Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
denise
La multi ani, flori! Sa fii fericita, sa-ti traiasca baiatul, familia, sa ai numai prieteni si numai bucurii!

user posted image
contraste
Draga mea flori , iti urez MULTI ANI FERICITI alaturi de familia ta, fie ca fericirea sa te inconjoare, ca pacea sa iti adaste in suflet.
Cu drag si pretuire,
eu care... mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Oiski-Poiski
Draga Flori , La multi ani si fie ca anul care vine in viata ta sa-ti aduca numai bucurii mwah1.gif 39.gif
nefertiti-old
La Multi Ani, Flori. flowers.gif
edittha
user posted image

LA MULTI ANI FLORI, MULT NOROC IN VIATA ALATURI DE CEI DRAGI!


user posted image

LA MULTI ANI TUTUROR ROMANILOR !
Endgegner
Flori, La multi Ani si voie buna, sanatate si virtute Romaniei, sa na traiti ohyeah.gif

user posted image
Fantasee
La Multi Ani romanilor de acasa si de aiurea. Sa dea Dumnezeu sa nu uitam niciodata de unde venim. mwah1.gif
Ovidius
Flori, iti doresc un La Multi Ani cu bucurie si sanatate maxime! flowers.gif
nefertiti-old
Eu m-as fi dus sa vad parada militara, dar nu pot. sad.gif
Si as avea chef sa ma plimb cu un elicopter din ala de-al armatei, se tot invart p'aci, pe la Casa Presei.

p.s. Scuze, am postat la un alt topic. hh.gif
Felina
ani.gif Flori!
Olaf
La multi ani, Flori! flowers.gif
N.V.
La multi ani Flori mwah1.gif
user posted image
genicon
39.gif FLORI flowers.gif
Cu drag,
genicon si Kitty
IoanV

LA MULŢI ANI TUTUROR ROMĀNILOR, ORIUNDE S-AR AFLA!
LA MULŢI ANI ROMANIA!


Multa sanatate, fericire, pace si bucurii Flori!
flori
Dragii mei sinteti grozavi, mi-au dat lacrimile vazind aici atitea urari...Va multumesc din suflet si totodata va urez si eu voua "La Multi Ani" ca doar e si ziua voastra.... mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
exergy33
Flori pentru ...FLORI

user posted image


LA MULTI ANI !
Scarlett
La multi ani Flori ! mwah1.gif

user posted image
Sushi
Flori La multi ani!
Fantasee
La multi ani, Flori! Sa-ti dea Dumnezeu tot ce ti-ai dorit si nu ai avut inca. mwah1.gif
flori
Multumesc! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
calfa
La Multi Ani, sanatate si belsug, va urez si eu, flower si Melinda, Andreilor si Andreelor, lui flori si tuturor vorbitorilor de limba romana ! thumb_yello.gif

Pentru toti flowers.gif
Tear
La multi ani, menthore ! woot_jump.gif yay.gif Sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti, dupa sufletul tau bun ! Dar ai grija ce-ti doresti, ca se poate indeplini ! wink.gif mwah1.gif
Kitty
39.gif Menthore ani.gif Multa bafta in tot ce-ti propui sa faci si toate cele bune! yay.gif dance.gif dai de baut? biggrin.gif drunk.gif
Mara
La multi ani, Menthore, numai bine si sa ti se indeplineasca toate dorintele! mwah1.gif

user posted image
nefertiti-old
La Multi Ani, Menthoru'! 39.gif
calfa
La Multi Ani, menthoru'le ! ani.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Menthoru 39.gif , 25 ramane pentru mine o cifra magica: atunci mi-am luat traista in bat smile.gif
Kitty
Oiski nu-i da idei harhar.gif
Serenity
La multi ani, Menthore! Sa stii ca sunt mandra sa urez "la multi ani" unui nume ce apare pe Preia Controlul laugh.gif Bafta in tot ce-ti propui pe viitor, sanatate si putere sa le poti duce la capat pe toate si nu in ultimul rand, fericire, ca pan' la urma la asta se reduce totul! 39.gif ani.gif
Scarlett
La multi ani Menthoru!! mwah1.gif
Antont
LMA ani.gif
edittha
LA MULTI ANI CELOR CARE POARTA NUMELE DE NICOLAE SAU NICOLETA ! drunk.gif ani.gif drunk.gif
Felina
La multi ani pentru Mos Nicolae! tongue.gif
valeria
QUOTE (Mihai @ 18 Mar 2003, 02:03 PM)
Acest topic va fi dedicat cuvintelor de bine aduse membrilor forumului cu ocazia zilei de nastere.  tongue.gif


Da' cu ocazia zilei de nastere a lui Sfantu' Nicolae, pot sa postez?? sad.gif
Da? Bine. O fac, desi stiu ca nu era chiar ziua lui de nastere din pacate, dar...
Le urez tuturor ce poarta numele acesta sau nu, sa fie iubiti si sa le fi adus Mosu' Nicolae tot ce si-au dorit (daca lista era rezonabila) iar eventualele surprize sa fi fost numai surprize-placute! mwah1.gif
Kitty
drunk.gif Tear ani.gif 38.gif yay.gif girlchat.gif Sa ai parte de tot binele din lume si de multa, multa fericire! 39.gif hug.gif flowers.gif harhar.gif
jude
La Multi Ani, Tear ! flowers.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Tear 39.gif flowers.gif
denise
La multi ani, Tear! Sa fii sanatoasa, fericita si mereu tanara!
user posted image
Tear
Multumesc, dragilor ! wub.gif Imi pare rau wub.gif ca ridic media de varsta a acestei exceptionale comunitati, dar sa stiti ca sufletul meu e tanar cel putin ca voi ! sorry.gif mwah1.gif
IoanV
Inca o data La multi ani Tear! Eu nu cred ca ridicarea mediei de virsta este o problema. Mult mai importanta este experienta de viata mai bogata pe care o impartasim reciproc imbogatind hanul si vizitatorii lui. Caci are si trecerea timpului avantajele lui!
Asadar iti doresc 100 de ani fara probleme! wink.gif
Cucu Mucu
...sau fara reparatii, cum se mai spune! laugh.gif La multi ani, Tear, si tot ce iti doresti sa ti se implineasca!
Tear
Marius, Ioane, va multumesc inca o data !
Fara reparatii, cu mintea si picioarele intregi, adica, dragii mei ! Decat sa traiesti 120 ani reparat capital sau tintit in pat, fara sa mai poti gandi, vedea, intelege si sa mai poti merge... hh.gif
Dar hai sa traim frumos cat avem de trait ! Va multumesc si va doresc o viata plina de impliniri tuturor, cei care mi-ati facut viata mai bogata de doi ani incoace ! sorry.gif wub.gif
Dark Angel
La multi ani, Tear! N-am sa uit niciodata ca tu mi-ai recomandat hanul...se de cand am poposit n-am mai plecat...
mwah1.gif
contraste
LA MULTI ANI CU BUCURII SI NUMAI REALIZARI DE ACUM INAINTE !!!!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
nefertiti-old
La Multi Ani, Tear. flowers.gif
Tear
Denise, Nefe, contraste, flower, Doamne, cate flori ! wub.gif Voi insiva sunteti niste minunate flori ! Si cati pupici ! sorry.gif wub.gif Daca eram mai tanara, nu stiu cum ma descurcam cu sotul meu, care era tare-tare gelos atunci... tongue.gif Cred ca va aduceam acasa la petrecere si se potolea, cand vedea atatea FLORI cu flori ! mwah1.gif
P.S
Cu baietii faceam separat o petrecere la servici ! wink.gif rolleyes.gif mwah1.gif
Endgegner
La Multi Ani Tear, cu bucurie, fericire si mai ales fara reparatii cum a zis si marius. Numa bine!


user posted image
Tear
Multumesc, Endgegner ! smile.gif mwah1.gif Ce bine arata inimioarele alea de ciocolata... wub.gif Daca ar avea si ceva lichior in ele... rolleyes.gif Iar de trandafiri, ce sa mai zic wub.gif Daca eram mai tanara, ma topeam mai ceva decat bomboanele alea in bataia soarelui ! tongue.gif
Mara
Tear, draga noastra sagetatoare, iarta-ma ca am vorbit deja de cateva ori pe ziua de azi si n-am apucat sa te felicit! La multi ani si sa continui sa ai acelasi suflet frumos! mwah1.gif
Michelle
La multi ani Tear,sa fii ca o floare toata viata! wub.gif ani.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.