Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
Marduk
La multi ani! ROMANIA

La multi ani, tuturor romanilor care simt ceva pentru aceasta tara, multa sanatate si fericire.
Data'q
La multi ani, Hollie Smokes!
Sa ne bucuri cat mai mult cu prezenta ta!!!
Marduk
La multi ani! hampu the great & the dude, unul cica ar avea 12 ani altul 105!! thumb_yello.gif din cate am inteles cele doua nik-uri apartin aceluias musteriu, dar nu asta conteaza. The dude este un musteriu, ca multi altii, pe care îi urmaresc cu placere, nu vreau sa se creada ca-l laud, dar pana la un punct, postarile sale sunt interesante, desi am impresia ca nu intelege prea bine ce presupune un dialog, o conversatie. girlchat.gif
The Dude
Multumesc Marduk, in numele amândurora.. thumb_yello.gif

Pragurile de varsta de 12, respectiv 105 ani, sunt simbolice si semnifica partile cu adevarat importante ale unei vieti: copilaria si senectutea, restul fiind sugerat ca “umplutura”. Intr-adevar, un om se formeaza esential pana in 12 ani, si poate functiona deplin, intorcand toate acumularile abia dupa 50 de ani (teoria nu imi apartine).


Era frumos daca te opreai la urare; dar daca tot ti-am raspuns: conversatiile au praguri de evolutie stabilite de participanti; sa spunem doar ca ale noastre nu se aliniaza intotdeauna.. rolleyes.gif
Cla
La Multi Ani, Dude, prietene !! drunk.gif hug.gif Tequila for you:

The Dude
...multumesc mult frate Cla !!!...insa trebuie sa ma ajuti cu sticlele alea... thumb_yello.gif

sa fie la siguranta am mai chemat un invitat....o invitata...o nesuferita... rofl.gif
The Dude
Felinaaaaaa......


The Dude
...La Multi Ani Abis....


un rac pana la urma..





glumeam...

in Japonia (cred) sarbatoritul e invitat de prieteni...asa ca...hai la un sushi


abis
Multumesc, prietene! smile.gif


Gata - acum inchid calculatorul si vin la sushi... thumb_yello.gif
Cla
smile.gif
Marduk
La multi ani! abis, sa fi fericit si sanatos alaturi de cei care te iubesc si pe care-i iubesti. drunk.gif 39.gif girlchat.gif
Cla
QUOTE(Marduk @ 4 Jul 2014, 05:40 PM) *
La multi ani! abis, sa fi fericit si sanatos alaturi de cei care te iubesc si care te iubesc. drunk.gif 39.gif :girl:uau so mor io !!!

Cla
QUOTE(Marduk @ 4 Jul 2014, 05:40 PM) *
La multi ani! abis, sa fi fericit si sanatos alaturi de cei care te iubesc si care te iubesc. drunk.gif 39.gif girlchat.gif

Wow sa mor io, preietenul nostru abis a ajuns la tinta spoton.gif
Abis, te iubesc. De ce ? De-aia ca stau de vorba foarte frumos cu tine, cu drag, , ai ce nu au multi oameni. A fi destept rolleyes.gif

The Dude
Cla
The Dude
de ziua ta, fratele meu virtual cel mai bun....








muzica noastra...doar o amageala ??

te rog muuuuult de tot, si din tot sufletul meu....asculta....
...si mai mult si mai ales asculta partea a doua, cand intra hardul (minutul 2:50) !


...e cel mai frumos cadou, pe care in neputinta mea, ti-l pot darui Mama....Mama ???......dada...?????

sunt atat de multe altele inlauntrul pe care nu stiu cum le-as putea scoate de acolo...
cum as putea face sa le pun pe masa chiar acum, aici...sub ochii tai..


cate am in inima.....sunt ale tale, azi...sunt ale tale !!!..........dar nu stiu cum ti le-as sputea oferi...



fratele meu Cla...hasta siempre thumb_yello.gif
Cla
GENIAAAL !! Danke dragul meu !! rofl.gif rofl.gif hug.gif
Superbb!!! danke aici nu râzi cu lacrimi, nu esti om ...
Marduk
La multi ani! Cla, sa fi sanatos si fericit alaturi de cei care te pretuiesc si pe care-i iubesti, lmani.gif 39.gif drunk.gif
Cla
Pupici Marduk hug.gif
Sa atiti ca m-am scapat de musafiri, dar la orice vodca cu bere a fost: Fire !! we salute you!! drunk.gif

For those about to rock
Cla
Apropos zi de nastere. Zice maica-mea... pai normal ar trebui sa primim noi un premiu.
Ne-am chinuit sa va nastem.
rofl.gif
Nu m-am abtinut: Aha, normal ar fi sa obtina barbatii un premiu, au reusit sa va craciti si v-a bagat-o cum ati vrut.
Voi aveti 8 Martie si ziua Mamei, ce mai vreti de toate? spoton.gif

Si apropos Dude, la asa o party de sushi m-as baga si io spoton.gif
Data'q
La multi si binecuvantati ani, Dascalito!
Sanatate multa, rabdare si dorinte cat mai multe implinite!
dascalita
Multumesc, Data'q! Sa te auda Dumnezeu!
punctt
La multi ani, Blakut

rolleyes.gif
The Dude
Marduk


LA MULTI ANI! ROMANI, LA MULTI ANI! ROMANIA
The Dude

Marduk
La multi ani! Sarbatori fericite, sanatate, pace si iubire alaturi de cei dragi.
Fantasee
La mulţi ani, colecţionara! 39.gif
Fantasee
La mulţi ani, Data'q! hug.gif

Marduk
La multi ani! Data'q sanatate si fericire alaturi de cei dragi.
Fantasee
La mulţi ani, k_danton! drunk.gif
Fantasee
La mulţi ani, Marduk!

Marduk
Multumesc. Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de cei care te iubesc si pe care-i iubesti. mwah1.gif
exergy33
LA MULTI ANI MARDUK !

Marduk
Multumesc. Iti doresc multa sanatate si fericire si sa sti ca urmaresc cu interes topicurile tale, mai ales unul dintre ele, care cred eu, face cinste acestui forum. Da, Jack Daniels bourbon este favoritul meu, cel cu miere, este un pic cam dulce pentru gustul meu, dar ramane un "bourbon" ce trebuie degustat.
Fantasee
La mulţi ani, andra_v! flowers.gif
exergy33

LA MULTI ANI ABIS !
Marduk
La multi ani abis! Sa fi sanatos si fericit alaturi de cei pe care-i iubesti si care te iubesc.
Fantasee
La mulţi ani, abis!



Fiindcă nu am fost pe fază la momentul optim, contribui la encore.
abis
Dragilor... tnx.gif
brazen
La multi ani, Sorin !
SORIN
QUOTE(brazen @ 20 Jul 2015, 08:51 PM) *
La multi ani, Sorin !


Multumesc din toata inima prietena mea draga!! Hugs!!
Fantasee
La mulți ani, Marcus!
exergy33
Marcus, La Multti Ani si tot ce iti doresti !


brazen
La multi ani , Barrie !
exergy33
Cla, La Multi Ani !

Marduk
La multi ani! Cla si-o gura de palinca buna de Zetea. drunk.gif Sa fi sanatos si fericit.

Fantasee
La mulți ani, Cla hug.gif să fii tot ce îți dorești!
rogvaiv
E, na! E ziua lui Clarence aka Marius din Nürnberg?
Vezi că te-ai mai îndatorat cu o ladă!!!
La mulți ani omule, să fii sănătos și iubit!
La mulți ani frumoși, cantitate și calitate (mai ales!)
Data'q
La multi și binecuvântatță ani, dăscălița! flowers.gif
brazen
La multi ani draga mea !!!!! http://youtu.be/S75gYhODS0M
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.