Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Olaf
La multi ani, Kristin! smile.gif flowers.gif
Elena Z
Multumesc mult de urari! mwah1.gif
Kitty
La multi ani Kristin! Tot ce-ti doresti flowers.gif
Romelia
La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! La Multi Ani!!! ~ o data pentru fiecare an din viata ta, Kristin ~ flowers.gif

La Multi Ani de Fercire!!! mwah1.gif
Kristin
Multumesc din suflet. Imi sunteti foarte dragi cu totii.
secunda
hey, la multi ani scumpa Kristin! mwah1.gif
vin la partyyyyyy ohyeah.gif
cadoul ti-l dau diseara....cand ajung acasica rolleyes.gif
denise
LA MULŢI ANI, KRISTIN!
TOT CE-ŢI DOREŞTI ŞI ÎNCĂ PE-ATÂT! flowers.gif

user posted image
Fantasee
Multi ani fericiti, Kristin! hug.gif
Cla
ani.gif Kristin hug.gif flowers.gif Ai schimbat prefixul, da? tongue.gif
flori
user posted image

Kristin LA MULTI ANI! Sa fii iubita si fericita! mwah1.gif
Cucu Mucu
La multi ani, Kristin! drunk.gif
cipdecip
LA MULŢI ANI, KRISTIN! flowers.gif
secunda
mwah1.gif
Kristin
Da, am schimbat prefixul si ar trebui sa fiu deprimata, dar nu sunt laugh.gif

Va multumesc inca o data, ati fost extraordinari, nu m-am asteptat la un asa val de urari de la atata lume.

Va imbratisez cu mult drag si va urez sa aveti parte de tot ce e mai frumos ! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif wub.gif
Mara
Am intarziat?! unsure.gif La multi ani, Kristin!!!! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
flori
LA MULTI ANI RIKITA!

user posted image

und verzeihung für verspätung!
sorry.gif
jude
yay.gif La multi ani, mariusc2! yay.gif
mothman
ani.gif mariusc2 !!!! Sanatate din belsug, ca tare buna e, precum si indeplinirea tuturor dorintelor. drunk.gif girlchat.gif
Titus Herbert
La multi ani anushca si mariusc2!
Cla
La Multi Ani, Marius!! clapping.gif drunk.gif
Toate bune si o viata fericita wink.gif

user posted image
dascalita
Marius! La multi si frumosi ani!
Toate visele sa ti se implineasca si "butoiul" cu miere sa nu se termine prea repede! 39.gif
Fantasee
Multi ani fericiti, mariusachi hug.gif sa-ti vezi dorintele implinite, sa-ti fie sufletul mereu plin de lumina! hug.gif
Cucu Mucu
Bre, ce sa va spun, multam fain de urari si ce-mi doriti voi mie sa vi se intample si voua. drunk.gif laugh.gif
Hai ca dau o cinzeaca pt dimineata, asa! laugh.gif

user posted image
contraste
mariusc2 La mulţi ani fericiţi!
abis
La multi ani, Marius! smile.gif

Arunca o cinzeaca si incoace, sa incepem saptamana bine...
Oiski-Poiski
Anushca si Marius La multi ani drunk.gif si numai bine smile.gif

tikky
La multi ani, Marius!!! harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif harhar.gif
Kristin
ani.gif ani.gif ani.gif ani.gif ani.gif

BUUUN whiskey-ul ala ! laugh.gif

SA FII FERICIT pana la adanci batraneti cu printesa ta, Marius !
Kitty
La multi ani marisc2!!!! hug.gif
simonsays
moaaaama nenee... astia incep bautele de luni dimineata rofl.gif La Multi Ani domnu', parte s-aveti de bucurii si de toate cele. Cele bune, evident jamie.gif
Olaf
La multi ani, Marius! drunk.gif

Asta-i pentru berea pe care am ratat-o...
user posted image
Hashaspire
La Multi Ani, Anushca!!! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
La Multi Ani, Marius!!! flowers.gif flowers.gif flowers.gif
Michelle
La multi ani mariusachi! mwah1.gif si Sa traiti bine! rofl.gif
Data'q
hiya.gif La multi ani! Eu aduc sampania, ceilalti berea, vinul, iar tu, Mariusache, voia buna... harhar.gif yay.gif Zile-nsorite-ti doresc eu, multe, multe zile fara norii grijilor...
user posted image
alysoft2003
La multi ani Marius drunk.gif yay.gif yay.gif 39.gif woot_jump.gif
Mara
La multi ani, Marius!!! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
anushca
Multumesc de urari, sa aveti si voi o toamna frumoasa! Bere, vin si placinte pastrez pentru toti wink.gif
denise
La multi ani, anushca si marius. Sa fiti sanatosi si fericiti, si mereu tineri. ani.gif lmani.gif
simonsays
QUOTE (anushca @ 23 Oct 2006, 03:41 PM)
Multumesc de urari, sa aveti si voi o toamna frumoasa! Bere, vin si placinte pastrez pentru toti wink.gif

uite, poftim educatie, in loc sa le dai, le pastrezi ! ntz ntz... rofl.gif
Marcus
La multi ani, anushca!
La multi ani, mariusc2!
39.gif
Cucu Mucu
Moamaaaa, ce de beutura, loiteeee! harhar.gif harhar.gif harhar.gif Bre, multam din tot sufletul meu la toata lumea de urari!

La multi ani, anushco!

rolleyes.gif Am si io o curiozitate: nasu' meu rosu m-a dat de gol, nu, pentru sticloantele primite cadou? innocent.gif
anushca
tongue.gif simonsays m-ai prins! Pe chestia n-am incotro si... dau un rand la toata lumea (chiar si flacaului cu nasu' meu rosu: Sa traim, om bun!)
nefertiti-old
La mulţi ani, marius şi anushca! flowers.gif (cu scuze pentru intirziere)
simonsays
QUOTE (anushca @ 23 Oct 2006, 11:53 PM)
tongue.gif simonsays m-ai prins! Pe chestia n-am incotro si... dau un rand la toata lumea

drunk.gif sa ne traiascaaaa !!! deci ne paste o intalnire forumistica, da ? ohyeah.gif
Cucu Mucu
La multi ani, T-Rex! smile.gif drunk.gif
actionmedia
La multi ani T-Rex!
thumb_yello.gif
Te asteptam la Weekend Forumistic III smile.gif
Arktu
QUOTE (gabitza ^ @ 31 Dec 2005, 04:40 PM)
in primul rand, la multe centenare lui arktu...
si acum ca tot vine anul nou, va doresc tuturor...

Un An Nou Superb!!!!!
G.

Multumesc inca o data pentru urari de 1 Ianuarie / 31 Decembrie insa cred ca e cazul sa mentionez ca data nasterii este pusa in gluma ("la misto' ") in profilul meu. Chiar credeti ca m-am nascut in 1905? laugh.gif
Cla
La Multi Ani, MIA!! flowers.gif Nu te-am uitat smile.gif
tikky
La multi ani, Ares_mE!!!!!! mwah1.gif
Serenity
La multi ani, Ares! 39.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.