rogers
la multi ani secunda !
colectionara
...si la multe multe multe secunde!
Scarlett
La multi ani Secunda ! mwah1.gif flowers.gif

fie ca tot ce-ti doresti sa ti se implinesca si sa ai parte de ce-i mai bun
milimetru
Mmm, nu ştiam eu de ce este aşa frumos afară astăzi! smile.gif

La mulţi ani secunda! flowers.gif

Cum e cerul de fără nori acum, aşa să-ţi fie sufletul! smile.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI! Si toate zilele tale sa fie la fel de insorite ca si cea de azi. mwah1.gif 39.gif flowers.gif
Olaf
flowers.gif ani.gif
La multi ani, Secunda!
contraste
secunda , lionhead2109 La multi ani ! wub.gif
Jazz
La multi ani, Secundita si Flu ! smile.gif flowers.gif flowers.gif
milimetru
Oh, īmi pare rău că n-am văzut bine şi mi s-au oprit ochii doar pe secunda, pe care o cunosc ceva mai bine. Dar nu e corect, că şi ceilalţi... īntineresc cu un an astăzi. Aşa că, cu scuzele de rigoare, īncerc să repar omisiunea:

LA MULŢI ANI şi pentru FLU, WILLIE şi LIONHEAD2109! . Să fiţi iubiţi şi norocoşi!

mwah1.gif flowers.gif 39.gif
Scarlett
hmm.gif a mai aparut un sarbatorit

La multi ani ! Flu ani.gif
actionmedia
QUOTE (Diana-Maria @ 8 Aug 2004, 08:22 PM)
LA MULTI ANI, ACTIONMEDIA !

user posted image

Vaaai. Nu am stiut ca exista acest topic. Multumesc sorry.gif cu īntarziere mwah1.gif
Multumesc şi lui Marcus.

ani.gif


Pentru sărbatoriţii de azi.
colectionara
La multi ani, flu! In amintirea placuta a unei discutii de demult, iti doresc sa ai parte de cat mai multi oameni cu umor asemanator, pe care sa ii tii si care sa te tina la suflet smile.gif.
flu
Multumesc frumos fete si baieti... mi-ati inseninat o zi de toamna... va intorc si eu urarile pentru ca nu-i nevoie de o zi speciala ca sa fiti iubiti si norocosi, fericiti (pe cat e posibil) si mai ales ... senini laugh.gif wink.gif
Olaf
hmm.gif Nici eu n-am stiut de flu...
ani.gif, Flu!!!
Zed
Flu , LA MULTI ANI ! ; multa sanatate fericire si tot ceea ce-ti doresti . 39.gif

(parca era in februarie ziua ta unsure.gif )


La multi ani si celorlalti si tot ce va doriti .
secunda
ma gandeam eu ca macar o persoana trebuia sa imi zica la multi ani aici innocent.gif
va multumesc mult!!!

si, sa ma iertati ca abia pe seara am ajuns pe aici rolleyes.gif insa azi, pentru prima oara de ziua mea am avut pe cine nu doar sa strang in brate ci sa si sarut wub.gif

va imbratisez pe toti! mwah1.gif

la multi ani tuturor celor nascuti azi! jamie.gif


zmeul
La Multi Ani, draga secunda smile.gif. Sa fii iubita! mwah1.gif

Edit: ma bucur ca ai avut o zi de nastere atat de frumoasa. wink.gif
YoyoMan
La Multi Ani secunda! Esti o dulce si o scumpa si ma bucur pentru tine! Sa ai fericire de ziua ta si liniste in suflet! mwah1.gif
skysurfer
La Multi Ani mai copilasi. Sa fiti sanatosi si fericiti. Auzi flu, dar cum se face de a fost ziua ta si ieri si azi? Esti cumva nascut la miezul noptii? blink.gif 39.gif
flu
smile.gif

Mi-a placut atat de mult ca a fost ziua mea ieri incat m-am gandit sa repet isprava... laugh.gif
Si cu ocazia asta pot sa intorc urarile celor care ma felicita si sa le doresc mai multa sanatate si fericire decat imi doresc ei mie... Intr-o zi oarecare... tongue.gif

ps... noi ar trebui sa ne mai masuram o data fortele... devil.gif
47462
La multi ani flu, albucur, Sheepa, Drealecs, willie! Tot ce va doriti si la cat mai multe fericire si distractie in viata voastra....be happy and be cool!
skysurfer
Te astept baiete, azi chiar. Dar sa nu iti inchipui ca o sa primesti cadouri de la mine. Vreau sa te lupti. laugh.gif
Scarlett
QUOTE (flu @ 22 Sep 2004, 11:59 AM)
Mi-a placut atat de mult ca a fost ziua mea ieri incat m-am gandit sa repet isprava... laugh.gif

pai ..de fapt cand e ziua ta ...mmmm ?

oricum LA MULTI ANI... mwah1.gif

ani.gif si sarbatoritilor de astazi .. sa fiti fericiti si iubiti
Marcus
Eu ieri am intrat la Han intr-o fuga si n-am avut timp sa ii urez La multi ani secundei! ani.gif

Iar azi avem un alt sarbatorit cu renume: La multi ani, FLUU! ani.gif yay.gif Succes la sah! smile.gif

La multi ani la toata lumea! woot_jump.gif yay.gif

secunda
flu, 3 zile inainte si -mai ales- 3 dupa! rofl.gif

multumesc de urari la toti mwah1.gif
Jazz
La multi ani, Vornicum! smile.gif
Chiar implinesti 26?... ohmy.gif
LigiaB
Wow, nu am mai trecut pe-aici...am ramas restanta cu urarile...sorry... sorry.gif

Secunda, flowers.gif wow tu ai 27??? Nu ti-as fii dat...serios! Fie sa fii iubita si pretuita, o viata plina de impliniri si realizari pe toate planurile. ani.gif

Flu, La multi ani si tie! Pe tine o sa te laud si o sa iti spun ca esti f istet, yay.gif (wow!) Stay out of trouble si va fi bine de tine.... rofl.gif

Vornicum...Salut!!! smile.gif Iti doresc impliniri pe plan romantic mai ales, hug.gif fie sa fie viata buna cu tine.

Tuturor: 39.gif
Cla
39.gif Vornice, "La Multi Ani!" cool.gif

user posted image
Scarlett
La Multi Ani Vornice mwah1.gif

yikes.gif ce tort ti-a pregatit Clarence rofl.gif


Vornicum
Multumesc pentru gandurile bune, Jazz, LigiaB, Clarence si nu in ultimul rand ( harhar.gif ) Scarlett.
tongue.gif
My Birthday Gift wink.gif
Bine, a fost primit de Revelion, dar merge....
Olaf
La multi ani, Vornice. Sa fii iubit. ani.gif
Fausta
user posted image

la multi ani sarbatoritilor!!!
poate trebuia sa va cumpar si eu pamant pe luna, ca cica e 98 centi ha... si sa va fac cadou...
oricum, ati fi fost vecini cu ceva vedete!!! cool.gif cool.gif
Dark Angel
La multi ani sarbatoritilor!
Pt. Vornicel un cadou special: 39.gif ani.gif yay.gif
fargakos
La Multi Ani Vornicum!!!
38.gif 39.gif dance.gif yay.gif
Antont
La Multi Ani Vornice biggrin.gif drunk.gif yay.gif 39.gif
dead-cat
La Multi Ani, Vornicum! yay.gif 39.gif ani.gif
Vornicum
olaf, Fausta, flower, farga, dead-cat va multumesc pentru urari.

L-am lasat la urma pe Ghost, care este fiindca e un mason care are mereu buzunare pline de boNboane, care este.
Urarea lui inseamna mult pentru mine. O sa-i cumpar si eu de ziua lui o Motocicleta la care atasez o tipa cu bustu mare.
Si pentru ca e unul din cei 2 fondatori ai subforumului "Poiana lu' Iocan" .Celalalt e fra'su geaman , genicon spoton.gif
contraste
La multi ani, desi nu trebuia sa renunti la halba gulerata de pe avatar ! prindea bine acum la ciocnit !
secunda
la multi ani mai Vornice! sa ai parte de o viata frumoasa!
thumb_yello.gif
skysurfer
Salut mosule. Sa cresti mare si sanatos. La Multi Ani!
LA Multi Ani si pentru Fausta.

user posted image

Asta Vornicum e dedicatie pentru tine, sa iti daruiasca prietena asa ceva. biggrin.gif Fausta si tie daca vrei ! Nu stiam ce cadou sa va iau asa ca m-am gandit la niste Durex gaurit rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.