Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
YoyoMan
La multi ani Vornice! Sa traiesti si sa infloresti! De cati ani zici ca faci umbra? biggrin.gif
Vornicum
contraste, secunda,skysurfer , yoyoMan mersi pentru gandurile frumoase.
mai sa fie, si cu unii m-am luat de par, mai sa fie. Asta da lectie de relatii inter-umane.
de acu' incolo voi fi mai bun, asta daca voi putea...
Mdea... rofl.gif
26, still young.
ComicDiva
QUOTE
26, still young.


... and restless. smile.gif

La multi ani Vornicum.
Remember, you're not getting older, you're getting better. rolleyes.gif thumb_yello.gif
cactus
:ani maaaaaaa; 44.gif drunk.gif si pentru tine spoton.gif ani.gif
milimetru
La mulţi ani lui Devils, dacă se află cumva pe recepţie...! smile.gif

La mulţi ani şi lui Vornicum! Chiar dacă nu se află pe... smile.gif
Vornicum
ComicDiva, cactus,milimetru multumiri si voua.
pese : baiatu' asta cactus imi parea cam aiurit la inceput, acum imi e si simpatic. Zau asa spoton.gif
YOo
Draga vornicele ... cu toata consideratia si cu toata admiratiunea si respectul pe care-l nutresc pentru tine trebuie sa-ti spun ca iti doresc sanatate, fericire, implinire si nu in ultimul rand ... un sincer: "LA MULTI ANI!".

PS Sa fii iubit ... de cine vrei tu tongue.gif
cactus
QUOTE (Vornicum @ 23 Sep 2004, 03:04 PM)
ComicDiva, cactus,milimetru multumiri si voua.
pese : baiatu' asta cactus imi parea cam aiurit la inceput, acum imi e si simpatic. Zau asa spoton.gif

Baaaaaaaa, baui si pentru tine (si, in primul rand pentru tine ca-i aniversarea ta) si dupa ai baui pentru mine ca io mi-s faiiiiii de tot.
Doi la mana - chestia cu aiureala --- nemtii zic ca-i "fraglich"
Ca tu imi esti simpatic sau nu....depinde de tine...
In rest - daca la masa unde iti serbezi aniversarea ai si o felie de tort cu multa crema....si daca se poate si cu frisca....io mi-s la raport; distractie placuta maaaaaaaaaaaaaaa si la Multi Ani spoton.gif
cactus
VORNICE - parol si mi-s cinstit; cadoul meu de ziua ta este ca iti doresc ca NICIODATA sa nu fii pus in situatia sa dansezi "Tennesee Waltz" ...Cred ca-i cea mai cinstita urare pe care am facut-o vreodata....
(monique)
La Multi Ani Vornicum!!! Multa fericire! ohyeah.gif
Marcus
Acush abia m-am dezmeticit: Da, nu e nici o pacaleala, e chiar Ziua Vornicului! laugh.gif
La multi ani, mai! biggrin.gif Iti doresc tot ce iti doresti, asa ca ai grija ce iti doresti cool.gif

Hai, noroc! drunk.gif

[edit] Am uitat sa pun niste bannere: yay.gif ani.gif yay.gif
Tyra
La multi ani, Vornicum! Sa fii iubit, sanatos si fericit!
genicon
La multi ani, Vornice!
Mihai
La Multi Ani, Vornicum! Sa fii fericit si iubit! yay.gif 38.gif 39.gif

La Multi Ani tuturor celor ce isi serbeaza ziua de nastere in aceasta perioada si nu sunt membri CES. harhar.gif
Vornicum
YOo, cactus,monique_,marcus, tyra,genicon si Mihai (hmm.gif , multumesc pentru intelegere rofl.gif ) mersi pentru urari.
Sunteti foarte amabili si draguti, toti , fara exceptie.
cactus
hiya.gif maaaaaaaaa, oi fi io zepos, da´ baui pentru tine pana la ceasa tarzie; si fu faiiiin; da´lasa ca azi e vineri - stii tu ce-nseamna asta - show time...peste 7 ore si un piculet...
dead-cat
Superunknown, La Multi Ani! ani.gif 39.gif


oh my God, they killed Kenny!
contraste
La Multi ani si din partea mea ! 39.gif
YoyoMan
ani.gif Superunknown!
Chiar daca ne-am mai ciondranit noi tu sa fii sanatos si cele rele sa uitam de ele ca uitai rima.... blink.gif
ohyeah.gif
Jazz
Am vazut ca e ziua lu' Geni!!
Geni, la multi ani! Sa cresti mare si la mai multe ocazii de a o face pe actorul! wink.gif

La multi ani si tie Rebel! La cat mai multi ani!

mwah1.gif flowers.gif
secunda
la multi ani , genicoane! snog.gif
la multi ani, rebele! mwah1.gif
sper ca anul care urmeaza sa ne intalnim jamie.gif

sa aveti parte de tot ce poate viata sa va daruiasca frumos si bun!

de canti sau doar vorbesti
de razi sau doar zambesti
mereu in tine sa pastrezi
"a fi" la timpul prezent!


ani.gif
genicon
Multzam de urari! Multzam de surprize, multzam pentru tot!

Pese: Rebel, frate, La Multi Ani! Ziceam eu mai demult ca tre sa bem impreuna pe 30. Se pare ca nu se poate, din motive de distanta. Da' sa stii ca nu uit! wink.gif
Serenity
Happy Birthday, Geni!! Ce sa-ti urez eu tie in afara de-a-ti rupe piciorul? hmm.gif Multe cadouri, surprize, betiveala monstruoasa (but don't get too drunk ohyeah.gif ) si tot binele din lume mwah1.gif

user posted image

Rebel, La multi ani! kiddo.. hug.gif Si un an plin de succese!
LigiaB
Geni si Rebel, frumusetilor... yay.gif 39.gif

Rebel, pe unde mai umbla oare, huh.gif speram sa vina la party... dance.gif
Cla
Geni, rebel ani.gif clapping.gif am ceva pentru voi drunk.gif

user posted image
YoyoMan
La multi ani! Ganicoane si sa fii fericit. Iti doresc multa vodka si bere si submarine daca tot veni vorba laugh.gif
Prietenii stie de ce ohyeah.gif

La multi ani! rebel! Sa ai bafta si sa mai pierzi din siktir tongue.gif
YOo
clapping.gif Heeeyyyyyy ........ LA MULTI ANI! coane biggrin.gif si tot ce-ti doresti sa ti se implineasca spoton.gif
Faci chef ? 35.gif
nefertiti-old
Geni, LA MULTI ANI! mwah1.gif
denise
ani.gif GENICON si REBEL. Sa fiti mereu tineri, sanatosi, fericiti si incojurati de cei dragi!
Mara
La multi ani, dragilor! Sa fiti sanatosi si tineri toata viata. mwah1.gif
Antont
La Multi Ani Genicoane spoton.gif . Femei si bautura gramada, si daca nu te descurci trimite si la mine ohyeah.gif spoton.gif
ani.gif
simonsays
la multi (b)ani Geni, si femei multe sa fie ... ohyeah.gif

vezi cum faci, sa nu defectezi si ficatul ala, pe langa stomac wink.gif vezi, daca nu bei cu noi, iti risti sanatatea ! rofl.gif
rebel
Apoi aşa încredere am eu în tine, gen? Scuze pentru absenţele din ultima vreme, dar chiar şi-acum am relativ multe pe cap pentru a mă deplasa la o eventuală găseală de băutură. Sper ca până la finele lunii ce vine să termin cu ale mele şi să petrecem cum se cuvine.

Anyhow, candide aprecieri pentru urări şi să ne avem sănătoşi. Dacă se poate şi bogaţi şi frumoşi, atunci totu'-i bine.
Minerval
La multi ani Genicon si Rebel! Live long and prosper! thumb_yello.gif
Dark Angel
La multi ani, frumosule! mwah1.gif
La multi ani, rebel!
Olaf
La Multi Ani! Genicon si Rebel
drunk.gif
Vexx
La Multi Ani Genicoane! Sa ne traiesti si sa ne cinstesti! drunk.gif yay.gif 39.gif
Eclectic
La multi ani, baieti !
Scarlett
LA MULTI ANI! Geni si Rebel

mwah1.gif
Zed
La Multi Ani ! Geni si Rebel . 39.gif
contraste
La multi ani tuturor ! GENICON SI REBEL
fargakos
La multi Ani Geni si Rebel!
Multa fericire in suflet si tot ceea ce visati sa vi se implineasca! drunk.gif flowers.gif
Superunknown
Imi pare rau ca de-abia acum am gasit topicul asta sad.gif

dead-cat, contraste, yoyoman si sorin666... si ceilaltzi... mersi mult pt urari... nu m-asteptam sa se gindeasca cineva la mine in ziua asta biggrin.gif thanx a lot guys spoton.gif
Tyra
GENI, sa ne traiesti!
Hai cu cinstea ca acu` incepe facultatea!

La multi ani, ani usori de studentie, deci la cat mai putine restante!
skysurfer
Am gresit mesajul. Scuze. sorry.gif

A La Multi Ani Valentina!
genicon
Dupa cum probabil stiti, am fost plecat chiar de ziua mea. Insa nu cred ca va puteti imagina bucuria si surpriza pe care mi-ati facut-o in cele 2 pagini. Va multumesc din suflet pentru urari si... sa auzim numai de bine! thumb_yello.gif
simonsays
si sa-ti fie telefonu de ras 50.gif ca nu raspunzi deloc la el, sau nu ai semnal !! macar de ziua ta solicita si tu un telefon cadou .. biggrin.gif
cactus
hiya.gif flowers.gif 39.gif Cine-i Sanda ? Unde-i Sanda ?
cactus
@ Liana hiya.gif flowers.gif ani.gif Ce dai de baut ? yeah.gif 39.gif
clara04
E 10 octombrie 2004 fara... cateva zeci de minute, asa ca ma grabesc sa fiu printre primii care ii ureaza La multi ani celui care se afla in spatele numelui TriRegnum... Sa-i urez multe bucurii duhovnicesti si sanatate. Multa rabdare si discernamant in tot ce face. Si sa ne vedem in rai! smile.gif

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.