Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Sushi
mersi dragii mei. pana acuma am muncit, amu ma iau sa ma duc aiurea prin oras cu prietenele, am trecut cu bine si pragul al 34-lea al vietii rolleyes.gif
Multa sanatate si fericire va doresc si voua
andra_v
La Multi Ani, Abis si Sushi! Sanatate, bucurie si o vara continua!
Boudicca
LA MULTI ANI Marcus! mwah1.gif


yronick
LA MULTI ANI MARCUS !!!

(Ti-am trimis si sms, dar cred ca nu l-ai primit. unsure.gif )
andra_v
Atta si Marcus, La Multi Ani! cu sanatate, fericire si tot ce va doriti!
Eleea
La multi ani!SA Fiti intotdeauna fericiti.
Papadie_62
LA MULŢI ANI, Aramis, plini de zâmbete, de bucurii şi realitări!



LA MULŢI ANI tuturor celor peste ale căror zile aniversare am sărint prin... absenţă. Sănătate, bucurii şi împliniri alături de cei dragi!
abis
La multi ani, Aramis! En garde! smile.gif

flowers.gif
Boudicca



La multi ani Aramis si bubbleart! mwah1.gif
andra_v
Aramis, La Multi Ani!, o vacanta de vis si sa te vad plina de zambete!
Anca_M.
ani.gif Aramis
contraste
LA MULTI ANI, DRAGA ARAMIS !!!
Papadie_62
LA MULŢI ANI, actionmedia, prosperi şi cu sănătate, cu bucurii şi împliniri!

Aramis
sorry.gif Merci tare, tare frumos pentru urari mwah1.gif
abis
La multi ani, prietene Actionmedia! Sa fi sanatos, voios si iubit de cine ti-e drag!
cipdecip
La Multi Ani! Actionmedia.
Sa ai mereu langa tine omul care te bucura si gandul care te inalta!
Boudicca
39.gif LA MULTI ANI Actionmedia !!!
contraste
Actionmedia, LA MULTI ANI plini de impliniri si pace sufleteasca iti urez din tot sufletul!
IoanV
La Multi Ani tuturor celor care isi sarbatoresc onomastica astazi! Multa sanatate, pace si puritate sufleteasca! ani.gif

Ovidiu Bufnila, La multi ani si pentru tine! Pace, bucurii, impliniri iubire si desavirsire! 39.gif yay.gif
Yvonne
LA MULTI ANI ! Papadie. Sa fii fericita si sa ai o viata interesanta si asa cum iti doresti tu. mwah1.gif mwah1.gif
Papadie_62
Mulţumesc mult, DQ!
Asemenea îţi doresc! hug.gif snog.gif

Şi LA MULŢI ANI şi celorlalţi "confraţi" întru sărbătorire (Eclectic, lord_serenius, Ghendi), cu bucurii şi împliniri!
andra_v
La Multi ani, Papadie, sanatate, bucurie si sa ne mai impartasesti din bogatia ta sufleteasca!
Ovidiu_Bufnila, La Multi Ani! Sa ai parte de liniste sufleteasca si numai impliniri!

La Multi ani, de asemenea, tuturor Mariilor, Marioarelor, Marianelelor, Marianilor, Marinilor!
SORIN
Papa.....La cat mai Multi Ani.....sanatate si dragoste...cu restul ai sa te descurci thumb_yello.gif

All Best Regards.....

Sorin.
Boudicca


Iti trimit un pupic si LA MULTI ANI! Papadie
Rehael
LA MULTI ANI FERICITI, PAPADIE! mwah1.gif



Papadie_62
Vă mulţumesc tuturor, din suflet, iar urările voastre să vi le întoarcă Dumnezeu înzecit!

contraste
La multi ani fericiti si plini de inspiratie draga mea Papadie!
Papadie_62
LA MULŢI ANI, Marius, aşa cum ţi-i doreşti, aşa cum îi visezi, aşa cum ţi-i imaginezi.
Sănătate, împlinire, multă iubire şi tot ce-ţi doreşti alaturi de cei dragi!

LA MULŢI ANI, tontoi, încă pe-atât şi cum îţi doreşti!

LA mulţi ani, frumoşi şi ardă artificii şi pt voi, zaba(30), alegria(27), medeea_iancu(23)!!!


SORIN
Leule Cla....Sanatate si Virtute...cu restul ai sa te descurci thumb_yello.gif

Pana la 120 Marius!!! spoton.gif

Sorin.
punctt
La multi ani, Cla!. smile.gif
contraste
La multi ani fericiti draga Cla!
Asemenea tuturor celorlalti sarbatoriti de astazi.
Rehael
LA MULTI ANI, CLA!

LA MULTI ANI, TONTOI!
Cla
Multumesc tuturor de urari! hug.gif SANATATE si voua flowers.gif
Am pus deoparte pt voi, serviti cât mai este mwah1.gif

alysoft2003
La multi ani, Cla-ule si cat mai multa sanatate.
andra_v
Actionmedia, Cla, La Multi Ani fericiti cu sanatate!
Marduk
Actionmedia, Cla, Papadie va urez multa sanatate, sa fiti iubiti si fericiti alaturi de cei pe care ii iubiti si va iubesc. La multi ani!
Boudicca
LA MULTI ANI Cla !!! 39.gif mwah1.gif
Cla
Alysoft, andra_v, marduk, nOtHiNg_SwEeT, va multumesc si va doresc si voua sanatate si fericire! thumb_yello.gif
Papadie_62
LA MULŢI ANI, bdl, mulţi, câţi poţi să duci, frumoşi, luxoşi, bănoşi şi mai ales sănătoşi!
Boudicca
LA MULTI ANI bdl mwah1.gif
Yvonne
BDL, LA MULTI ANI si tot ce iti doresti.
bdl
Multumesc de urari....imi pare rau ca nu am mai intrat pe han asa des...dar ca sa nu ma uitati uite o poza mai recenta...La apa...
andra_v
BDL, La Multi Ani! si numai bucurie!
SORIN
Daneeeee Sanatate si virtute........................................... thumb_yello.gif thumb_yello.gif

Sorin.
andra_v
La Multi Ani!, Afrodita! Si multi bani totodata, bucurie, impliniri pe toate planurile si, mai ales, sanatate!
abis
La multi ani, Afrodita!

actionmedia
Tiii, n-am mai trecut demult pe aici...
Si ce de urari am primit de ziua mea!!! biggrin.gif laugh.gif smile.gif Va multumesc frumos.
La multi ani, (cu intarziere sorry.gif ) tuturor celor care si-au serbat ziua de cand n-am mai intrat eu pe acest topic!
Leonardo
La multi ani Afrodita! smile.gif
Bonsai
La multi ani, Afro ! Liniste si iubire, asta-ti doresc eu!
Boudicca
LA MULTI ANI AFRODITA !!! si tot ce-ti doresti tu, chiar MAI MULT mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.