Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
mdA!
La multi ani, Tear. sa iti fie bine si frumos toata viata!

si, inainte de petrecere, ceva mancare sanatoasa
user posted image
user posted image


cu berea fac io cinste, ca e si ziua mea... tongue.gif alexa face 24 de anisori si 8 luni... dance.gif
user posted image
Tear
Dragele mele M, va multumesc ! Nu stiu daca mai sunt ca o floare, dar ma straduiesc... smile.gif Oricum, incerc sa trec prin aceasta viata cu zambetul pe buze... smile.gif
Tear
Draga alexa, multumesc de urare si de delicioasa pizza ! wub.gif Esti oare si tu sagatatoare ?! Ca m-ai nimerit la fix ! smile.gif Chiar asta caut acum : o pizza cu livrare la servici, pentru colegi si nu mai gasesc.
Cla
One Tear for you... ani.gif

user posted image
Tear
Multumesc, Cla ! wub.gif In lacrima asta de sticla sunt o multime de alte lacrimi dulci-acrisoare, care te poarta usor, usor.... smile.gif Totul e sa nu fii singur si sa ai un pat moale alaturi. smile.gif Sper ca la vara sa nu uit cand e ziua ta... De care "tears" preferi ? tongue.gif
Cla
Dulci... ca tine mwah1.gif
Tear
De unde sti cat sunt de dulce, draga Cla ? Poat sunt acrisoara sau amaruie... tongue.gif
Olaf
La multi ani, Tear! ani.gif flowers.gif
calfa
La Multi Ani, Tear ! flowers.gif

Sa-ti fie lacrimile ... doar de bucurie. smile.gif
Tear
Multumesc, Olaf ! wub.gif Ma bucur ca am cunoscut oameni noi, chiar daca ei sunt vechi...hangii ! smile.gif Dar sunt sigura ca si aici se aplica acelasi principiu ca si la vinuri. smile.gif
Tear
QUOTE (calfa @ 8 Dec 2005, 03:51 PM)
La Multi Ani, Tear ! flowers.gif

Sa-ti fie lacrimile ... doar de bucurie. smile.gif

Draga calfa, chiar ma intrebam unde erai ! smile.gif Te ascundeai dupa un buchet si eu nu te vedeam... tongue.gif
Multumesc ! wub.gif
Fie ca toti sa avem lacrimi de bucurie, macar de cateva ori in viata !
Carmi
Tear
la multi ani!!
Cla
QUOTE (Tear @ 8 Dec 2005, 02:40 PM)
De unde sti cat sunt de dulce, draga Cla ? Poat sunt acrisoara sau amaruie... tongue.gif

...gustat vreo sarma fara varza acra? sau vreun Florio fara gust de migdale? wink.gif flowers.gif
Tear
QUOTE (Carmi @ 8 Dec 2005, 04:03 PM)
Tear
la multi ani!!

Ce dulce est, Carmi ! wub.gif Multumesc ! mwah1.gif
Tinkerbell
La multi ani, Tear!
Fericire iti doresc si prieteni adevarati langa tine, mereu. lmani.gif
Eu sunt incepatoare in ale Hanului, dar va citesc cum prind un pic de timp liber si in scurt timp n-o sa ma mai simt asa ....like "an Englishman in New York". rolleyes.gif
Petrecere frumoasa!
Felina
Tear ani.gif
Tear
Tinkerbell, Felina, multumesc ! Ma bucur ca sunt printre voi ! Asa ma simt si eu mai tanara ! smile.gif
Kitty
ani.gif E.B.E. girlchat.gif Si tot ce-ti doresti! flowers.gif hug.gif
39.gif YOo drunk.gif Mult noroc in tot ceea ce-ti propui sa faci! yay.gif
denise
smile.gif La multi ani, EBE si YOo. Sa fiti mereu fericiti, sanatosi si voiosi.
user posted image
Tear
La multi ani, dragi sagetatori ! smile.gif
zmeul
Apar si eu cu intarziere si ii urez lui Tear La Multi Ani si ii ofer flowers.gif .
Iar lui YOo si EBE doar le zic La Multi Ani smile.gif.
John B
La multi ani Tear pt ieri si lui YOo si EBE pentru azi!
Cred ca ar fi interesant sa ne povestiti ce s-a intamplat remarcabil de ziua voastra!
calfa
La Multi Ani, E.B.E. si YOo, succes in alegeri si realizari pe masura ! ani.gif
Onix
39.gif, E.B.E.! 42.gif

La multi ani, YOo!

nefertiti-old
La Multi Ani, E.B.E. ! 39.gif
Mara
La multi ani, baieti si numai bine! mwah1.gif ani.gif
Tear
QUOTE (John B @ 9 Dec 2005, 09:58 AM)
La multi ani Tear pt ieri si lui YOo si EBE pentru azi!
Cred ca ar fi interesant sa ne povestiti ce s-a intamplat remarcabil de ziua voastra!


QUOTE
Apar si eu cu intarziere si ii urez lui Tear La Multi Ani si ii ofer  .


Multumesc, baieti, pentru flori si urari ! wub.gif Sper ca Hanul sa ne fie in continuare o camera de suflet !
Ceva remarcabil intamplat de ziua mea ? Da ! S-a spart farul din fata al Supernovei mele, deoarece sotul meu a fost generos cu un sarut la spatele unui Hyundai Accent ! Ar mai fi pizza cu diametrul generos de peste 30 cm pe care am mancat-o cu colegii mei. Deci, de ziua mea am avut parte de muulta generozitate ! tongue.gif In rest, mai bine m-am simtit de Sfantul Nicolae, mai senina, mai usoara... smile.gif
fargakos
La Multi Ani lui Tear pentru ieri!
Si La Multi Ani E.B.E si YOo! lmani.gif
Olaf
Da' vad ca o tinem tot intr-o sarbatoare!
La multi ani E.B.E.!
La multi ani YOo!
drunk.gif ani.gif
Thelma
wub.gif La multi ani draga Tear, cu intarziere...si multa fericire si pace sufleteasca.
Tear
Thelma, draga mea, iti multumesc ! smile.gif Vii vineri, 17 decembrie, la Carrefour Orhideea ?
Thelma
As veni, daca as fi fost din Bucuresti... smile.gif
Tear
Unii te-ar vrea in Bucuresti... smile.gif
SORIN
La Multi Ani Coane Aggelos drunk.gif

39.gif

Sorin.
ducoro
LA MULTI ANI SAGETATORILOR IN SPECIAL SI TUTUROR CELORLALTI CU OCAZIA SARBATORILOR.
Sushi
La multi ani Mara pentru miine! Vezi ca-s prima asa ca dai de baut dublu thumb_yello.gif
Michelle
Pot sa beau eu si portia ta Carmelita??rolleyes.gif Nu de alta dar tu n-ai cum participa pe 17 decembrie si pina ajungi tu in Buc se evapora tot lichidul.
La multi ani Mara !pentru miine wink.gif sa fii sanatoasa,fericita si sa ti se mareasca contul ala ...stim noi de ce...! mwah1.gif

user posted image
flori
Menthoru, YOo, E.B.E., Tear, Mara, si daca am omis pe cineva, pentru toti ceilalti care fac parte din clubul sagetatorilor La Multi Ani !
dascalita
La multi ani,Mara si sa ti se inmulteasca bucuriile ,sa ti se implineasca visele si sa ai sanatate sa te poti bucura de toate! 39.gif
edittha
La multi ani tutur celor care poarta numele de Spiridon ! drunk.gif
Eclectic
Mara, fetita sturlubatica si ravisanta, la multi ani si pusici, ca esti fata misti ! mwah1.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Mara , sa ti se implineasca toate dorintele flowers.gif mwah1.gif
Si vezi ca horoscopul zice ca Neptun iti va indulci astazi seara jamie.gif .Ce nume cu sonoritate are sotul tau rolleyes.gif tongue.gif
nefertiti-old
La Multi Ani, Mara!!! mwah1.gif

user posted image
skysurfer
La Multi Ani Mara! Sa fii sanatoasa, fericita si sper ca in continuare sa debordezi de optimism, nu de alta dar se pare ca e molipsitor!
flowers.gif mwah1.gif
Tear
La multi ani, Mara ! smile.gif
Multumiri, flori si ducoro ! wub.gif smile.gif
contraste
La multi ani draga MARA !!! mwah1.gif
Si pentru sagetatori, mwah1.gif
Scarlett
La multi ani Mara !!!.... mwah1.gif

user posted image
Mara
Doamne, cat de harnici ati putut sa fiti!!! Saru-mana tuturor pentru urari, cadouri si va pup mult, mult, mult de tot! mwah1.gif
denise
mwah1.gif Mara, La Multi Ani, dulceato! Sa fii sanatoasa, fericita si mereu tanara! flowers.gif

user posted image
Michelle
QUOTE (Barrie @ 12 Dec 2005, 08:44 AM)
Mara, fetita sturlubatica si ravisanta, la multi ani si pusici, ca esti fata misti ! mwah1.gif

Barrie...ceva tulburari de personalitate?? jamie.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.