Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
genicon
Hepi barfdei tu iu, hepi barfdai tu iu, hapi barfdai dir allexa, hepi barfdai tu iu! 39.gif

Si... hepi barfdai tu ol ov iu care aveti onomastica azi - betie, oameni buni, betie!!!! biggrin.gif 39.gif
Mihai
La Multi Ani, allexa! 39.gif
La Multi Ani tuturor Andreilor si Andreelor! 39.gif
allexa
Multumesc tuturor pentru urarile facute. hug.gif A fost o zi cu multe dorinte implinite, cea mai frumoasa zi de pina acum smile.gif
Carmi
Azi e ziua lu Menthoru (care intre noi fie vorba nu si-a mai zgaltait tatele demult pe la noi)
deeeci se cuvine un 39.gif si sa cresti mare!
genicon
Din zbor, catre menthor, betie si bucurie, multi ani sa fie, si femei la fel - de la mine catre el 39.gif
secunda
5 decembrie e ziua internationala a voluntariatului, asa ca...ti s-a harazit sa fii voluntar, menthore!
dar pe unde umbla omul asta?!

fie dar sa ai parte de bucurie in gand, liniste in suflet si o inimia satisfacuta toata viata! mwah1.gif
la multi ani! drunk.gif ...adica 39.gif

Tudy
E.B.E. 39.gif
dance.gif yay.gif spoton.gif
Carmi
La multi ani Mike EL 39.gif
menthoru'
Va multumesc mult mult de tot celor care mi-au urat La Multi Ani pe data de 5. Sunteti super draguti. 10x. Si acum va intorc urarile pentru noul an. Sa va umple sufletele de dragoste si bucurie, sa fie mai linistit si mai prosper, sa vi se implineasca toate dorintele ... si sa fiti mai buni ... voi, toti ce de aici!

LA MULTI ANI HANU ANCUTEI !!! thumb_yello.gif
arocora
Daca pe 1 Ianuarie s-a nascut noul an, atunci urez un LA MULTI ANI celor care l-au sarbatorit cum se cuvine. santa.gif
Mihai
La Multi Ani tuturor Ioanelor si Ionilor!

Multa sanatate si bucurie! thumb_yello.gif
marky
From Cain: multumesc celor care mi-au urat in mod direct lamultiani. va iubesc, si ne vedem la bere. sa fiti cuminti pana atunci. Multumesc pantalonilor care mi-au sustinut.""
Mihai
La Multi Ani, Carmi!

La Multi Ani, Chatonel!

La Multi Ani, Dangy!

yay.gif 39.gif clapping.gif

Sa ftii fericite, iubite si sanatoase!!!


Cu ceva zile intarziere... sorry.gif
Carmi
Mersic Mihai! mwah1.gif
Figaro
LA MULTI AAAAAAAAAAANI!!!!! LA MULTI AAAAAAAAAANI!!! HIP! HIP! HURRRAAYYYYYYYYYYYYY!

Hac! Hac!

SI-AAAAAAAAAALTA DATA... SI-AAAAAAAAAALTA DATA... Hac!
Afrodita
OOOO S-OOO FAAAAAACEM SI MAI, SI MAI LATAAAAAA

CATE-UN PIC,PIC,PIC
CATE-UN PIC,PIC,PIC
PAAANAAAAAAA N-OOOOOOOOO MAAAAAAAAAI RAMANEA NIMIC


CATE-UN STROP,STROP,STROP
CATE-UN STROP, STROP, STROP
PANAAAAAAAAAAAAA N-OO MAI RAMENEA DELOOOOOOOOOOOOCCC!!


lA MULTI AAAANII!!!

Ete cum voi aveti zile de nastere si noi ne-mbatam ca porcii/scroafele ,hac blink.gif rofl.gif
Mihai
Cu intarziere de o saptamana sorry.gif le urez La Multi Ani! lui black ice si nou-venitului icarus (welcome.gif)!

Sa fiti sanatosi si fericiti! 39.gif thumb_yello.gif clapping.gif
Mistinguett
39.gif Blackie, icarus si willie!
Sa fiti iubiti!
secunda
la multi ani Ghostuleeeeeeeeee!! drunk.gif mwah1.gif : 39.gif mwah1.gif biker.gif

sa ai parte de cat mai multe bucurii!
TriRegnum
La Multi Ani! Ghost.
Mihai
La Multi Ani, Ghost! Sa fii sanatos si fericit! clapping.gif biker.gif 39.gif yay.gif
black ice
La multi ani, Ghostule smile.gif
denise
La multi ani Ghost! Sa te bucuri de noul motor! biker.gif 39.gif
SORIN
Ghostule..ma alatur si eu urarilor de mai sus si-ti doresc sa stai teapan pe ea thumb_yello.gif

La Multi Ani si La un nou Bandit!!!! 39.gif

De la alt anormal.... rofl.gif rofl.gif

Sorin.
Ryan
LA MULTI ANI si din partea mea, Ghost mwah1.gif
Antont
Mersi mult tuturor pentru urari mwah1.gif yay.gif drunk.gif
Secundita, un mwah1.gif in plus pt sms....
Multam fain inca odata tuturor wub.gif
genicon
Am lipsit si eu putin si ati tras chef fara mine! Si sa nu ma... supar pe el de net pentru asta? biggrin.gif

Ghostule, la urari nu m-am priceput niciodata, dar stiu ca imi vei trece cu vederea acest UNIC defect (spre deosebire de tine care in afara faptului ca esti departe de Bucuresti, nu ai nici unul... sau cred ca nu ai... sau ai? Nu conteaza! rofl.gif ) La Multi Ani, fericire, vise implinite, sanatate, motoare, bere si femei (chiar mai frumoase decat Prietena Mea cu Buze Mari)... Ce mai, tot tacamul, coane... si scuze de intarziere la promptitudine sorry.gif
Mistinguett
Cu intarziere sorry.gif , La multi ani, Ghost! Sa fii iubit! 39.gif
Vegas2002
Ghost,un super "LA MULTI ANI" si sa-ti traiasca biker.gif "motoru`" wink.gif
Sa fii fericit si sanatos 39.gif dance.gif
Antont
Va multumesc frumos pentru urari mwah1.gif smile.gif
secunda
cretze, la multi ani! 39.gif
sincer, nu te cunosc de aceea iti urez ca oricarei alta persoana: sa ai mereu curajul sa fii tu! sa fii om! sa fii iubit!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
cretze
QUOTE (secunda @ Feb 23 2004, 07:59 AM)
cretze, la multi ani! 39.gif
sincer, nu te cunosc de aceea iti urez ca oricarei alta persoana: sa ai mereu curajul sa fii tu! sa fii om! sa fii iubit!

mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif

... multumesc mult wink.gif ... sa va fac cadou o melodie frumoasa Heather Nova - Just Been Born tongue.gif ...


Cretze ph34r.gif
genicon
La multi ani, cretze! Sa fii sanatos, fericit, voinic si... sa ne vedem cat mai curand la baschet wink.gif
menthoru'
Yup cretze! LA MULTI ANI!

Genicon: poate nu mai uiti si pe mine la baschetul ala ;
secunda
din strop in strop
culegi minuni

din gand in gand
aduni cuvant

din pas in pas
strangi ceva drag

azi timpul insa pentru tine
ti-a colectionat o fericire!

La multi ani, draga colectionara!
Fie ca mana ta sa puna la un loc tot ce e mai bun si inima ta sa fie lacas de sentimente dintre cele mai frumoase!

La multi ani! 38.gif

cu drag,
mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
axel
39.gif colectionara!

flowers.gif
menthoru'
Multi ani traiasca, multi ani traiasca, la muuuuuuuuuuulti aaaaaaaaaaaaaani!
La Multi Ani Colectionara!!!
colectionara
Heeeeei, v-ati amintiiit smile.gif! Multumesc frumos tuturor. Marturisesc ca de ieri ma intreb daca o sa fie vorba si de mine prin topicul asta smile.gif - iar azi cand am vazut... ei bine, ar trebui sa va spuna cei care erau pe langa mine ce frumos am sarit!

Va multumesc frumos din nou. Acum am o singura dilema - cum o sa taiem tortul din postul lui axel tongue.gif?
secunda
vaiiiii rofl.gif tocmai am venit din topicul despre post si acum citesc postul lui axel?! rofl.gif
apoi am facut legatura ,etc,etc, deh ardeleanca tongue.gif

pai ...il pastram pana trece postul? hh.gif

mwah1.gif
Mihai
La Multi Ani, Colectionara!

Sa fii fericita si iubita! 39.gif 38.gif yay.gif clapping.gif
axel
39.gif Catalin
35.gif
Aramis
Cu o mica intarziere, LA MULTI ANI, COLECTIONARA! mwah1.gif
genicon
La multi ani, colectionara!

La multi ani, domnului domnitor Catalin!

Pese: Puteti taia torutul impreuna! wink.gif
Tyra
La Multi Ani, Colectionara! Sa ai parte de tot ce-i mai bun, sa fii fericita. La cat mai multe posturi in Jurnal tongue.gif (asta cu jurnalul e pt mine ca esti tare si nu pot sa ma abtin sa nu citesc tot ce scrii)!

39.gif
Tear
La multi ani, Colectionaro si Catalin ! Sa iubiti si sa fiti iubiti !
Da' sampania unde este ?!
secunda
celui ce filosofeaza
si pe-un unicorn viseaza
la multi cu sanatate
cat mai mult roz in toate!

pash.gif la multi ani, Cataline! drunk.gif
secunda

!!! LA MULTI ANI !!!
Guevara mwah1.gif
Tink mwah1.gif
39.gif

sa aveti mereu in sufletul vostru primavara! mereu speranta!

mwah1.gif
Tink
Secunda, ai tinut minte, nu-mi vine sa cred wub.gif
Multumesc din suflet!
Mistinguett
Tink si Guevara, La multi ani! flowers.gif 39.gif

Tink, cutremurul a avut ceva de-a face cu nasterea ta? unsure.gif
Tink
Mistinguett, eu m-am nascut din cauza cutremurului rofl.gif Sa explic: ar fi trebuit sa ma nasc in aprilie, dar mama s-a speriat foarte tare pe 4 martie seara cand cu cutremurul si a intrat in travaliu. Si asa am aparut eu biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.