Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:La Multi Ani!
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92
gio19ro
Gabitzooo, La Multi Ani, yay.gif sa cresti mare si frumoasa flowers.gif
gabitza ^
va multumesc pentru urari, inseamna mult pentru mine...credeam ca m-ati uitat... sorry.gif
user posted image
un tort virtual de la mine si muuuulta bere user posted image

mwah1.gif mwah1.gif
G.
happy birtday to meeee!!!! clapping.gif
gio19ro
QUOTE (gabitza ^ @ 17 May 2006, 11:17 AM)
...credeam ca m-ati uitat... sorry.gif

nonono.gif
Felina
Gabitule, ani.gif linistiti si tot ce-ti doresti! mwah1.gif
tikky
La multi ani, gabitza!!!!!!!!!!!!

user posted image
mdA!
La multi ani, gabitza! sa ai parte de toate cele dorite si sa fi ferita de toate cele nedorite.
mwah1.gif
ausländer
La multi ani, Gabitza! Sa ai parte de tot ce iti doresti, si ceva in plus, pe deasupra! ani.gif
Ares_mE
La multi,multi ani,Gabitza!
user posted image
Fantasee
La multi ani, gabitza^ !

mwah1.gif

user posted image
flori
LA MULTI ANI Ovidiu Bufanila! yay.gif 39.gif 39.gif
Titus Herbert
UN LA MULTI ANI VALURIT SI VALURITOR pentru Ovidiu laugh.gif toate cele bune, meduza spoton.gif ohyeah.gif
John B
La multi ani tigrului sef Ovidiu Bufnila!
Endgegner
Uha, valuritule,utecistule, meduzo-caracatito, jazzistule, scifistule, preaslavitule - sa traiesti bine si lmani.gif
contraste
La mulţi ani Ovidiu Bufnilă !
Olaf
La multi ani, Ovidiu! ani.gif
Felina
Ovidiu, ani.gif fumosi! smile.gif
punctt
La multi ani, Ovidiu Bufnilà! ani.gif yay.gif

Sanatate si toate cele bune.
Fantasee
La multi ani, Ovidiu! hug.gif.
Tyra
Ovidiu Bufnila - Ziua de Nastere 15 August 1957 (asa zice profilul)... Hmm...
Felina
laugh.gif smile.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Tyra @ 19 May 2006, 04:41 PM)
Ovidiu Bufnila - Ziua de Nastere 15 August 1957 (asa zice profilul)... Hmm...

Ce valurire, maica, ce valurire! roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif Ovidica, baga ceva lecitina! wink.gif
mothman
ani.gif Ovidiu !!!! Multa sanatate si tot ce-ti mai doresti tu, mai mult sau mai putin valurit tongue.gif
Endgegner
mothman, nu te stradui sa-i zic guvidului LMA ca nu e cazul...a vrut sa-si testeze personalitatea...imi aduce aminte de Petrica si lupul....
Cucu Mucu
Ovidica, ripit aftar mi: laiar, laiar, laiar, uhu, aha, laiar, laiar, laiar, uhu dance.gif evribadi clap iur hentz dance.gif laiar laiar laiar u a chikibum dance.gif

A, uitam. LA MULTI ANI, SPECIAL CREEP! wink.gif
gio19ro
Mama da' ce ati mai pus botu'.... rofl.gif rofl.gif rofl.gif
M-am gandit si eu ieri dimineata daca e cazul sa-i urez la Multi Ani dar mereu mi s-a parut bufnilianul un Munchausen al Hanului si m-am abtinut rofl.gif
Da' vad ca ati tras tare p'aici laugh.gif Noroc cu micutza tyranutza, saritoare ca intodeauna.

Tyraaa..... tongue.gif
Felina
La multi ani pentru toti hangii cu suflet de copil! ani.gif yay.gif clapping.gif dance.gif cheese1.gif woot_jump.gif cloud9.gif juggle.gif smoke.gif


P.S. Pt maine, am vrut sa fiu eu prima tongue.gif
dascalita
wub.gif Multumesc pentru urari!Sunt printre primii care recunosc ca au inca suflet de copil,ceea ce va doresc si voua!
La multi ani,copii! mwah1.gif
Kitty
La multi ani copiii hanului!!!
user posted image
Sa va bucurati de copilul din voi macar azi! daca nu in fiecare zi din an hug.gif
tikky
Un 1 iunie frumos pentru toti!!! rolleyes.gif

user posted image


Fantasee
La multi ani fiecarui suflet de copil, fie ca spiritul copilariei sa ne tina impreuna mult timp! hug.gif
Aramis
La multi ani, mie tongue.gif ca si asa imi spune lumea ca sunt copil biggrin.gif
La multi ani si restului de copii de pe aici smile.gif

Uita-ti ce mi-am facut eu cadou azi laugh.gif
user posted image
calfa
La multi ani, copii ! smile.gif
mothman
ani.gif Edward Scissorhands. Tot ce-ti doresti sa ti se implineasca si sa ai parte de o sanatate de fier. drunk.gif
tikky
La multi ani, Vexx!!!!


user posted image
Kitty
LAAAA MUUULTI AAANIII VEEEXX!!!! hug.gif mwah1.gif Sa ai partede-o venire in Bucuresti laugh.gif drunk.gif girlchat.gif
Cla
ani.gif Vexx! si distractie placuta drunk.gif girlchat.gif wink.gif
Vexx
Multumesc mult pentru urari, fetelor. hug.gif Mi-ati luminat ziua! smile.gif mwah1.gif

Cla, am postat in acelasi timp. laugh.gif Multumesc mult! hug.gif
mutulica
La Multi ani Vexx!
flori
39.gif 38.gif ani.gif Vexx
contraste
Iar este ziua ta?
La mulţi ani batrâne ! biggrin.gif 39.gif
Tyra
La Multi Ani VEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXX!!!
Vexx
Va multumesc tuturor pentru urari. hug.gif mwah1.gif
cipdecip
LA MULTI ANI ! Sunny26 39.gif ani.gif
mothman
ani.gif ausländer si IoanV. Sanatate din belsug, precum si tot ceea ce va mai doreste inimioara. yay.gif drunk.gif 39.gif dance.gif
contraste
La mulţi ani dragi sărbătoriţi ausländer si IoanV
ausländer
Multumesc pentru urari, oameni buni! Mai revin diseara pe aici, ca am examen si o zi plina de toate cele. smile.gif
calfa
La multi ani ausländer ! La multi ani IoanV ! ani.gif
Cla
ani.gif ausländer + IoanV!! drunk.gif smile.gif
Data'q
La multi ani Ausländer, IoanV...Eu sanatate va doresc si cat mai multe si mai multe sanse de a fi fericiti, ca restul de voi depinde... biggrin.gif
Pentru Ausländer:
user posted image
Si pentru IoanV:
user posted image
Tear
La multi ani, Ioane ! La multi ani, auslander !
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.