Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Scarlett
La Multi ani Contraste !!....multa sanatate si tot ce-ti doresti mwah1.gif

user posted image
nefertiti-old
La Multi Ani, Contraste! flowers.gif
jude
La Multi Ani, contraste! mwah1.gif
fargakos
Dimineata azi aduce
O zi Buna cu caldura
Sufleteasca si curata
Pentru o 'fetita' dulce

La Multi Ani!spune azi ziua
La Multi ani!si vantul striga
Fulgii mari de zapada
Sunt ca sa-ti faci azi o cununa!
mwah1.gif
La Multi Ani contraste!
user posted image
contraste
mothman, ai fost primul si primul iti multumesc !
scarlett, nefertiti, jude, multumesc de urari si flori !
fargakos, este un tort fain, mai ales ca are lumanarile asezate un jurul unui trandafir orange !
Iar cu versurile, te-ai intrecut pe tine !

Va multumesc tare mult, din tot sufletul meu !
Oiski-Poiski
La multi ani Contraste 39.gif
cipdecip
La Multi Ani Contraste mwah1.gif
calfa
La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de azi ! ani.gif

contraste, flowers.gif
Kitty
La Multi Ani Contraste!! Sa ai parte de tot binele din lume si sa fii fericita! flowers.gif

user posted image
dascalita
La multi ani,Contraste!Sa fii fericita si ne incanti in continuare cu cuvintele tale mestesugite!Un dar pentru tine,trebuie musai sa fie cu...pisici!Alege!user posted image
contraste
Cipisor, ce cutu frumos !
Si ce frumos ma pupa !
Multumesc !

calfa draga, multe multumiri !

Kitty, pisicuta cea alba din poza, seamana cu pisicuta din povestirea mea "Casta brahmana". Multumesc mult !

dascalita,, cum Dumnezeu sa aleg ! Eu le vreau pe toate, inclusiv cainisorul acela ! Multumesc din suflet !!!
Thelma
wub.gif Ooooo...e ziua ta! La multi ani, draga Contraste! Multa fericire! wub.gif
edittha
La multi ani , Contraste, tot binele din lume si foarte mult noroc si sanatate!
user posted image
flori
Contraste La multi ani! Sa ti se indeplineasca toate dorintele!
user posted image
contraste
Thelma draga mea, am intrat din nou pe INTERNET pentru ca m-a sunat o ruda, si, uite-asa am gasit urarea ta pentru care iti multumesc.
edittha, nici n u stii cat ma bucura freziile tale !
Draga mea flori, chiar m-as fi suparat daca nu imi trimiteai macar un cuvant ! Dar asa, cu ditamai buchetul in fata, nu mai am cuvinte !
Cu drag de voi toti,
contraste
Olaf
La Multi Ani, contraste!
flowers.gif
(cu intarziere, ca n-am avut net in weekend)
Cucu Mucu
La multi ani, contraste! Cam cu intarziere, dar fusei plecat in vichend! O viata plina de fericire si sanatate iti doresc!
contraste
Multumesc mult Olaf ! Dar astazi ai avut net, si, cum vad eu, astazi nu este nici un sarbatorit al zilei, asa ca raman tot eu !
Vai de mine mariusc2 ! Nu-i niciodata prea tarziu sa ii urezi cuiva sanatate si fericire !

Cu mult drag, va multumesc !
Serenity
Iar am intarziat sad.gif dar nu e vina mea...! tongue.gif

La multi ani contraste, multa sanatate si fercire alaturi de cei dragi si de pisicutele tale dragalase! mwah1.gif 39.gif

user posted image
contraste
Serenity, super cadou !
Metalimbajul fotografiei imi spune ca ma vezi ca o mama de pisici(ce sunt de altfel rofl.gif ), drept pentru care imi pot manca tortul linistita!
Ca, oricum este prea mic sa va mai dau si voua !
Cei din jurul meu iti multumesc de urare, eu la fel inca o data pentru mine si pisile mele.
Cu drag,
.......
Serenity
Mai greu o sa fie de ziua "copilasilor" cand va trebui sa pregatesti singura tortuletele ohyeah.gif Eu ma ofer sa dau o mana de ajutor, impreuna cu copilasul meu.. tongue.gif
contraste
Nu va fi prea greu, ca tot cate unul voi face, frumos, din carnita, decorat cu ceva iarba verde sa nu li se aplece comesenilor !
Motivat de faptul ca nu sunt nascuti toti trei in aceeasi zi !
Drept pentru care poftiti la toate trei aniversari !
cactus
"...4 membri isi celebreaza ziua de nastere astazi. La Multi Ani!
hellmaker(21) , Sagitarius(32) , fpl(56) , West(21)..."!

user posted image

de la
user posted image

@fpl - spoton.gif
Oiski-Poiski
La multi ani Flower flowers.gif cu drag de la o sagetatoare pentru o sagetatoare mwah1.gif

nefertiti-old
La Multi Ani, Flower si Melinda! 39.gif
Tear
La multi ani, dragi co-zodiace ! ani.gif Fie ca sagetile voastre sa nimereasca tintele dorite ! tongue.gif
Mara
La Multi Ani, fete frumoase, sa fiti sanatoase si iubite! Tortulet si sampanie? mwah1.gif

user posted image

user posted image
Tear
Iata si tortuletul meu ! Sper ajunga doua torturi, Mara wink.gif
P.S
Se pare ca sarbatoritele sunt tare ocupate azi... biggrin.gif Nu stiu ce le-am pregatit noi... wink.gif
Olaf
La multi ani, Flower! flowers.gif ani.gif

La multi ani, Melinda!
Vexx
La Multi Ani, Flower! flowers.gif ani.gif

user posted image
Dark Angel
Va multumesc din suflet tuturor! mwah1.gif

Da, sunt tare ocupata azi...si parca nu reusesc sa ma mai simt asa cum ma simteam pe vremuri de ziua mea... sad.gif

Cine m-o fi pus sa-mi pun varsta aici... mad.gif rolleyes.gif
Tear
Sterge-o ! Varsta, adica...
Oi fi tu ocupata, da-ti place la Han, vad ! Nu ne arati si noua o poza cu tine asa ocupata ? tongue.gif
DeeDee
La multi ani sa fiti fericite si iubite... MULT!!! 39.gif
Serenity
La multi ani fetelor! 39.gif Multa fericire alaturi de cei dragi! mwah1.gif

user posted image
Aramis
39.gif fetelor hug.gif & mwah1.gif
contraste
La multi ani ! mwah1.gif
flori
La multi ani fetelor! Sa traiti si sa-ntineriti cu fiecare an ce trece!
Mihai
La Multi Ani!, multa sanatate si bucurie tuturor Andreelor si Andreilor! thumb_yello.gif 39.gif yay.gif ani.gif dog.gif
edittha
user posted image

LA MULTI ANI CELOR CARE POARTA NUMELE DE ANDREEA SAU ANDREI!
MULT NOROC IN VIATA, FERICIRE SI TOT CE VA DORITI
tikky
La multi ani, tuturor celor care poarta numele de Andreea sau Andrei!!!

user posted image
Olaf
La multi ani, zic si eu, tutror Andreilor si Andrelelor... aaa, vroiam sa zic Andreelor. tongue.gif
genicon
La multi ani si tot ce isi doresc celor care isi serbeaza onomastica astazi. thumb_yello.gif
gabitza ^
happy "name day" pentru toti sfintii de azi, toti andreii si andreele de peste tot.....
si pentru o prietena de-a mea foarte buna, fosta forumista. sad.gif
la multi ani...
G.
denise
La multi ani Andreea, Dea, Andrei .... !
Kyklos
La multi ani ROMANIA , sa ne bucuram drunk.gif drunk.gif de sarbatoarea de 1 decembrie si la multi ani pentru totii care isi serbeaza ziua de nume , de botez etc .....
denise
smile.gif Andrei e si Sfantul patron (sau protector) al romanilor. La Multi Ani Romani!
La multi ani si de 1 decembrie! ( sad.gif desi nu prea se simte ca e ziua nationala, parca nu e sarbatoare la romani).
flori
Denise dar abia maine e! Tu vrei sa inceapa de azi? Asteapta putin, sa vezi maine chefuri pe romani! Beti si va distrati si pentru mine ca eu mi-s inca departe! laugh.gif
denise
smile.gif OK, de dragul tau o sa incerc sa sabatoresc. hug.gif

mad.gif Numai ca nu dau drumul la TV sa vad toate mutrele alea de po(rc)liticieni.
jude
La Multi Ani, Flori! flowers.gif flowers.gif
Thelma
Draga Flori, la multi, multi si fericiti ani! wub.gif wub.gif


La multi ani! tuturor romanilor, oriunde s-ar afla...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.