Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
punctt
antzu, Soarele si Jawbreake
LA MULTI ANI!
Sa fiti sanatosi si cumintei... 39.gif yay.gif

Cu putina intarziere... sorry.gif
LA MULTI ANI SORIN!
Dumnezeu sa-ti lumineze calea.
SORIN
Merci tuturor si va pup pe toate si toti mwah1.gif

Nicodime, nu sarii rofl.gif rofl.gif ca am barba hh.gif

Sorin.
Georgia
La multi ani Sorin!
Diana-Maria
LA MULTI ANI, ATTA SI MARCUS !
flowers.gif mwah1.gif
user posted image





axel
a user posted image for atta
denise
flowers.gif La multi ani , atta!

hug.gif LA MULTI ANI, MARCUS! Sa fii fericit si sa ajungi acolo unde iti doresti! ani.gif
punctt
La multi ani MARCUS, ATTA!

Va doresc tot binele din lume. Sa fiti sanatosi si s-aveti grija de voi. mwah1.gif flowers.gif
ani.gif yay.gif
Mara
La multi ani, Atta si Marcus! Sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii. Si... hai, taiati o data tortul! biggrin.gif


user posted image
dead-cat
La Multi Ani, Marcus!

39.gif
Marcus
Va multumesc tuturor pentru urari! hug.gif
Sunt major, am intrat si eu in rand cu lumea! laugh.gif
Mi se pare mie sau asta e un pas spre maturizare? tongue.gif
Bleah 6.gif Tot eu sunt, cel care am fost si ieri! 6.gif

[edit] Ce de torturi! licklips.gif
Diana-Maria
user posted image
La multi ani pentru Julyan , LadyDi , Inceputul Vietii !
cips
La Multi Ani cips...maine 1 august faci 25 de ani. Sa iti dea Dumnezeu multa minte si sanatate.
Diana-Maria
LA MULTI ANI, CIPS !
user posted image
Serenity
La multi ani cips flowers.gif, multa sanatate si fercire.. si minte daca tu vrei wink.gif

user posted image

punctt
La multi ani! Inceputul Vietii, ladyDi, Julyan si cips.

Sanatate si multa minte... smile.gif
yay.gif 39.gif flowers.gif ani.gif
Marcus
Datorita faptului ca voi fi plecat la mare, tin neaparat sa le urez inca de pe acum "La multi ani!" lui Yronick (nascut pe 4 august) si Aramis (5 august). 39.gif yay.gif
ani.gif

Si pentru Aramis (cand se intoarce de la mare) flowers.gif
Diana-Maria
La Multi Ani , Yronick!
ani.gif flowers.gif
Zed
La multi ani tuturor , multa sanatate , fericire si ce va doriti . ani.gif
denise
LA MULTI ANI, YRONICK! Sa ai parte doar de bucurii si sa fii sanatos 100 de ani de acum inainte! ani.gif
YOo
LA MULTI ANI, YRONICK! ani.gif
Sa fii sanatos si fericit, omule !!! laugh.gif

P.S. Profit de ocazie ca sa te intreb: Vii pe 28 la intalnire?
genicon
La multi ani, yronik, fratioare! thumb_yello.gif Sa ne traiesti sanatos, fericit si... inconjurat de femei. spoton.gif
Mara
La multi ani, yronik si sa ai numai bucurii. Si un Jeep din partea mea, chit ca-i dulce si virtual biggrin.gif

user posted image

P.S. Oare de ce o fi scris Geni sa fii inconjurat de femei cu litere mai mici?! huh.gif Geni, stai linistit, sarbatoritul are alta raza de actiune. laugh.gif
contraste
La multi ani ! yay.gif 39.gif ani.gif
Aramis
smile.gif cineva si-a amintit mwah1.gif Marcus
Mara
Cum puteai sa crezi ca o sa uitam de tine?! La multi ani, draga mea, sa fii sanatoasa si sa ai o vara minunata! Sper ca-ti place ciocolata! wink.gif

user posted image
Diana-Maria
ani.gif ARAMIS ! mwah1.gif


user posted image







user posted image
Aramis
mwah1.gif fetelor smile.gif Ador ciocolata (chiar mi-am cumparat azi niste Nutella) Va multumesc pentru urari si pentru flori (sunt primele care le-am primit pe ziua de astazi)
denise
LA MULTI ANI, STUDENTO! mwah1.gif
Sa fii sanatoasa, fericita si sa te bucuri de noua etapa din viata! flowers.gif
Diana-Maria
LA MULTI ANI , GAIJIN !
user posted image
Mara
La multi ani, Gaijin!!!

ani.gif
contraste
La multi ani colegilor mei Sorin ANCA si PhutreGuy, sarbatoritii de astazi !
genicon
Mamicooo! Oare ai sa-mi ierti vreodata intarzierea? unsure.gif Dar n-am mai intrat pe net, n-am mai fost asa activ.... of, of, of... promit ca ma revansez eu cumva, candva! smile.gif

Deci, cu intarziere, ii urez si eu lui Aramis La multi ani, plini de bucurii si impliniri! mwah1.gif hug.gif

Pese: Si sa ne intalnim si noi o data, macar, sa-mi cunosc mamica... sorry.gif

La multi ani, Gaijin!
Marcus
yay.gif ani.gif La multi ani! <<actionmedia>> La multi ani! ani.gif yay.gif
39.gif woot_jump.gif


QUOTE
Tare mi-e teama ca m-am agitat degeaba si sa nu fie doar niste mesaje pentru cresterea numarului de posturi


Pai bine, Yronick, asa crezi? Pai din partea mea, eu chiar daca am vrut sa-mi creasca nr de mesaje, n-am scris niciodata doar ca sa ma aflu in treaba, dar am trecut de mult de stadiul asta. Eu le urez la multi ani tuturor celor pe care ii admir si am ceva in comun cu ei, iar pe tine te-am vazut postand pe la rubrica de sport a Hanului si ti-am citit si alte postari. A... inca ceva. Nu pierzi nimic daca te duci la intalnirea de la Brasov din 28 august, ba dimpotriva, castigi prieteni. Eu m-as bucura super mult sa fie o intalnire si la Braila... dar wink.gif Cred ca o sa fiu singur.

Cat despre actionmedia, i-am citit si lui postarile de la exploratorium, dar nu am timpul necesar sa-i raspund cu un mesaj pe masura lui.

Aramis... nu stiu in ce statiune ai fost la mare, dar sa stii ca eu m-am uitat si de tine prin Mamaia. Din pacate, nu te-am vazut... stiu, stiu ca am cautat acul in carul cu fan... dar... unsure.gif
Diana-Maria
LA MULTI ANI Sorin ANCA si PhutreGuy !
(Pentru ieri... am cam intirziiat... sorry.gif )




LA MULTI ANI, ACTIONMEDIA !

user posted image
Mara
@yronick: ma bucur ca ti-a placut tortul. Referitor la raza de actiune, din cate stiu eu sunteti in orase diferite, nu? Tu la ce te gandeai? rolleyes.gif laugh.gif
contraste
La multi ani MARA ! Toate bucuriile din lume si fericire ! flowers.gif
Mara
Multumesc pentru urari, contraste, dar nu este ziua mea... biggrin.gif
contraste
Ma bucur ca n-am vazut bine ! Uite-asa pot sa rad de propriile dioptrii! Acum imi explic singura ca erai cred primul nume de-asupra lui "nici un membru nu isi celebreaza ziua azi", si cred ca am preferat sa il vad dedesubt. Oricum, daca te veoi mai felicita inca o data, tot din inima o voi face.
Mara
Multumesc si te astept prin decembrie wink.gif laugh.gif
gio19ro
QUOTE (contraste @ 11 Aug 2004, 02:35 PM)
Acum imi explic singura ca erai cred primul nume de-asupra lui "nici un membru nu isi celebreaza ziua azi

rofl.gif
contraste
De, mai, cand nu vezi prea bine, sau vezi ceea ce ai tu in minte, cam asa iese: cu anticipatii! Bine ca este de bine, ca sincer, nu mi-ar fi placut altfel!
yronick
QUOTE (Mara @ 11 Aug 2004, 01:21 PM)
@yronick: ma bucur ca ti-a placut tortul. Referitor la raza de actiune, din cate stiu eu sunteti in orase diferite, nu? Tu la ce te gandeai? rolleyes.gif laugh.gif

hoti de buzunare..chestii.. roflmao.gif
Scarlett
LA MULTI ANI tuturor Mariilor si Marinilor de pe han.

user posted image

flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif
Diana-Maria
Multumesc, Scarlett! mwah1.gif




LA MULTI ANI !

Tuturor celor care poarta numele de Maria, Marian,Mara,Marina,Marita, Mariana, Marius, Miriam, Marin, Marinela, Marieta...... multa sanatate si numai BINE si membrilor familiilor sau persoane dragi forumistilor, oameni care isi sarbatoresc ziua onomastica astazi!
flowers.gif mwah1.gif

LA MULTI ANI
, Ovidiu Bufnila , paqmd , 47462 , Fighter !
Scarlett
hh.gif si Marius tot azi de Sf.Maria se serbeaza ? sorry.gif n-am stiut dar mwah1.gif mwah1.gif poate trece pe aici si-i vede laugh.gif

Diana-Maria , Mara hug.gif mwah1.gif flowers.gif

Mara
mwah1.gif Diana si Scarlett! Multa sanatate tuturor si numai bine!
melinda
Deoarece ieri nu am avut posibilitatea sa postez, o fac abia astazi (sper ca "mai tarziu" e mai bine decat "niciodata" si mai sper sa nu fie "prea tarziu"!):
Tuturor celor al caror nume este derivat din "Maria", le doresc sa fie sanatosi si fericiti (cu toate implicatiile)! Sper ca ati avut o zi onomastica frumoasa!
simonsays
La multi ani MAREI, si mii de scuze ca m-am prins ca e si ea "Marie" dupa o ora de vorbit pe mes ... biggrin.gif, si tuturor Mariilor de pe Han !

..si in special Marinelei Nitu ... are un loc special la mine in pat, dupa ce a parasit-o Cozma.. o astept la ..consolare ... ohyeah.gif
AIWA
Looooooooooool
voi astia cu MARIA....Aloo se aude?
E de morti nu de vii 50.gif deci NU SE SARBATORESTE....NU SE SPUNE LMA...se da de pomana si cam atit!
Diana-Maria
Da, bine, AIWA! Cum zici tu!

LA MULTI ANI, ECLECTIC!
user posted image
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.