Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
BLANCA
La multi ani Ligia. Ce de berbecuti.......?
skysurfer
Sper ca nu e momentul cand se sacrifica Berbecutii. Am citit ieri dintr-un zodiac si zicea ca Berbecii sunt cea mai activa zodie. Din e puncte de vedere o fi fost? jamie.gif
LigiaB
WOOOOOOOOOOOW!!! Sint in shoc! sorry.gif yikes.gif smile.gif

Intru pe Han si primesc mesaje de la forumisti care imi ureaza "La multi ani! "Imaginati-va ca de mirare, am cazut de pe scaun in citeva rinduri. rofl.gif yikes.gif Nu stiam cine a divulgat, dar imediat am stiut ca Omul Bun m-a dat de gol... AAAh! Multumesc frumos tuturor ptr urari! Da, azi e ziua mea! smile.gif Ma simt f bine. sorry.gif si mi-ati umplu sufletul de bucurie, sinteti deosebiti. Imi place in stina asta laugh.gif

Happy Birthday si celorlati berbeci!!! rofl.gif
ligia
Clopotel
wub.gif LA MULTI ANI ! - draga Ligia, si tuturor ....


Vai, sa nu stiu si eu ca a fost ziua ta sad.gif , si tot Hanul stia , daca nu aterizam aici din intamplare, ca se auzeau urale, nici ca aflam .... rusine sa-mi fie 50.gif

Dar, am aflat pana la urma smile.gif , asa ca

yay.gif 38.gif 39.gif pash.gif
Antont
ani.gif
La Multi Ani, Ligia, si multa fericire smile.gif thumb_yello.gif
Tyra
La multi ani, Ligia! Sa ne vedem cu bine!
Mrs. Rogers
La multi ani sotului meu care duminica face 31 de ani. E baiat mare deja wub.gif pash.gif pash.gif pash.gif
Catalin
La multi ani, Tudy! drunk.gif 39.gif
denise
39.gif LA MULTI ANI TUDY!
Sa fii fericit si sa te bucuri de varsta pe care tocmai ai implinit-o! smile.gif
Mihai
yay.gif 39.gif La Multi Ani!

Sa fii sanatos si fericit! thumb_yello.gif
Marcus
La muullti ani, Tudy ! Iti urez succes!

39.gif yay.gif ani.gif
BLANCA
La multi ani Skysurfer!!!!! T ot ce iti doresti mai bun in viata sa ti se implineasca si sa ai numai bucurii. Sa ne traiesti aici la han yay.gif 39.gif ani.gif

drunk.gif asa sa petreci..
skysurfer
Multumesc mult de tot Blanca. Ai fost draguta si atenta ca intotdeauna. Ma simt flatat ca ti-ai adus aminte. wub.gif .
Antont
La Multi Ani skysurfer spoton.gif 39.gif
Ia-ti un cadou frumos, urmeaza exemplul varului thumb_yello.gif smile.gif
skysurfer
Multam aussi Ghost. Si tu sa fii sanatos si sa mergi cu frumusetea ta. Poate imi bati recordul. Nu ala de mers incet biggrin.gif. Celalalt. Oricum tnx.gif . Nu imi iau eu asa cadou dar poate ma folosesc un pic de el. Dupa ce invat pe o Mobra. smile.gif smile.gif
secunda
Failure la multi ani ! si fie sa invingi mereu! mwah1.gif

skysurfer la multi ani si domniei tale- da` de ce nu esti trecut la catastif? tongue.gif

mwah1.gif
BLANCA
cati ani ai facut skysurfer??? curiozitatea.....
Mara
La multi ani, skysurfer si Failure! Sa fiti sanatosi si iubiti!

ani.gif 39.gif ani.gif
Vornicum
Da mai, LA MULTI ANI!
LigiaB
ani.gif SkySurfer si Failure. Muuuulta sanatate, liniste sufleteasca si impliniri pe toate planurile va doresc! Sa fiti iubiti si fericiti! smile.gif

Ps. Omule bun, nu stiu de unde ai scos chestia cu "simpaticul tau sot si pustiul razvratit" m-ai bagat in ceata.. m-ai confundat cu Crisse rofl.gif laugh.gif sigur nu vorbeai de mine... laugh.gif hug.gif
halcyon_lll
Happy birthday, Failure! wink.gif Si happy birthday Skysurfer! ani.gif
Tudy
Cam cu intarziere sorry.gif, dar va multumesc pentru urari! smile.gif Am fost putin ocupat zilele astea...
skysurfer
Va multumesc mult de tot tuturor celor care mi-au urat de bine si care si-au amintit de mine. Ati fost super draguti. Am implinit 24 de ani cry.gif @Blanca.
La Multi Ani @Failure sa fii sanatos si sa te distrezi cat poti. Si sa pui pozele dupa aia pe han. jamie.gif
BLANCA
cum v-ati distrat de ziua voastra skysurfer si Failure??
skysurfer
Am iesit cu niste prieteni la un restaurant Marco Polo si dupa ce ni s-au inchis ochii am plecat acasa. Partea a doua urmeaza vineri seara. Am primit multe cadouri. 5 camasi cu 3 cravate o vesta super o rama super si multi pupici de la iubita mea. A si un parfum.
FaiLuRe
Multumesc Secunda,Mara,LigiaB,Halcyon,Skysurfer, si ceilalti care v-ati gandit la mine.Scuze pentru intarziere, insa dupa pasti am tinut-o intr-un chef continuu si abia azi am ajuns la cluj.Defapt si acum beau niste vin.Am sa inchin un pahar si in cinstea voastra.
La multi ani ,desi cu intarziere, Tudy si Skysurfer, berbecii mei ! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
secunda
eu imi urez mie la multi ani in fiecare luna pe 21 biggrin.gif
acum fac 7 luni si ceva ani 43.gif
7 e cifra magica ! atunci inseamna ca o sa am o luna magica! rolleyes.gif

Mara
La multi ani si 7 luni, secunda! hug.gif Sa ai o zi insorita!
Diana-Maria
ani.gif tuturor celor care poarta numele de Gheorghe,George, Georgeta...
yay.gif hug.gif flowers.gif
mwah1.gif
^Anne^
Tuturor celor cu numele de Gheorghe, George, Georgiana,....va urez un sincer La multi ani!!! mwah1.gif
Mihai
La Multi Ani, mimi!

flowers.gif mwah1.gif yay.gif
Diana-Maria
ani.gif Mimi!
mwah1.gif
mimi
Va multumesc din inima
user posted image
secunda
wow, LA MULTI ANIIIIII!!!

asta da sarut rofl.gif

sa ai parte de un an plin de bucurie si de surprize placute!!! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
LigiaB
Mimi, Happy Birthday! flowers.gif ani.gif

Diana Maria ziua ta e pe 29 aprilie, smile.gif eu te felicit acum, ca nu stiu daca o sa ajung la computer atunci, iti doresc un calduros La multi ani, mult succes si progres in tot ce faci, multa liniste si binecuvintare, fie sa ramii mereu asa frumoasa si tinara smile.gif hug.gif flowers.gif ani.gif
rebel
O albină încrustată într-un strop de chihlimbar,
Străluceste, parcă prinsă în curatul ei nectar.
I-a fost vrednică silinta de-un mormânt împodobit.
Ca si cum această moarte singură si-ar fi dorit.

Si mâna albă dându-mi să-i sărut,
O tandră-ntâmpinare mi-a făcut:
Un dar ce-i hrană spiritului meu.
Dar dulci priviri - săgeti cu dinadins -
Spre inimă-ndreptate, m-au atins.
Încât, sperând să-nving, învins am fost eu.


La multi ani, Diana Maria.
allexa
user posted image
La multi ani, Diana ! Sa fi fericita, sanatoasa si sa ai parte de tot ce iti doresti !
user posted image
Diana-Maria
Ligia,Rebel,Allexa... mwah1.gif
Sinteti PRIMII care imi ureaza "La multi ani!". Si in viata reala chiar!
M-ati facut sa imi dea lacrimile... va multumesc din tot sufletul pentru urari...si pentru poezie... si pentru tort... si pentru flori... Sinteti...sinteti...nu gasesc cuvinte sa spun ce simt...
mwah1.gif
zmeul
La Multi Ani, Diana Maria! flowers.gif
Am vrut sa zic mai sus, dar apoi am vazut ca de fapt ziua ta e maine. Vad ca totusi nu strica sa-ti zic de azi smile.gif.
Sa ai o viata plina de lumina!
Diana-Maria
Multumesc, Zmeule... sorry.gif mwah1.gif
Ciudatenia e ca in acte ziua de nastere e pe 28.
In realitate,m-am nascut pe 29... smile.gif
Leon
Am vrut sa fiu primul, dar cu atiti admiratori ce te mwah1.gif

Iti urez 39.gif Diana cu ceva virtual

user posted image

Pana la o suta ca la doua zeci!! thumb_yello.gif
Mistinguett
Deci, nu e prea tarziu sa-ti urez si eu 39.gif 38.gif flowers.gif
La Multi Ani! si sa fii iubita.
denise
flowers.gif flowers.gif flowers.gif LA MULTI, SA FII FERICITA, IUBITA SI SANATOASA! mwah1.gif mwah1.gif ani.gif
PS: dog.gif laugh.gif
Diana-Maria
Leon,Misti,Denise...
Va pup si va multumesc...mai ales ca voi aveti un locsor ceva mai special in inima mea...
mwah1.gif
punctt
ani.gif Diana-Maria!
Sa fii sanatoasa, sa ai parte de tot ce-ti doresti in viata.
Sa ti se implineasca visele, sa petreci clipe de neuitat
alaturi de cei dragi.

39.gif yay.gif

Numai bine. hug.gif
Diana-Maria
Multumesc,Mihaela, pentru urari si pentru gindurile bune!
Si va doresc si voua,tuturor,numai bine!
sorry.gif mwah1.gif
cameron
De-abia acum am vazut topicul!
La multi ani Diana!
Sa ti se implineasca toate visele!
secunda
Diana-Maria si Figaro "La multi ani" cu zambet si cu soare! "La multi ani" pentru fiecare clipa a vietii voastre! Bucuria sa va insoteasca si pe mai incolo iar sanatatea sa uite sa mai plece de la voi! La multi ani, cu drag din toate ale lumii culori!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

fargakos
Cu intarziere iti urez si eu La Multi Ani Diana! Sa fi iubita si sa dea Domnul sa ti se implineasca toate dorintele pentru acest an! Mult mult soare si de acum inainte in viata ta! 39.gif
Scarlett
ani.gif Diana si Vampirella

user posted image

ani.gif Figaro

LA MULTI ANI ... sa fiti sanatosi si iubiti
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.