Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Michelle
Imi place de ceva timp asta!
Noroc cu accidentul lui Orban ohyeah.gif
Erwin
ce să fie?

şi

copil simplastic

rofl.gif
coconut
QUOTE(Erwin @ 6 Jan 2008, 01:09 AM) *




ohmy.gif Mamă. ce m-am speriat, Erwine! hh.gif cry.gif
Cla
QUOTE(Erwin @ 6 Jan 2008, 12:09 AM) *

rofl.gif spoton.gif

Mă bage... ţais!! biggrin.gif
Afrodita
Mi-a placut o convorbire telefonica smile.gif Poate si pentru faptul ca era telefonica si nu fata in fata devil.gif
Michelle
Si draguta si desteapta

Wow! thumb_yello.gif
jude
examenul blink.gif
si niste gogosi... devil.gif
Nefertiti
Si eu am mancat gogosi azi. ohyeah.gif laugh.gif
Erwin
am māncat o jumătate de franzelă caldă, avea textura şi gustul acelaşi pe care īl aveau franzelele cānd eram copil... wub.gif
Papadie_62
"Mottoul săptămānii" al unui blog īntālnit accidental: "Toate ciupercile sunt comestibile, īnsă unele o singură dată!.
jude
niste discutii foaaaarte amuzante, tipic feminine + fata tipului care nimerise din greseala printre noi. biggrin.gif
One_Last_Dance
... fericirea impodobita cu nimicuri.
Michaela*
trei copacei din piata Lahovari..formau un fel de mini-padurice ..mi-au placut frunzele marunte care semanau cu banuti de aur...clipeau usor si in lumina discreta de dupaamiaza improvizau un joc de licurici..mi s-a parut un spectacol superb
Energie
M-a amuzat ca am descoperit ca la mine in departament sunt doi oameni nascuti in '84, pe... 29 februarie.
O lovitura grea primita de probabilistica. rofl.gif
andra_v
Si eu stau si privesc uneori arbusti, copaceii din parc, dintre blocuri, colturi de verdeata, mai ales plantutele intre betoanele Bucurestiului. Azi de dimineata m-a binedispus o pisica mare si grasa care se cocota pe un conifer fix in fata biroului meu. Si stirea ca vine un val de frig siberian si vom mai avea iarna anul acesta.
Energie
Un cantecel portughez

Cica ar insemna "a sari". biggrin.gif
simonsays
Si dece, ca rima la **** (autocenzura) e taman cuvantul "nesatula" ?? rofl.gif
E clar, ma apuc de invatat 'braziliana' (Zavoranu dixit ohyeah.gif ) roflmao.gif

Si tot in ton cu cenzura, The lion sleeps tonight in p**a ! Sau, mai pe scurt, la cum se numeste orasul, faptul ca aia tzopaie in biserica dupa filme de Disney e nesemnificativ.. rofl.gif

Apropo, am gasit si traducere la filmuletul ala 'tzopaitor'. Criminala ! roflmao.gif
ilie
E neste nonorociti de sar ei la gat, la o melodie de copilasi. Rusine , rusine, moneda.
Data'q
O expresie din The Bucket List, cum că stele ar fi mici găuri īn podea raiului... Foarte frumos spus.
One_Last_Dance
Un zgomot ritmic...

Mi s-a parut ca te aud batand in geam si m-am trezit...
Michaela*
plimbarea de dimineata prin cartier..am lasat grijile deoparte si mi-a fost liniste, senin si soare
jude
o muzica (fara bla bla-ul de inceput)
Michaela*
azi mi-a placut 'baba de la parter' rofl.gif ...stiti, baba aceea traditionala care locuieste de obicei la parter si se cearta cu toti vecinii...ehh, avem si noi pe scara o 'baba standard'...azi a ramas blocata in scara blocului cum am ramas eu blocata cu ceva zile in urma... dar 'babei certarete' spoton.gif nu i-a deschis nimeni usa...am lasat-o cu totii sa se descurce singura in timp ce injura de mama focului asociatia de proprietari yeah.gif
Michaela*
si azi mi-a placut ceva in mod deosebit..masa de pranz pe care am servit-o impreuna cu 2 prietene la restaurant..martini, ciorba de burta, ciolan afumat cu varza calita si crema de zahar ars..yami yami licklips.gif ..dezmat..un amalgam periculos de gustos rofl.gif
fiica_lunii
Tare simpatic si amuzant filmuletul
Cla
asta rofl.gif

Michaela*
azi m-a impresionat imaginea unei batrane...o mana de om, o femeie maruntica ce isi plimba cainele, un labrador batran..i-am privit indelung, cu nostalgie si admiratie
Cla
FRUMOS smile.gif
Nefertiti
Un song primit. mwah1.gif
Erwin
QUOTE
Legea lui Perlsweig
Oameniilor carora le este cel mai greu sa plateasca chiria, platesc chiria. Celor carora le este mai usor sa plateasca chiria isi construiesc locuinte si devin proprietari.


spoton.gif
Michaela*
QUOTE(Cla @ 9 Feb 2008, 12:39 AM) *
FRUMOS smile.gif


da mwah1.gif ..batranica si labradorul formau o pereche superba..un coctail de toleranta, veselie si tandrete
Papadie_62
ASTA!
Cla
E mistooo Papadie rofl.gif am filmul acasa smile.gif
Mara
In Bucuresti ninge ca-n povesti! cloud9.gif
coconut
Ce bine c-a fost doar... o poveste! jamie.gif
passenger
asta smile.gif
andra_v
QUOTE(passenger @ 12 Feb 2008, 08:57 PM) *

Frumos, pessenger.
Coconut, si eu m-am bucurat de fulgii de zapada. Si de vremea mai racoroasa.
Michaela*
azi fericirea mi-a adus-o un flecustet..o ciocolata cu lapte pe care mi-a cumparat-o fecioru'meu, fara sa i-o cer...s-a gandit la mine smile.gif
coconut
Fecior fain! flowers.gif
Michaela*
QUOTE(coconut @ 12 Feb 2008, 11:34 PM) *
Fecior fain! flowers.gif

blush.gif multumesc hug.gif
Cucu Mucu
Ninge asa frumos!
andra_v
Da, singurul eveniment placut pe ziua de azi. In afara de o veste buna de la serviciu: mai am timp pana luni sa-mi termin lucrarea.
Asteptam ninsoarea si m-am bucurat de racirea vremii.
Mihai
Asta: http://www.okazii.ro/catalog/4917182/auto-...TTI-VEYRON.html rofl.gif rofl.gif rofl.gif

QUOTE
Masina este recent adusa din germania si a suferit imbunatatiri. Nu accept schimburi si pretul nu este negociabil.


rofl.gif
coconut
Mi-a plăcut că am luat menţune la concursul "Culturalia"! biggrin.gif
Mulţam fain, Şef! Să ne trăieşti! wub.gif mwah1.gif
Mihai
flowers.gif
Michaela*
pe ziua de azi deliciul este indeletnicirea de seara tarzie.... smoke.gif fumez, girlchat.gif beau gin tonic, 35.gif ascult muzica si scriu pe forumuri rofl.gif
Erwin


erau mai multe păsări, nu departe de Timişoara, două erau la mai puţin de 50m de drum dar cānd am oprit maşina şi pānă am scos aparatul au zburat la o distanţă mai sigură... smile.gif
Erwin


vine primăvara? rolleyes.gif

e vreun ornito(rinco)log pe-aici, să ne zică ce păsări sunt astea? smile.gif
Erwin


iată şi una mai de aproape (zoom optic 12x) smile.gif
coconut
Eu cred că este Egreta albă. E o pasăre minunată, Erwin! smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.