Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Serenity
La multi ani, Tinkerbell! ani.gif Oare am ajuns prea tarziu? unsure.gif
Tinkerbell
biggrin.gif Nuuuuuuuu, Serenity, multumesc. hug.gif
coconut
LA MULŢI ANI, TINKERBELL!



user posted image


user posted image

ani.gif P.S. Scuze pentru-ntārzierea de-o zi... sad.gif
Tinkerbell
wub.gif mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif pt coconut!
Multumeeeeeesc, super -cadoul de la tine! Am pastrat o lada de Pinot Noir si una de sampanie, pentru toti cei care au venit mai tarziu...
Cla
QUOTE (Tinkerbell @ 2 Mar 2006, 08:05 PM)
Multumesc, Cla...Deocamdata nu-i simt (anii) si lumea zice ca nici nu-i arat. cool.gif
Cel putin la interviul de angajare, cand am schimbat locul de munca acum doi ani, a tinut figura! Eh, abia dupa ce am batut palma s-au uitat mai bine la data nasterii...Dar probabil ca nu va tine la nesfarsit, dar nu-i nici o problema, asa e normal sa fie!
Multumesc pentru flori, sunt superbe. mwah1.gif

Cu placere hug.gif
Nici sa nu simti anii. Cu cāt mai multi sunt, cu atāt mai mult stii ca n-ai habar ohyeah.gif
calfa
La multi ani, Tinkerbell ! ani.gif
Tinkerbell
mwah1.gif calfa
Uite, mai am rezerve si pentru azi:
user posted image
coconut
QUOTE (Tinkerbell @ 3 Mar 2006, 04:39 PM)
mwah1.gif calfa
Uite, mai am rezerve si pentru azi:
user posted image



Asta da petrecere, mai ales că-ncepe week-end-ul! drunk.gif drunk.gif yay.gif hug.gif 39.gif woot_jump.gif lmani.gif
rebel
La mulţi ani matz, mariro, Chime of Night!
contraste
La multi ani dragii mei matz, mariro, Chime of Night! !

Chime of Night, pe unde mai esti?
dascalita
La multi,Mariro!
Ziua aceasta sa-ti aduca bucurie!(Multumesc inca o data ca mi-ai deschis usa Hanului!!!) mwah1.gif
La multi ani si celorlalti forumisti sarbatoriti azi!Matz si Chime of Night ,sa aveti parte de tot ce e bun si frumos in viata!
gabitza ^
la multi ani doice, desi stiu ca nu ai citesti asta... dar nu se poate sa nu marchez momentul... ani.gif mwah1.gif
G.
Olaf
Chiar...
La multi ani, doice! flowers.gif ani.gif smile.gif
secunda
la multi ani brasoveanule! eh, pari de pe la noi, macar cu numele...pe la noi din brasov rolleyes.gif

pup mwah1.gif
John B
La multi ani tuturor Doamnelor si Domnisoarelor!

contraste
Multumesc ! mwah1.gif
IoanV
De 8 Martie La multi ani! d-soarelor si doamnelor hangite sau vizitatoare. Multa sanatate, pace in suflet, fericire, bunastare si tot ce va doriti! 5.gif girlchat.gif flowers.gif flowers.gif
Tyra
Multumesc si eu ! wub.gif
Tinkerbell
Multumim domnilor pentru urari! wub.gif
mdA!
multumim, domnilor.
azi e si ziua mea. face fata 24 de ani si 11 luni!
user posted image
anushca
Multumesc de urare domnilor si... alexa sa nu ne uiti la 25 wink.gif
Fantasee
La multi ani, fetelooor! mwah1.gif
punctt
La multi ani, Fausta!
Sanatate si tot ce-ti doresti. yay.gif mwah1.gif flowers.gif
Kitty
lmani.gif EVE!!!! Sa ne traiesti, sa infloresti si pe la noi din cand in cand sa treci mwah1.gif drunk.gif
Scarlett
La multi ani Eve... mwah1.gif


user posted image
Eve
Merci mult pentru urari, sunteti niste dragute!
Pupici si sa auzim de bine smile.gif mwah1.gif
tikky
"A single dream is worth a thousand realities"

La multi ani, Fantasee!! Sa ai un an frumos ca in povesti!!! hug.gif


user posted image


Olaf
La multi ani, Fantasee! flowers.gif mwah1.gif
user posted image
Endgegner
La Multi Ani user posted image ceeeeeeeee


Si toate ce-ti doresti si sa fi Bamboooochaaaaaa
N.V.
Sa ne traiesti multi ani, cu o tolba la fel de plina de povesti, ajutata de pitici si de motanelul cel tarcat, cu Magicieni si Balauri in jur, vesnic cu sufletul la fel de tanar. La multi ani Fantasee!!! ani.gif Si cum nu putea lipsi... sper ca iti place vanilia cu nuca prajita cu zahar ars tongue.gif
user posted image
Marcus
La multi ani, Fantasee! ani.gif 39.gif yay.gif
Si viata sa-ti fie o poveste frumoasa! flowers.gif
contraste
Fantasee īţi urez mulţi ani fericiţi şi tone de ..."ink " īn tancul tau ca sa scrii! flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif flowers.gif
nefertiti-old
LA MULTI ANI, Fantasee!

user posted image
Oiski-Poiski
Draga Fantasee mwah1.gif , cu multa,multa fantazie ti-ai castigat locul in sufletul multora , de aceea ma alatur si eu lor si-ti urez La multi ani , sa ai parte mereu pe langa tine de oameni care sa traga cu urechea la fantaziile tale .
Scarlett
La multi ani Fantasee ! mwah1.gif

user posted image
Cucu Mucu
La multi ani frumosi si fericiti, Fantasee! Si o sticla din dulcele vin al Odobestilor sa iti ostoiasca dorul de meleagurile vrancene, sa iti dea puterea sa ne incanti cu povesti frumoase pana la adanci batraneti. . mwah1.gif 39.gif ani.gif
LINICA
Fantasee, La Multi Ani Frumosi! mwah1.gif flowers.gif
Data'q
La multi ani, Fantasee!...Liniste iti doresc...Si sanatate...
user posted image
Titus Herbert
La multi ani si de la mine wub.gif

si de baut smile.gifuser posted image
Tinkerbell
La Multi Ani, Fantasee!
39.gif flowers.gif
user posted image
user posted image
One_Last_Dance
La Multi Ani!!!
Fantasee, ai un buchet de flori virtuale flowers.gif - deocamdata - mwah1.gif de la mine si, imagineaza-ti florile tale cele mai preferate, pentru bucuria sufletului tau. Fie ca ziua ta sa fie la fel de adanca ca si povestirile tale si toate urarile primite sa se scurga ca un curcubeu in inima ta. Sa ti se implineasca tot ce visezi si daca iti ramane un pic de timp, povesteste - eu te tot citesc (ca in prima zi) wub.gif

39.gif
Kitty
La multi ani, Fantasee! lmani.gif Sa cresti mare si frumoasa, daca se poate mai mult de-atat mwah1.gif flowers.gif
punctt
La multi ani, Fantasee! Sanatate si numai bine. Sa ti se implineasca toate dorintele. hug.gif yay.gif flowers.gif mwah1.gif
Cla
ani.gif Fantasee! smile.gif Un Gyros cu Tzatziki? licklips.gif

user posted image

Si ca dessert mwah1.gif

user posted image
YoyoMan
Umbla vorba ca e ziua ta Fantasee!
Io cred vorba asa ca 39.gif
ani.gif
Fantasee
woot_jump.gif

Va multumesc tare mult.

Nimic nu m-a bucurat mai mult astazi decat sa citesc urarile voastre si sa aflu ca reusesc sa va bucur uneori cu povesti.
Fiecare dintre voi are un loc in sufletul meu.
hug.gif


user posted image
Socratel
Viata fara fantezie ar fi prea monotona, poate la o scara mai mica la fel s-ar fi intamplat si cu forumul nostru fara prezenta ta.Fantasee eu nu-ti postez nici o poza, te rog doar sa inchizi ochii si sa-ti imaginezi ca esti unde si cu cine iti doresti tu...cand ii deschizi permite-mi sa-ti urez LA MULTI ANI !
Fantasee
Iti multumesc, Socratel. Am facut exact cum ai spus: eram chiar aici cu voi, stand la taclale. hug.gif
zmeul
In goana calului a ajuns abia tragandu-si rasuflarea piticul barba cot trimis drept curier de Imparatul Rosu cu ravasul ca e mare petrecere mare de ziua bucataresei de la han, cea care spune povesti atat de iscusite... Nu pot ajunge, dar trimit si eu urarile mele de 1001 de ani de povesti precum si cadou niste mere de aur care nu stiu cum de cresc intr-un pom din gradina smile.gif.
Fantasee
Bine ca ai reusit sa faci un popas, asa, din goana calului, Zmeulache. Cu cat e lume mai multa la paranghelie, cu atat mai bineee!
Multumesc hug.gif.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.