Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Mihai
Acest topic va fi dedicat cuvintelor de bine aduse membrilor forumului cu ocazia zilei de nastere. tongue.gif

Incep cu primul membru sarbatorit - Oribilul Mosh.
La Multi Ani!, multa sanatate si numai de bine - implinirea tuturor visurilor si a viselor frumoase! wink.gif
Antont
La multi ani, Moshu smile.gif
Ulysses.Odyossus
Multa sanatate, fericire si cat mai multe mesaje!
CrazyGod
La Multi ani Mosule si la cat mai multe posturi! smile.gif
genicon
LA MULTI ANI, ORIBILE MOSH! Sa ai noroc in continuare si... daca se poate... mai rupe si tu cate o juma' de ora din timpul pentru FanClub si mai posteaza si pe aici... In rest, ce sa zic - sanatate! smile.gif
AIWA
MOSULE...la multi ani!!!
Gabriel
Va multumesc mult de tot. Nu ma asteptam sa mi se ureze La multzi ani si pe acest forum. Ce sa zic ? Sunt magulit...sa vad ca ma stie lumea si pe aici....chiar daca nu am postat mai deloc.
Numai bine si voua....si de asemenea mult succes forumului condus de Mihai.
genicon
Cu ocazia sarbatoririi celui de-al 17-lea an de existenta pe acest pamant, ii ofer multiubitei mele sotzii un 31.gif si ii zic "La multi ani" , tine-o tot asa, nu inceta - sa fi aici pana la capat! Sanatateeeeeee!!!!!!!!!
Mihai
La Multi Ani, SYD! 39.gif
Antont
E ziua lui SYD?
La Multi Ani,SYD!
AIWA
La multi ani!
Cain
Berea, hani, unde si cand venim ?

.. aaa.. ups! uitasem.. smile.gif LA MULTI ANI, SA CRESTI MARE (in zonele esentiale), si sa ne traiesti! 32.gif
bdl
La Multi Ani
Si la multi bani,
Fi atenta la golani,
Fi atenta la vrajeala,
Cain te lasa-n pielea goala.
AIWA
QUOTE (bdl @ Mar 27 2003, 08:53 PM)
La Multi Ani
Si la multi bani,
Fi atenta la golani,
Fi atenta la vrajeala,
Cain te lasa-n pielea goala.

Eeeee se cunoaste ca omul e moderator tongue.gif
Mihai
La Multi Ani!, Aiwa
Multa fericire si sanatate!
AIWA
QUOTE (Mihai @ Mar 28 2003, 08:57 AM)
La Multi Ani!, Aiwa
Multa fericire si sanatate!

Ooooups....Sarumana...bine ca ai vazut...nu e azi scuze...cred ca am apasat gresit la inregistrare! E pe 29 am corectat acum! Inca o data mersi!
FM!
HEHEHEHEHE 39.gif


Ce mi-i 28 ce mi-i 29 ?
rolleyes.gif
Cain
BAAAA CARE STITI, RUSINE CA NU SPUNETI, CARE NU STITI, RUSINE CA NU STITI... PE 28, ADICA PESTE CITEVA ORE, ESTE ZIUA LUI AIWA !!! LA MULTI ANI BATRANEEEE !!!! SA NE TRAIESTI, O MIE DE ANI IN PACE !!!
Antont
Mai, ziua omului este pe 29 .
laugh.gif
bdl
La Multi Ani
Si tot ce iti doresti.Si multe posturi de acu inainte.
Antont
Ei,acum e 29.
La Multi Ani, Aiwa smile.gif !
AIWA
29 martie... da ...e ziua mea azi...si tin sa va multumesc pentru toate urarile facute!
Mihai, FM!, Cain,Gogu si nu in ultimul rind BDL prietene(tre sa marturisesc ca tocmai am inchis MSN cu BDL:) ) ....ce pot sa mai spun...decat ca sinteti o gasca pe cinste...cu prima ocazie cind HA va avea cu adevarat un han/bar/restaurant promit sa ma revansez pentru toate gindurile bune urate!
Sa va dea Dzeu bafta,sanatate si multa fericire in viatza!
Numai bine prieteni!
petman
La multi ani mosule si sa ne traiesti .... si sa stii ca nu o sa refuz un vinut rece de han...atunci cand o sa-l ai (hanul).....Sa-ti doresti tot ce vrei si sa ti se implineasca dorintele... 40.gif
Cain
Se pare ca am probleme cu datele... Adica nefiind saturat de cele 2 beri baute cu Mircea, am trecut si pe la servici, sa mai ling vreo 3-4 beri... Drept urmare deruta mea este aproape fireasca... smile.gif laugh.gif
Mihai
La Multi Ani, AIWA! 39.gif
La Multi Ani, Shb! 39.gif
AIWA
Pentru toti cei care au avut un gind bun la adresa mea-->va doresc o PRIMAVARTA pe cinste alaturi de cei mai buni prieteni!
Cain
Shb ? Cunoastem ?
genicon
Cu ceva intarziere... (mai bine mai tarziu decat niciodata) - La multi ani, David!!!!! 40.gif Sper ca ai chefuit asa cum se cuvine si... te-ai gandit si la noi cand ai facut-o! smile.gif Numai bine! 39.gif
Balauru
QUOTE (Ulysses.Odyossus @ Mar 18 2003, 01:21 PM)
Multa sanatate, fericire si cat mai multe mesaje!



Ulysses Moshule ( la al 2-lea Happy Birthday Man,nu te cunosc dar daca eti prieten cu Ulysses esti cool)

Am ajuns aici ,insa se pare ca aici nu prea sunt iubitori de caterinca.
Pina acum ma descurc.

Da-mi un sfat. rolleyes.gif

Cu Respect !!!!!!
genicon
Maineeeeee, 6 iulieeeeee , mare chef mare aici la han!!!!!!!!!!!!! Se da de baut (speram biggrin.gif ) pentru ca avem o sarbatorita!!!

Ii uram astfel Iarinei LA MULTI ANI, SANATATE, FERICIRE, CAT MAI MULTI PRIETENI SI... cat mai multe posturi aici la han! wink.gif

39.gif 41.gif
Mistinguett
La Multi Ani, Iarina! 39.gif
SORIN


Pana la 120 !!


Cat mai multe bucurii...

Din toata inima

Sorin.
Iarina
Dragii mei dragi (tare-mi mai plac oamenii care scriu la Hanul asta smile.gif ) va multumesc din suflet pentru urarile voastre, eu sunt acum in Galati, orasul meu natal si chiar as da de baut daca e cineva prin zona laugh.gif
Maine, de ziua mea care va sa zica o sa vorbesc muuuuult pe messenger cu iubitul meu si o sa ies cu niste prieteni undeva (nu se stie inca unde). Avem noi aici o pizzerie super, sa vedem daca-or fi locuri. Mie mi-ar placea sa ne intalnim toti candva, undeva, in real life... smile.gif
Va pup pe toti, sunteti niste draguti smile.gif
Antont
La Multi Ani, Iarina, si sa ai parte de tot ce-ti doresti smile.gif !
Gabriel
La multi ani , Iarina ! Multa sanatate , fericire...si sa te vezi cat mai repede cu iubitul tau. Sa stii ca iti citesc jurnalul. tongue.gif

genicon , dar tu de unde ai stiut de dinainte ca e ziua Iarnei?
bdl
La Multi Ani!!! 40.gif
black ice
La multi ani si din partea mea! 40.gif

Mosule, apasa pe Calendar (in dreapta sus, dupa Membrii - cel putin pe skinul meu - Metallica). wink.gif
genicon
QUOTE (Oribilul Mosh @ Jul 6 2003, 02:10 AM)
genicon , dar tu de unde ai stiut de dinainte ca e ziua Iarnei?

Da, Moshule... smile.gif E asa cum a zis black ice... Acolo la calendar scrie cand sunt zilele de nastere... Deh... e ceva mai complicat ca "la tine acasa" smile.gif (zic asa ca sa nu fac reclama tongue.gif ) dar merita efortul pentru niste membri minunati ca cei de pe aici, nu?
Gabriel
marfa calendarul ala. a fost si "la mine acasa" un astfel de calendar....dar nu stiu cine l-a scos. era amuzant cand dadeam la ziua mea...si mai gaseam inca vreo 15 oameni nascuti in aceiasi zi cu mine. smile.gif
genicon
biggrin.gif E-he... aici daca gasesti 15 pe luna poti sa te consideri norocos smile.gif
AIWA
QUOTE (Iarina @ Jul 5 2003, 10:30 PM)
Dragii mei dragi (tare-mi mai plac oamenii care scriu la Hanul asta smile.gif ) va multumesc din suflet pentru urarile voastre, eu sunt acum in Galati, orasul meu natal si chiar as da de baut daca e cineva prin zona laugh.gif
Maine, de ziua mea care va sa zica o sa vorbesc muuuuult pe messenger cu iubitul meu si o sa ies cu niste prieteni undeva (nu se stie inca unde). Avem noi aici o pizzerie super, sa vedem daca-or fi locuri. Mie mi-ar placea sa ne intalnim toti candva, undeva, in real life... smile.gif
Va pup pe toti, sunteti niste draguti smile.gif

hehehe..si trec saptamanal prin Galati....
unde e pizzeria aia?
Ca nu de alta dar nu imi place nimic in afara de FullHouse!



Aaaaa....eram sa uit--> LA MULTI ANI!!
Bafta ,sanatate si multa fericire in viata!
Iarina
AIWA, ai incercat Marco Polo? Si mie imi place Full House, dar MP e fave...
Mihai
Desi tarziu, iti doresc la randu-mi un sincer La Multi Ani!
Iarina
Multumesc Mihai, mai bine mai tarziu decat niciodata smile.gif
AIWA
QUOTE (Iarina @ Jul 7 2003, 08:57 AM)
AIWA, ai incercat Marco Polo? Si mie imi place Full House, dar MP e fave...

OK...localizeaza please MP!

Cat mai stai in GL?
Iarina
AIWA, Marco Polo e pe langa capatul falezei (in partea dinspre port) este vis-a-vis de o alta pizzerie, Panoramic.

Eu duminica sunt in Gl, luni plec putin la Bucuresti dar ma intorc (sper) marti seara. Scrie un e-mail daca vrei si mai vb smile.gif
AIWA
OK ...ceva de faleza stiu si eu...e o chestie mare(elice de vapor) acolo linga blocul unde stau cit stau in GL...si cobor spre o chestie care are si un ponton pe apa!..legat de o pasarela!
acolo am mincat o pizza...sincer a fost buna!(ori imi era foame)
In rest stiu de acolo sa ajung la magazinul mare si de acolo sprea gara!
Atit! Asta cind nu vin cu o masina..care ma lasa exact linga blocul respectiv!


Da cred ca o sa apar cat de curind in GL..am sa te caut(un tel ceva sau uite am MSN..poti apela oricand la el!)..nu de alta dar chiar ca as vrea sa vad cu e MP ala....

Gabriel
Doresc sa ii urez un calduros La multi ani ! ...attei , cu ocazia implinirii a 22 de ani. Fie ca toate visele tale sa devina realitate !
Iarina
Draga Atta... 39.gif Sa-ti fie sufletul plin de lumina si sa dai si celor din jur din fericirea ta.
atta
Multumesc mult Iarina si OMule... smile.gif

sa aveti o zi faina.... si toate bune
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.