Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
flori
LA MULTI ANI DASCALITA!!!!
SA TRAIESTI SA INFLORESTI SI IN FIECARE AN SA-NTINERESTI!

dascalita
Multumesc tuturor prietenilor dragi pentru urari! mwah1.gif Gandurile voastre bune sa vi se intoarca insutit si sa aveti numai zile frumoase.
Cu mare drag,
Dascalita
denise
La multi ani, dascalita! Iar ma minunez ce coincidenta frumoasa - odata cu inceperea scolii! smile.gif

La multi ani tuturor 'fecioarelor' pe care nu am apucat sa le felicit cu scuze de intarziere (timpul asta, care chiar nu mai are rabdare) si cu promisiunea ca voi face o suta de matanii ca sa ma iertati. pls.gif pls.gif pls.gif
March
Mai bine mai tarziu decat niciodata :

Pentru prietenii forumisti evrei La Multi Ani cu ocazia inceperii Noului An evreiesc (12 /09/07) - Rosh Hashanah .
Michelle
La multi ani ,doamna! cum ar zice cei mici mwah1.gif sa va fie viata o alee printre flori!
Afrodita
La multi ani si tie Denise! Nu stiu cand e ziua ta, dar daca nu sunt pe faza, macar am zis-o acum biggrin.gif hug.gif mwah1.gif
Zed
Nefffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

LA MULTI ANI !!!
Multa sanatate , fericire si tot ce-ti doresti . mwah1.gif
Cla
ani.gif nefe-old ( rofl.gif ) flowers.gif
dascalita
La multi si frumosi ani, Nefe!
Lumina asta calda si blanda de toamna sa-ti invaluie sufletul si sa fii fericita! mwah1.gif
actionmedia
La multi ani Nefe!
Si, cu intarziere si scuzele de rigoare, la multi ani pentru bdl, Afrodita, dascalita, Cla si cine si-a mai serbat ziua de nastere cat am lipsit eu de pe forum.
Frisky
La multi ani impliniti, Nefertiti! flowers.gif
flori
La multi ani nefertiti! ani.gif
Cla
QUOTE(actionmedia @ 18 Sep 2007, 12:28 PM) *
Si, cu intarziere si scuzele de rigoare, la multi ani pentru bdl, Afrodita, dascalita, Cla si cine si-a mai serbat ziua de nastere cat am lipsit eu de pe forum.


Multumesc, actionmedia! drunk.gif smile.gif
Nefertiti
Multumesc tuturor. hug.gif
Endgegner
Uleleeee, Nefeeee....

hai la uica sa tce tzuce ca-i ziua ta a mare...

ani.gif

si sa infloresti si alea-alea
Nefertiti
Multumesc, Endge. mwah1.gif
andra_v
La Multi Ani, Nefe!
La Multi Ani, dascalita!
denise
La multi ani nefertiti, sa incepi un an de viata care sa stearga toate relele, sa-ti merga toate bine!


@Afro mwah1.gif Mersi mama, trecu' deja. Sa fii fericita (si sa te tina toata viata).
coconut



LA MULŢI ANI, NEFE!
dead-cat
La Multi Ani! mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Sushi
la multi ani dasca & nefe si tuturor celor carora nu le-am urat pana acum smile.gif
Serenity
La muuuuuuuulti ani, Nefe! Sa ai numai zile perfecte!!! mwah1.gif



Scuze pentru intarziere, sunt la -70% cu intelectualul sad.gif tongue.gif
Cla
La Multi Ani , norissib! flowers.gif

dascalita
Multumesc pentru urarile intarziate! Intotdeauna un gand bun e binevenit.Sa aveti parte de tot ce e mai bun si mai frumos in viata! mwah1.gif
Nefertiti
Multumesc! mwah1.gif Ce de pisoooooi! laugh.gif

La multi ani, Onix! flowers.gif
Mara
Iar am intarziat! sorry.gif cry.gif

La multi ani, Nefe si sa ti se indeplineasca numai ce vrei tu! mwah1.gif

Poate cu asta sunt iertata? rolleyes.gif
Nefertiti
Multumesc, Mara! mwah1.gif
Ce bine arata!!! drool.gif drool.gif
Mara
Dupa ce ca m-am trezit la spartul targului, macar sa vin cu ceva acatarii, nu? laugh.gif
Nefertiti
La multi ani, Superunknown. smile.gif
coconut
39.gif celor care-şi serbează azi ziua de naştere! Şi celor care şi-au serbat-o şi nu am reuşit să-i felicit! sorry.gif
Afrodita
La multi ani fericiti Superunknown hug.gif mwah1.gif !!

Si bop.gif unde dreq am fost pe 18 de n-am ajuns pe nicaieri sa vaz a cui e ziua? bop.gif

La multi ani Nefertiti si tot ce-ti doresti sa se implineasca hug.gif mwah1.gif si scuze de intarzierea asta jalnica sorry.gif
Nefertiti
Multumesc, multumesc! Stai linistita, ca nu e decat aniversarea imbatranirii cu un an. laugh.gif mwah1.gif
mothman
La multi ani, genicon si rebel !! Multa sanatate si tot ceea ce va mai doriti voi. spoton.gif
Afrodita
La multi ani genicoane!
La multi ani rebelule mwah1.gif !

mwah1.gif pentru amandoi si multa bafta si tot ce va doriti voi sa se implineasca biggrin.gif Si mai dati pe la Han, ca vi se simte lipsa harhar.gif

Nefe rofl.gif si o mare mare hug.gif
Nefertiti
La multi ani, geni si rebel. 39.gif
andra_v
La Multi Ani, geni, rebel si Superunknown!
Vexx
La Multi Ani cu bere multa, uischi, gajishi si mai intrati si voi pe Han, bre! ani.gif yay.gif 39.gif drunk.gif
Serenity
La multi ani rebel! mwah1.gif Stii tu, vesnicele urari... ca nu mai am nici un fel de inspiratie biggrin.gif Oricum, sa ai parte de un an de la bun in sus wink.gif

... lui Geni i-am urat 'La multi ani!' undeva unde mai si citeste laugh.gif
simonsays
QUOTE(Serenity @ 1 Oct 2007, 01:11 AM) *
... lui Geni i-am urat 'La multi ani!' undeva unde mai si citeste laugh.gif

Hmm... pe peretii de la buda ?? unsure.gif
Afrodita
Adica vrei sa spui ca Sere a descoperit cum e treaba cu teleportarea? unsure.gif blink.gif

rofl.gif

La multi ani si lui Superunknown, ca nu mai tin minte daca am uitat de el au ba biggrin.gif mwah1.gif
andra_v
La Multi Ani, axel!
jude
La multi ani, axel! clapping.gif
exergy33
La multi ani, Frisky!

coconut
La mulţi ani, Frisky!
Papadie_62
La mulţi ani, Frisky!


La mulţi ani, Bobo!
Pt tine, o felictare... lichida! wink.gif

andra_v
La Multi Ani, Frisky, bobo si TriRegnum! Si tuturor pe care i-am omis!
bobo66
Multumesc Papadie si andra!

Cam multa bautura...Neaparat fac cinste la toata lumea! thumb_yello.gif
Frisky
Vă rog să mă iertaţi! blush.gif Mulţumesc mult pentru urări şi vă doresc la rāndul meu o toamna plină de culoare şi căldură!

La mulţi ani tuturor născuţi īn belşugul toamnei!
Cla
Ciao Riky, alles Liebe zum Geburtstag!! hug.gif

andra_v
La Multi Ani, Ileana!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.