Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
47462
La Multi Ani bdl! 39.gif
Cla
La Multi Ani bdl, iti doresc sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintelor! smile.gif
user posted image
YoyoMan
La multi ani bdl!
thumb_yello.gif
LigiaB
Bld drunk.gif hai sa traiesti si ani.gif! smile.gif

Ai o lada de bere de la mine cu titoasa tongue.gif (St Pauli girl) si un steak. Iti doresc Sanatate si o gagica faina tinara, (titoasa) ohyeah.gif frumoasa ca tine! mwah1.gif (Ps, ti-am cautat acum in Spania una...mai caut... rolleyes.gif )

Happy, happy Birthday! smile.gif

Zi-ne cum ai petrecut! tongue.gif
YOo
Bdl-ule iti urez un sincer "LA MULTI ANI!" ... si dea Domnu' ca viata sa-ti fie plina de umor si veselie tot timpul.
Mihai
La Multi Ani, bdl!
Multa sanatate si bucurie! thumb_yello.gif clapping.gif
janine
[B]La multi ani Olaf!!! hug.gif sorry.gif mwah1.gif fie ca toate dorintele tale sa devina realitate mwah1.gif flowers.gif flowers.gif ani.gif woot_jump.gif 39.gif clapping.gif
nefertiti-old
La Multi Ani, Olaf! smile.gif
cactus
4 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
Olaf(23) , The Beach(24) , X36(24) , ady_t6(18)

drunk.gif yay.gif 39.gif 39.gif
Never warry; always be happy....Si multa fericire - ca asta le include be toate
Scarlett
LA MULTI ANI OLAF !!!..sa ai parte de o viata frumoasa plina de impliniri si bucurii

user posted image


mwah1.gif mwah1.gif
(monique)
La Multi Ani Olaf!!!!!

La Multi Ani The Beach!!!!

La Multi Ani X36!!!!

La Multi Ani ady_t6!!!!!

Sa aveti parte de multa fericire!!! spoton.gif

contraste
Olaf , The Beach , X36 , ady_t6, LA MULTI ANI TUTUROR !
Dar un buchet , numei pentru tine OLAF, pentru ca scrii mai des ! flowers.gif
ComicDiva
happy birthday Firestorm. biggrin.gif

user posted image
Marcus
LA MULTI ANI! Olaf ani.gif yay.gif

Si succes la concursul de sah! spoton.gif
bdl
Multumesc pt urari, sper sa se implineasca, sa nu fie doar de ochii lumii..... wink.gif
Sper ca in curind sa revin pe net si in special pe Han..... thumb_yello.gif
Antont
La multi ani bdl si Olaf 39.gif
LigiaB
Olaf yay.gif La multi ani cu sanatate! Sa fii iubit si implinit! smile.gif ani.gif 39.gif
Olaf
Whoaaa! Multumesc, pentru urari.
biggrin.gif wub.gif
Zed
Olaf , multa sanatate , fericire si tot ceea ce-ti doresti ! Bon Anniversaire !! 39.gif
YOo
Olaf tati, cred ca-i cam tarziu unsure.gif dar vreu sa te felicit si eu ani.gif si sa fii fericit thumb_yello.gif
Scarlett
Azi e Sfanta Maria ...LA MULTI ANI ! tuturor care isi aniverseaza ziua astazi . Un gand bun pentru fiecare ..

mwah1.gif mwah1.gif flowers.gif flowers.gif


user posted image


Olaf
Ups, nu vazusem... Multumesc Zed, multumesc YOo!

Intrasem sa spun si eu LA MULTI ANI celor care isi serbeaza numele azi.
ComicDiva
LA MULTI ANI RYAN PHILIPPE!


user posted image



YOU STUD MUFFIN YOU!
Olaf
La multi ani georgeones! ani.gif
Zed
La Multi Ani Denise !

Multa sanatate , fericire si tot ceea ce-ti doresti !!! mwah1.gif hug.gif flowers.gif 39.gif
Olaf
E ziua lui Denise?
La multi ani atunci. ani.gif woot_jump.gif 39.gif yay.gif

flowers.gif mwah1.gif
georgeones
Merci mult Olaf , ma simt magulit sorry.gif
genicon
La multi ani, georgeones si Denise! thumb_yello.gif
flori
La multi ani tuturor celor care sarbatoresc "ROSCH HASHANA"! 38.gif woot_jump.gif ani.gif sarb.gif
Nico
La Multi Ani, Denise! rolleyes.gif
zmeul
Denise, intru si eu la limita vad pe net ca sa apuc sa iti urez La Multi Ani plini de bucurii! flowers.gif
Vad ca astepti o vila... nu vrei Casa Poporului? wink.gif
mwah1.gif

La Multi Ani si lui georgeones!

Edit: la mine e 23.50, asta afiseaza cu o ora inainte! smile.gif
denise
Multumesc, dragilor, sa vi se intoarca toate urarile inmiit! Numai bine si voua. mwah1.gif Si La multi ani, georgeones!

PS. Zmeule, nu multumesc, la cat ai plimbat hidosenia aia pe Soseaua Bucuresti- Ploiesti cred ca s-a subrezit deja. laugh.gif O simpla vila cu trei nivele e suficienta. tongue.gif In plus, deja i-ai promis Casa Poporului lui cameron, pai ce facem?!
contraste
LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CE AZI MAI POT ADAUGA UN AN , SI O URARE DE LA MINE ! flowers.gif flowers.gif
Antont
La Multi Ani Denise, si multa fericire flowers.gif 39.gif mwah1.gif ......si scuze pt intirziere sorry.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI, DENISE! mwah1.gif
denise
hug.gif Multumesc, contraste, si tie tot ce-ti doresti. Si felicitari pentru inspiratie!
mwah1.gif Multumesc Ghost, sa-ti traiasca albinuta! Din cauza ta au inceput sa-mi placa si mie "animalutele" astea...Ai fi putut face un gest de gentleman si sa-mi cumperi si mie una de ziua mea... laugh.gif ar fi dat bine in fata vilei, nu crezi?
Nefertiti hug.gif o sa fie bine! daca m-am ales eu cu vila... Multumesc de urari.

PS. O Doamne Ghost, ce avatar! Ce mai inventezi? hh.gif
Vornicum
denise_d isteata, fire echilibrata, spirituala si impaciuitoare.
La Multi Ani si sa ne ramai asa in continuare. wub.gif
contraste
Doresc in calea vietii tale flori
de rime presarate,
de subtire,
de darnicia cerului spre fire
si rasete pe saturate
adevarate rosturi date
de suflete surori
Antont
Denise, la anu' o sa-ti cedez albinutza mea ca eu vreau deja una mai puternica rofl.gif , dar numai daca ai garaj la vila sa nu-i fie frig micutzei noaptea afara si promiti sa ai grija mare de ea, si ma lasi sa o vizitez, etc mwah1.gif rofl.gif ....Acu' sincer, mai vrei beleaua pe cap? biggrin.gif

P.S.
rofl.gif E fain avatarul este? Macar am renuntat (temporar) la bonboane rofl.gif
denise
@contraste... sorry.gif ... nici nu am cuvinte... flowers.gif
@vornicum... wub.gif multumesc fumos... dar nu ma pot abtine:
QUOTE
impaciuitoare
...e vreo aluzie? jamie.gif
Stii ...doi oameni destepti se impaca si singuri, pana la urma... numai ca cel mai destept trebuie sa faca primul gest. mwah1.gif
Tot ce-ti doresti ... si o zi minunata, fara "evenimente deosebite".
@Ghost....ingratule! Nu a trecut nici anul si te gandesti la alta! Ti s-au urcat boNboanele la cap!
Care belea? Mai mare dragul. mwah1.gif Un ficior asa fain ca tine... Pacat ca vei merge cu autobuzul multa vreme... biggrin.gif
YoyoMan
LA MULTI ANI DENISE!
Sa ne traiesti si sa ne postezi in marea fericire si de acuma inainte! laugh.gif
ani.gif mwah1.gif mwah1.gif
denise
laugh.gif Multumesc YoyoMan. mwah1.gif Sa dea frigul si ma mai adun de pe drumuri ... stau mai mult pe net.
Vornicum
Denise_d, iar m-a ghicit ca pe o carte deschisa hh.gif De aia o iubesc eu, ce sa fac...

La Multi Ani spaxy si Gaudeamus Igitur. Habar nu am ce hram purtati si ce postati, dar banuiesc ca sunteti baieti de treaba.
Mi se zbate ochiul stang. Cred ca o sa am o revelatie. Ma duc sa astept ReVelAtia woot_jump.gif
Georgia
La multi ani tuturor nascuti in luna septembrie!
cips
Secundo...nu stiu cand e ziua ta exact da stiu ca peste 9 minute trebuie sa ne intalnim sa o sarbatorim, iar eu sunt inca la net:))))LA MULTI ANI!
Jazz
flowers.gif La multi ani, Nefertiti! smile.gif Ups! Am vazut varsta ta.... wink.gif Inca unul flowers.gif ! mwah1.gif
cactus
Jazz-ti-am luat-o inainte...am fost primu...daŽnu aici ca am scufundat topicurile... spoton.gif drunk.gif ani.gif Asta ca sa ma repet. pusiiiiiiiiiiiii tu draga...
Scarlett
LA MULTI ANI ! Nefertiti

user posted image

sa ai parte de ce-i mai bun in viata mwah1.gif flowers.gif
dead-cat
Nefertiti, La Multi Ani!!
flowers.gif ani.gif 39.gif yay.gif

Si sa-ti gasesti garsoniera! tongue.gif mwah1.gif
fargakos
La multi Ani Nefertiti!
mwah1.gif flowers.gif 39.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.